Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CARVIL FOOD S.R.L.

CARVIL FOOD S.R.L.

CUI 43610436 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

CARVIL FOOD S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202523 K leiFără an comparabil2021: 7.5522022: 8.341.6592023: 5.786.7872024: 6.448.8282025: 23.013
Rezultat net 2025-515,1 K leiFără an comparabil2021: 1.7122022: 1.173.9862023: 02024: -238.0252025: -515.126
Angajați 20251Fără an comparabil2022: 22023: 22024: 22025: 1
Capitaluri proprii 2025-393,4 K leiFără an comparabil2021: 1.9122022: 1.175.8982023: 1.589.8012024: 301.7762025: -393.351
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 mil.8 mil.2021: 7,6 K lei7,6 K20212022: 8,3 mil. lei8,3 mil.20222023: 5,8 mil. lei5,8 mil.20232024: 6,4 mil. lei6,4 mil.20242025: 23 K lei23 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-2.238,4%-1.107,9%22,7%Mediana sectorului (2025): 3,2% · n=1662021: 22,7%22,7%20212022: 14,1%14,1%20222023: 0%0%20232024: -3,7%-3,7%20242025: -2.238,4%-2.238,4%2025
Capital și datorii2025 comparat cu —
Capitaluri proprii-393,4 K leiFără an comparabil
Datorii1,5 mil. leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri5,8 mil. lei6,4 mil. lei23 K leiFără an comparabil
Rezultat net0 lei-238 K lei-515,1 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii1,6 mil. lei301,8 K lei-393,4 K leiFără an comparabil
Datorii5,9 mil. lei7,1 mil. lei1,5 mil. leiFără an comparabil
Creanțe2,5 mil. lei7,2 mil. lei818,9 K leiFără an comparabil
Angajați221Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-2.238,4%3,2%n=166
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-36%2,8%n=267
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)136,5%73,6%n=267
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)20,6%60,4%n=267
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-47,2%0%n=266
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,58×0,46×n=311
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36012.810,68 zile199,03 zilen=159
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36093,64 zile105,26 zilen=140
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați23.013 lei395.994 lein=130

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
23.013
Rezultat net
-515.126
Angajați
1
Datorii
1.490.450
Active imobilizate
225.022
Active circulante
867.218
Capitaluri proprii
-393.351
Venituri totale
116.201
Cheltuieli totale
631.327
Stocuri
5.986
Creanțe
818.923
Casă și conturi la bănci
42.309
Cheltuieli în avans
4.859
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.448.828
Rezultat net
-238.025
Angajați
2
Datorii
7.146.256
Active imobilizate
226.458
Active circulante
7.216.009
Capitaluri proprii
301.776
Venituri totale
5.658.316
Cheltuieli totale
5.896.341
Stocuri
30.692
Creanțe
7.157.105
Casă și conturi la bănci
28.212
Cheltuieli în avans
5.565
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.786.787
Rezultat net
0
Angajați
2
Datorii
5.897.796
Active imobilizate
5.433
Active circulante
7.478.599
Capitaluri proprii
1.589.801
Venituri totale
6.245.983
Cheltuieli totale
5.881.769
Stocuri
4.956.008
Creanțe
2.482.803
Casă și conturi la bănci
39.788
Cheltuieli în avans
3.565
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
8.341.659
Rezultat net
1.173.986
Angajați
2
Datorii
3.003.466
Active imobilizate
10.198
Active circulante
4.168.290
Capitaluri proprii
1.175.898
Venituri totale
9.756.087
Cheltuieli totale
8.420.501
Stocuri
1.188.565
Creanțe
2.957.882
Casă și conturi la bănci
21.843
Cheltuieli în avans
876
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.552
Rezultat net
1.712
Angajați
—
Datorii
15.309
Active imobilizate
611
Active circulante
16.610
Capitaluri proprii
1.912
Venituri totale
7.554
Cheltuieli totale
5.615
Stocuri
—
Creanțe
7.552
Casă și conturi la bănci
9.058
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-04-26 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43610436
Număr de înregistrare
J40/1139/2021
Înmatriculare
25 ianuarie 2021
EUID
ROONRC.J40/1139/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
BIHARIA 67-77 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Băbeni-Olteţu Vale 138 Băbeni-Olteţu VÂLCEA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
26 aprilie 2022
Înregistrare fiscală
17 februarie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IANCU VICTOR

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CARVIL FOOD S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 26.04.2022
Înregistrare fiscală
25 ianuarie 2021
Număr registrul comerțului
J2022000421388
Cod CAEN
146
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bălceşti

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. VÂLCEA, SAT BĂBENI-OLTEŢU COM. DICULEŞTI, STR. BĂBENI-OLTEŢU VALE, NR.138, CLĂDIREA C 3. PARTER. BIROUL NR. 4
Cod poștal fiscal
247156
Strada sediului
Str. Băbeni-Olteţu Vale
Numărul sediului
138
Localitatea sediului
Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti
Județul sediului
VÂLCEA
Codul poștal al sediului
247156
Detalii sediu
CLĂDIREA C 3. PARTER. BIROUL NR. 4
Strada domiciliului fiscal
Str. Băbeni-Olteţu Vale
Numărul domiciliului fiscal
138
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti
Județul domiciliului fiscal
VÂLCEA
Cod poștal domiciliu fiscal
247156
Detalii domiciliu fiscal
CLĂDIREA C 3. PARTER. BIROUL NR. 4

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 martie 2022
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

2 înregistrări · valoare publicată 5.140.000 lei · 29 decembrie 2022

OUG 99/2022 - Programul IMM INVEST PLUS - Componenta RURAL INVEST29 decembrie 2022 · SA.103626/2022 · 4.500.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 0146
OUG 99/2022 - Programul IMM INVEST PLUS - Componenta RURAL INVEST29 decembrie 2022 · SA.103626/2022 · 640.000 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 0146

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 0146 Rev. 2Creșterea porcinelor

CAEN 4623 Rev. 2Comerț cu ridicata al animalelor vii

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 0146
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI