Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CĂTĂLINA LIVIA TRAVEL SRL

CĂTĂLINA LIVIA TRAVEL SRL

CUI 29920873 · SRL· Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava· Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări neschimbate. Pierdere netă raportată.

CĂTĂLINA LIVIA TRAVEL SRL are sediul în Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava și raportează activitatea facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au crescut+11,9%

Datoriile raportate sunt 444,1 K lei în 2024, față de 396,9 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20240 leiNeschimbat față de anul anterior2020: 02021: 02022: 02023: 02024: 0
Rezultat net 2024-4,2 K leiTrecere pe pierdere2020: 7.1052021: -3002022: 3.5312023: 2.0682024: -4.170
Angajați 20240Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 02023: 02024: 0
Capitaluri proprii 2024189,2 K lei-20,2% față de anul anterior2020: 271.5662021: 231.5332022: 235.0642023: 237.1322024: 189.212
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2024 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0112020: 0 lei020202021: 0 lei020212022: 0 lei020222023: 0 lei020232024: 0 lei02024

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Cifra de afaceri: Neschimbat față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2023237,1 K lei
2024189,2 K lei

Datorii raportate

2023396,9 K lei
2024444,1 K lei

Disponibilități bănești

20230 lei
2024146 lei

Capital de lucru net

2023—
2024—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri0 lei0 lei0 leiNeschimbat față de anul anterior
Rezultat net3,5 K lei2,1 K lei-4,2 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii235,1 K lei237,1 K lei189,2 K lei-20,2% față de anul anterior
Datorii399,1 K lei396,9 K lei444,1 K lei+11,9% față de anul anterior
Creanțe11,4 K lei11,5 K lei10,6 K lei-7,4% față de anul anterior
Angajați000Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2024 / 2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20242023
Rezultat / active (A+B)-0,7%0,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 1,5% (n=4.604) · 2023: 4,4% (n=4.192)

Rezultat / capitaluri proprii-2,2%0,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 19,6% (n=4.258) · 2023: 34% (n=4.052)

Capital și îndatorare

Indicator20242023
Capitaluri proprii / active (A+B)29,9%37,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 30,9% (n=4.608) · 2023: 36,4% (n=4.197)

Datorii / active (A+B)70,1%62,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 59% (n=4.608) · 2023: 50,5% (n=4.197)

Ponderea activelor imobilizate98,3%98,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 58,2% (n=4.608) · 2023: 53,4% (n=4.197)

Active circulante / datorii totale0,02×0,03×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2024: 0,68× (n=6.102) · 2023: 0,88× (n=5.604)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-4.170
Angajați
0
Datorii
444.100
Active imobilizate
622.538
Active circulante
10.774
Capitaluri proprii
189.212
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
4.170
Stocuri
0
Creanțe
10.628
Casă și conturi la bănci
146
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
43.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
2.068
Angajați
0
Datorii
396.884
Active imobilizate
622.538
Active circulante
11.478
Capitaluri proprii
237.132
Venituri totale
5.500
Cheltuieli totale
3.047
Stocuri
0
Creanțe
11.478
Casă și conturi la bănci
0
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
43.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
3.531
Angajați
0
Datorii
399.054
Active imobilizate
622.538
Active circulante
11.580
Capitaluri proprii
235.064
Venituri totale
10.000
Cheltuieli totale
6.371
Stocuri
0
Creanțe
11.404
Casă și conturi la bănci
176
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
43.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-300
Angajați
1
Datorii
402.063
Active imobilizate
622.538
Active circulante
11.058
Capitaluri proprii
231.533
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
300
Stocuri
0
Creanțe
10.194
Casă și conturi la bănci
864
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
43.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
7.105
Angajați
1
Datorii
311.293
Active imobilizate
622.538
Active circulante
10.321
Capitaluri proprii
271.566
Venituri totale
43.000
Cheltuieli totale
35.465
Stocuri
0
Creanțe
10.122
Casă și conturi la bănci
199
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
50.000
Capital subscris vărsat
43.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-15

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-03-16 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-14–2026-10-15 · verificat 2026-10-15.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
29920873
Număr de înregistrare
J2012000458220
Înmatriculare
16 martie 2012
EUID
ROONRC.J2012000458220
Formă juridică
SRL
Sediu social
DEBARCADERULUI 57 Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str DEBARCADERULUI 57 Valea Adâncă IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
16 martie 2012
Înregistrare fiscală
6 iunie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ENACHE CĂTĂLINA LIVIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CĂTĂLINA LIVIA TRAVEL SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 23.06.2026
Înregistrare fiscală
16 martie 2012
Număr registrul comerțului
J2012000458220
Cod CAEN
5520
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, SAT VALEA ADÂNCĂ COM. MIROSLAVA, STR. DEBARCADERULUI, NR.57, LOCUINŢĂ DE SERVICIU, ET.P
Cod poștal fiscal
707317
Strada sediului
Str. Debarcaderului
Numărul sediului
57
Localitatea sediului
Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
Județul sediului
IAŞI
Codul poștal al sediului
707317
Detalii sediu
locuinţă de serviciu
Strada domiciliului fiscal
Str. Debarcaderului
Numărul domiciliului fiscal
57
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Cod poștal domiciliu fiscal
707317
Detalii domiciliu fiscal
locuinţă de serviciu

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 noiembrie 2018
TVA până la
14 ianuarie 2025
Anulare operată la
14 ianuarie 2025
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 3315 Rev. 2Repararea și întreținerea navelor și bărcilor

CAEN 5520 Rev. 2Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 5621 Rev. 2Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5629 Rev. 2Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 7721 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-15Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiSat Valea Adâncă, Comuna MiroslavaCAEN 5520
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI