Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CC - CF INVESTII IMOBILIARE S.A.

CC - CF INVESTII IMOBILIARE S.A.

CUI 38545307 · SA· Bucureşti Sectorul 1

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

CC - CF INVESTII IMOBILIARE S.A. are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au crescut+5,6%

Datoriile raportate sunt 38,2 K lei în 2025, față de 36,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 168.9202021: 148.7292022: 100.3692023: 125.1682024: 52.038
Rezultat net 2025-2 K lei+84,7% față de anul anterior2020: -11.1732021: -9.4082022: -16.6082023: -9.2762024: -13.1502025: -2.008
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 52021: 42022: 22023: 32024: 1
Capitaluri proprii 20253,1 mil. lei-0,1% față de anul anterior2020: 3.190.4312021: 3.181.0232022: 3.165.9162023: 3.156.6392024: 3.121.0212025: 3.119.013
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate084 K169 K2020: 168,9 K lei168,9 K20202021: 148,7 K lei148,7 K20212022: 100,4 K lei100,4 K20222023: 125,2 K lei125,2 K20232024: 52 K lei52 K2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-25,3%-4,5%16,3%Mediana sectorului (2025): 16,3% · n=86612020: -6,6%-6,6%20202021: -6,3%-6,3%20212022: -16,5%-16,5%20222023: -7,4%-7,4%20232024: -25,3%-25,3%20242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii3,1 mil. lei-0,1% față de anul anterior
Datorii38,2 K lei+5,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri125,2 K lei52 K lei—Fără an comparabil
Rezultat net-9,3 K lei-13,2 K lei-2 K lei+84,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii3,2 mil. lei3,1 mil. lei3,1 mil. lei-0,1% față de anul anterior
Datorii42,1 K lei36,2 K lei38,2 K lei+5,6% față de anul anterior
Creanțe68 K lei473,9 K lei473,9 K lei+0% față de anul anterior
Angajați31—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—16,3%n=8.661-25,3%8,4%n=33.726
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)98,8%35%n=6.69298,9%36,9%n=27.247
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)1,2%61,2%n=6.6921,1%61,3%n=27.247
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)85%22,9%n=6.69285%19,4%n=27.247
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-0,1%6,4%n=6.690-0,4%2%n=27.231
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-0,1%88,6%n=8.009-0,4%24,6%n=31.114
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii12,43×1,22×n=10.70013,12×1,12×n=44.266
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—97,58 zilen=7.6813.278,17 zile92,22 zilen=29.935
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—154.407 lein=7.28452.038 lei126.637 lein=29.144

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.008
Angajați
—
Datorii
38.162
Active imobilizate
2.682.942
Active circulante
474.233
Capitaluri proprii
3.119.013
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
2.008
Stocuri
—
Creanțe
473.860
Casă și conturi la bănci
373
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.290.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
52.038
Rezultat net
-13.150
Angajați
1
Datorii
36.154
Active imobilizate
2.682.942
Active circulante
474.233
Capitaluri proprii
3.121.021
Venituri totale
57.826
Cheltuieli totale
70.976
Stocuri
—
Creanțe
473.860
Casă și conturi la bănci
373
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.290.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
125.168
Rezultat net
-9.276
Angajați
3
Datorii
42.057
Active imobilizate
2.682.942
Active circulante
515.754
Capitaluri proprii
3.156.639
Venituri totale
137.097
Cheltuieli totale
145.002
Stocuri
—
Creanțe
67.983
Casă și conturi la bănci
447.771
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.290.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
100.369
Rezultat net
-16.608
Angajați
2
Datorii
17.349
Active imobilizate
2.682.942
Active circulante
500.323
Capitaluri proprii
3.165.916
Venituri totale
105.635
Cheltuieli totale
121.187
Stocuri
—
Creanțe
52.950
Casă și conturi la bănci
447.373
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.290.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
148.729
Rezultat net
-9.408
Angajați
4
Datorii
17.971
Active imobilizate
2.682.942
Active circulante
516.052
Capitaluri proprii
3.181.023
Venituri totale
166.789
Cheltuieli totale
174.529
Stocuri
—
Creanțe
52.969
Casă și conturi la bănci
463.083
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.290.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
168.920
Rezultat net
-11.173
Angajați
5
Datorii
19.601
Active imobilizate
3.142.942
Active circulante
67.090
Capitaluri proprii
3.190.431
Venituri totale
181.581
Cheltuieli totale
191.071
Stocuri
—
Creanțe
55.468
Casă și conturi la bănci
11.622
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
3.290.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2026-05-18 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38545307
Număr de înregistrare
J2024011627403
Înmatriculare
11 iunie 2024
EUID
ROONRC.J2024011627403
Formă juridică
SA
Sediu social
Gen. Gheorghe Manu 5 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str Gen. Gheorghe Manu 5 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
18 mai 2026
Înregistrare fiscală
10 iunie 2026
Telefon
0730549440 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ROTARU FLORIN
reprezentant al persoanei juridice
TOADER SANDA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CC - CF INVESTII IMOBILIARE S.A.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 18.05.2026
Înregistrare fiscală
28 noiembrie 2017
Număr registrul comerțului
J2024011627403
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0730549440 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GEN. GHEORGHE MANU, NR.5, ET.2
Cod poștal fiscal
10442
Strada sediului
Str. Gen. Gheorghe Manu
Numărul sediului
5
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
10442
Strada domiciliului fiscal
Str. Gen. Gheorghe Manu
Numărul domiciliului fiscal
5
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
10442

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Identificatori LEI și structură contabilă

Înregistrări GLEIF asociate exact prin CUI sau printr-un număr ONRC unic, colectate la 2 octombrie 2026. Relațiile indică părinții care consolidează contabil entitatea; nu descriu automat acționariatul sau beneficiarul real. Un LEI nereînnoit nu înseamnă că firma este inactivă.

CC-CF-Investitii Imobiliare SA

LEI
254900Y6FY4MRRSX1T68
Stare LEI
nereînnoit la termen
Stare entitate în GLEIF
activă în evidența LEI
Categorie
entitate juridică
Identificator validat
38545307 · Asociere prin CUI
Nivel de validare
validare completă
Prima înregistrare LEI
24 aprilie 2018
Ultima actualizare
15 martie 2022
Următoarea reînnoire
24 aprilie 2019
Adresă juridică LEI
str. egalitatii nr.2, galati, RO-GL, 800029, RO
Părinte direct de consolidare
NATURAL_PERSONS
Părinte final de consolidare
NATURAL_PERSONS

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

53 activități autorizate

CAEN 2361 Rev. 3Fabricarea produselor din beton pentru construcții

CAEN 2362 Rev. 3Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții

CAEN 2363 Rev. 3Fabricarea betonului

CAEN 2364 Rev. 3Fabricarea mortarului

CAEN 2366 Rev. 3Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos

CAEN 2370 Rev. 3Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

CAEN 2433 Rev. 3Producția de profile obținute la rece

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5221 Rev. 3Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI