Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,5 mil. lei, față de 4,7 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025CELSIUS SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în scădere.
CELSIUS SRL are sediul în Municipiul Călăraşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este -31% în 2025, față de -3,3% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 925,3 K lei în 2025, față de 1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 2,2% · n=6.486Cifra de afaceri: -47,4% față de anul anterior.Marjă netă -31% · -27,7 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5,2 mil. lei | 4,7 mil. lei | 2,5 mil. lei | -47,4% față de anul anterior |
| Rezultat net | 866,9 K lei | -153,1 K lei | -766,1 K lei | Pierdere majorată cu 400,2% |
| Capitaluri proprii | 1,8 mil. lei | 1,6 mil. lei | 499,5 K lei | -68,6% față de anul anterior |
| Datorii | 621,6 K lei | 1 mil. lei | 925,3 K lei | -8% față de anul anterior |
| Creanțe | 1,7 mil. lei | 1,8 mil. lei | 993,9 K lei | -45,3% față de anul anterior |
| Angajați | 7 | — | — | Valoare curentă indisponibilă |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=6.486) · 2024: 2,4% (n=9.794)
Mediana sectorului: 2025: 1,3% (n=4.384) · 2024: 1,5% (n=6.696)
Mediana sectorului: 2025: 9,8% (n=4.831) · 2024: 11,6% (n=7.223)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 26,2% (n=4.392) · 2024: 28,2% (n=6.710)
Mediana sectorului: 2025: 73,8% (n=4.392) · 2024: 71,8% (n=6.710)
Mediana sectorului: 2025: 12,6% (n=4.392) · 2024: 12,2% (n=6.710)
Mediana sectorului: 2025: 0,98× (n=7.911) · 2024: 1× (n=11.784)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 11,5 zile (n=5.405) · 2024: 11,1 zile (n=7.904)
Mediana sectorului: 2025: 128,9 zile (n=5.926) · 2024: 131,3 zile (n=8.992)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 2.471.906
- Rezultat net
- -766.094
- Angajați
- —
- Datorii
- 925.300
- Active imobilizate
- 36.193
- Active circulante
- 1.388.637
- Capitaluri proprii
- 499.530
- Venituri totale
- 2.542.108
- Cheltuieli totale
- 3.308.202
- Stocuri
- 344.469
- Creanțe
- 993.876
- Casă și conturi la bănci
- 50.292
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 4.697.582
- Rezultat net
- -153.148
- Angajați
- —
- Datorii
- 1.006.096
- Active imobilizate
- 40.220
- Active circulante
- 2.558.659
- Capitaluri proprii
- 1.592.783
- Venituri totale
- 4.742.364
- Cheltuieli totale
- 4.895.512
- Stocuri
- 409.507
- Creanțe
- 1.817.732
- Casă și conturi la bănci
- 331.420
- Cheltuieli în avans
- 0
- Venituri în avans
- 0
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 5.176.350
- Rezultat net
- 866.851
- Angajați
- 7
- Datorii
- 621.642
- Active imobilizate
- 45.765
- Active circulante
- 2.375.835
- Capitaluri proprii
- 1.800.931
- Venituri totale
- 5.205.956
- Cheltuieli totale
- 4.221.960
- Stocuri
- 520.061
- Creanțe
- 1.665.078
- Casă și conturi la bănci
- 190.696
- Cheltuieli în avans
- 973
- Venituri în avans
- 0
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 4.508.024
- Rezultat net
- 59.136
- Angajați
- 7
- Datorii
- 233.355
- Active imobilizate
- 60.008
- Active circulante
- 1.041.923
- Capitaluri proprii
- 868.576
- Venituri totale
- 4.646.156
- Cheltuieli totale
- 4.573.080
- Stocuri
- 31.846
- Creanțe
- 906.360
- Casă și conturi la bănci
- 103.717
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 5.658.474
- Rezultat net
- 828.512
- Angajați
- 9
- Datorii
- 309.105
- Active imobilizate
- 61.208
- Active circulante
- 1.420.744
- Capitaluri proprii
- 1.172.847
- Venituri totale
- 6.014.343
- Cheltuieli totale
- 5.067.497
- Stocuri
- 117.821
- Creanțe
- 1.136.747
- Casă și conturi la bănci
- 166.176
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 6.281.576
- Rezultat net
- 878.281
- Angajați
- 8
- Datorii
- 444.087
- Active imobilizate
- 72.097
- Active circulante
- 1.346.325
- Capitaluri proprii
- 974.335
- Venituri totale
- 6.757.328
- Cheltuieli totale
- 5.790.853
- Stocuri
- 72.506
- Creanțe
- 631.230
- Casă și conturi la bănci
- 642.589
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 47% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Scădere de 47% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1994-07-14 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
6 dosare cu nume identic · 2021-10-31–2026-11-01 · verificat 2026-11-01.
reexaminare anulare cerere · Fond
1 termen · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea de reexaminare anulare cerere formulată de reclamanta VENESTETICA CLINIC SRL, în cauza având ca obiect rezolu?iune contract, faţă de încheierea din data de 06 aprilie 2026, pronun?ată în dosar nr. 10966/202/2025 al Judecătoriei Călăraşi. Revine asupra dispoziţiei de anulare a cererii, dispusă prin încheierea din data de 06 aprilie 2026, pronun?ată în dosar nr. 10966/202/2025 al Judecătoriei Călăraşi, cauza urmând a fi trimisă completului investit. Definitivă. Pronunţată la data de 25.05.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2026-05-25
poprire asigurătorie · Apel
2 termene · ultima soluție: Respingere apel
Respingere apel
Respinge ca neîntemeiat apelul declarat de apelanta-reclamantă societatea VENESTETICA CLINIC SRL, împotriva Încheierii din data de 30.12.2025 pronunţată de Judecătoria Călăraşi în dosarul nr. 11192/202/2025, în contradictoriu cu intimata-pârâtă societatea CELSIUS SRL. Definitivă Pronunţată azi, 13.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei.
Document: _Hotarare 147/2026 · 2026-02-13
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 13.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.02.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-02-12
Căi de atac declarate: Apel · 2026-01-19
poprire asigurătorie · Fond
1 termen · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge cererea, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Călăraşi. Pronunţată astăzi, 30.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2025-12-30
Căi de atac declarate: Apel · 2026-01-19
rezoluţiune contract · Fond
2 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Anulează cererea
Anulează cererea formulată de reclamanta VENESTETICA CLINIC S.R.L Cu drept de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare, cerere care se va depune la Judecătoria Călăraşi. Pronunţată astăzi, 06.04.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţii prin mijlocirea grefei instanţei
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2026-04-06
cerere de valoare redusă · Fond
4 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea
Admite in parte cererea
Admite excepţia rămânerii fără obiect a capătului principal de cerere, invocată din oficiu. Respinge capătul principal de cerere formulat de reclamanta CELSIUS S.R.L, în contradictoriu cu pârâta BOD PRODOTTO S.R.L., ca rămas fără obiect. Admite în parte capătul de cerere accesoriu. Obligă pârâta la plata către reclamantă a unei despăgubiri pentru lipsa de folosinţă a banilor, în cuantumul dobânzii legale remuneratorii calculate conform art. 3 alin. (1) din O.G. nr. 13/2011, asupra sumei de 4.541,16 lei, de la data de 23.07.2025 până la data de 11.09.2025, inclusiv. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 800 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Respinge cererea pârâtei privind cheltuielile de judecată, ca neîntemeiată. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicarea hotărârii. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 15.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: _Hotarare 10755/2025 · 2025-12-15
Amână cauza
termen acordat in Camera de Consiliu
Amână cauza
pt.a se comunica întâmpinarea; termen administrativ, fără citarea părţilor
Document: Rezolutie · 2025-10-22
Amână cauza
Pentru a formula întâmpinare, acordă termen adminirativ, fără citarea şi fără prezenţa părţilor.
Document: Rezolutie · 2025-09-10
cerere de valoare redusă · Fond
7 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea de valoare redusă. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Rosiori de Vede. Pronuntată azi, 10.02.2025, prin punerea solutiei la dispozitia părtilor prin mijlocirea grefei instantei.
Document: Hotararecameraconsiliu 367/2025 · 2025-02-10
Amână cauza
Amana pronuntarea la data de 10.02.2025
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-01-27
Amână cauza
Amana pronuntarea la data de 27.01.2025
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-01-13
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 13.01.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 30.12.2024.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-12-30
Amână cauza
Amana pronuntarea la data de 30.12.2024
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-12-18
Amână cauza
Amana pronuntarea la data de 18.12.2024
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-12-04
Amână cauza
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-11-20
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
68 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 5913992
- Număr de înregistrare
- J1994000497513
- Înmatriculare
- 4 iulie 1994
- EUID
- ROONRC.J1994000497513
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- BUCUREŞTI 2-6 Municipiul Călăraşi Călăraşi
- Adresă fiscală
- Str BUCUREŞTI 2-6 Călăraşi CĂLĂRAŞI
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 14 iulie 1994
- Înregistrare fiscală
- 27 octombrie 2025
- Telefon
- -
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- CATANĂ ION
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- CELSIUS SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 14.07.1994
- Înregistrare fiscală
- 14 iulie 1994
- Număr registrul comerțului
- J51/497/1994
- Cod CAEN
- 4719
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Contact și adrese
- Telefon
- -
- Domiciliu fiscal
- JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. BUCUREŞTI, NR.2-6
- Strada sediului
- Str. Bucureşti
- Numărul sediului
- 2-6
- Localitatea sediului
- Mun. Călăraşi
- Județul sediului
- CĂLĂRAŞI
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Bucureşti
- Numărul domiciliului fiscal
- 2-6
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Călăraşi
- Județul domiciliului fiscal
- CĂLĂRAŞI
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 1 mai 2002
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 ianuarie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 decembrie 2018
- Actualizare TVA la încasare
- 1 noiembrie 2018
- Publicare TVA la încasare
- 2 noiembrie 2018
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (68) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454)5 din 68 înregistrări (7,4%) · Vezi relația
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.3 din 68 înregistrări (4,4%) · Vezi relația
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov3 din 68 înregistrări (4,4%) · Vezi relația
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI VASLUI2 din 68 înregistrări (2,9%) · Vezi relația
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino2 din 68 înregistrări (2,9%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Cantare (Rev.2)8 din 68 înregistrări (11,8%) · Vezi selecția
Lampi (Rev.2)4 din 68 înregistrări (5,9%) · Vezi selecția
Boxe (Rev.2)4 din 68 înregistrări (5,9%) · Vezi selecția
Ustensile de bucatarie (Rev.2)4 din 68 înregistrări (5,9%) · Vezi selecția
Insecticide (Rev.2)3 din 68 înregistrări (4,4%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Aparat KlaussTech Antitantari 40 W, 120 Mp, Tava Colectare
Autoritate: Unitatea Militara 01760 Sebes
CPV 31510000-4 — Lampi electrice cu incandescenta (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Amplificator Tv
Autoritate: SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI
CPV 32343000-9 — Amplificatoare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →2 set 4 Statii Radio
Autoritate: Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat Galati
CPV 32344230-7 — Statii radio (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Amplificator TV
Autoritate: Unitatea Militara 02601
CPV 32343000-9 — Amplificatoare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Caserole inox
Autoritate: Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454)
CPV 39221100-8 — Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Spray de autoapărare împotriva urșilor si cainilor agresivi – 60
Autoritate: UNITATEA MILITARA 01838
CPV 35000000-4 — Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
3 activități autorizate
CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-07 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-11-01 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.