Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CELULAR SRL

CELULAR SRL

CUI 11845191 · SRL· Municipiul Buzău

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

CELULAR SRL are sediul în Municipiul Buzău. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+12,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 7,8 mil. lei, față de 7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut3,8%

Marja netă calculată este 3,8% în 2025, față de 2,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+180,7%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Fără semnale ponderate
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 6/6 · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20257,8 mil. lei+12,5% față de anul anterior2020: 9.092.3192022: 8.779.3182023: 8.658.6722024: 6.963.0542025: 7.834.346
Rezultat net 2025299,6 K lei+104,1% față de anul anterior2020: 456.0932022: 291.8512023: 98.7472024: 146.7662025: 299.556
Angajați 202515Neschimbat față de anul anterior2020: 252022: 192023: 192024: 152025: 15
Capitaluri proprii 2025807,5 K lei+59% față de anul anterior2020: 817.2612022: 653.0192023: 459.9152024: 507.9342025: 807.490
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate05 mil.9 mil.2020: 9,1 mil. lei9,1 mil.20202022: 8,8 mil. lei8,8 mil.20222023: 8,7 mil. lei8,7 mil.20232024: 7 mil. lei7 mil.20242025: 7,8 mil. lei7,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%2,5%5%2020: 5%5%20202022: 3,3%3,3%20222023: 1,1%1,1%20232024: 2,1%2,1%20242025: 3,8%3,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 5% · n=76

Cifra de afaceri: +12,5% față de anul anterior.Marjă netă 3,8% · +1,7 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024507,9 K lei
2025807,5 K lei

Datorii raportate

20243,3 mil. lei
20253,4 mil. lei

Disponibilități bănești

202489,1 K lei
2025275,8 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri8,7 mil. lei7 mil. lei7,8 mil. lei+12,5% față de anul anterior
Rezultat net98,7 K lei146,8 K lei299,6 K lei+104,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii459,9 K lei507,9 K lei807,5 K lei+59% față de anul anterior
Datorii4 mil. lei3,3 mil. lei3,4 mil. lei+4,5% față de anul anterior
Creanțe241,8 K lei180,3 K lei506 K lei+180,7% față de anul anterior
Angajați191515Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă3,8%2,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 5% (n=76) · 2024: 6,3% (n=88)

Rezultat / active (A+B)7,7%4,7%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 12,3% (n=66) · 2024: 12,4% (n=79)

Rezultat / capitaluri proprii37,1%28,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 29,6% (n=70) · 2024: 28,8% (n=78)

Vânzări per angajat522.290 lei464.204 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 176.251 lei (n=72) · 2024: 145.826 lei (n=80)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)20,8%16,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 49,2% (n=66) · 2024: 52,3% (n=79)

Datorii / active (A+B)88,1%106%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 49,5% (n=66) · 2024: 47,3% (n=79)

Ponderea activelor imobilizate55,2%72,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 7,1% (n=66) · 2024: 7,2% (n=79)

Active circulante / datorii totale0,51×0,26×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,75× (n=76) · 2024: 1,89× (n=90)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări23,3 zile9,3 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 91,6 zile (n=76) · 2024: 84,3 zile (n=87)

Stocuri în zile de vânzări44,1 zile29,3 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 0 zile (n=36) · 2024: 0 zile (n=45)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.834.346
Rezultat net
299.556
Angajați
15
Datorii
3.422.827
Active imobilizate
2.143.386
Active circulante
1.740.461
Capitaluri proprii
807.490
Venituri totale
7.852.146
Cheltuieli totale
7.479.083
Stocuri
958.685
Creanțe
505.995
Casă și conturi la bănci
275.781
Cheltuieli în avans
346.470
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.963.054
Rezultat net
146.766
Angajați
15
Datorii
3.275.323
Active imobilizate
2.254.269
Active circulante
836.049
Capitaluri proprii
507.934
Venituri totale
7.024.137
Cheltuieli totale
6.838.288
Stocuri
566.701
Creanțe
180.263
Casă și conturi la bănci
89.085
Cheltuieli în avans
692.939
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
8.658.672
Rezultat net
98.747
Angajați
19
Datorii
3.980.505
Active imobilizate
2.192.164
Active circulante
1.344.058
Capitaluri proprii
459.915
Venituri totale
8.659.066
Cheltuieli totale
8.528.786
Stocuri
799.158
Creanțe
241.827
Casă și conturi la bănci
303.073
Cheltuieli în avans
904.198
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
8.779.318
Rezultat net
291.851
Angajați
19
Datorii
4.617.630
Active imobilizate
2.334.441
Active circulante
2.302.433
Capitaluri proprii
653.019
Venituri totale
8.793.933
Cheltuieli totale
8.444.350
Stocuri
1.034.999
Creanțe
553.089
Casă și conturi la bănci
714.345
Cheltuieli în avans
633.775
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
9.092.319
Rezultat net
456.093
Angajați
25
Datorii
5.031.786
Active imobilizate
2.548.926
Active circulante
2.772.231
Capitaluri proprii
817.261
Venituri totale
9.161.914
Cheltuieli totale
8.617.718
Stocuri
711.617
Creanțe
920.280
Casă și conturi la bănci
1.140.334
Cheltuieli în avans
527.890
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Fără semnale ponderate
0semnale de urmărit · 0 context
6/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăFără înregistrări găsite2026-10-23
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-01

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1999-06-14 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-23 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Firma nu a fost găsită în registrul de insolvență la verificarea din 2026-10-23.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-09-30–2026-10-01 · verificat 2026-10-01.

Dosar 2560/277/20232024-08-13 · Curtea de Apel PLOIESTI · Intimat persoană vătămată

furtul (art.228 NCP) alin.1 · Apel

2 termene · ultima soluție: desfinţează sentinţa primei instanţe

2024-10-23 · 09:00

desfinţează sentinţa primei instanţe

În baza art.421 alin.1 pct.2 lit.a C.p.p. admite apelul formulat de Parchetul de pe lângă Judecătoria Pătârlagele împotriva sentinţei penale nr. 115/17.07.2024 pronunţată de Judecătoria Pătârlagele. Desfiinţează sentinţa penală apelată şi, rejudecând: Menţine pedeapsa de 1 an închisoare aplicată inculpatei Cîrstian Adriana pentru săvârşirea infracţiunii de furt – prev. de art. 228 alin.1 C.p. În baza art. 88 alin. 3 C.p. revocă amânarea aplicării pedepsei de 1 an şi 6 luni închisoare stabilită faţă de inculpata Cîrstian Adriana prin sentinţa penală nr. 102/14.06.2022 a Judecătoriei Pătârlagele, definitivă prin neapelare la data de 04.07.2022. Dispune aplicarea şi executarea pedepsei de 1 an şi 6 luni închisoare stabilită faţă de inculpata Cîrstian Adriana prin sentinţa penală nr. 102/14.06.2022 a Judecătoriei Pătârlagele, definitivă prin neapelare la data de 04.07.2022. În baza art. 88 alin.3 – teza finală C.p. rap. la art 39 alin.1 lit. b C.p. aplică inculpatei pedeapsa cea mai grea de 1 an şi 6 luni închisoare, la care adaugă sporul de 1/3 din pedeapsa de 1 an închisoare aplicată în prezenta cauză, respectiv sporul de 4 luni, în final inculpata Cîrstian Adriana urmând a executa pedeapsa rezultantă de 1 (unu) an şi 10 (zece) luni închisoare. Pedeapsa de 1 an şi 10 luni închisoare se execută în regim de detenţie. Menţine celelalte dispoziţii ale sentinţei penale atacate, care nu sunt contrare prezentei decizii. Cheltuielile judiciare în apel rămân în sarcina statului. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei în şedinţă publică azi, 23.10.2024.

Document: Hotarare 1024/2024 · 2024-10-23

2024-09-23 · 09:00

Încheiere

În baza art.391 C.p.p., stabileşte ca pronunţarea şi redactarea hotărârii să aibă loc în data de 23 octombrie 2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei, conform art. 405 alin. 1 teza a II-a C.p.p. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 23 septembrie 2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-09-23

Căi de atac declarate: Apel · 2024-07-23

Dosar 2560/277/20232023-08-31 · Judecătoria PATARLAGELE · Parte civilă persoană vătămată

furtul (art.228 NCP) alin.1 · Fond

5 termene · ultima soluție: Condamnare

2024-07-17 · 09:00

Condamnare

În baza art. 396 alin. (1) şi (2) C.pr.pen. raportat la art. 228 alin. 1 C.pen., cu aplicarea art. 396 alin. (10) C.pr.pen., condamnă pe inculpata Cîrstian Adriana, la pedeapsa de 1 an închisoare pentru săvârşirea infracţiunii de furt (faptă din 17.01.2024). În baza art. 91 C. pen. dispune suspendarea sub supraveghere a executării pedepsei şi stabileşte un termen de supraveghere de 2 ani, conform dispoziţiilor art. 92 C. pen. În baza art. 93 alin. (1) C. pen. obligă inculpata ca pe durata termenului de supraveghere să respecte următoarele măsuri de supraveghere: a) să se prezinte la Serviciul de Probaţiune Buzău, la datele fixate de acesta; b) să primească vizitele consilierului de probaţiune desemnat cu supravegherea sa; c) să anunţe, în prealabil, schimbarea locuinţei şi orice deplasare care depăşeşte 5 zile; d) să comunice schimbarea locului de muncă; e) să comunice informaţii şi documente de natură a permite controlul mijloacelor sale de existenţă. În baza art. 93 alin. (2) lit. a) C. pen. impune inculpatei să frecventeze unul sau mai multe programe de reintegrare socială derulate de către Serviciul de Probaţiune Buzău sau organizate în colaborare cu instituţii din comunitate. În baza art. 93 alin. (3) C. pen., pe parcursul termenului de supraveghere, inculpata va presta o muncă neremunerată în folosul comunităţii în cadrul Primăriei oraş Nehoiu sau în cadrul Primăriei oraş Pătârlagele, pe o perioadă de 60 de zile. În baza art. 404 alin. 2 din C.pr.pen. raportat la art. 91 alin. (4) C. pen. atrage atenţia inculpatei asupra dispoziţiilor art. 96 C. pen., cu privire la revocarea suspendării executării pedepsei sub supraveghere în caz de nerespectare, cu rea-credinţă, a măsurilor de supraveghere, în caz de neexecutare a obligaţiilor impuse ori stabilite de lege, în caz de neîndeplinire integrală a obligaţiilor civile stabilite prin hotărâre, afară de cazul în care dovedeşte că nu a avut nicio posibilitate să le îndeplinească, precum şi în caz de săvârşirea a unei noi infracţiuni. În temeiul art. 274 alin. (1) C.pr.pen., obligă inculpata la plata sumei de 400 de lei, cu titlu de cheltuieli judiciare către stat ( din care suma de 150 de lei aferentă urmăririi penale). Cu drept de apel, în termen de 10 zile de la comunicare. Pronunţată prin punerea la dispoziţia părţilor şi procurorului, prin mijlocirea grefei instanţei, la data de 17.07.2024.

Document: Hotarare 115/2024 · 2024-07-17

2024-06-20 · 09:00

Amână pronunţarea

În baza art. 391 CPP, având nevoie de timp pentru analizarea actelor şi lucrărilor dosarului, instanţa amână pronunţarea pentru data de 17.07.2024. În baza art. 405 alin. 1 CPP, instanţa stabileşte ca pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei, la aceeaşi dată. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 20.06.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-06-20

2024-06-05 · 09:00

Amână pronunţarea

În baza art. 391 CPP, având nevoie de timp pentru analizarea actelor şi lucrărilor dosarului, instanţa amână pronunţarea pentru data de 20.06.2024. În baza art. 405 alin. 1 CPP, instanţa stabileşte ca pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei, la aceeaşi dată. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 05.06.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-06-05

2024-05-15 · 09:00

Amână pronunţarea

În baza art. 391 CPP, stabileşte termen pentru deliberare, redactare şi pronunţare în data de 05.06.2024. În baza art. 405 alin. 1 CPP, instanţa stabileşte ca pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei, la aceeaşi dată. Pronunţată în şedinţă, astăzi, 15.05.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-05-15

2024-02-14 · 09:00

Încheiere

Acordă cauzei termen la data de 15.05.2024, ora 09.00, pentru a se reface procedura de citare.

Document: incheieredesedinta · 2024-02-14

Căi de atac declarate: Apel · 2024-07-23

Dosar 2560/277/2023/a12023-08-31 · Judecătoria PATARLAGELE · Parte civilă persoană vătămată

măsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminară · Fond

1 termen · ultima soluție: admite cererea

2023-10-20 · 09:00

admite cererea

În baza art. 346 alin. (1) Cod procedură penală constată competenţa şi legalitatea sesizării instanţei cu rechizitoriul nr. 68/P/2023 din 28.08.2023 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Pătârlagele, judeţul Buzău, privind pe inculpata CÎRSTIAN ADRIANA, sub aspectul săvârşirii infrac?iunii de „furt” fapte prev. de art. 228 alin. 1 din C.pen., a administrării probelor şi a efectuării actelor de urmărire penală. Dispune începerea judecăţii cauzei privind pe inculpata Cîrstian Adriana. Cu drept de contestaţie în termen de 3 zile de la comunicarea încheierii. Pronunţată în camera de consiliu, la 20.10.2023.

Document: Incheierefinalacamerapreliminara · 2023-10-20

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
11845191
Număr de înregistrare
J10/215/1999
Înmatriculare
10 iunie 1999
EUID
ROONRC.J10/215/1999
Formă juridică
SRL
Sediu social
B-dul NICOLAE BĂLCESCU 1 PTTR Municipiul Buzău Buzău · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul NICOLAE BĂLCESCU Buzău BUZĂU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
14 iunie 1999
Înregistrare fiscală
12 septembrie 2016
Telefon
722530
Fax
0238722530

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NIŢĂ DOBRIŢA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CELULAR SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 14.06.1999
Înregistrare fiscală
14 iunie 1999
Număr registrul comerțului
J10/215/1999
Cod CAEN
8220
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău

Contact și adrese

Telefon
0744658800 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, BL.1 PTTR, ET.3, AP.9
Cod poștal fiscal
120187
Strada sediului
Bld. Nicolae Bălcescu
Localitatea sediului
Mun. Buzău
Județul sediului
BUZĂU
Strada domiciliului fiscal
Bld. Nicolae Bălcescu
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Buzău
Județul domiciliului fiscal
BUZĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
120187

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
10 iunie 1999
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

11 activități autorizate

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 6120 Rev. 2Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)

CAEN 6130 Rev. 2Activități de telecomunicații prin satelit

CAEN 6190 Rev. 2Alte activități de telecomunicații

CAEN 6499 Rev. 2Alte intermedieri financiare n.c.a.

CAEN 6619 Rev. 2Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii

CAEN 6622 Rev. 2Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

CAEN 8220 Rev. 2Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-23Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-01Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BuzăuMunicipiul BuzăuBulevardul Nicolae BălcescuCAEN 8220
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI