Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CENTRUL ANTI STRES BUCURIA S.R.L.

CENTRUL ANTI STRES BUCURIA S.R.L.

CUI 45436035 · SRL· Loc. Predeal, Oraş Predeal

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

CENTRUL ANTI STRES BUCURIA S.R.L. are sediul în Loc. Predeal, Oraş Predeal. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-43,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 16,3 K lei, față de 28,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-297,7%

Marja netă calculată este -297,7% în 2025, față de -225% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+28,9%

Datoriile raportate sunt 301,2 K lei în 2025, față de 233,7 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
36/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202516,3 K lei-43,1% față de anul anterior2022: 6.3002023: 40.9712024: 28.6432025: 16.298
Rezultat net 2025-48,5 K lei+24,7% față de anul anterior2022: -32.2462023: -13.8272024: -64.4612025: -48.511
Angajați 20251+0% față de anul anterior2024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-158,8 K lei-44% față de anul anterior2022: -32.0462023: -45.8732024: -110.3342025: -158.845
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate020 K41 K2022: 6,3 K lei6,3 K20222023: 41 K lei41 K20232024: 28,6 K lei28,6 K20242025: 16,3 K lei16,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-511,8%-251,2%9,5%Mediana sectorului (2025): 9,5% · n=9802022: -511,8%-511,8%20222023: -33,7%-33,7%20232024: -225%-225%20242025: -297,7%-297,7%2025

Cifra de afaceri: -43,1% față de anul anterior. Marja netă: -297,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-158,8 K lei-44% față de anul anterior
Datorii301,2 K lei+28,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri41 K lei28,6 K lei16,3 K lei-43,1% față de anul anterior
Rezultat net-13,8 K lei-64,5 K lei-48,5 K lei+24,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii-45,9 K lei-110,3 K lei-158,8 K lei-44% față de anul anterior
Datorii141,5 K lei233,7 K lei301,2 K lei+28,9% față de anul anterior
Creanțe20,5 K lei53,8 K lei60,1 K lei+11,7% față de anul anterior
Angajați—11+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-297,7%9,5%n=980-225%12,4%n=944
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-91,5%43,3%n=587-61,4%51,6%n=559
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)173,4%54,3%n=587130%47,7%n=559
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)61,9%24,6%n=58767,2%19,6%n=559
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-27,9%8,7%n=587-35,8%9,1%n=559
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,22×1,1×n=1.1320,25×1,41×n=1.097
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3601.327,35 zile36,51 zilen=800676,3 zile30,79 zilen=725
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36020,03 zile8,36 zilen=2957,4 zile7,35 zilen=298
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați16.298 lei117.939 lein=50228.643 lei107.705 lein=493

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
16.298
Rezultat net
-48.511
Angajați
1
Datorii
301.166
Active imobilizate
107.415
Active circulante
66.252
Capitaluri proprii
-158.845
Venituri totale
41.402
Cheltuieli totale
89.913
Stocuri
907
Creanțe
60.092
Casă și conturi la bănci
5.253
Cheltuieli în avans
2.448
Venituri în avans
33.794
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
28.643
Rezultat net
-64.461
Angajați
1
Datorii
233.704
Active imobilizate
120.899
Active circulante
58.910
Capitaluri proprii
-110.334
Venituri totale
45.640
Cheltuieli totale
110.101
Stocuri
589
Creanțe
53.809
Casă și conturi la bănci
4.512
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
56.439
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
40.971
Rezultat net
-13.827
Angajați
—
Datorii
141.544
Active imobilizate
139.637
Active circulante
28.615
Capitaluri proprii
-45.873
Venituri totale
63.652
Cheltuieli totale
77.479
Stocuri
436
Creanțe
20.464
Casă și conturi la bănci
7.715
Cheltuieli în avans
841
Venituri în avans
73.422
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.300
Rezultat net
-32.246
Angajați
—
Datorii
91.296
Active imobilizate
45.241
Active circulante
14.009
Capitaluri proprii
-32.046
Venituri totale
6.311
Cheltuieli totale
38.367
Stocuri
—
Creanțe
5.363
Casă și conturi la bănci
8.646
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

36/ 100Atenție moderată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 43% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 43% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-01-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45436035
Număr de înregistrare
J8/27/2022
Înmatriculare
6 ianuarie 2022
EUID
ROONRC.J8/27/2022
Formă juridică
SRL
Sediu social
GRIVIŢEI 10 Loc. Predeal, Oraş Predeal Braşov
Adresă fiscală
Str. GRIVIŢEI 10 Predeal BRAŞOV
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
6 ianuarie 2022
Înregistrare fiscală
10 august 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DARO NICULAE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CENTRUL ANTI STRES BUCURIA S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 06.01.2022
Înregistrare fiscală
6 ianuarie 2022
Număr registrul comerțului
J08/27/2022
Cod CAEN
8551
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, ORŞ. PREDEAL, STR. GRIVIŢEI, NR.10
Cod poștal fiscal
505300
Strada sediului
Str. Griviţei
Numărul sediului
10
Localitatea sediului
Orş. Predeal
Județul sediului
BRAŞOV
Codul poștal al sediului
505300
Strada domiciliului fiscal
Str. Griviţei
Numărul domiciliului fiscal
10
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Predeal
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV
Cod poștal domiciliu fiscal
505300

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

10 activități autorizate

CAEN 5520 Rev. 2Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5530 Rev. 2Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

CAEN 5590 Rev. 2Alte servicii de cazare

CAEN 8551 Rev. 2Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

CAEN 8552 Rev. 2Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 8690 Rev. 2Alte activități referitoare la sănătatea umană

CAEN 9313 Rev. 2Activități ale centrelor de fitness

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9604 Rev. 2Activități de întreținere corporală

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovLoc. Predeal, Oraş PredealCAEN 8551
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI