Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 50,4 mil. lei, față de 33,5 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025CENTRUL MEDICAL TRANSILVANIA SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în creștere.
CENTRUL MEDICAL TRANSILVANIA SRL are sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 37,2 mil. lei în 2025, față de 32,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriCifra de afaceri: +50,8% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18 mil. lei | 33,5 mil. lei | 50,4 mil. lei | +50,8% față de anul anterior |
| Rezultat net | -2,7 mil. lei | 0 lei | 0 lei | Fără an comparabil |
| Capitaluri proprii | -1,6 mil. lei | 19,6 K lei | 918,4 K lei | +4.580% față de anul anterior |
| Datorii | 32,2 mil. lei | 32,3 mil. lei | 37,2 mil. lei | +15% față de anul anterior |
| Creanțe | 1,6 mil. lei | 2,6 mil. lei | 2,8 mil. lei | +6,7% față de anul anterior |
| Angajați | 79 | 90 | 95 | +5,6% față de anul anterior |
Repere financiare derivate
Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.
| Indicator | Formula | Firma 2025 | Sector 2025 | Firma 2024 | Sector 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă netă | rezultat net / cifra de afaceri | 0% | 0%n=582 | 0% | 0%n=599 |
| Capitaluri proprii / active | capitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante) | 1,9% | 43,7%n=543 | 0% | 49,1%n=532 |
| Datorii / active | datorii / (active imobilizate + active circulante) | 78,6% | 50,3%n=543 | 75,4% | 45,5%n=532 |
| Structura activelor | active imobilizate / (active imobilizate + active circulante) | 87% | 52,7%n=543 | 84,1% | 49%n=532 |
| Randamentul activelor | rezultat net / (active imobilizate + active circulante) | 0% | 0%n=538 | 0% | 0%n=525 |
| Randamentul capitalurilor proprii | rezultat net / capitaluri proprii pozitive | 0% | 0%n=545 | 0% | 0%n=552 |
| Acoperirea datoriilor cu active circulante | active circulante / datorii | 0,17× | 1×n=609 | 0,21× | 1,19×n=630 |
| Durata creanțelor | creanțe / cifra de afaceri × 360 | 19,64 zile | 47,24 zilen=554 | 27,74 zile | 40,49 zilen=555 |
| Durata stocurilor | stocuri / cifra de afaceri × 360 | 21,41 zile | 4,41 zilen=384 | 42,37 zile | 4,91 zilen=388 |
| Cifră de afaceri per angajat | cifra de afaceri / numărul mediu de angajați | 531.051 lei | 359.996 lein=489 | 371.812 lei | 295.840 lein=511 |
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 50.449.806
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 95
- Datorii
- 37.212.021
- Active imobilizate
- 41.207.050
- Active circulante
- 6.150.749
- Capitaluri proprii
- 918.398
- Venituri totale
- 51.777.817
- Cheltuieli totale
- 49.091.775
- Stocuri
- 3.000.766
- Creanțe
- 2.752.126
- Casă și conturi la bănci
- 397.857
- Cheltuieli în avans
- 38.023
- Venituri în avans
- 9.105.018
- Provizioane
- 160.385
- Capital subscris vărsat
- 50.200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 33.463.100
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 90
- Datorii
- 32.344.358
- Active imobilizate
- 36.094.748
- Active circulante
- 6.818.183
- Capitaluri proprii
- 19.624
- Venituri totale
- 34.488.057
- Cheltuieli totale
- 32.902.964
- Stocuri
- 3.938.199
- Creanțe
- 2.578.588
- Casă și conturi la bănci
- 301.396
- Cheltuieli în avans
- 6.148
- Venituri în avans
- 10.394.712
- Provizioane
- 160.385
- Capital subscris vărsat
- 50.200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 18.016.642
- Rezultat net
- -2.707.940
- Angajați
- 79
- Datorii
- 32.242.064
- Active imobilizate
- 39.205.799
- Active circulante
- 3.008.105
- Capitaluri proprii
- -1.565.469
- Venituri totale
- 20.126.972
- Cheltuieli totale
- 22.834.912
- Stocuri
- 1.297.335
- Creanțe
- 1.649.347
- Casă și conturi la bănci
- 61.423
- Cheltuieli în avans
- 1.731
- Venituri în avans
- 11.378.655
- Provizioane
- 160.385
- Capital subscris vărsat
- 50.200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 9.234.449
- Rezultat net
- -5.947.790
- Angajați
- 65
- Datorii
- 28.971.442
- Active imobilizate
- 39.772.366
- Active circulante
- 2.116.067
- Capitaluri proprii
- 1.338.124
- Venituri totale
- 10.424.034
- Cheltuieli totale
- 16.371.824
- Stocuri
- 997.449
- Creanțe
- 944.844
- Casă și conturi la bănci
- 173.774
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 11.418.482
- Provizioane
- 160.385
- Capital subscris vărsat
- 50.200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 7.518.121
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 21
- Datorii
- 20.850.037
- Active imobilizate
- 38.804.056
- Active circulante
- 2.606.477
- Capitaluri proprii
- 7.809.349
- Venituri totale
- 8.409.434
- Cheltuieli totale
- 8.185.129
- Stocuri
- 427.357
- Creanțe
- 490.660
- Casă și conturi la bănci
- 1.688.460
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 12.402.426
- Provizioane
- 348.721
- Capital subscris vărsat
- 50.200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 6.559.914
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 19
- Datorii
- 16.764.804
- Active imobilizate
- 21.709.093
- Active circulante
- 16.509.535
- Capitaluri proprii
- 7.931.635
- Venituri totale
- 6.699.895
- Cheltuieli totale
- 4.996.740
- Stocuri
- 122.422
- Creanțe
- 9.870.076
- Casă și conturi la bănci
- 6.517.037
- Cheltuieli în avans
- 274
- Venituri în avans
- 13.522.463
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 50.200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2010-03-03 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
3 dosare cu nume identic · 2021-10-12–2026-10-13 · verificat 2026-10-13.
pretenţii · Recurs
1 termen · ultima soluție: Constata nul recursul
Constata nul recursul
Admite excepţia nulităţii cererii de recurs, excepţie invocată de intimat. Constată nul recursul declarat de recurentul CENTRUL MEDICAL TRANSILVANIA SRL împotriva deciziei civile nr. 444/civ/12.10.2023, pronunţate de Tribunalul Iaşi, Secţia a II-a civilă şi de contencios administrativ şi fiscal, decizie pe care o menţine. Obligă recurentul să achite intimatului Zamfir Florin Ioan suma de 1800 lei cheltuieli de judecată în recurs. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 3 aprilie 2024.
Document: Hotarare 133/2024 · 2024-04-03
Căi de atac declarate: Recurs · 2023-12-05; Apel · 2023-04-12
pretenţii · Apel
3 termene · ultima soluție: Nefondat
Nefondat
Respinge apelul declarat de apelantul CENTRUL MEDICAL TRANSILVANIA SRL împotriva sentinţei civile nr 12149 din 18 11 2022 pronuntata de Judecatoria Iaşi Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 11 10 2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, în condiţiile art. 396 alin. 2 din Codul de procedură civilă.
Document: Hotarare 444/2023 · 2023-10-12
Amână cauza
Amână pronunţarea la data de 12.10.2023. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 alin.(2) Codul de procedură civilă. Pronunţată în şedinţa publică de la 28. 09 2023.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-09-28
Amână cauza
DISPUNE Amână pronunţarea la data de 28.09.2023. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 alin.(2) Codul de procedură civilă. Pronunţată în şedinţa publică de la 12 09 2023.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-09-12
Căi de atac declarate: Recurs · 2023-12-05; Apel · 2023-04-12
cauţiune 116/1285/2023 c.rest.cautiune dep.de ZAMFIR FLORIN IOAN in dos.3010/3/2019 · Fond
3 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge ca fiind neîntemeiată cererea de restituire a cau?iunii achitate în dosarul 3010/3/2019 a Tribunalului Specializat Cluj, formulată de către petentul Zamfir Florin Ioan, domiciliat în , cu domiciliul ales în , adresa de comunicare email în contradictoriu cu intimata Centrul Medical Transilvania SRL, cu sediul ales în . Respinge ca fiind neîntemeiată solicitarea de atribuire a cau?iunii formulată de către Centrul Medical Transilvania SRL, cu sediul ales în . Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Tribunalul Specializat Cluj. Pusă la dispozi?ia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 20.02.2024.
Document: Hotarare 304/2024 · 2024-02-20
242 NCPC/155-1 CPC
suspendat in temeiul art. 242 alin. 1 C.pr.civ.
Document: incheiereSuspendare · 2023-05-23
Amână cauza
T-23.05.2023, pentru a se comunica de catre petent lamuririle solicitate.
Document: incheieredesedinta · 2023-04-25
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
16 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 26599613
- Număr de înregistrare
- J2010000350128
- Înmatriculare
- 3 martie 2010
- EUID
- ROONRC.J2010000350128
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- DESCARTES RENÉ 1-3 Municipiul Cluj-Napoca Cluj
- Adresă fiscală
- Str DESCARTES RENÉ 1-3 Cluj-Napoca CLUJ
- TVA
- Neînregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 3 martie 2010
- Înregistrare fiscală
- 19 martie 2025
- Telefon
- 0728091000 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- ABU ARIF DARIA
- administrator
- ABU ARIF KHALED MANIFI MOHAMED
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- CENTRUL MEDICAL TRANSILVANIA SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 03.03.2010
- Înregistrare fiscală
- 3 martie 2010
- Număr registrul comerțului
- J2010000350128
- Cod CAEN
- 8622
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
- Organ fiscal competent
- Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Contact și adrese
- Telefon
- 0728091000 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DESCARTES RENÉ, NR.1-3
- Cod poștal fiscal
- 400486
- Strada sediului
- Str. Descartes René
- Numărul sediului
- 1-3
- Localitatea sediului
- Mun. Cluj-Napoca
- Județul sediului
- CLUJ
- Codul poștal al sediului
- 400486
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Descartes René
- Numărul domiciliului fiscal
- 1-3
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Cluj-Napoca
- Județul domiciliului fiscal
- CLUJ
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 400486
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 septembrie 2023
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (16) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
Spitalul Municipal Turda5 din 16 înregistrări (31,3%) · Vezi relația
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA4 din 16 înregistrări (25%) · Vezi relația
Clubul Sportiv Municipal Olimpia Satu Mare3 din 16 înregistrări (18,8%) · Vezi relația
Federatia Romana de Judo2 din 16 înregistrări (12,5%) · Vezi relația
PENITENCIARUL SPITAL DEJ2 din 16 înregistrări (12,5%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Servicii de imagistica medicala (Rev.2)7 din 16 înregistrări (43,8%) · Vezi selecția
Servicii de ambulanta (Rev.2)5 din 16 înregistrări (31,3%) · Vezi selecția
Diverse servicii de sanatate (Rev.2)4 din 16 înregistrări (25%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Servicii de transport cu ambulanta in Municipiul Cluj-Napoca
Autoritate: SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA
CPV 85143000-3 — Servicii de ambulanta (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Servicii de transport cu ambulanta in Municipiul Cluj-Napoca
Autoritate: SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA
CPV 85143000-3 — Servicii de ambulanta (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Servicii de imagistica medicala
Autoritate: Spitalul Municipal Turda
CPV 85150000-5 — Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Servicii de imagistica medicala
Autoritate: Spitalul Municipal Turda
CPV 85150000-5 — Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Servicii de transport cu ambulanta - Spitalul Clinic de Recuperare Cluj-Napoca pentru servicii RMN
Autoritate: SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA
CPV 85143000-3 — Servicii de ambulanta (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Servicii de imagistica medicala
Autoritate: Spitalul Municipal Turda
CPV 85150000-5 — Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Categorie de administrare fiscală ANAF
Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.
- Categorie
- contribuabil mijlociu
- Administrație teritorială
- Cluj
Sedii secundare administrate fiscal
ANAF publică 1 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.
Distribuție pe județe
Cluj1 sedii
| Denumire publicată | CUI sediu | Județ |
|---|---|---|
| CENTRUL MEDICAL TRANSILVANIA SRL | 29400102 | Cluj |
Ajutoare de stat publicate
Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.
6 înregistrări · valoare publicată 23.521.489 lei · 6 aprilie 2018–15 aprilie 2022
subvenții (secțiunea 3.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100%garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 80%garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 8622subvenții (secțiunea 3.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 8622ajutoare regionale pentru investiții (articolul 14)
fonduri nerambursabile · Ministerul Dezvoltării Regionale, Administraţiei Publice şi Fondurilor Europene (MDRAP)
Intensitate publicată: 70% · Activități finanțate: 8610ajutoare regionale pentru investiții (articolul 14)
fonduri nerambursabile · Direcția Generală Creștere Inteligentă și Digitalizare
Intensitate publicată: 0,7% · Activități finanțate: 7219Proiecte europene ale firmei
Legăturile folosesc CUI-ul beneficiarului când este publicat; în rest, numele și județul trebuie să indice o singură firmă.
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
11 activități autorizate
CAEN 7210 Rev. 3Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
CAEN 8610 Rev. 3Activități de asistență spitalicească
CAEN 8621 Rev. 3Activități de asistență medicală generală
CAEN 8622 Rev. 3Activități de asistență medicală specializată
CAEN 8691 Rev. 3Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
CAEN 8692 Rev. 3Transportul pacienților cu ambulanța
CAEN 8693 Rev. 3Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
CAEN 8694 Rev. 3Activități ale infirmierelor și moașelor
CAEN 8695 Rev. 3Activități de fizioterapie
CAEN 8697 Rev. 3Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
CAEN 8699 Rev. 3Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-13 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.