Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CERBER PROTECTIE SI PAZA SRL

CERBER PROTECTIE SI PAZA SRL

CUI 13606581 · SRL· Municipiul Ploieşti

este sub incidența Legii nr. 85/2014ONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

CERBER PROTECTIE SI PAZA SRL are sediul în Municipiul Ploieşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+76,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,6 mil. lei, față de 1,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de -5,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+71%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Context de verificat
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,6 mil. lei+76,2% față de anul anterior2020: 5.279.5712021: 2.416.8342022: 1.694.5592023: 1.519.7052024: 1.458.8992025: 2.570.914
Rezultat net 20250 lei+100% față de anul anterior2020: 02021: -351.2722022: 02023: -465.2552024: -84.3892025: 0
Angajați 202534+36% față de anul anterior2020: 1382021: 652022: 352023: 282024: 252025: 34
Capitaluri proprii 2025-633,8 K lei+23,8% față de anul anterior2020: 478.5812021: -351.0322022: -282.2932023: -747.5482024: -831.9362025: -633.766
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.5 mil.2020: 5,3 mil. lei5,3 mil.20202021: 2,4 mil. lei2,4 mil.20212022: 1,7 mil. lei1,7 mil.20222023: 1,5 mil. lei1,5 mil.20232024: 1,5 mil. lei1,5 mil.20242025: 2,6 mil. lei2,6 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-30,6%-14,8%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=1282020: 0%0%20202021: -14,5%-14,5%20212022: 0%0%20222023: -30,6%-30,6%20232024: -5,8%-5,8%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: +76,2% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-633,8 K lei+23,8% față de anul anterior
Datorii1,7 mil. lei+14% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,5 mil. lei1,5 mil. lei2,6 mil. lei+76,2% față de anul anterior
Rezultat net-465,3 K lei-84,4 K lei0 lei+100% față de anul anterior
Capitaluri proprii-747,5 K lei-831,9 K lei-633,8 K lei+23,8% față de anul anterior
Datorii1,4 mil. lei1,5 mil. lei1,7 mil. lei+14% față de anul anterior
Creanțe398,5 K lei244,9 K lei418,7 K lei+71% față de anul anterior
Angajați282534+36% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=128-5,8%0%n=345
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-60%28,6%n=139-127,9%30,9%n=363
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)160%71,4%n=139227,9%68,5%n=363
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)22%14%n=13935,9%14,4%n=363
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=138-13%0%n=362
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,49×1,01×n=1590,28×1,08×n=397
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36058,63 zile87,48 zilen=12960,43 zile81,32 zilen=345
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600,96 zile2,06 zilen=99—1,91 zilen=254
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați75.615 lei77.915 lein=11958.356 lei69.358 lein=342

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.570.914
Rezultat net
0
Angajați
34
Datorii
1.690.189
Active imobilizate
232.552
Active circulante
823.871
Capitaluri proprii
-633.766
Venituri totale
2.571.236
Cheltuieli totale
2.330.476
Stocuri
6.835
Creanțe
418.730
Casă și conturi la bănci
398.306
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.458.899
Rezultat net
-84.389
Angajați
25
Datorii
1.482.395
Active imobilizate
233.790
Active circulante
416.669
Capitaluri proprii
-831.936
Venituri totale
1.458.932
Cheltuieli totale
1.499.858
Stocuri
—
Creanțe
244.902
Casă și conturi la bănci
171.767
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.519.705
Rezultat net
-465.255
Angajați
28
Datorii
1.393.615
Active imobilizate
235.027
Active circulante
411.040
Capitaluri proprii
-747.548
Venituri totale
2.059.764
Cheltuieli totale
2.504.422
Stocuri
—
Creanțe
398.487
Casă și conturi la bănci
12.553
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.694.559
Rezultat net
0
Angajați
35
Datorii
1.362.869
Active imobilizate
236.264
Active circulante
844.312
Capitaluri proprii
-282.293
Venituri totale
1.695.177
Cheltuieli totale
1.611.158
Stocuri
19.778
Creanțe
616.465
Casă și conturi la bănci
208.069
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.416.834
Rezultat net
-351.272
Angajați
65
Datorii
1.578.351
Active imobilizate
237.502
Active circulante
989.817
Capitaluri proprii
-351.032
Venituri totale
2.451.404
Cheltuieli totale
2.802.676
Stocuri
45.449
Creanțe
618.546
Casă și conturi la bănci
325.822
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.279.571
Rezultat net
0
Angajați
138
Datorii
1.279.715
Active imobilizate
240.111
Active circulante
1.518.185
Capitaluri proprii
478.581
Venituri totale
5.285.569
Cheltuieli totale
5.243.996
Stocuri
49.946
Creanțe
892.549
Casă și conturi la bănci
393.764
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Context de verificat
1semnale de urmărit · 1 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

este sub incidența Legii nr. 85/2014

ONRC · 2026-09-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCeste sub incidența Legii nr. 85/20142026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-30Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

este sub incidența Legii nr. 85/2014

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2000-12-19 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-01–2026-10-02 · verificat 2026-10-02.

Dosar 5092/105/20232023-12-15 · Tribunalul PRAHOVA · Debitor

deschiderea procedurii la cererea debitorului · Fond

9 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-08 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-06-04 · 11:00

Amână cauza

in vederea continuarii procedurii

Document: incheieredesedinta · 2026-06-04

2026-02-12 · 9:00

Admis

Admite cererea formulată de administratorul judiciar Insolven?ă SM S.P.R.L. Filiala Bucure?ti şi, în consecinţă: Confirmă planul de reorganizare al debitoarei Cerber Protec?ie ?i Pază S.R.L., propus de administratorul special al debitoarei, votat în sensul acceptării de adunarea creditorilor din data de 29.09.2025. Descarcă debitoarea, Cerber Protec?ie ?i Pază S.R.L., de diferenţa dintre valoarea obligaţiilor pe care le avea înaintea confirmării planului şi cele prevăzute în plan. În cazul intrării în faliment se va reveni la situaţia stabilită prin tabelul definitiv al tuturor creanţelor împotriva debitorului, scăzându-se sumele achitate în timpul planului de reorganizare. Dispune continuarea activităţii debitoarei sub conducerea administratorului special şi sub supravegherea administratorului judiciar. Stabileşte în sarcina administratorului special obligaţia de a prezenta trimestrial rapoarte adunării creditorilor asupra situaţiei financiare a averii debitoarei şi de a le înregistra la grefa Tribunalului Prahova, ulterior aprobării lor de către adunarea creditorilor şi în sarcina administratorului judiciar obligaţia de a prezenta situaţia cheltuielilor efectuate pentru bunul mers al activităţii, în vederea recuperării acestora, pentru avizare de către adunarea/comitetul creditorilor, conform art. 140 alin. 6 şi art. 144 din Legea nr. 85/2014. Termen pentru continuarea procedurii: 04 iunie 2026, ora 11:00. Executorie. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel care se va depune la Tribunalul Prahova sub sanc?iunea nulită?ii. Pronunţată astăzi, data de 12.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarareintermediara 326/2026 · 2026-02-12

2026-02-05 · 11:00

Amână pronunţarea

amana pronuntarea la data de 12.02.2026

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-02-05

2025-10-02 · 09:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Tribunalului Prahova nr. 4/26.08.2025, prin care s-a hotărât ca, începând cu data de 27.08.2025, suspendarea solu?ionării cauzelor, cu excepţia judecării pricinilor urgente, prezenta cauză nefiind considerată urgentă, urmează a se dispune amânarea cauzei

Document: incheieredesedinta · 2025-10-02

2025-04-03 · 09:00

Amână cauza

pentru continuitatea completului de judecata

Document: incheieredesedinta · 2025-04-03

2024-11-07 · 10:00

Amână cauza

pentru continuitatea completului

Document: incheieredesedinta · 2024-11-07

2024-05-07 · 09:00

Amână cauza

in vederea continuarioi perioadei de observatie

Document: incheieredesedinta · 2024-05-07

2023-12-20 · 9:00

Deschidere procedură generală

Admite cererea formulată de debitoarea CERBER PROTECŢIE ŞI PAZĂ SRL, cu sediul în mun. Ploieşti, str.Plevnei nr.5, jud. Prahova, având J/29/1065/2000 şi cod unic de înregistrare RO 13606581. În temeiul art. 71 din Legea privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă. Dispune deschiderea procedurii generale a insolvenţei faţă de debitoarea CERBER PROTECŢIE ŞI PAZĂ SRL. În temeiul art. 45 alin. 1 lit. d şi art. 73 din Legea privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Desemnează administrator judiciar provizoriu pe INSOLVENŢĂ SM SPRL FILIALA BUCUREŞTI, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 din lege, cu o remuneraţie provizorie de 4.000 lei. Dispune administratorului judiciar să efectueze notificarea deschiderii procedurii tuturor creditorilor, debitorului şi Oficiului Registrului Comerţului pentru efectuarea menţiunii şi prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă şi într-un ziar de largă circulaţie, conform art. 99 şi 100 din lege. Fixează termenul pentru depunerea de către administratorul judiciar a raportului prin care să propună fie intrarea în procedura simplificată, fie continuarea perioadei de observaţie din procedura generală, conform art. 92 alin. 1 din lege, la 08.01.2024 şi pentru depunerea raportului asupra cauzelor şi împrejurărilor care au dus la apariţia insolvenţei debitorului, cu menţionarea persoanelor cărora le-ar fi imputabilă, conform art. 97 alin. 1 din lege, la 26.01.2024. În temeiul dispoziţiilor art. 100 din Legea nr. 85/2014 fixează următoarele termene: a) termenul-limită de depunere de către creditori a opoziţiilor la sentinţa de deschidere a procedurii, pronunţată ca urmare a cererii formulate de debitor, în condiţiile art. 71 alin. 1, la 10 zile de la primirea notificării şi termen de soluţionare a opoziţiilor, care nu va depăşi 10 zile de la data expirării termenului de depunere a acestora; b) termenul-limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului, conform art. 100 lit. b din Legea nr. 85/2014, la 02.02.2024; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe, potrivit art. 100 lit. c din Legea nr. 85/2014, la 21.02.2024; d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor, conform art. 100 lit. d din Legea nr. 85/2014, la 15.03.2024; e) 23.02.2024 data primei şedinţe a adunării creditorilor, ora şi locul urmând a fi stabilite de administratorul judiciar desemnat, conform art. 100 lit. e din Legea nr. 85/2014. În temeiul dispoziţiilor art. 74 din lege, obligă debitorul să depună la dosarul cauzei actele şi informaţiile prevăzute de art. 67 alin. 1 din lege, până la data 29.12.2023. În temeiul dispoziţiilor art. 39 alin. 3 din lege, dispune deschiderea de către administratorul judiciar a unui cont bancar la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii. Pune în vedere administratorului judiciar să comunice prezenta hotărâre tuturor instanţelor în a căror circumscripţie îşi are sediul debitorul, precum şi băncilor la care acesta are deschise conturi bancare, în vederea suspendării tuturor acţiunilor judiciare sau extrajudiciare pentru realizarea creanţelor împotriva debitorului sau a bunurilor acestuia. Fixează termen de judecată la data de 07.05.2024, ora 09,00 şi pune în vedere administratorului judiciar să întocmească un raport cuprinzând descrierea modului în care şi-a îndeplinit atribuţiile, conform art. 59 din lege. Executorie. Cu apel în termen de 7 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Prahova. Dată în camera de consiliu. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, astăzi, 20.12.2023

Document: incheieredesedinta · 2023-12-20

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

4 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
13606581
Număr de înregistrare
J2000001065299
Înmatriculare
14 decembrie 2000
EUID
ROONRC.J2000001065299
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. PLEVNEI 5 Municipiul Ploieşti Prahova · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. PLEVNEI 5 Ploieşti PRAHOVA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
19 decembrie 2000
Înregistrare fiscală
26 martie 2025
Telefon
0244482300 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TOMA MARIAN ŞTEFAN
administrator judiciar
BMT REVIVO SPRL
reprezentant al persoanei juridice
SERGIU IOAN ILIȘ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CERBER PROTECTIE SI PAZA SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 19.12.2000
Înregistrare fiscală
19 decembrie 2000
Număr registrul comerțului
J2000001065299
Cod CAEN
8001
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. PLEVNEI, NR.5
Cod poștal fiscal
100424
Strada sediului
Str. Plevnei
Numărul sediului
5
Localitatea sediului
Mun. Ploieşti
Județul sediului
PRAHOVA
Codul poștal al sediului
100424
Strada domiciliului fiscal
Str. Plevnei
Numărul domiciliului fiscal
5
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Ploieşti
Județul domiciliului fiscal
PRAHOVA
Cod poștal domiciliu fiscal
100424

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
13 ianuarie 2004
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 septembrie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (4) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY MUNICIPIUL PLOIESTI4 din 4 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de paza (Rev.2)4 din 4 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

30 iunie 2026Achiziție directă

Servicii paza cu agent iulie-decembrie 2026

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY MUNICIPIUL PLOIESTI

CPV 79713000-5 — Servicii de paza (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 79713000-5

Vezi detaliile atribuirii →
32.406 leiValoare publicată
8 ianuarie 2026Achiziție directă

Achizitie servicii paza

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY MUNICIPIUL PLOIESTI

CPV 79713000-5 — Servicii de paza (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 79713000-5

Vezi detaliile atribuirii →
30.124 leiValoare publicată
15 ianuarie 2025Achiziție directă

Achizitie servicii protectie si paza

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY MUNICIPIUL PLOIESTI

CPV 79713000-5 — Servicii de paza (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 79713000-5

Vezi detaliile atribuirii →
61.649 leiValoare publicată
22 ianuarie 2024Achiziție directă

Achizitie servicii de paza

Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY MUNICIPIUL PLOIESTI

CPV 79713000-5 — Servicii de paza (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 79713000-5

Vezi detaliile atribuirii →
48.913 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 8001 Rev. 3Activități de investigații și servicii private de protecție

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul PrahovaMunicipiul PloieştiStrada PlevneiCAEN 8010
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI