Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CEREALCOM VS SA

CEREALCOM VS SA

CUI 9649533 · SA· Municipiul Vaslui· Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

CEREALCOM VS SA are sediul în Municipiul Vaslui și raportează activitatea activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor). Ultimul bilanț disponibil este pentru 2020.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
100/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20200 leiFără an comparabil
Rezultat net 2020-124 K leiFără an comparabil
Angajați 20204Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2020-138,8 mil. leiFără an comparabil
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2020 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0112020: 0 lei02020

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2020-138,8 mil. lei

Datorii raportate

2020152 mil. lei

Disponibilități bănești

2020—

Capital de lucru net

2020—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2020: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator2020Ultima variație
Cifră de afaceri0 leiFără an comparabil
Rezultat net-124 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii-138,8 mil. leiFără an comparabil
Datorii152 mil. leiFără an comparabil
Creanțe2,8 mil. leiFără an comparabil
Angajați4Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2020

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator2020
Rezultat / active (A+B)-0,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2020: 1,1% (n=217)

Vânzări per angajat0 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2020: 307.006 lei (n=180)

Capital și îndatorare

Indicator2020
Capitaluri proprii / active (A+B)-1.052,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2020: 29% (n=217)

Datorii / active (A+B)1.152,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2020: 65,1% (n=217)

Ponderea activelor imobilizate79%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2020: 54,6% (n=217)

Active circulante / datorii totale0,02×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2020: 0,76× (n=231)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 1 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-124.002
Angajați
4
Datorii
151.964.770
Active imobilizate
10.408.130
Active circulante
2.774.445
Capitaluri proprii
-138.782.195
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
124.002
Stocuri
—
Creanțe
2.774.445
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.584.980
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

100/ 100Atenție foarte ridicată
6semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-08-22. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-07
Dizolvare, lichidare sau radiere în evidența fiscală

DIZOLVARE CU LICHIDARE(INCEPUT LICHIDARE)

Ministerul Finanțelor · 2008-02-08
Obligații fiscale restante publicate

1.203.001 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2020 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2020
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2020 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2020

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-03

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 4 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2021-08-05Sursa bilanțului 2020Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-08-22. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-07
Dizolvare, lichidare sau radiere în evidența fiscală

DIZOLVARE CU LICHIDARE(INCEPUT LICHIDARE)

Ministerul Finanțelor · 2008-02-08
Obligații fiscale restante publicate

1.203.001 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2020 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2020
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2020 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2020
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-02-08 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2020.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat379.032 lei131.395 lei510.427 lei510.427 lei0 lei
Asigurări sociale452.188 lei59.660 lei511.848 lei511.848 lei0 lei
Șomaj27.334 lei8.456 lei35.790 lei35.790 lei0 lei
Sănătate144.936 lei0 lei144.936 lei144.936 lei0 lei

Observație ANAF: Faliment

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2026-06-301.203.001 lei510.427 lei511.848 lei35.790 lei144.936 lei0 lei
2016-03-31904.371 lei449.941 lei344.077 lei33.956 lei76.397 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-11-02–2026-11-03 · verificat 2026-11-03.

Dosar 10/103/2002/a182025-05-14 · Tribunalul NEAMT · Debitor

contestare raport şi plan de distribuire sume · Fond

1 termen · ultima soluție: Conexat

2025-06-17 · 09:00

Conexat

Trimite cauza spre conexare la dosarul nr.10/103/2022/a17. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 17.06.2025.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 84/2025 · 2025-06-17

Dosar 10/103/2002/a172025-05-08 · Tribunalul NEAMT · Debitor

contestare raport şi plan de distribuire sume împotriva Raportului fonduri şi a Planului de distribuire · Fond

9 termene · ultima soluție: Legea 85/2006 privind insolventa

2025-11-25 · 09:00

Legea 85/2006 privind insolventa

Respinge ca neîntemeiată cererea de completare a Sentinţei civile nr. 314/F/26.09.2025 pronunţată de Tribunalul Neamţ î dosarul nr. 10/103/2002/a17, formulată de creditoarea ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE NEAMŢ, cu sediul în Piatra Neamţ, Bdul Traian nr. 19 bis, jud. Neamţ. Executorie. Cu recurs în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 25.11.2025.

Document: Hotararecompletaredispozitiv 359/2025 · 2025-11-25

2025-10-21 · 09:00

Încheiere

Admite sesizarea din oficiu. Îndreaptă eroarea materială strecurată în cuprinsul Sentinţei civile nr. 314/F pronunţată de judecătorul sindic la data de 26.09.2024, în dosarul nr. 10/103/2002/a17, în sensul că hotărârea se atacă cu recurs în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii, iar nu cu apel în termen de 7 zile de la publicarea hotărârii în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă, cum greşit s-a consemnat. Cu cale de atac odată cu fondul. Dată în camera de consiliu şi pronunţată în şedinţă publică astăzi, 21.10.2025.

Document: incheiereindreptareeroaremateriala · 2025-10-21

2025-09-26 · 09:00

Admite in parte cererea

TRIBUNALUL NEAMŢ SECŢIA A II-A CIVILĂ DE CONTENCIOS ADMINISTRATIV ŞI FISCAL Dosar nr. 10/103/2002/a17 la care s-a conexat dosarul nr. 10/103/2002/a18 HOTĂRĂŞTE: Admite în parte contestaţia formulată de creditoarea AUTORITATEA PENTRU ADMINISTRAREA ACTIVELOR STATULUI – AAAS şi contestaţia conexă formulată de creditoarea ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE NEAMŢ, împotriva Raportului asupra fondurilor obţinute din operaţiuni de lichidare din averea debitoarei Cerealcom VS SA şi planul de distribuire între creditori, întocmit de lichidatorul judiciar Greval Cons SPRL, refăcut conform Sentinţei civile nr. 319/F/12.11.2024. Dispune refacerea raportului contestat în sensul ajustării cheltuielilor aferente perioadei 07.09.2005 – 19.12.2011 ca fiind în cuantum total de 1.203.310,44 lei (reduse de la suma solicitată de 1.410.776,38 lei). Dispune refacerea raportului contestat în sensul ajustării cheltuielilor aferente perioadei 19.12.2011-15.07.2024 în sensul că: -cheltuielile poştale sunt în cuantum total de 1.119,48 lei (reduse de la suma solicitată de 1.158,25 lei) -cheltuielile aferente intabulării bazei Falciu sunt în cuantum total de 22.052 lei (reduse de la suma solicitată de 40.252 lei) -cheltuielile aferente deplasărilor sunt în cuantum total de 10.963,51 lei (reduse de la suma solicitată 36.400 lei) -cheltuielile salariale sunt în cuantum total de 516.663 lei (reduse de la suma solicitată de 527.936 lei) -cheltuielile privind consumabilele sunt în cuantum de 3.316,75 lei (reduse de la suma solicitată de 4.844,36 lei) -cheltuielile privind onorariul notarial sunt în cuantum de 156,85 lei (reduse de la suma solicitată de 656,85 lei) -cheltuielile AEC Consulting SRL sunt în cuantum de 6.000 lei (reduse de la suma solicitată de 10.000 lei) -cheltuielile curente ORC sunt în cuantum de 8.371,80 lei (reduse de la suma solicitată de 9.202,20 lei) -se elimină cheltuielile de publicitate, onorariu avocat, bilanţ energetic şi evidenţă contabilă Mega Cont Expert SRL. Dispune refacerea raportului contestat în sensul că se acordă creditoarei Autoritatea pentru Administrarea Activelor Statului – AAAS întreaga sumă garantată, urmând ca restul sumei ce va rezulta din refacerea raportului conform celor stabilite prin prezenta, să fie distribuită între celelalte categorii de creditori, conform regulilor prevăzute de art. 123 din Legea nr. 85/2006. Respinge, în rest, ca neîntemeiate contestaţiile formulate. Executorie. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la publicarea hotărârii în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă, urmând ca cererea să fie depusă la Tribunalul Neamţ. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 26.09.2025.

Document: _Hotarare 314/2025 · 2025-09-26

2025-09-19 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 26.09.2025.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-09-19

2025-09-09 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 19.09.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-09-09

2025-08-12 · 09:00

Amână cauza

admite cererea de amânare, urmând a se solicita lichidatorului judiciar să facă dovada efectuării concediului în perioada şedinţei de judecată; cu menţiunea pentru lichidatorul judiciar de a depune la dosar şi relaţiile solicitate conform dispoziţiilor instanţei din şedinţa de judecată din data de 22.07.2025

Document: incheieredesedinta · 2025-08-12

2025-07-22 · 09:00

Amână cauza

pentru ca lichidatorul judiciar să depună precizările şi înscrisurile solicitate,

Document: incheieredesedinta · 2025-07-22

2025-06-25 · 09:00

Repus pe rol

Repune cauza pe rol. Stabileşte termen pentru soluţionarea contestaţiei principale şi a contestaţiei conexe la data de 22.07.2025, ora 9.00.

Document: incheieredesedinta · 2025-06-25

2025-06-17 · 09:00

Amână cauza

Ia act de conexarea la prezenta cauză a dosarului nr.10/103/2002/a18. pentru a da posibilitatea părţilor să ia cunoştinţă de susţinerile lichidatorului judiciar din întâmpinările depuse la dosar; pentru a se comunica creditoarei AASS contestaţia formulată de AJFP Neamţ; pentru ca lichidatorul judiciar şi creditoarea AASS să comunice înscrisurile din care rezultă dreptul AASS la distribuirea sumelor menţionate în cuprinsulul Raportului asupra fondurilor şi planului de distribuire publicate în BPI nr.9173 din 28.04.2025;

Document: incheieredesedinta · 2025-06-17

Căi de atac declarate: Recurs · 2025-12-24; Recurs · 2025-10-29; Recurs · 2025-10-27; Apel · 2025-10-27; Apel · 2025-09-30

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

5 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
9649533
Număr de înregistrare
J37/174/1997
Înmatriculare
24 iulie 1997
EUID
ROONRC.J37/174/1997
Formă juridică
SA
Sediu social
Str. PODUL INALT 1 Municipiul Vaslui Vaslui · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Mărăşeşti 52 Piatra Neamţ NEAMŢ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
DIZOLVARE CU LICHIDARE(INCEPUT LICHIDARE)
Data stării fiscale
8 februarie 2008
Înregistrare fiscală
31 iulie 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ARHIRE ELENA
administrator
CHIRILA ION
administrator
DARIE DORINEL
administrator
OPREA LIVIU VALENTIN
administrator
VINCA MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CEREALCOM VS SA
Stare de înregistrare
DIZOLVARE CU LICHIDARE(INCEPUT LICHIDARE) din data 08.02.2008
Înregistrare fiscală
4 august 1997
Număr registrul comerțului
J27/406/2001
Cod CAEN
130
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, BLD. MĂRĂŞEŞTI, NR.52
Cod poștal fiscal
610207
Strada sediului
Bld. Mărăşeşti
Numărul sediului
52
Localitatea sediului
Mun. Piatra Neamţ
Județul sediului
NEAMŢ
Codul poștal al sediului
610207
Strada domiciliului fiscal
Bld. Mărăşeşti
Numărul domiciliului fiscal
52
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Piatra Neamţ
Județul domiciliului fiscal
NEAMŢ
Cod poștal domiciliu fiscal
610207

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
12 ianuarie 2024
Perioada 1: TVA până la
31 iulie 2024
Perioada 1: Anulare operată la
5 august 2024
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
5 noiembrie 2020
Perioada 2: TVA până la
31 iulie 2022
Perioada 2: Anulare operată la
17 august 2022
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 3: TVA de la
1 iulie 2014
Perioada 3: TVA până la
31 ianuarie 2020
Perioada 3: Anulare operată la
2 martie 2020
Perioada 3: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 4: TVA de la
4 august 1997
Perioada 4: TVA până la
31 octombrie 2013
Perioada 4: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 noiembrie 2013
Actualizare TVA la încasare
5 noiembrie 2013
Publicare TVA la încasare
6 noiembrie 2013
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
22 august 2024
Publicarea deciziei
22 august 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2020.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20202021-08-05—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-03Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VasluiMunicipiul VasluiStrada Podul InaltCAEN 0150
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI