Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 133,2 mil. lei, față de 132 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025CHROME COMPUTERS SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în scădere.
CHROME COMPUTERS SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 4,8% în 2025, față de 6,6% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 7,4% · n=88Cifra de afaceri: +0,9% față de anul anterior.Marjă netă 4,8% · -1,8 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 29,8 K lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 65,9 mil. lei | 132 mil. lei | 133,2 mil. lei | +0,9% față de anul anterior |
| Rezultat net | 4,7 mil. lei | 8,7 mil. lei | 6,4 mil. lei | -27,2% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 6,1 mil. lei | 9 mil. lei | 9,8 mil. lei | +8,5% față de anul anterior |
| Datorii | 29,3 mil. lei | 15,3 mil. lei | 47,2 mil. lei | +208,6% față de anul anterior |
| Creanțe | 16,8 mil. lei | 12,6 mil. lei | 33,2 mil. lei | +164,3% față de anul anterior |
| Angajați | 21 | 19 | 22 | +15,8% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 7,4% (n=88) · 2024: 5,9% (n=194)
Mediana sectorului: 2025: 12,6% (n=87) · 2024: 10,5% (n=190)
Mediana sectorului: 2025: 37% (n=90) · 2024: 37% (n=183)
Mediana sectorului: 2025: 1.579.065 lei (n=84) · 2024: 1.354.896 lei (n=182)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 34,1% (n=87) · 2024: 34,8% (n=190)
Mediana sectorului: 2025: 65,5% (n=87) · 2024: 64,8% (n=190)
Mediana sectorului: 2025: 8% (n=87) · 2024: 10,3% (n=190)
Mediana sectorului: 2025: 1,34× (n=98) · 2024: 1,31× (n=207)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 66,6 zile (n=87) · 2024: 64,1 zile (n=193)
Mediana sectorului: 2025: 30,5 zile (n=80) · 2024: 36 zile (n=177)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 133.203.416
- Rezultat net
- 6.364.353
- Angajați
- 22
- Datorii
- 47.214.219
- Active imobilizate
- 3.549.923
- Active circulante
- 53.418.682
- Capitaluri proprii
- 9.750.341
- Venituri totale
- 133.483.584
- Cheltuieli totale
- 126.190.053
- Stocuri
- 5.912.508
- Creanțe
- 33.202.733
- Casă și conturi la bănci
- 14.303.441
- Cheltuieli în avans
- 44.335
- Venituri în avans
- 18.594
- Provizioane
- 29.786
- Capital subscris vărsat
- 200.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 131.983.787
- Rezultat net
- 8.745.948
- Angajați
- 19
- Datorii
- 15.299.747
- Active imobilizate
- 2.021.775
- Active circulante
- 22.241.536
- Capitaluri proprii
- 8.986.192
- Venituri totale
- 132.182.271
- Cheltuieli totale
- 122.082.783
- Stocuri
- 6.255.505
- Creanțe
- 12.562.236
- Casă și conturi la bănci
- 1.423.795
- Cheltuieli în avans
- 60.339
- Venituri în avans
- 37.711
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 65.891.441
- Rezultat net
- 4.739.160
- Angajați
- 21
- Datorii
- 29.300.645
- Active imobilizate
- 1.323.685
- Active circulante
- 34.110.439
- Capitaluri proprii
- 6.083.096
- Venituri totale
- 66.190.902
- Cheltuieli totale
- 60.747.552
- Stocuri
- 10.582.061
- Creanțe
- 16.848.835
- Casă și conturi la bănci
- 6.679.543
- Cheltuieli în avans
- 29.130
- Venituri în avans
- 79.513
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 63.835.271
- Rezultat net
- 4.533.372
- Angajați
- 22
- Datorii
- 10.837.257
- Active imobilizate
- 1.056.124
- Active circulante
- 14.592.844
- Capitaluri proprii
- 4.773.616
- Venituri totale
- 64.080.923
- Cheltuieli totale
- 58.807.744
- Stocuri
- 1.871.325
- Creanțe
- 12.021.220
- Casă și conturi la bănci
- 700.299
- Cheltuieli în avans
- 19.194
- Venituri în avans
- 57.289
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 42.209.728
- Rezultat net
- 2.826.905
- Angajați
- 22
- Datorii
- 18.423.493
- Active imobilizate
- 1.143.650
- Active circulante
- 21.075.750
- Capitaluri proprii
- 3.821.735
- Venituri totale
- 42.566.495
- Cheltuieli totale
- 39.313.847
- Stocuri
- 6.493.744
- Creanțe
- 12.971.608
- Casă și conturi la bănci
- 1.610.398
- Cheltuieli în avans
- 25.828
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 40.469.159
- Rezultat net
- 2.885.086
- Angajați
- 17
- Datorii
- 9.972.947
- Active imobilizate
- 1.166.631
- Active circulante
- 12.757.160
- Capitaluri proprii
- 3.965.110
- Venituri totale
- 41.172.835
- Cheltuieli totale
- 37.865.325
- Stocuri
- 3.871.389
- Creanțe
- 6.367.125
- Casă și conturi la bănci
- 2.518.646
- Cheltuieli în avans
- 14.266
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2013-05-13 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
3 dosare cu nume identic · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.
litigiu privind achiziţiile publice CERERE ÎN ANULARE DS 17795/3/2026 · Fond
1 termen · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge cererea în anulare, ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată azi, 06.10.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: _Hotarare 9185/2026 · 2026-10-06
litigiu privind achiziţiile publice ORDONANŢĂ DE PLATĂ SUMA DE 298.055,97 LEI, SUMA DE 175.959,59 LEIO · Fond
2 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Admite excepţia inadmisibilităţii, invocată din oficiu. Respinge acţiunea formulată de creditoarea CHROME COMPUTERS SRL, în contradictoriu cu debitoarea Universitatea Politehnică Timi?oara, ca inadmisibilă. Cu drept pentru creditoare de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se va depune la Tribunalul Bucureşti - Secţia a II-a de contencios administrativ şi fiscal. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 08.07.2026.
Document: _Hotarare 7310/2026 · 2026-07-08
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 08.07.2026, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 01.07.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-07-01
cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) repartizat manual completului 12CC cf.disp.art.106 al.3 din ROIIJ · Fond
7 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
În temeiul art.174 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, dispune închiderea procedurii insolvenţei debitorului S.C. SHIFT IT MANAGEMENT S.R.L. Dispune notificarea prezentei hotărâri Direcţiei Regionale a Finanţelor Publice şi Oficiului Registrului Comerţului. Dispune radierea debitorului din Registrul Comerţului. În temeiul art. 180 din Legea nr. 85/2014, descarcă lichidatorul judiciar de orice îndatoriri şi responsabilităţi. Admite cererea lichidatorului judiciar, în sensul că majorează onorariul cuvenit practicianului în insolvenţă pentru întreaga activitate aferentă procedurii la suma de 10.000 de lei, exclusiv TVA ?i dispune efectuarea plăţii onorariului practicianului în insolvenţă PROGESSIO S.P.R.L., în cuantum de 10.000 de lei, exclusiv TVA ?i a cheltuielilor de procedură din fondul prevăzut de art. 39 din Legea nr. 85/2014, conform şi în limita prevederilor statutare. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolventă, apel care se depune la Tribunalul Bucureşti, Secţia a VII a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 04.02.2026.
Document: _Hotarare 599/2026 · 2026-02-04
Amână pronunţarea
Având nevoie de timp pentru deliberare, în temeiul art. 396 alin 1 C.proc.civ., amână pronunţarea la data de 04.02.2026. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată azi, 20.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei de judecată.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-01-20
Alte soluţii
În temeiul Hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Bucureşti nr. 3/26.08.2025, dispune amânarea judecării prezentei cauze până la data reluării activităţii de judecată.
Document: Rezolutie · 2025-09-30
Încheiere
prorogă discutarea cererii de închidere a procedurii pentru soluţionarea definitivă a cererii întemeiate pe dispoziţiile art. 169 din lege şi pentru finalizarea demersurilor de arhivare a documentelor debitoarei
Document: incheieredesedinta · 2025-03-18
Încheiere
prorogă discutarea cererii de închidere a procedurii pentru soluţionarea definitivă a cererii întemeiate pe dispoziţiile art. 169 din lege şi pentru finalizarea demersurilor de arhivare a documentelor debitoarei
Document: incheieredesedinta · 2024-11-12
Încheiere
pentru continuarea procedurii prevăzută de lege, pentru soluţionarea definitivă a cererii întemeiate pe dispoziţiile art. 169 din lege şi pentru ca practicianul în insolvenţă să ducă la îndeplinire dispoziţiile instanţei
Document: incheieredesedinta · 2024-04-02
Admite cererea
Admite cererea debitoarei SHIFT IT MANAGEMENT S.R.L. În temeiul art. 145 alin. 1 pct. A) lit. a), rap. la art. 66 alin.1 şi art. 71 alin. 1 din Legea nr. 85/2014 privind procedura insolvenţei, dispune intrarea în faliment prin procedura simplificată a debitoarei. În temeiul art. 85 alin. 4 şi art. 145 alin. 2 din lege, ridică dreptul de administrare al debitoarei şi dispune dizolvarea societăţii debitoare. Dă dispoziţie tuturor băncilor la care debitoarea are disponibil în conturi să nu dispună de acestea fără un ordin al judecătorului sindic sau al lichidatorului, obligaţia de înştiinţare a băncilor revenindu-i lichidatorului. Dispune sigilarea bunurilor din averea debitoarei, în sarcina lichidatorului judiciar. Fixează termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului la data de 19.01.2024. Fixează termenul limită pentru verificarea creanţelor, întocmirea, afişarea şi comunicarea tabelului preliminar al creanţelor la data de 29.01.2024. Fixează termenul pentru definitivarea tabelului de creanţe la data de 23.02.2024. Fixează data primei şedinţe a adunării creditorilor la data de 05.02.2024. Desemnează în calitate de lichidator judiciar provizoriu, la cererea debitoarei, pe PROGESSIO S.P.R.L., care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 64 din lege, cu o remuneraţie de 5.000 lei din averea debitoarei. În temeiul art. 147 alin. 1 din Legea nr. 85/2014 dispune ca lichidatorul judiciar să efectueze notificările prevăzute de art. 99, art. 100 şi art. 76. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca lichidatorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 din lege, privind deschiderea procedurii împotriva debitorului, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 67 alin. 1 lit. c), debitoarei şi administratorului statutar al debitoarei (după verificarea prealabilă a domiciliului actual la Evidenţa Populaţiei) şi oficiului registrului comerţului, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat la registrul comerţului, în ziar şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr.85/2014. Pune în vedere lichidatorului judiciar să înceapă în 60 de zile de la data deschiderii procedurii, procedura de inventariere a bunurilor debitoarei, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 40 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 97. Pune in vedere lichidatorului judiciar sa ia masuri de arhivare a documentelor contabile ale societăţii debitoare in conformitate cu dispoziţiile Legii 16/1996 cu modificările ulterioare, respectiv gruparea pe unităţi arhivistice, păstrarea si inventarierea pe durata procedurii reorganizării si lichidării judiciare, iar ulterior de selectare si întocmire a procesului verbal prevăzut de art. 11 din lege, predarea documentelor conform art. 18 indice 1 cu încunoştinţarea direcţiilor judeţene ale Arhivelor Naţionale asupra masurilor dispuse. Pune în vedere lichidatorului judiciar ca notificările transmise creditorilor să cuprindă solicitarea de comunicare a declaraţiilor de creanţe, a documentelor justificative, a taxei de timbru: (i) un exemplar va fi transmis atât in format scriptic (hârtie) la grefa Secţiei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucureşti, cât şi în format electronic (documente PDF de maximum 4 MB fiecare) pe adresa de e-mail a Secţiei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucureşti (trb-insolventa@just.ro); (ii) exemplarul destinat practicianului in insolventa va fi transmis pe adresa de corespondenta electronică ce va fi indicată de acesta prin notificare. Pune în vedere lichidatorului judiciar să depună lunar la dosar raportul prevăzut de art. 59 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere lichidatorului judiciar să convoace, în temeiul art. 53 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, adunarea generală a acţionarilor, asociaţilor sau membrilor persoanei ju
Document: incheieredesedinta · 2023-12-05
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
1.535 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 6639497
- Număr de înregistrare
- J1994024981405
- Înmatriculare
- 17 decembrie 1994
- EUID
- ROONRC.J1994024981405
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- ŢEPEŞ VODĂ 79 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str ŢEPEŞ VODĂ 79 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- TRANSFER(SOSIRE)
- Data stării fiscale
- 13 mai 2013
- Înregistrare fiscală
- 18 mai 2026
- Telefon
- 0213306264 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- CERNAT OVIDIU DUMITRU
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- CHROME COMPUTERS SRL
- Stare de înregistrare
- TRANSFER(SOSIRE) din data 13.05.2013
- Înregistrare fiscală
- 27 decembrie 1994
- Număr registrul comerțului
- J1994024981405
- Cod CAEN
- 4651
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ŢEPEŞ VODĂ, NR.79
- Strada sediului
- Str. Ţepeş Vodă
- Numărul sediului
- 79
- Localitatea sediului
- Sector 2 Mun. Bucureşti
- Județul sediului
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Ţepeş Vodă
- Numărul domiciliului fiscal
- 79
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sector 2 Mun. Bucureşti
- Județul domiciliului fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 27 decembrie 1994
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 august 2022
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (1.535) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI99 din 1.535 înregistrări (6,4%) · Vezi relația
TRIBUNALUL IALOMITA61 din 1.535 înregistrări (4%) · Vezi relația
OFICIUL NATIONAL PENTRU ACHIZITII CENTRALIZATE45 din 1.535 înregistrări (2,9%) · Vezi relația
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei"43 din 1.535 înregistrări (2,8%) · Vezi relația
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE36 din 1.535 înregistrări (2,3%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Cartuse de toner (Rev.2)657 din 1.535 înregistrări (42,8%) · Vezi selecția
Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)130 din 1.535 înregistrări (8,5%) · Vezi selecția
Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)78 din 1.535 înregistrări (5,1%) · Vezi selecția
Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)51 din 1.535 înregistrări (3,3%) · Vezi selecția
Computer de birou (Rev.2)50 din 1.535 înregistrări (3,3%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Achizitie unitaţi imagine pentru imprimante Lexmark MS631/MX632
Autoritate: TRIBUNALUL BACAU
CPV 30125100-2 — Cartuse de toner (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Unitate imagine Lexmark MS631dw sau MX632adwe
Autoritate: Tribunalul Botosani
CPV 30125100-2 — Cartuse de toner (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Pachete software pentru uz medical (Rev.2) · Anunț CAN1169968
Autoritate: Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu
Vezi detaliile atribuirii →Achizitie cartus si unitate de imagine
Autoritate: TRIBUNALUL CALARASI
CPV 30125100-2 — Cartuse de toner (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Cartuse
Autoritate: Tribunalul Bistrita-Nasaud
CPV 30125100-2 — Cartuse de toner (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2) · Anunț CAN1144589
Autoritate: OFICIUL NATIONAL PENTRU ACHIZITII CENTRALIZATE
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Categorie de administrare fiscală ANAF
Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.
- Categorie
- contribuabil mijlociu
- Administrație teritorială
- Municipiul București
Ajutoare de stat publicate
Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.
6 înregistrări · valoare publicată 9.058.079 lei · 17 septembrie 2020–23 decembrie 2022
sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 90%ajutoare limitate (secțiunea 2.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100%subvenții (secțiunea 3.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4651garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 4651garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4651subvenții (secțiunea 3.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4651Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
34 activități autorizate
CAEN 2620 Rev. 2Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
CAEN 2630 Rev. 2Fabricarea echipamentelor de comunicații
CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN 3511 Rev. 2Producția de energie electrică
CAEN 3512 Rev. 2Transportul energiei electrice
CAEN 3513 Rev. 2Distribuția energiei electrice
CAEN 3514 Rev. 2Comercializarea energiei electrice
CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice
CAEN 4511 Rev. 2Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
CAEN 4519 Rev. 2Comerț cu alte autovehicule
CAEN 4615 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
CAEN 4616 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
CAEN 4617 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN 4618 Rev. 2Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației
CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației
CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web
CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN 6831 Rev. 2Agenții imobiliare
CAEN 6832 Rev. 2Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură
CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN 8020 Rev. 2Activități de servicii privind sistemele de securizare
CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
CAEN 9512 Rev. 2Repararea echipamentelor de comunicații
CAEN 9609 Rev. 2Alte activități de servicii n.c.a.
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-07 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-11-02 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.