Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CHROOT NETWORK SRL

CHROOT NETWORK SRL

CUI 21052851 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

CHROOT NETWORK SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+16,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,8 mil. lei, față de 1,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut24%

Marja netă calculată este 24% în 2025, față de 18,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-47,1%

Datoriile raportate sunt 115,7 K lei în 2025, față de 218,7 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,8 mil. lei+16,6% față de anul anterior2020: 848.2962021: 1.291.7992022: 1.206.9272023: 1.321.9992024: 1.509.9252025: 1.761.126
Rezultat net 2025422,2 K lei+51,7% față de anul anterior2020: 72.8102021: 263.8172022: 14.0482023: 55.3022024: 278.3682025: 422.190
Angajați 20253Neschimbat față de anul anterior2020: 32021: 32022: 32023: 32024: 32025: 3
Capitaluri proprii 2025423,4 K lei+16,8% față de anul anterior2020: 170.8322021: 408.0062022: 195.6802023: 250.9822024: 362.4802025: 423.390
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0881 K2 mil.2020: 848,3 K lei848,3 K20202021: 1,3 mil. lei1,3 mil.20212022: 1,2 mil. lei1,2 mil.20222023: 1,3 mil. lei1,3 mil.20232024: 1,5 mil. lei1,5 mil.20242025: 1,8 mil. lei1,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%20,7%41,4%2020: 8,6%8,6%20202021: 20,4%20,4%20212022: 1,2%1,2%20222023: 4,2%4,2%20232024: 18,4%18,4%20242025: 24%24%2025Reper 2025: mediana sectorului 41,4% · n=1.464

Cifra de afaceri: +16,6% față de anul anterior.Marjă netă 24% · +5,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024362,5 K lei
2025423,4 K lei

Datorii raportate

2024218,7 K lei
2025115,7 K lei

Disponibilități bănești

2024366,5 K lei
2025306,7 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,3 mil. lei1,5 mil. lei1,8 mil. lei+16,6% față de anul anterior
Rezultat net55,3 K lei278,4 K lei422,2 K lei+51,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii251 K lei362,5 K lei423,4 K lei+16,8% față de anul anterior
Datorii196 K lei218,7 K lei115,7 K lei-47,1% față de anul anterior
Creanțe43,1 K lei57,3 K lei45,2 K lei-21,2% față de anul anterior
Angajați333Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă24%18,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 41,4% (n=1.464) · 2024: 45,7% (n=2.232)

Rezultat / active (A+B)82,8%50%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 39,2% (n=1.213) · 2024: 39,9% (n=1.780)

Rezultat / capitaluri proprii99,7%76,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 98,2% (n=1.493) · 2024: 96,6% (n=2.211)

Vânzări per angajat587.042 lei503.308 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 284.907 lei (n=1.079) · 2024: 263.095 lei (n=1.718)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)83,1%65,1%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 66,7% (n=1.213) · 2024: 72,7% (n=1.780)

Datorii / active (A+B)22,7%39,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 32,8% (n=1.213) · 2024: 26,7% (n=1.780)

Ponderea activelor imobilizate31%21,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 14,4% (n=1.213) · 2024: 11,6% (n=1.780)

Active circulante / datorii totale3,04×2×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 2,28× (n=1.771) · 2024: 2,84× (n=2.614)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări9,2 zile13,7 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 153,2 zile (n=1.401) · 2024: 130,2 zile (n=2.074)

Stocuri în zile de vânzări—3,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 5,6 zile (n=582) · 2024: 4,1 zile (n=861)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.761.126
Rezultat net
422.190
Angajați
3
Datorii
115.679
Active imobilizate
157.800
Active circulante
351.914
Capitaluri proprii
423.390
Venituri totale
1.800.391
Cheltuieli totale
1.298.062
Stocuri
—
Creanțe
45.201
Casă și conturi la bănci
306.713
Cheltuieli în avans
29.355
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.509.925
Rezultat net
278.368
Angajați
3
Datorii
218.729
Active imobilizate
119.205
Active circulante
437.916
Capitaluri proprii
362.480
Venituri totale
1.561.252
Cheltuieli totale
1.237.360
Stocuri
14.103
Creanțe
57.345
Casă și conturi la bănci
366.468
Cheltuieli în avans
24.088
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.321.999
Rezultat net
55.302
Angajați
3
Datorii
195.988
Active imobilizate
140.455
Active circulante
288.276
Capitaluri proprii
250.982
Venituri totale
1.353.303
Cheltuieli totale
1.284.468
Stocuri
3.013
Creanțe
43.111
Casă și conturi la bănci
242.152
Cheltuieli în avans
18.239
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.206.927
Rezultat net
14.048
Angajați
3
Datorii
304.398
Active imobilizate
171.536
Active circulante
305.955
Capitaluri proprii
195.680
Venituri totale
1.244.963
Cheltuieli totale
1.220.548
Stocuri
32.078
Creanțe
71.257
Casă și conturi la bănci
202.620
Cheltuieli în avans
22.587
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.291.799
Rezultat net
263.817
Angajați
3
Datorii
182.721
Active imobilizate
272.465
Active circulante
301.941
Capitaluri proprii
408.006
Venituri totale
1.358.919
Cheltuieli totale
1.083.208
Stocuri
125
Creanțe
48.234
Casă și conturi la bănci
253.582
Cheltuieli în avans
16.321
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
848.296
Rezultat net
72.810
Angajați
3
Datorii
180.485
Active imobilizate
185.982
Active circulante
162.621
Capitaluri proprii
170.832
Venituri totale
851.606
Cheltuieli totale
771.900
Stocuri
376
Creanțe
41.533
Casă și conturi la bănci
120.712
Cheltuieli în avans
2.714
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-09

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-04Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2014-01-29 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

6 dosare cu nume identic · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.

Dosar 42505/245/20252026-06-16 · Tribunalul IASI · Intimat

ordonanţă preşedinţială obligatia de a face; suspendare provizorie activitate · Apel

1 termen · ultima soluție: Schimbat în parte

2026-07-08 · 10:00

Schimbat în parte

Admite apelul formulat de apelantul JOHN SMITH împotriva Sentinţei civile nr. 7796/20.05.2026, pronunţată de Judecătoria Iaşi pe care o modifică astfel : Obligă pârâta SC CHROOT NETWORK SRL la încetarea furnizării serviciilor de găzduire (hosting) şi la blocare tehnică a accesului publicului la articolul accesibil la URL-ul: „https://tepari-escroci.ro/john-smith-marius-ariton-iasi-londra-uk/”. Respinge în rest cererea. Ia act de faptul că reclamantul apelant va solicita cheltuieli de judecată pe cale separată. Definitivă. Pronunţată astăzi, 08 iulie 2026, în condiţiile disp. art. 402 Cod procedură civilă, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 1459/2026 · 2026-07-08

Căi de atac declarate: Apel · 2026-05-26

Dosar 207/45/20262026-03-03 · Curtea de Apel IASI · Pârât

conflict de competenţă · Fond

2 termene · ultima soluție: Soluţionarea conflictului de competenţă

2026-03-13 · 12:00

Soluţionarea conflictului de competenţă

Stabileşte competenţa materială de soluţionare a acţiunii care formează obiectul dosarului nr. 839/99/2026 în favoarea Judecătoriei Ia?i, Sec?ia civilă. Definitivă. Pronunţată azi, 13.03.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 17/2026 · 2026-03-13

2026-03-10 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea pentru data de 13.03.2026 când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-03-10

Dosar 6338/245/20262026-02-23 · Judecătoria IASI · Pârât

acţiune în constatare obligatia de a face; pretentii · Fond

3 termene · ultima soluție: indisponibilă

2027-02-23 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-04-02 · 08:30

Încheiere

În temeiul prevederilor art. 106 alin. 1 din H.C.S.M. privind Regulamentul de Ordine Interioară al instanţelor judecătoreşti, înaintează dosarul nr. 6338/245/2026 la C 23 pe rolul căruia a fost înregistrat dosarul nr. 41841 /245/2025. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţe azi 2 aprilie 2026 .

Document: incheieredesedinta · 2026-04-02

2026-03-25 · 14:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 02.04.2026. În temeiul prevederilor art. 402 Cod de procedură Civilă, raportate la cele ale art. 396 alin. (2) Cod de procedură Civilă, pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată astăzi, 25.03.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, în condiţiile art. 396 alin. 2 Cod de procedură Civilă.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-03-25

Dosar 839/99/20262026-02-17 · Tribunalul IASI · Pârât

ordonanţă preşedinţială declinat de la judec. Iaşi · Fond

1 termen · ultima soluție: Declină soluţionarea cauzei

2026-02-26 · 10:00

Declină soluţionarea cauzei

Admite excepţia necompeten?ei materiale procesuale a Tribunalului Ia?i, excepţie invocată de instanţă din oficiu. Declina competenţa de soluţionare a cererii formulată pe cale de ordonanţă preşedinţială de reclamantul SMITH JOHN în contradictoriu cu pârâta CHROOT NETWORK SRL, în favoarea Judecătoriei Iaşi. Constată ivit conflictul negativ de competenţă. Înaintează dosarul Curţii de Apel Iaşi în vederea soluţionării conflictului negativ de competenţă.

Document: _Hotarare 380/2026 · 2026-02-26

Dosar 42505/245/20252025-12-04 · Judecătoria IASI · Pârât

ordonanţă preşedinţială obligatia de a face; suspendare provizorie activitate · Fond

7 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-05-20 · 08:30

Respinge cererea

Respinge cererea de emitere a ordonanţei preşedinţiale formulată de reclamantul SMITH JOHN , cu dom. proc. ales la Cab. Av. Roibu L. Ovidiu Lorenzo, situat în str. Anastasie Panu nr. 1, bl. A2, mezanin, în contradictoriu cu pârâta CHROOT NETWORK SRL SUCEAVA, cu sediul ales la cab. av. Tîrnovan Oana Raluca, str. Trandafirilor nr. 8, bl. 8, scara A, et. 1, ap. 4, ca inadmisibilă. Respinge cererea reclamantului de obligare a pârâtei la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la pronunţare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Iaşi. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei în data de 20.05.2026.

Document: _Hotarare 7796/2026 · 2026-05-20

2026-05-19 · 10:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 20.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.05.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-05-19

2026-02-11 · 08:30

Declină soluţionarea cauzei

Admite excepţia necompetenţei materiale a judecătoriei şi pe cale de consecinţă: Declină competenţa materială de soluţionare a cererii formulată, pe cale de ordonanţă preşedinţială, de reclamantul Smith John în contradictoriu cu pârâta Chroot Network S.R.L. în favoarea Tribunalului Iaşi. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 11.02.2026.

Document: _Hotarare 2043/2026 · 2026-02-11

2026-02-10 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 11.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 10.02.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-02-10

2026-01-28 · 08:30

Repus pe rol

Respinge ca neîntemeiată excepţia necompetenţei teritoriale invocată de către pârâtă, prin întâmpinare. Ia act că prin cererea de amânare depusă în timpul şedinţei de judecată pârâta a invocat şi excepţia necompetenţei materiale a Judecătoriei Iaşi, motiv pentru care: În baza disp. art. 400 C. proc. civ. repune cauza pe rol şi fixează termen de judecată la T: 10.02.2026, ora, 8,30 pentru când se vor cita părţile, reclamantul cu menţiunea de a răspunde la această excepţie. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 28.01.2026.

Document: incheieredesedinta · 2026-01-28

2026-01-27 · 11:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 28.01.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.01.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-01-27

2025-12-16 · 08:30

Amână cauza

Având în vedere lipsa de procedură cu pârâta, acordă termen de judecată la data de 27.01.2026, ora 11:00.

Document: incheieredesedinta · 2025-12-16

Căi de atac declarate: Apel · 2026-05-26

Dosar 41841/245/20252025-11-28 · Judecătoria IASI · Pârât

acţiune în constatare obligaţia de a face; pretenţii - art. 200 N.C.P.C. · Fond

1 termen · ultima soluție: Anulează cererea

2026-02-12 · 12:00

Anulează cererea

În baza art. 200 alin. (4) C.proc.civ anulează cererea având ca obiect „acţiune în constatare-obligaţie de a face” formulată de reclamantul Smith John. Cu drept de cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare, pentru petent, care se depune la Judecătoria Iaşi. Pronunţată astăzi, 12.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 2602/2026 · 2026-02-12

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

12 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
21052851
Număr de înregistrare
J2007002745405
Înmatriculare
12 februarie 2007
EUID
ROONRC.J2007002745405
Formă juridică
SRL
Sediu social
LIVIU REBREANU 46-58 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str LIVIU REBREANU 46-58 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
29 ianuarie 2014
Înregistrare fiscală
27 aprilie 2026
Telefon
0316200400 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ROTARIU BOGDAN STEFAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CHROOT NETWORK SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 29.01.2014
Înregistrare fiscală
12 februarie 2007
Număr registrul comerțului
J2007002745405
Cod CAEN
6290
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0316200400 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LIVIU REBREANU, NR.46-58, TRONSON (BLOC) NR. V AL COMPLEXULUI REZIDENTIAL ''RASARIT DE SOARE'', SC.H, ET.6, AP.66
Strada sediului
Str. Liviu Rebreanu
Numărul sediului
46-58
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii sediu
TRONSON (bloc) NR. V AL COMPLEXULUI REZIDENTIAL ''RASARIT DE SOARE''
Strada domiciliului fiscal
Str. Liviu Rebreanu
Numărul domiciliului fiscal
46-58
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii domiciliu fiscal
TRONSON (bloc) NR. V AL COMPLEXULUI REZIDENTIAL ''RASARIT DE SOARE''

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
14 februarie 2007
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 aprilie 2014
Actualizare TVA la încasare
4 februarie 2014
Publicare TVA la încasare
5 februarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (12) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI4 din 12 înregistrări (33,3%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA HENRI MATHIAS BERTHELOT2 din 12 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

SCOALA GIMNAZIALA DAN IORDACHESCU HLIPICENI1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

Judetul Neamt1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

Universitatea Stefan cel Mare Suceava1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)11 din 12 înregistrări (91,7%) · Vezi selecția

Servicii de internet (Rev.2)1 din 12 înregistrări (8,3%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

4 iunie 2026Achiziție directă

Pachet gazduire web VIP

Autoritate: UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI

CPV 72415000-2 — Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72415000-2

Vezi detaliile atribuirii →
1.386 leiValoare publicată
4 iunie 2026Achiziție directă

Server VPS KVM NVMe 12G RAM 80G NVMe 300MBPS

Autoritate: UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI

CPV 72415000-2 — Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72415000-2

Vezi detaliile atribuirii →
373 leiValoare publicată
4 iunie 2026Achiziție directă

Pachet Gazduire PersonalPlus (7 luni)

Autoritate: UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI

CPV 72415000-2 — Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72415000-2

Vezi detaliile atribuirii →
372 leiValoare publicată
4 iunie 2026Achiziție directă

Pachet reseller gazduire web EXPRESS

Autoritate: UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI

CPV 72415000-2 — Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72415000-2

Vezi detaliile atribuirii →
1.231 leiValoare publicată
29 aprilie 2026Achiziție directă

Gazduire Web - Pachet SEAP 10 (10 GB, IP dedicat, acces SSH)

Autoritate: SCOALA GIMNAZIALA DAN IORDACHESCU HLIPICENI

CPV 72415000-2 — Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72415000-2

Vezi detaliile atribuirii →
390 leiValoare publicată
15 ianuarie 2026Achiziție directă

Gazduire Web

Autoritate: Liceul Teoretic "Iancu C. Vissarion" Titu

CPV 72415000-2 — Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72415000-2

Vezi detaliile atribuirii →
389 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

15 activități autorizate

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

CAEN 5819 Rev. 3Alte activități de editare

CAEN 5821 Rev. 3Activități de editare a jocurilor de calculator

CAEN 5829 Rev. 3Activități de editare a altor produse software

CAEN 6110 Rev. 3Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6190 Rev. 3Alte activități de telecomunicații

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6391 Rev. 3Activități ale portalurilor web

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-09Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 6209
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI