Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CIRESPET SRL

CIRESPET SRL

CUI 36722364 · SRL· Sat Trestia, Comuna Dumitreşti

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net nul.

CIRESPET SRL are sediul în Sat Trestia, Comuna Dumitreşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile sunt neschimbate0%

Datoriile raportate sunt 192,9 K lei în 2025, față de 192,9 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 759.4852021: 388.7742022: 409.3652023: 498.467
Rezultat net 20250 leiPierdere eliminată2020: 69.7472021: 7852022: 8.7392023: -197.2742024: -10.0002025: 0
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 22021: 12022: 22023: 1
Capitaluri proprii 2025-192,9 K leiNeschimbat față de anul anterior2020: 124.8402021: 5.6242022: 14.3632023: -182.9112024: -192.9122025: -192.912
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0380 K759 K2020: 759,5 K lei759,5 K20202021: 388,8 K lei388,8 K20212022: 409,4 K lei409,4 K20222023: 498,5 K lei498,5 K2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-39,6%-15,2%9,2%2020: 9,2%9,2%20202021: 0,2%0,2%20212022: 2,1%2,1%20222023: -39,6%-39,6%202320242025Reper 2025: mediana sectorului 3,7% · n=30.490

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-192,9 K lei
2025-192,9 K lei

Datorii raportate

2024192,9 K lei
2025192,9 K lei

Disponibilități bănești

20249 lei
20259 lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri498,5 K lei——Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net-197,3 K lei-10 K lei0 leiPierdere eliminată
Capitaluri proprii-182,9 K lei-192,9 K lei-192,9 K leiNeschimbat față de anul anterior
Datorii182,9 K lei192,9 K lei192,9 K leiNeschimbat față de anul anterior
Creanțe7 lei7 lei7 leiNeschimbat față de anul anterior
Angajați1——Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Active circulante / datorii totale0×0×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,8× (n=37.880) · 2024: 0,83× (n=40.996)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
192.928
Active imobilizate
—
Active circulante
16
Capitaluri proprii
-192.912
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
7
Casă și conturi la bănci
9
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-10.000
Angajați
—
Datorii
192.928
Active imobilizate
—
Active circulante
16
Capitaluri proprii
-192.912
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
10.000
Stocuri
—
Creanțe
7
Casă și conturi la bănci
9
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
498.467
Rezultat net
-197.274
Angajați
1
Datorii
182.927
Active imobilizate
—
Active circulante
16
Capitaluri proprii
-182.911
Venituri totale
509.224
Cheltuieli totale
702.259
Stocuri
—
Creanțe
7
Casă și conturi la bănci
9
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
409.365
Rezultat net
8.739
Angajați
2
Datorii
366.429
Active imobilizate
245.330
Active circulante
135.462
Capitaluri proprii
14.363
Venituri totale
478.979
Cheltuieli totale
466.115
Stocuri
—
Creanțe
26.932
Casă și conturi la bănci
108.530
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
388.774
Rezultat net
785
Angajați
1
Datorii
147.418
Active imobilizate
58.136
Active circulante
120.405
Capitaluri proprii
5.624
Venituri totale
461.642
Cheltuieli totale
456.939
Stocuri
—
Creanțe
32.881
Casă și conturi la bănci
87.524
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
25.499
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
759.485
Rezultat net
69.747
Angajați
2
Datorii
146.594
Active imobilizate
68.531
Active circulante
202.903
Capitaluri proprii
124.840
Venituri totale
759.485
Cheltuieli totale
682.514
Stocuri
—
Creanțe
25.281
Casă și conturi la bănci
177.622
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-20

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-11-09 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-19–2026-10-20 · verificat 2026-10-20.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
36722364
Număr de înregistrare
J39/689/2016
Înmatriculare
9 noiembrie 2016
EUID
ROONRC.J39/689/2016
Formă juridică
SRL
Sediu social
TRESTIA Sat Trestia, Comuna Dumitreşti Vrancea
Adresă fiscală
TRESTIA Treştia VRANCEA
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 noiembrie 2016
Înregistrare fiscală
31 iulie 2024
Telefon
0742210019 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

lichidator judiciar provizoriu
CII ISTUDOR VASILE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CIRESPET SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.11.2016
Înregistrare fiscală
9 noiembrie 2016
Număr registrul comerțului
J39/689/2016
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea

Contact și adrese

Telefon
0742210019 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VRANCEA, SAT TRESTIA COM. DUMITREŞTI, TRESTIA
Cod poștal fiscal
627127
Strada sediului
TRESTIA
Localitatea sediului
Sat Trestia Com. Dumitreşti
Județul sediului
VRANCEA
Codul poștal al sediului
627127
Strada domiciliului fiscal
TRESTIA
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Trestia Com. Dumitreşti
Județul domiciliului fiscal
VRANCEA
Cod poștal domiciliu fiscal
627127

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
28 februarie 2017
TVA până la
31 iulie 2024
Anulare operată la
5 august 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5229 Rev. 2Alte activități anexe transporturilor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-20Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VranceaSat Trestia, Comuna DumitreştiCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI