Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CISEROM SA

CISEROM SA

CUI 1772076 · SA· Municipiul Sebeş

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

CISEROM SA are sediul în Municipiul Sebeş. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-66,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 4,2 mil. lei, față de 12,6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-105,3%

Marja netă calculată este -105,3% în 2025, față de -6,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-8,9%

Datoriile raportate sunt 3,7 mil. lei în 2025, față de 4,1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20254,2 mil. lei-66,4% față de anul anterior2020: 18.311.2412021: 18.195.7252022: 19.048.9652023: 19.013.6062024: 12.602.6212025: 4.234.237
Rezultat net 2025-4,5 mil. leiPierdere majorată cu 484,1%2020: -1.907.1032021: -954.3792022: 31.5382023: -1.808.4082024: -763.7152025: -4.460.670
Angajați 202510-90,3% față de anul anterior2020: 2242021: 2202022: 1972023: 1572024: 1032025: 10
Capitaluri proprii 20254,1 mil. lei-52,1% față de anul anterior2020: 12.060.8692021: 11.106.4902022: 11.137.4372023: 9.329.0292024: 8.565.3142025: 4.104.643
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate010 mil.19 mil.2020: 18,3 mil. lei18,3 mil.20202021: 18,2 mil. lei18,2 mil.20212022: 19 mil. lei19 mil.20222023: 19 mil. lei19 mil.20232024: 12,6 mil. lei12,6 mil.20242025: 4,2 mil. lei4,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-105,3%-52,2%1%2020: -10,4%-10,4%20202021: -5,2%-5,2%20212022: 0,2%0,2%20222023: -9,5%-9,5%20232024: -6,1%-6,1%20242025: -105,3%-105,3%2025

Cifra de afaceri: -66,4% față de anul anterior.Marjă netă -105,3% · -99,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20248,6 mil. lei
20254,1 mil. lei

Datorii raportate

20244,1 mil. lei
20253,7 mil. lei

Disponibilități bănești

20241,3 mil. lei
2025443,2 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 25,8 K lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri19 mil. lei12,6 mil. lei4,2 mil. lei-66,4% față de anul anterior
Rezultat net-1,8 mil. lei-763,7 K lei-4,5 mil. leiPierdere majorată cu 484,1%
Capitaluri proprii9,3 mil. lei8,6 mil. lei4,1 mil. lei-52,1% față de anul anterior
Datorii6,8 mil. lei4,1 mil. lei3,7 mil. lei-8,9% față de anul anterior
Creanțe2,4 mil. lei2 mil. lei226,8 K lei-88,9% față de anul anterior
Angajați15710310-90,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-105,3%-6,1%
Rezultat net / cifra de afaceri
Rezultat / active (A+B)-56,5%-5,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului
Rezultat / capitaluri proprii-108,7%-8,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului
Vânzări per angajat423.424 lei122.356 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)52%66,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)
Datorii / active (A+B)47,2%31,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)
Ponderea activelor imobilizate91,1%20,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)
Active circulante / datorii totale0,19×2,5×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări19,3 zile58,3 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare
Stocuri în zile de vânzări2,9 zile196,7 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.234.237
Rezultat net
-4.460.670
Angajați
10
Datorii
3.725.775
Active imobilizate
7.185.322
Active circulante
704.202
Capitaluri proprii
4.104.643
Venituri totale
1.622.898
Cheltuieli totale
6.083.568
Stocuri
34.169
Creanțe
226.785
Casă și conturi la bănci
443.248
Cheltuieli în avans
377
Venituri în avans
33.724
Provizioane
25.759
Capital subscris vărsat
3.990.125
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
12.602.621
Rezultat net
-763.715
Angajați
103
Datorii
4.090.843
Active imobilizate
2.644.250
Active circulante
10.209.667
Capitaluri proprii
8.565.314
Venituri totale
14.220.482
Cheltuieli totale
14.984.197
Stocuri
6.885.820
Creanțe
2.041.770
Casă și conturi la bănci
1.282.077
Cheltuieli în avans
13.070
Venituri în avans
167.911
Provizioane
42.919
Capital subscris vărsat
3.990.125
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
19.013.606
Rezultat net
-1.808.408
Angajați
157
Datorii
6.833.523
Active imobilizate
3.372.057
Active circulante
13.262.083
Capitaluri proprii
9.329.029
Venituri totale
19.741.683
Cheltuieli totale
21.550.091
Stocuri
9.438.888
Creanțe
2.442.618
Casă și conturi la bănci
1.380.577
Cheltuieli în avans
27.463
Venituri în avans
295.990
Provizioane
203.061
Capital subscris vărsat
3.990.125
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
19.048.965
Rezultat net
31.538
Angajați
197
Datorii
6.032.140
Active imobilizate
3.991.824
Active circulante
13.670.457
Capitaluri proprii
11.137.437
Venituri totale
21.765.244
Cheltuieli totale
21.733.706
Stocuri
9.949.344
Creanțe
2.795.638
Casă și conturi la bănci
925.475
Cheltuieli în avans
35.908
Venituri în avans
486.167
Provizioane
42.445
Capital subscris vărsat
3.990.125
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
18.195.725
Rezultat net
-954.379
Angajați
220
Datorii
5.948.857
Active imobilizate
4.757.381
Active circulante
13.012.161
Capitaluri proprii
11.106.490
Venituri totale
18.691.758
Cheltuieli totale
19.646.137
Stocuri
7.562.599
Creanțe
3.001.710
Casă și conturi la bănci
2.447.852
Cheltuieli în avans
23.604
Venituri în avans
584.285
Provizioane
153.514
Capital subscris vărsat
3.990.125
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
18.311.241
Rezultat net
-1.907.103
Angajați
224
Datorii
5.639.869
Active imobilizate
5.541.881
Active circulante
12.931.343
Capitaluri proprii
12.060.869
Venituri totale
19.191.996
Cheltuieli totale
21.099.099
Stocuri
8.373.613
Creanțe
3.527.552
Casă și conturi la bănci
1.030.178
Cheltuieli în avans
26.830
Venituri în avans
719.957
Provizioane
79.359
Capital subscris vărsat
3.990.125
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 66% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-06

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-09-30Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 66% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1992-07-15 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-05–2026-10-06 · verificat 2026-10-06.

Dosar 4218/2/20262026-07-03 · Curtea de Apel BUCURESTI · Intimat creditor

ordonanţă preşedinţială SUSPENDARE PROVIZORIE A EXECUTARII SC.4226/01.07.2026 PRON DE TB7 IN DS.7542/3/2023 · Apel

1 termen · ultima soluție: Încheiere

2026-07-21 · 11:00

Încheiere

Respinge cererea de suspendare provizorie a executării sentinţei civile nr. 4226/01.07.2026, pronunţate de către Tribunalul Bucureşti – Secţia a VII-a Civilă, în dosarul nr. 7542/3/2023, ca neîntemeiată. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 21.07.2026.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 60/2026 · 2026-07-21

Dosar 27743/302/2025/a12025-11-12 · Judecătoria SECTORUL5BUCURESTI · Creditor

îndreptare eroare materială · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite cererea

2025-11-27 · 09:00

Admite cererea

Admite cererea de îndreptare a erorii materiale formulată de petenta B.E.J. Păun Cătălin Ştefan. Dispune îndreptarea erorii materiale strecurată în cuprinsul încheierii din data de 06.11.2025, pronunţată de Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti în dosar nr. 27743/302/2025, în sensul menţionării titlul executoriu corect, respectiv titlul executoriu constând în sentinţa civilă nr. 2102/28.07.2021 pronunţată de Tribunalul Alba în dosar nr. 1685/107/2018, faţă de care a fost respinsă calea de atac a apelului prin decizia civilă nr. 2347/10.07.2025 pronunţată de Curtea de Apel Alba Iulia în dosarul nr. 1685/107/2018*, în loc de sentinţa civilă nr. 2102/18.07.2021 pronunţată de Tribunalul Alba în dosar nr. 1685/107/2018, astfel cum în mod greşit s-a consemnat. Prezenta încheiere face parte integrantă din cuprinsul încheierii din şedinţa de cameră de consiliu din data de 06.11.2025. Îndreptarea se va efectua în toate exemplarele încheierii. Prezenta încheiere, care se comunică, în copie, biroului executorului judecătoresc şi creditoarei, nu este supusă niciunei căi de atac, legalitatea acesteia putând face obiectul contestaţiei la executare, conform art. 666 alin. 6 Cod procedură civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 27.11.2025.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2025-11-27

Dosar 7542/3/2023/a92025-03-03 · Curtea de Apel BUCURESTI · Intimat creditor

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată · Apel

2 termene · ultima soluție: Nefondat

2025-11-11 · 09:30

Nefondat

Respinge apelul, ca nefondat. Definitivă. Pronun?ată astăzi, 11.11.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei.

Document: _Hotarare 1337/2025 · 2025-11-11

2025-09-16 · 09:00

Suspendat

În temeiul Hotărârii nr. 2/ 26.08.2025 a Adunării generale a judecătorilor din cadrul Curţii de Apel Bucureşti, constată că activitatea de judecată a fost suspendată.

Document: Rezolutie · 2025-09-16

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

4 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

337 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
1772076
Număr de înregistrare
J1991000306014
Înmatriculare
3 mai 1991
EUID
ROONRC.J1991000306014
Formă juridică
SA
Sediu social
Str. DORIN PAVEL 78 Municipiul Sebeş Alba · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. DORIN PAVEL 78 Sebeş ALBA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
15 iulie 1992
Înregistrare fiscală
31 mai 2022
Telefon
0258732785 · Firme cu același număr
Fax
0258731146
Website
ciserom.ro

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BONCIU GABRIEL
administrator
IANCU MIRCEA ALEXANDRU
administrator
PAȘCU MARIA OLTIȚA
reprezentant al persoanei juridice
ȘTEF GHEORGHE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CISEROM SA
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 15.07.1992
Înregistrare fiscală
30 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991000306014
Cod CAEN
1410
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Alba

Contact și adrese

Telefon
0258732785 · Firme cu același număr
Fax
0258731146 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. DORIN PAVEL, NR.78
Cod poștal fiscal
515800
Strada sediului
Str. Dorin Pavel
Numărul sediului
78
Localitatea sediului
Mun. Sebeş
Județul sediului
ALBA
Codul poștal al sediului
515800
Strada domiciliului fiscal
Str. Dorin Pavel
Numărul domiciliului fiscal
78
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Sebeş
Județul domiciliului fiscal
ALBA
Cod poștal domiciliu fiscal
515800

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 1993
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 aprilie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (337) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII289 din 337 înregistrări (85,8%) · Vezi relația

INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA18 din 337 înregistrări (5,3%) · Vezi relația

Unitatea Militara 0251 Bucuresti16 din 337 înregistrări (4,7%) · Vezi relația

MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 0257414 din 337 înregistrări (4,2%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Uniforme militare (Rev.2)305 din 337 înregistrări (90,5%) · Vezi selecția

Uniforme de politie (Rev.2)18 din 337 înregistrări (5,3%) · Vezi selecția

Imbracaminte speciala si accesorii (Rev.2)14 din 337 înregistrări (4,2%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

30 septembrie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Uniforme de politie (Rev.2) · Anunț CAN1100981

Autoritate: INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA

CPV 35811200-4

T3 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 35811200-4

Vezi detaliile atribuirii →
260.640 leiValoare publicată
30 septembrie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Uniforme de politie (Rev.2) · Anunț CAN1100981

Autoritate: INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA

CPV 35811200-4

T3 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 35811200-4

Vezi detaliile atribuirii →
259.192 leiValoare publicată
30 septembrie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Uniforme de politie (Rev.2) · Anunț CAN1100981

Autoritate: INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA

CPV 35811200-4

T3 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 35811200-4

Vezi detaliile atribuirii →
260.495 leiValoare publicată
30 septembrie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Uniforme de politie (Rev.2) · Anunț CAN1100981

Autoritate: INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA

CPV 35811200-4

T3 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 35811200-4

Vezi detaliile atribuirii →
2.258.880 leiValoare publicată
30 septembrie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Uniforme de politie (Rev.2) · Anunț CAN1100981

Autoritate: INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA

CPV 35811200-4

T3 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 35811200-4

Vezi detaliile atribuirii →
868.800 leiValoare publicată
30 septembrie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Uniforme de politie (Rev.2) · Anunț CAN1100981

Autoritate: INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA

CPV 35811200-4

T3 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 35811200-4

Vezi detaliile atribuirii →
260.640 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Alba

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

2 înregistrări · valoare publicată 1.978.938 lei · 7 aprilie 2023

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 27 aprilie 2023 · SA.105503/2022 · 178.938 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 27 aprilie 2023 · SA.105503/2022 · 1.800.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

14 activități autorizate

CAEN 1410 Rev. 3Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4641 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-06Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul AlbaMunicipiul SebeşStrada Dorin PavelCAEN 1431
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI