Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CITY VEST PAVAJE S.R.L.

CITY VEST PAVAJE S.R.L.

CUI 46449050 · SRL· Sat Lugaşu de Jos, Comuna Lugaşu de Jos

ActivăONRC · 2026-09-03

Obligații fiscale restante publicate1.134.350 lei în total.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

CITY VEST PAVAJE S.R.L. are sediul în Sat Lugaşu de Jos, Comuna Lugaşu de Jos. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Obligații fiscale restante publicateNecesită verificare

1.134.350 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Cifra de afaceri a scăzut-40,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,1 mil. lei, față de 3,6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât4,4%

Marja netă calculată este 4,4% în 2025, față de 38,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,1 mil. lei-40,3% față de anul anterior2024: 3.575.8232025: 2.136.402
Rezultat net 202594,4 K lei-93,2% față de anul anterior2023: -4512024: 1.380.6612025: 94.388
Angajați 20254-33,3% față de anul anterior2023: 12024: 62025: 4
Capitaluri proprii 202594,6 K lei-93,1% față de anul anterior2023: -2512024: 1.380.4102025: 94.628
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.4 mil.—20232024: 3,6 mil. lei3,6 mil.20242025: 2,1 mil. lei2,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%19,3%38,6%Mediana sectorului (2025): 13,7% · n=192720232024: 38,6%38,6%20242025: 4,4%4,4%2025

Cifra de afaceri: -40,3% față de anul anterior. Marja netă: 4,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii94,6 K lei-93,1% față de anul anterior
Datorii4,8 mil. lei+104,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri—3,6 mil. lei2,1 mil. lei-40,3% față de anul anterior
Rezultat net-451 lei1,4 mil. lei94,4 K lei-93,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii-251 lei1,4 mil. lei94,6 K lei-93,1% față de anul anterior
Datorii326,7 K lei2,4 mil. lei4,8 mil. lei+104,1% față de anul anterior
Creanțe177,4 K lei3,5 mil. lei2,7 mil. lei-22,5% față de anul anterior
Angajați164-33,3% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri4,4%13,7%n=1.92738,6%10,7%n=2.101
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)1,9%48,4%n=1.46636,8%53%n=1.523
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)98,1%49,3%n=1.46663,2%44,5%n=1.523
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)1,6%18,2%n=1.4662,4%16,4%n=1.523
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)1,9%11,1%n=1.46636,8%7,6%n=1.523
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,7%54,1%n=1.826100%38,6%n=1.914
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1×1,42×n=2.4131,55×1,55×n=2.574
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360452,37 zile76,52 zilen=1.685348,6 zile72,82 zilen=1.801
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360226,6 zile11,05 zilen=88918,91 zile12,92 zilen=934
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați534.101 lei145.957 lein=1.614595.971 lei124.455 lein=1.810

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.136.402
Rezultat net
94.388
Angajați
4
Datorii
4.830.023
Active imobilizate
78.595
Active circulante
4.846.056
Capitaluri proprii
94.628
Venituri totale
2.222.527
Cheltuieli totale
2.110.160
Stocuri
1.344.772
Creanțe
2.684.579
Casă și conturi la bănci
816.705
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.575.823
Rezultat net
1.380.661
Angajați
6
Datorii
2.366.717
Active imobilizate
89.223
Active circulante
3.657.904
Capitaluri proprii
1.380.410
Venituri totale
3.630.263
Cheltuieli totale
2.068.642
Stocuri
187.793
Creanțe
3.462.616
Casă și conturi la bănci
7.495
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-451
Angajați
1
Datorii
326.675
Active imobilizate
149.043
Active circulante
177.381
Capitaluri proprii
-251
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
451
Stocuri
—
Creanțe
177.370
Casă și conturi la bănci
11
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2023-11-03; reactivare la 2023-11-28. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2023-11-28
Obligații fiscale restante publicate

1.134.350 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 40% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2024-03-14Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2023-11-03; reactivare la 2023-11-28. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2023-11-28
Obligații fiscale restante publicate

1.134.350 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 40% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-07-11 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat703.023 lei80.409 lei783.432 lei783.432 lei0 lei
Asigurări sociale238.128 lei16.782 lei254.910 lei254.910 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate89.562 lei6.446 lei96.008 lei96.008 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

1 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46449050
Număr de înregistrare
J5/1967/2022
Înmatriculare
11 iulie 2022
EUID
ROONRC.J5/1967/2022
Formă juridică
SRL
Sediu social
LUGAŞU DE JOS 216 Sat Lugaşu de Jos, Comuna Lugaşu de Jos Bihor · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
LUGAŞU DE JOS 216 Lugaşu de Jos BIHOR · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
11 iulie 2022
Înregistrare fiscală
20 ianuarie 2025
Telefon
0742384418 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PURIȘ RĂZVAN-FLORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CITY VEST PAVAJE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 11.07.2022
Înregistrare fiscală
11 iulie 2022
Număr registrul comerțului
J05/1967/2022
Cod CAEN
4333
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd

Contact și adrese

Telefon
0742384418 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BIHOR, SAT LUGAŞU DE JOS COM. LUGAŞU DE JOS, LUGAŞU DE JOS, NR.216
Cod poștal fiscal
417315
Strada sediului
LUGAŞU DE JOS
Numărul sediului
216
Localitatea sediului
Sat Lugaşu de Jos Com. Lugaşu de Jos
Județul sediului
BIHOR
Codul poștal al sediului
417315
Strada domiciliului fiscal
LUGAŞU DE JOS
Numărul domiciliului fiscal
216
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Lugaşu de Jos Com. Lugaşu de Jos
Județul domiciliului fiscal
BIHOR
Cod poștal domiciliu fiscal
417315

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
5 decembrie 2023
Perioada 2: TVA de la
1 august 2022
Perioada 2: TVA până la
28 februarie 2023
Perioada 2: Anulare operată la
1 martie 2023
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
3 noiembrie 2023
Reactivare
28 noiembrie 2023
Publicarea deciziei
3 noiembrie 2023

Achiziții publice

Explorează toate (1) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Comuna Sanmartin1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

14 martie 2024Achiziție directă

Amenajare trotuare și căi de acces în Comuna Sânmartin

Autoritate: Comuna Sanmartin

CPV 45233161-5 — Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)

T1 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45233161-5

Vezi detaliile atribuirii →
749.958 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2023–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BihorSat Lugaşu de Jos, Comuna Lugaşu de JosCAEN 4333
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI