Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CLICK STORE SRL

CLICK STORE SRL

CUI 27698461 · SRL· Municipiul Sighetu Marmaţiei· Comerț cu ridicata nespecializat

falimentONRC · 2026-09-03

Procedură sau stare de insolvență în registrufalimentVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări neschimbate. Pierdere netă raportată.

CLICK STORE SRL are sediul în Municipiul Sighetu Marmaţiei și raportează activitatea comerț cu ridicata nespecializat. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Procedură sau stare de insolvență în registruNecesită verificare

faliment

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au crescut+0,1%

Datoriile raportate sunt 996,1 K lei în 2024, față de 995,5 K lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
100/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 6/6 · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20240 leiNeschimbat față de anul anterior2020: 149.2412021: 02022: 02023: 02024: 0
Rezultat net 2024-558 leiPierdere redusă cu 83,3%2020: -22.0732021: -8.1732022: -20.6402023: -3.3412024: -558
Angajați 2024—Valoare curentă indisponibilă
Capitaluri proprii 2024530,6 K lei-0,1% față de anul anterior2020: 563.3002021: 555.1272022: 534.4872023: 531.1472024: 530.589
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2024 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate075 K149 K2020: 149,2 K lei149,2 K20202021: 0 lei020212022: 0 lei020222023: 0 lei020232024: 0 lei02024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-14,8%-4,5%5,7%2020: -14,8%-14,8%20202021202220232024Reper 2024: mediana sectorului 5,7% · n=1.285

Cifra de afaceri: Neschimbat față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2023531,1 K lei
2024530,6 K lei

Datorii raportate

2023995,5 K lei
2024996,1 K lei

Disponibilități bănești

2023—
2024—

Capital de lucru net

2023—
2024—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri0 lei0 lei0 leiNeschimbat față de anul anterior
Rezultat net-20,6 K lei-3,3 K lei-558 leiPierdere redusă cu 83,3%
Capitaluri proprii534,5 K lei531,1 K lei530,6 K lei-0,1% față de anul anterior
Datorii991,9 K lei995,5 K lei996,1 K lei+0,1% față de anul anterior
Creanțe645,2 K lei645,5 K lei646,8 K lei+0,2% față de anul anterior
Angajați———Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2024 / 2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20242023
Rezultat / active (A+B)—-0,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 8,7% (n=1.272) · 2023: 10,4% (n=1.258)

Rezultat / capitaluri proprii-0,1%-0,6%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 22,8% (n=1.244) · 2023: 25,9% (n=1.226)

Capital și îndatorare

Indicator20242023
Capitaluri proprii / active (A+B)—34,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 42,3% (n=1.272) · 2023: 43,7% (n=1.258)

Datorii / active (A+B)—65,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 56,5% (n=1.272) · 2023: 55% (n=1.258)

Ponderea activelor imobilizate—0,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 15,4% (n=1.272) · 2023: 14,6% (n=1.258)

Active circulante / datorii totale1,53×1,53×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2024: 1,36× (n=1.401) · 2023: 1,42× (n=1.381)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-558
Angajați
—
Datorii
996.095
Active imobilizate
—
Active circulante
1.526.684
Capitaluri proprii
530.589
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
558
Stocuri
879.888
Creanțe
646.796
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-3.341
Angajați
—
Datorii
995.483
Active imobilizate
939
Active circulante
1.525.691
Capitaluri proprii
531.147
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
3.341
Stocuri
880.223
Creanțe
645.468
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-20.640
Angajați
—
Datorii
991.923
Active imobilizate
939
Active circulante
1.525.471
Capitaluri proprii
534.487
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
20.640
Stocuri
880.223
Creanțe
645.248
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-8.173
Angajați
—
Datorii
973.902
Active imobilizate
939
Active circulante
1.528.090
Capitaluri proprii
555.127
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
8.173
Stocuri
562.550
Creanțe
962.293
Casă și conturi la bănci
3.247
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
149.241
Rezultat net
-22.073
Angajați
1
Datorii
973.902
Active imobilizate
939
Active circulante
1.536.263
Capitaluri proprii
563.300
Venituri totale
149.241
Cheltuieli totale
171.219
Stocuri
562.550
Creanțe
665.939
Casă și conturi la bănci
307.774
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

100/ 100Atenție foarte ridicată
4semnale de urmărit · 0 context
6/ 6verificări disponibile

De urmărit

Procedură sau stare de insolvență în registru

faliment

ONRC · 2026-09-03
Obligații fiscale restante publicate

188.090 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-02
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCfaliment2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăÎnregistrări publicate2026-10-02
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-14

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 3 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Procedură sau stare de insolvență în registru

faliment

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Obligații fiscale restante publicate

188.090 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Procedură de insolvență publicată

1 înregistrare în registrul de insolvență.

BPI / e-Justice · 2026-10-02
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderiStări de insolvență

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2010-11-11 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-02 · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat129.097 lei1.471 lei130.568 lei130.568 lei0 lei
Asigurări sociale40.531 lei564 lei41.095 lei41.095 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate16.225 lei202 lei16.427 lei16.427 lei0 lei

Observație ANAF: Insolventa

Proceduri de insolvență publicate

Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-02.

Procedura falimentului1351/100/2019 · Tribunalul Maramureş Secţia a II-a Civilă, de Contencios Administrativ şi Fiscal

Deschisă la 26/07/2019

1 dosar de insolvență

1351/100/2019 Tribunalul Maramureş Secţia a II-a Civilă, de Contencios Administrativ şi Fiscal

Deschidere: 26.07.2019

Practician în insolvență: INSOLVENŢA SM SPRL · office@insolventasm.ro

107 publicări în BPI

Subpoena

15/03/2026 · BPI 7 330 din 18/03/2026

Other procedural documents - courts/practitioners 1761

31/07/2025 · BPI 17 243 din 31/07/2025

Summons 1648

15/07/2025 · BPI 16 853 din 24/07/2025

Other procedural documents - courts/practitioners

02/07/2025 · BPI 16 479 din 18/07/2025

Report 1569

03/07/2025 · BPI 16 115 din 14/07/2025

Report 1526

26/06/2025 · BPI 15 540 din 07/07/2025

Report 2271

24/09/2024 · BPI 17 141 din 02/10/2024

Report 870

27/03/2024 · BPI 6 160 din 02/04/2024

Report 632

29/02/2024 · BPI 4 044 din 04/03/2024

Report 326

30/01/2024 · BPI 1 911 din 01/02/2024

Report 3332

15/12/2023 · BPI 20 590 din 19/12/2023

Report 3136

22/11/2023 · BPI 19 140 din 24/11/2023

Report 2801

20/10/2023 · BPI 16 989 din 24/10/2023

Report 2488

22/09/2023 · BPI 15 084 din 25/09/2023

Report 2312

31/08/2023 · BPI 13 792 din 31/08/2023

Report 2152

03/08/2023 · BPI 12 859 din 07/08/2023

Other procedural documents - courts/practitioners 2138

01/08/2023 · BPI 12 855 din 07/08/2023

Other procedural documents - courts/practitioners 2130

31/07/2023 · BPI 12 780 din 04/08/2023

Summons 2047

19/07/2023 · BPI 12 365 din 25/07/2023

Report 1932

06/07/2023 · BPI 11 608 din 07/07/2023

Other procedural documents - courts/practitioners 1847

26/06/2023 · BPI 11 036 din 27/06/2023

Summons 1735

13/06/2023 · BPI 10 235 din 15/06/2023

Report 1667

07/06/2023 · BPI 9 736 din 08/06/2023

Report 1334

02/05/2023 · BPI 7 521 din 03/05/2023

Other procedural documents - courts/practitioners 1191

19/04/2023 · BPI 6 792 din 20/04/2023

Report 1103

05/04/2023 · BPI 6 105 din 06/04/2023

Summons 1099

05/04/2023 · BPI 6 086 din 05/04/2023

Report 733

02/03/2023 · BPI 3 848 din 02/03/2023

Report 510

09/02/2023 · BPI 2 555 din 10/02/2023

Other procedural documents - courts/practitioners 337

26/01/2023 · BPI 1 734 din 31/01/2023

Report 194

12/01/2023 · BPI 749 din 16/01/2023

Summons 191

12/01/2023 · BPI 672 din 13/01/2023

Report 4979

13/12/2022 · BPI 20 248 din 14/12/2022

Report 4767

17/11/2022 · BPI 18 833 din 18/11/2022

Other procedural documents - courts/practitioners 4592

01/11/2022 · BPI 17 759 din 02/11/2022

Summons 4440

18/10/2022 · BPI 16 973 din 20/10/2022

Report 4399

17/10/2022 · BPI 16 802 din 18/10/2022

Report 4086

16/09/2022 · BPI 15 038 din 21/09/2022

Report 3796

17/08/2022 · BPI 13 317 din 18/08/2022

Debt record 3693

04/08/2022 · BPI 12 919 din 08/08/2022

Report 3258

20/07/2022 · BPI 12 273 din 20/07/2022

Other procedural documents - courts/practitioners 3506

18/07/2022 · BPI 12 147 din 19/07/2022

Summons 3366

06/07/2022 · BPI 11 582 din 06/07/2022

Report 3284

29/06/2022 · BPI 11 378 din 04/07/2022

Report 2852

23/05/2022 · BPI 8 968 din 24/05/2022

Other procedural documents - courts/practitioners 2710

19/05/2022 · BPI 8 750 din 20/05/2022

Summons 2450

04/05/2022 · BPI 7 728 din 05/05/2022

Report 2334

27/04/2022 · BPI 7 294 din 28/04/2022

Report 1998

29/03/2022 · BPI 5 638 din 30/03/2022

Report 1587

23/02/2022 · BPI 3 587 din 28/02/2022

Report 1314

28/01/2022 · BPI 1 628 din 28/01/2022

Other procedural documents - courts/practitioners 1229

21/01/2022 · BPI 1 252 din 21/01/2022

Summons 1085

11/01/2022 · BPI 599 din 12/01/2022

Report 5526

14/12/2021 · BPI 21 288 din 15/12/2021

Report 5254

18/11/2021 · BPI 19 910 din 23/11/2021

Report 4971

27/10/2021 · BPI 18 112 din 27/10/2021

Report 4461

28/09/2021 · BPI 16 172 din 30/09/2021

Other procedural documents - courts/practitioners 4375

22/09/2021 · BPI 15 855 din 24/09/2021

Summons 4242

13/09/2021 · BPI 15 056 din 14/09/2021

Notice 4240

13/09/2021 · BPI 15 055 din 14/09/2021

Report 4034

25/08/2021 · BPI 14 132 din 27/08/2021

Report 3737

28/07/2021 · BPI 12 999 din 29/07/2021

Report 3393

30/06/2021 · BPI 11 729 din 05/07/2021

Report 2986

28/05/2021 · BPI 9 643 din 02/06/2021

Debt record 2857

20/05/2021 · BPI 8 997 din 21/05/2021

Report 2572

28/04/2021 · BPI 7 889 din 06/05/2021

Debt record 2477

20/04/2021 · BPI 7 193 din 22/04/2021

Report 2072

29/03/2021 · BPI 5 819 din 01/04/2021

Report 1642

25/02/2021 · BPI 3 717 din 01/03/2021

Notification 1484

17/02/2021 · BPI 3 127 din 19/02/2021

Judgement 100

04/02/2021 · BPI 2 758 din 15/02/2021

Communication

04/02/2021 · BPI 2 758 din 15/02/2021

Report 1296

29/01/2021 · BPI 1 964 din 03/02/2021

Report 5203

18/12/2020 · BPI 234 din 07/01/2021

Report 4875

26/11/2020 · BPI 190 din 06/01/2021

Subpoena

14/12/2020 · BPI 21 813 din 22/12/2020

Report 4895

27/11/2020 · BPI 20 809 din 08/12/2020

Subpoena

28/10/2020 · BPI 19 666 din 18/11/2020

Report 4538

30/10/2020 · BPI 18 487 din 03/11/2020

Report 4068

29/09/2020 · BPI 16 217 din 01/10/2020

Report 3664

27/08/2020 · BPI 14 542 din 08/09/2020

Other procedural documents - courts/practitioners 3117

06/08/2020 · BPI 13 474 din 18/08/2020

Report 3046

30/07/2020 · BPI 12 798 din 04/08/2020

Subpoena

02/06/2020 · BPI 11 857 din 20/07/2020

Notice 2812

10/07/2020 · BPI 11 455 din 13/07/2020

Report 2620

26/06/2020 · BPI 10 717 din 30/06/2020

Report 2169

02/06/2020 · BPI 9 052 din 05/06/2020

Notice 906

24/02/2020 · BPI 3 826 din 25/02/2020

Judgement 115

06/02/2020 · BPI 3 465 din 19/02/2020

Communication

18/02/2020 · BPI 3 465 din 19/02/2020

Debt record 818

17/02/2020 · BPI 3 405 din 19/02/2020

Report 819

17/02/2020 · BPI 3 382 din 19/02/2020

Other procedural documents - courts/practitioners 421

22/01/2020 · BPI 2 202 din 03/02/2020

Report 298

15/01/2020 · BPI 1 235 din 20/01/2020

Notice 297

15/01/2020 · BPI 1 231 din 20/01/2020

Other procedural documents - courts/practitioners 287

15/01/2020 · BPI 1 206 din 20/01/2020

Summons 245

14/01/2020 · BPI 910 din 15/01/2020

Summons 135

07/01/2020 · BPI 258 din 08/01/2020

Report 4631

25/10/2019 · BPI 20 358 din 28/10/2019

Subpoena

21/10/2019 · BPI 20 274 din 25/10/2019

Other procedural documents - courts/practitioners 4361

07/10/2019 · BPI 19 046 din 10/10/2019

Debt record 4172

26/09/2019 · BPI 18 229 din 30/09/2019

Report 3775

02/09/2019 · BPI 16 238 din 03/09/2019

Report 3604

12/08/2019 · BPI 15 474 din 14/08/2019

Conclusion 1018

26/07/2019 · BPI 15 112 din 07/08/2019

Communication

26/07/2019 · BPI 15 112 din 07/08/2019

Notification 3497

30/07/2019 · BPI 14 849 din 01/08/2019

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-13–2026-10-14 · verificat 2026-10-14.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
27698461
Număr de înregistrare
J24/729/2010
Înmatriculare
11 noiembrie 2010
EUID
ROONRC.J24/729/2010
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. FĂGET 62B Municipiul Sighetu Marmaţiei Maramureş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. FĂGET 62B Sighetu Marmaţiei MARAMUREŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
11 noiembrie 2010
Înregistrare fiscală
20 februarie 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

lichidator provizoriu
INSOLVENŢA SM SPRL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CLICK STORE SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 08.10.2026
Înregistrare fiscală
11 noiembrie 2010
Număr registrul comerțului
J24/729/2010
Cod CAEN
4690
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. FĂGET, NR.62B
Cod poștal fiscal
435500
Strada sediului
Str. Făget
Numărul sediului
62B
Localitatea sediului
Mun. Sighetu Marmaţiei
Județul sediului
MARAMUREŞ
Codul poștal al sediului
435500
Strada domiciliului fiscal
Str. Făget
Numărul domiciliului fiscal
62B
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Sighetu Marmaţiei
Județul domiciliului fiscal
MARAMUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
435500

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
18 ianuarie 2013
Perioada 1: TVA până la
8 octombrie 2026
Perioada 1: Anulare operată la
9 octombrie 2026
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
15 noiembrie 2010
Perioada 2: TVA până la
31 iulie 2012
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
18 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 aprilie 2014
Actualizare TVA la încasare
29 ianuarie 2014
Publicare TVA la încasare
30 ianuarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Istoric al schimbărilor observate

Sunt păstrate numai diferențele dintre verificări, începând cu activarea istoricului. Data cererii ANAF nu este tratată ca schimbare.

  1. 6 noiembrie 2026
    • Stare de înregistrare: INREGISTRAT din data 11.11.2010 → RADIERE din data 08.10.2026
    • inregistrare scop Tva.perioade TVA: valoare actualizată → valoare actualizată
    • Înregistrare în scopuri de TVA: Da → Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

13 activități autorizate

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4666 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

CAEN 4754 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate

CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

CAEN 4762 Rev. 2Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-02Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-14Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MaramureşMunicipiul Sighetu MarmaţieiStrada FăgetCAEN 4690
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI