Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CLINICA IMPLANT DENTIST SRL

CLINICA IMPLANT DENTIST SRL

CUI 36759711 · SRL· Municipiul Oradea

întrerupere temporară de activitateONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăîntrerupere temporară de activitateVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

CLINICA IMPLANT DENTIST SRL are sediul în Municipiul Oradea. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-82,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 93,9 K lei, față de 542,2 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-502,4%

Marja netă calculată este -502,4% în 2025, față de -26,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
100/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202593,9 K lei-82,7% față de anul anterior2020: 200.5412021: 440.1192022: 377.5652023: 294.0382024: 542.1972025: 93.877
Rezultat net 2025-471,6 K lei-231% față de anul anterior2020: 10.3542021: 167.3362022: 29.7752023: -25.9342024: -142.4942025: -471.646
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 02023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-587,4 K lei-407,6% față de anul anterior2020: -144.4092021: 22.9272022: 52.7022023: 26.7682024: -115.7262025: -587.372
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0271 K542 K2020: 200,5 K lei200,5 K20202021: 440,1 K lei440,1 K20212022: 377,6 K lei377,6 K20222023: 294 K lei294 K20232024: 542,2 K lei542,2 K20242025: 93,9 K lei93,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-502,4%-232,2%38%Mediana sectorului (2025): 14,3% · n=97332020: 5,2%5,2%20202021: 38%38%20212022: 7,9%7,9%20222023: -8,8%-8,8%20232024: -26,3%-26,3%20242025: -502,4%-502,4%2025

Cifra de afaceri: -82,7% față de anul anterior. Marja netă: -502,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-587,4 K lei-407,6% față de anul anterior
Datorii796 K lei+43,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri294 K lei542,2 K lei93,9 K lei-82,7% față de anul anterior
Rezultat net-25,9 K lei-142,5 K lei-471,6 K lei-231% față de anul anterior
Capitaluri proprii26,8 K lei-115,7 K lei-587,4 K lei-407,6% față de anul anterior
Datorii475,3 K lei555 K lei796 K lei+43,4% față de anul anterior
Creanțe283,4 K lei123,4 K lei199,6 K lei+61,7% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-502,4%14,3%n=9.733-26,3%15,6%n=9.612
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-281,5%40,6%n=8.563-26,3%48,5%n=8.450
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)381,5%52,8%n=8.563126,3%45,3%n=8.450
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,9%48,2%n=8.56365,9%47,1%n=8.450
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-226%18%n=8.562-32,4%18,2%n=8.448
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,26×1,01×n=10.5910,27×1,18×n=10.488
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360765,35 zile34,87 zilen=8.10781,95 zile24,55 zilen=7.661
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați93.877 lei198.141 lein=8.121542.197 lei177.709 lein=8.025

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
93.877
Rezultat net
-471.646
Angajați
1
Datorii
796.022
Active imobilizate
1.865
Active circulante
206.785
Capitaluri proprii
-587.372
Venituri totale
221.478
Cheltuieli totale
686.480
Stocuri
—
Creanțe
199.579
Casă și conturi la bănci
7.206
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
542.197
Rezultat net
-142.494
Angajați
1
Datorii
554.997
Active imobilizate
289.639
Active circulante
149.632
Capitaluri proprii
-115.726
Venituri totale
611.813
Cheltuieli totale
735.953
Stocuri
—
Creanțe
123.423
Casă și conturi la bănci
26.209
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
294.038
Rezultat net
-25.934
Angajați
1
Datorii
475.260
Active imobilizate
196.933
Active circulante
305.095
Capitaluri proprii
26.768
Venituri totale
294.038
Cheltuieli totale
317.498
Stocuri
—
Creanțe
283.375
Casă și conturi la bănci
21.720
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
377.565
Rezultat net
29.775
Angajați
0
Datorii
513.036
Active imobilizate
235.504
Active circulante
330.234
Capitaluri proprii
52.702
Venituri totale
377.565
Cheltuieli totale
340.270
Stocuri
—
Creanțe
310.809
Casă și conturi la bănci
19.425
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
440.119
Rezultat net
167.336
Angajați
—
Datorii
472.142
Active imobilizate
130.939
Active circulante
364.130
Capitaluri proprii
22.927
Venituri totale
440.119
Cheltuieli totale
259.844
Stocuri
—
Creanțe
313.431
Casă și conturi la bănci
50.699
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
200.541
Rezultat net
10.354
Angajați
—
Datorii
413.446
Active imobilizate
125.807
Active circulante
143.230
Capitaluri proprii
-144.409
Venituri totale
200.765
Cheltuieli totale
184.395
Stocuri
—
Creanțe
125.393
Casă și conturi la bănci
17.837
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

100/ 100Atenție foarte ridicată
6semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-07-23. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2026-04-28
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 83% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCîntrerupere temporară de activitate2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 4 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-07-23. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2026-04-28
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 83% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2026-04-28 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
36759711
Număr de înregistrare
J2016002071058
Înmatriculare
18 noiembrie 2016
EUID
ROONRC.J2016002071058
Formă juridică
SRL
Sediu social
LIBERTĂŢII 12 Municipiul Oradea Bihor · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str LIBERTĂŢII 12 Oradea BIHOR · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
28 aprilie 2026
Înregistrare fiscală
27 mai 2026
Telefon
0730009988 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BĂRBUȚI JIMMY-REMUS

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CLINICA IMPLANT DENTIST SRL
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 28.04.2026
Înregistrare fiscală
18 noiembrie 2016
Număr registrul comerțului
J2016002071058
Cod CAEN
8623
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Contact și adrese

Telefon
0730009988 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. LIBERTĂŢII, NR.12, ET.1
Cod poștal fiscal
410042
Strada sediului
Str. Libertăţii
Numărul sediului
12
Localitatea sediului
Mun. Oradea
Județul sediului
BIHOR
Codul poștal al sediului
410042
Strada domiciliului fiscal
Str. Libertăţii
Numărul domiciliului fiscal
12
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Oradea
Județul domiciliului fiscal
BIHOR
Cod poștal domiciliu fiscal
410042

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
23 iulie 2026
Publicarea deciziei
23 iulie 2026

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BihorMunicipiul OradeaCAEN 8623
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI