Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CODE REPEAT S.R.L.

CODE REPEAT S.R.L.

CUI 42644724 · SRL· Bucureşti Sectorul 1

sediu expiratONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2025-08-08. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Pierdere netă raportată.

CODE REPEAT S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2025-08-08. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Cifra de afaceri a scăzut-112,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este -6,2 K lei, față de 49,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Datoriile au scăzut-9,6%

Datoriile raportate sunt 12,9 K lei în 2025, față de 14,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
54/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025-6,2 K lei-112,5% față de anul anterior2020: 95.9042021: 384.2142022: 288.3112023: 292.2352024: 49.6172025: -6.219
Rezultat net 2025-9,4 K leiTrecere pe pierdere2020: 88.3882021: 345.1752022: 234.3442023: 220.5402024: 18.4712025: -9.355
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă
Capitaluri proprii 20259,4 K lei-50% față de anul anterior2020: 88.5882021: 345.3752022: 234.5842023: 455.1242024: 18.7112025: 9.356
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate-6 K189 K384 K2020: 95,9 K lei95,9 K20202021: 384,2 K lei384,2 K20212022: 288,3 K lei288,3 K20222023: 292,2 K lei292,2 K20232024: 49,6 K lei49,6 K20242025: -6,2 K lei-6,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%46,1%92,2%2020: 92,2%92,2%20202021: 89,8%89,8%20212022: 81,3%81,3%20222023: 75,5%75,5%20232024: 37,2%37,2%20242025Reper 2025: mediana sectorului 58,4% · n=14.073

Cifra de afaceri: -112,5% față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202418,7 K lei
20259,4 K lei

Datorii raportate

202414,2 K lei
202512,9 K lei

Disponibilități bănești

20243 K lei
2025818 lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri292,2 K lei49,6 K lei-6,2 K lei-112,5% față de anul anterior
Rezultat net220,5 K lei18,5 K lei-9,4 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii455,1 K lei18,7 K lei9,4 K lei-50% față de anul anterior
Datorii6 K lei14,2 K lei12,9 K lei-9,6% față de anul anterior
Creanțe48,2 K lei28,3 K lei21,4 K lei-24,4% față de anul anterior
Angajați———Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă—37,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 58,4% (n=14.073) · 2024: 64% (n=21.759)

Rezultat / active (A+B)—56,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 58,3% (n=11.534) · 2024: 63% (n=17.178)

Rezultat / capitaluri proprii-100%98,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 99,7% (n=14.527) · 2024: 99,7% (n=22.123)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)—56,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 75% (n=11.537) · 2024: 78,8% (n=17.180)

Datorii / active (A+B)—43,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 24,5% (n=11.537) · 2024: 20,7% (n=17.180)

Ponderea activelor imobilizate—5%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 9,6% (n=11.537) · 2024: 6,7% (n=17.180)

Active circulante / datorii totale1,73×2,2×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 3,2× (n=16.521) · 2024: 4,16× (n=25.029)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări—205,5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 190,4 zile (n=13.551) · 2024: 179,5 zile (n=20.525)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
-6.219
Rezultat net
-9.355
Angajați
—
Datorii
12.869
Active imobilizate
—
Active circulante
22.225
Capitaluri proprii
9.356
Venituri totale
-6.219
Cheltuieli totale
3.136
Stocuri
—
Creanțe
21.407
Casă și conturi la bănci
818
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
49.617
Rezultat net
18.471
Angajați
—
Datorii
14.234
Active imobilizate
1.639
Active circulante
31.306
Capitaluri proprii
18.711
Venituri totale
57.359
Cheltuieli totale
35.002
Stocuri
—
Creanțe
28.319
Casă și conturi la bănci
2.987
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
292.235
Rezultat net
220.540
Angajați
—
Datorii
5.970
Active imobilizate
16.952
Active circulante
444.142
Capitaluri proprii
455.124
Venituri totale
293.991
Cheltuieli totale
36.645
Stocuri
2.859
Creanțe
48.205
Casă și conturi la bănci
393.078
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
288.311
Rezultat net
234.344
Angajați
—
Datorii
4.292
Active imobilizate
20.566
Active circulante
218.310
Capitaluri proprii
234.584
Venituri totale
288.746
Cheltuieli totale
45.926
Stocuri
—
Creanțe
43.280
Casă și conturi la bănci
175.030
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
384.214
Rezultat net
345.175
Angajați
—
Datorii
5.820
Active imobilizate
28.626
Active circulante
322.569
Capitaluri proprii
345.375
Venituri totale
384.215
Cheltuieli totale
27.745
Stocuri
—
Creanțe
45.269
Casă și conturi la bănci
277.300
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
95.904
Rezultat net
88.388
Angajați
—
Datorii
2.507
Active imobilizate
30.870
Active circulante
60.225
Capitaluri proprii
88.588
Venituri totale
95.904
Cheltuieli totale
4.639
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
60.225
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

54/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 1 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

sediu expirat

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-08-08. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 113% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCsediu expirat2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-24

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

sediu expirat

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-08-08. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 113% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-08-31 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-23–2026-10-24 · verificat 2026-10-24.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42644724
Număr de înregistrare
J40/6531/2020
Înmatriculare
18 iunie 2020
EUID
ROONRC.J40/6531/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
ARGENTINA 25 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. ARGENTINA 25 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
31 august 2022
Înregistrare fiscală
13 august 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
RIZEA ALIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CODE REPEAT S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 31.08.2022
Înregistrare fiscală
18 iunie 2020
Număr registrul comerțului
J40/6531/2020
Cod CAEN
6201
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ARGENTINA, NR.25, PARTER
Cod poștal fiscal
11753
Strada sediului
Str. Argentina
Numărul sediului
25
Localitatea sediului
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
11753
Detalii sediu
parter
Strada domiciliului fiscal
Str. Argentina
Numărul domiciliului fiscal
25
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 1 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
11753
Detalii domiciliu fiscal
parter

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 ianuarie 2022
TVA până la
8 august 2025
Anulare operată la
13 august 2025
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
8 august 2025
Publicarea deciziei
8 august 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 5821 Rev. 2Activități de editare a jocurilor de calculator

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 9512 Rev. 2Repararea echipamentelor de comunicații

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-24Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 1CAEN 6201
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI