Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/COM AURAS SRL

COM AURAS SRL

CUI 5288967 · SRL· Municipiul Buzău

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

COM AURAS SRL are sediul în Municipiul Buzău. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-2,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 4,7 mil. lei, față de 4,9 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât13,8%

Marja netă calculată este 13,8% în 2025, față de 33,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-21,3%

Datoriile raportate sunt 1,8 mil. lei în 2025, față de 2,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20254,7 mil. lei-2,9% față de anul anterior2020: 1.472.5012021: 2.683.9902022: 3.594.7152023: 2.827.8652024: 4.870.1682025: 4.729.274
Rezultat net 2025651,2 K lei-60,6% față de anul anterior2020: 118.8112021: 675.1942022: 1.330.4462023: 350.1792024: 1.651.6312025: 651.217
Angajați 202522-4,3% față de anul anterior2020: 262021: 242022: 202023: 232024: 232025: 22
Capitaluri proprii 20256 mil. lei+7,5% față de anul anterior2020: 1.673.2922021: 2.344.7102022: 3.669.7452023: 4.019.6662024: 5.609.3552025: 6.030.113
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.5 mil.2020: 1,5 mil. lei1,5 mil.20202021: 2,7 mil. lei2,7 mil.20212022: 3,6 mil. lei3,6 mil.20222023: 2,8 mil. lei2,8 mil.20232024: 4,9 mil. lei4,9 mil.20242025: 4,7 mil. lei4,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%18,5%37%2020: 8,1%8,1%20202021: 25,2%25,2%20212022: 37%37%20222023: 12,4%12,4%20232024: 33,9%33,9%20242025: 13,8%13,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 5,6% · n=775

Cifra de afaceri: -2,9% față de anul anterior.Marjă netă 13,8% · -20,1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20245,6 mil. lei
20256 mil. lei

Datorii raportate

20242,3 mil. lei
20251,8 mil. lei

Disponibilități bănești

2024301,8 K lei
2025482,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,8 mil. lei4,9 mil. lei4,7 mil. lei-2,9% față de anul anterior
Rezultat net350,2 K lei1,7 mil. lei651,2 K lei-60,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii4 mil. lei5,6 mil. lei6 mil. lei+7,5% față de anul anterior
Datorii2,3 mil. lei2,3 mil. lei1,8 mil. lei-21,3% față de anul anterior
Creanțe504 K lei1,7 mil. lei1,7 mil. lei-1,2% față de anul anterior
Angajați232322-4,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă13,8%33,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 5,6% (n=775) · 2024: 7% (n=1.623)

Rezultat / active (A+B)9,3%23,7%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 8,9% (n=777) · 2024: 10% (n=1.646)

Rezultat / capitaluri proprii10,8%29,4%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 37,7% (n=680) · 2024: 31,6% (n=1.442)

Vânzări per angajat214.967 lei211.746 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 249.345 lei (n=736) · 2024: 224.240 lei (n=1.505)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)86,2%80,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 38,7% (n=777) · 2024: 41,3% (n=1.647)

Datorii / active (A+B)25,8%32,9%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 60,4% (n=777) · 2024: 57,3% (n=1.647)

Ponderea activelor imobilizate56,8%51,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 56,8% (n=777) · 2024: 54,2% (n=1.647)

Active circulante / datorii totale1,67×1,46×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,67× (n=829) · 2024: 0,72× (n=1.806)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări131,2 zile129 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 23,6 zile (n=763) · 2024: 24,9 zile (n=1.572)

Stocuri în zile de vânzări61,8 zile97,2 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 9,6 zile (n=752) · 2024: 11,5 zile (n=1.555)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.729.274
Rezultat net
651.217
Angajați
22
Datorii
1.806.328
Active imobilizate
3.972.904
Active circulante
3.018.571
Capitaluri proprii
6.030.113
Venituri totale
4.729.282
Cheltuieli totale
3.968.990
Stocuri
812.020
Creanțe
1.723.639
Casă și conturi la bănci
482.912
Cheltuieli în avans
844.966
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
225.340
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.870.168
Rezultat net
1.651.631
Angajați
23
Datorii
2.295.881
Active imobilizate
3.610.540
Active circulante
3.362.201
Capitaluri proprii
5.609.355
Venituri totale
4.870.178
Cheltuieli totale
3.089.794
Stocuri
1.315.077
Creanțe
1.745.295
Casă și conturi la bănci
301.829
Cheltuieli în avans
932.495
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
225.340
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.827.865
Rezultat net
350.179
Angajați
23
Datorii
2.311.651
Active imobilizate
3.617.100
Active circulante
1.838.417
Capitaluri proprii
4.019.666
Venituri totale
2.841.093
Cheltuieli totale
2.462.554
Stocuri
1.104.163
Creanțe
504.022
Casă și conturi la bănci
230.232
Cheltuieli în avans
875.800
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
225.340
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.594.715
Rezultat net
1.330.446
Angajați
20
Datorii
2.023.374
Active imobilizate
3.575.024
Active circulante
1.647.816
Capitaluri proprii
3.669.745
Venituri totale
3.744.033
Cheltuieli totale
2.377.638
Stocuri
1.026.790
Creanțe
376.415
Casă și conturi la bănci
244.611
Cheltuieli în avans
470.279
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
225.340
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.683.990
Rezultat net
675.194
Angajați
24
Datorii
2.597.046
Active imobilizate
3.319.736
Active circulante
1.287.182
Capitaluri proprii
2.344.710
Venituri totale
3.293.552
Cheltuieli totale
2.591.493
Stocuri
941.479
Creanțe
183.693
Casă și conturi la bănci
162.010
Cheltuieli în avans
338.294
Venituri în avans
3.456
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
225.340
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.472.501
Rezultat net
118.811
Angajați
26
Datorii
3.351.660
Active imobilizate
3.191.571
Active circulante
1.553.297
Capitaluri proprii
1.673.292
Venituri totale
2.082.876
Cheltuieli totale
1.946.013
Stocuri
1.154.834
Creanțe
83.341
Casă și conturi la bănci
315.122
Cheltuieli în avans
280.084
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
225.340
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-31

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-22Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1994-03-04 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

5 dosare cu nume identic · 2021-10-30–2026-10-31 · verificat 2026-10-31.

Dosar 5118/200/20252025-03-26 · Judecătoria BUZAU · Terţ poprit

validare poprire 991/2023 · Fond

4 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-04-15 · 09:00

Respinge cererea

Respinge, ca rămasă fără obiect, cererea de validare a popririi, formulată de creditoarea KREDYT INKASO INVESTMENTS RO S.A., în contradictoriu cu debitorul BARBULESCU ANDREI MIRCEA şi cu terţul poprit COM AURAS SRL. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare.Cererea de apel se va depune la Judecătoria Buzău, sub sancţiunea anulării. Pronunţată astăzi, 15.04.2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 2413/2026 · 2026-04-15

2026-04-01 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 15.04.2026. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei astăzi, 01.04.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-04-01

2025-12-17 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 01.04.2026.

Document: incheieredesedinta · 2025-12-17

2025-11-05 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 17.12.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-11-05

Dosar 10691/200/20242024-07-01 · Judecătoria BUZAU · Terţ poprit

validare poprire 6527/2022 · Fond

2 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2026-03-19 · 11:00

Ia act de renunţare la judecată

Ia act de renun?area la judecata cererii de validare a popririi din dosarul execu?ional nr. 6527/2022, formulată de creditorul INVESTCAPITAL LTD în contradictoriu cu debitorul BĂRBULESCU ANDREI - MIRCEA ?i ter?ul poprit COM AURAS SRL Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Buzău. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 19.03.2026.

Document: _Hotarare 1909/2026 · 2026-03-19

2025-10-02 · 11:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Buzău, nr. 3 din 26.08.2025 şi măsurile dispune prin aceasta, stabileşte termen de judecată la data de 19.03.2026 ora 11.00 pentru când se vor cita părţile cu menţiunea că orice dispozi?ii stabilite se vor men?ine, inclusiv sub aspectul eventualelor sanc?iuni sub care ele au fost instituite.”

Document: incheieredesedinta · 2025-10-02

Dosar 7214/196/20242024-04-10 · Judecătoria BRAILA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

2 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2024-11-06 · 9:00

Ia act de renunţare la judecată

În temeiul art. 406 alin.1 din Codul de procedură civilă, ia act de renunţarea la judecarea cererii de chemare în judecată, având ca obiect validare poprire, formulată de petentul B.E.J. Mircea Bogdan-Constantin pentru creditoarea INVESTCAPITAL Ltd, în contradictoriu cu debitorul MIHAILA MARIANA şi terţul poprit COM AURAS S.R.L. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Brăila. Pronunţată astăzi, 06.11.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 7651/2024 · 2024-11-06

2024-10-24 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 06.11.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-10-24

Dosar 7383/300/20242024-03-14 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Pârât

cerere de valoare redusă · Fond

4 termene · ultima soluție: Admite cererea

2024-10-17 · 08:30

Admite cererea

Admite cererea de valoare redusă. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 439,79 lei, reprezentând contravaloare facturi. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 151,73 lei, reprezentând penalităţi calculate până la data de 28.09.2023, la care se adaugă, în continuare, penalităţi de 1% pe zi până la data achitării integrale a debitului principal în cuantum de 439,79 lei. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 5.518,08 lei, reprezentând contravaloare echipament nereturnat. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 220 lei cu titlu de cheltuieli de judecată (taxă judiciară de timbru – 200 lei şi contravaloare extras recom – 20 lei). Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 17.10.2024.

Document: Hotararecameraconsiliu 15119/2024 · 2024-10-17

2024-10-03 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 17.10.2024; pronunţarea se va face prin punerea soluţie la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 03.10.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-10-03

2024-09-19 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 03.10.2024; pronunţarea se va face prin punerea soluţie la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 19.09.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-09-19

2024-09-03 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la 19.09.2024, pentru când pronunţarea se va face prin punerea hotărârii la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în camera de consiliu, astăzi, 03.09.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-09-03

Dosar 11703/200/20232023-08-11 · Judecătoria BUZAU · Terţ poprit

validare poprire 4588/2019 · Fond

5 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2024-11-01 · 09:00

Respinge cererea

Respinge cererea de validare a popririi, formulată de petenta S.C.P.E.J. Goslan şi Stîngă în cadrul dosarului de executare nr. 4.588/2019 care vizează creditoarea B2Kapital Portofolio Management, debitorul B.A.M. şi terţul poprit S.C. Com. Auraş S.R.L., ca rămasă fără obiect. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Buzău. Pronunţarea hotărârii se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 01.11.2024.

Document: Hotarare 6548/2024 · 2024-11-01

2024-10-18 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 01.11.2024. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 18.10.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-10-18

2024-09-27 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 18.10.2024, în vederea solicitării unor relaţii suplimentare.

Document: incheieredesedinta · 2024-09-27

2024-05-24 · 10:00

Amână cauza

pentru a permite debitorului să facă dovada achitării debitului

Document: incheieredesedinta · 2024-05-24

2024-03-01 · 10:00

Amână cauza

pentru a se emite adresă către ITM Buzău

Document: incheieredesedinta · 2024-03-01

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

8 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
5288967
Număr de înregistrare
J1994000209109
Înmatriculare
8 februarie 1994
EUID
ROONRC.J1994000209109
Formă juridică
SRL
Sediu social
Războieni 30 Municipiul Buzău Buzău · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str MAXIMILIAN VLADIMIR 16 Buzău BUZĂU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
4 martie 1994
Înregistrare fiscală
3 martie 2026
Telefon
0744617259 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MIREA AURORA
administrator
MIREA NICU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
COM AURAS SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 04.03.1994
Înregistrare fiscală
4 martie 1994
Număr registrul comerțului
J1994000209109
Cod CAEN
5611
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău

Contact și adrese

Telefon
0744617259 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. RĂZBOIENI, NR.30
Strada sediului
Str. Războieni
Numărul sediului
30
Localitatea sediului
Mun. Buzău
Județul sediului
BUZĂU
Strada domiciliului fiscal
Str. Războieni
Numărul domiciliului fiscal
30
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Buzău
Județul domiciliului fiscal
BUZĂU

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
19 octombrie 1995
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 martie 2015
Actualizare TVA la încasare
27 februarie 2015
Publicare TVA la încasare
28 februarie 2015
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 noiembrie 2023
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (8) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BUZAU4 din 8 înregistrări (50%) · Vezi relația

CLUBUL SPORTIV FARUL CONSTANTA2 din 8 înregistrări (25%) · Vezi relația

Scoala Gimnaziala Constantin Popescu Fundeni1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi relația

CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MOINESTI1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii hoteliere (Rev.2)5 din 8 înregistrări (62,5%) · Vezi selecția

Servicii de cazare la hotel (Rev.2)1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi selecția

Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi selecția

Servicii de catering (Rev.2)1 din 8 înregistrări (12,5%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

22 iunie 2026Achiziție directă

Masa echipa tenis de masa ptr 18 persoane pe perioada 23-28 iunie 2026 Buzau

Autoritate: CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MOINESTI

CPV 55520000-1 — Servicii de catering (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 55520000-1

Vezi detaliile atribuirii →
3.243 leiValoare publicată
15 iunie 2026Achiziție directă

Servicii hoteliere

Autoritate: INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BUZAU

CPV 55100000-1 — Servicii hoteliere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 55100000-1

Vezi detaliile atribuirii →
30.270 leiValoare publicată
13 mai 2026Achiziție directă

Servicii cazare si masa workshop ,, Metode si tehnici de pevenire si reducere a abandonului scolar

Autoritate: Scoala Gimnaziala Constantin Popescu Fundeni

CPV 55100000-1 — Servicii hoteliere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 55100000-1

Vezi detaliile atribuirii →
18.000 leiValoare publicată
4 mai 2026Achiziție directă

Servicii hoteliere

Autoritate: INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BUZAU

CPV 55100000-1 — Servicii hoteliere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 55100000-1

Vezi detaliile atribuirii →
8.649 leiValoare publicată
6 aprilie 2026Achiziție directă

Servicii hoteliere

Autoritate: INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BUZAU

CPV 55100000-1 — Servicii hoteliere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 55100000-1

Vezi detaliile atribuirii →
12.432 leiValoare publicată
3 iunie 2025Achiziție directă

Servicii cazare

Autoritate: CLUBUL SPORTIV FARUL CONSTANTA

CPV 55110000-4 — Servicii de cazare la hotel (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 55110000-4

Vezi detaliile atribuirii →
1.101 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

1 înregistrare · valoare publicată 516.909 lei · 28 aprilie 2021

Sprijin pentru IMM-uri în vederea depășirii crizei economice generate de pandemia de COVID-1928 aprilie 2021 · SA.58166/2020 · 516.909 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · Direcția Generală Creștere Inteligentă și Digitalizare

Intensitate publicată: 100%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 5510 Rev. 3Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-31Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BuzăuMunicipiul BuzăuCAEN 5611
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI