Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/COMPANIA DE UTILITĂŢI PUBLICE TÎRGU OCNA SA

COMPANIA DE UTILITĂŢI PUBLICE TÎRGU OCNA SA

CUI 27273142 · SA· Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

COMPANIA DE UTILITĂŢI PUBLICE TÎRGU OCNA SA are sediul în Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-17,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,2 mil. lei, față de 3,8 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+6,2%

Datoriile raportate sunt 619,3 K lei în 2025, față de 583 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,2 mil. lei-17,5% față de anul anterior2020: 2.273.4942021: 2.972.2072022: 3.106.0222023: 3.543.8242024: 3.836.6182025: 3.166.248
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 0
Angajați 202532Fără an comparabil2020: 382021: 442022: 422023: 412025: 32
Capitaluri proprii 2025911,9 K lei+4,8% față de anul anterior2020: 449.4582021: 676.9712022: 728.7722023: 799.0852024: 869.9192025: 911.933
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.4 mil.2020: 2,3 mil. lei2,3 mil.20202021: 3 mil. lei3 mil.20212022: 3,1 mil. lei3,1 mil.20222023: 3,5 mil. lei3,5 mil.20232024: 3,8 mil. lei3,8 mil.20242025: 3,2 mil. lei3,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%0,5%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=2252020: 0%0%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: -17,5% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii911,9 K lei+4,8% față de anul anterior
Datorii619,3 K lei+6,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri3,5 mil. lei3,8 mil. lei3,2 mil. lei-17,5% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii799,1 K lei869,9 K lei911,9 K lei+4,8% față de anul anterior
Datorii717,1 K lei583 K lei619,3 K lei+6,2% față de anul anterior
Creanțe891,6 K lei771,9 K lei879,8 K lei+14% față de anul anterior
Angajați41—32Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=2250%0%n=240
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)62,6%48,5%n=22759,9%45,1%n=241
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)42,5%47,4%n=22740,1%52,6%n=241
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)22,6%33,8%n=22731,4%32,4%n=241
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=2270%0%n=238
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=2090%0%n=217
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,82×1,23×n=2461,71×1,14×n=266
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360100,03 zile87,65 zilen=22572,42 zile81,96 zilen=239
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36025,87 zile9,01 zilen=21218,22 zile10 zilen=221
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați98.945 lei225.967 lein=222—187.674 lein=234

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.166.248
Rezultat net
0
Angajați
32
Datorii
619.331
Active imobilizate
330.042
Active circulante
1.127.231
Capitaluri proprii
911.933
Venituri totale
3.170.096
Cheltuieli totale
3.119.754
Stocuri
227.565
Creanțe
879.779
Casă și conturi la bănci
19.887
Cheltuieli în avans
73.991
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
270.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.836.618
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
583.020
Active imobilizate
455.827
Active circulante
997.112
Capitaluri proprii
869.919
Venituri totale
3.857.787
Cheltuieli totale
3.772.964
Stocuri
194.193
Creanțe
771.852
Casă și conturi la bănci
31.067
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
270.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.543.824
Rezultat net
0
Angajați
41
Datorii
717.065
Active imobilizate
438.982
Active circulante
1.077.168
Capitaluri proprii
799.085
Venituri totale
3.567.476
Cheltuieli totale
3.466.749
Stocuri
174.184
Creanțe
891.629
Casă și conturi la bănci
11.355
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
270.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.106.022
Rezultat net
0
Angajați
42
Datorii
571.206
Active imobilizate
549.766
Active circulante
738.500
Capitaluri proprii
728.772
Venituri totale
3.118.001
Cheltuieli totale
3.050.431
Stocuri
182.750
Creanțe
535.739
Casă și conturi la bănci
20.011
Cheltuieli în avans
11.712
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
270.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.972.207
Rezultat net
0
Angajați
44
Datorii
667.393
Active imobilizate
528.975
Active circulante
815.389
Capitaluri proprii
676.971
Venituri totale
2.991.299
Cheltuieli totale
2.863.208
Stocuri
148.550
Creanțe
637.656
Casă și conturi la bănci
29.183
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
270.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.273.494
Rezultat net
0
Angajați
38
Datorii
324.912
Active imobilizate
128.162
Active circulante
646.208
Capitaluri proprii
449.458
Venituri totale
2.304.096
Cheltuieli totale
2.214.082
Stocuri
170.151
Creanțe
438.985
Casă și conturi la bănci
37.072
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
150.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-13

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-02-09Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2010-08-12 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-12–2026-10-13 · verificat 2026-10-13.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

1 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
27273142
Număr de înregistrare
J2010000660043
Înmatriculare
12 august 2010
EUID
ROONRC.J2010000660043
Formă juridică
SA
Sediu social
Str. TRANDAFIRILOR 1 Bis Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna Bacău
Adresă fiscală
Str. TRANDAFIRILOR 1 Bis Târgu Ocna BACĂU · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
12 august 2010
Înregistrare fiscală
15 septembrie 2025
Telefon
0741218744 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BALCANU DORIN
administrator
LEOLEACĂ LENUŢA
administrator
PĂUN SILVIU BOGDAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
COMPANIA DE UTILITĂŢI PUBLICE TÎRGU OCNA SA
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 12.08.2010
Înregistrare fiscală
12 august 2010
Număr registrul comerțului
J2010000660043
Cod CAEN
3811
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti

Contact și adrese

Telefon
0741218744 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BACĂU, ORŞ. TÂRGU OCNA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.1 BIS
Cod poștal fiscal
605600
Strada sediului
Str. Trandafirilor
Numărul sediului
1 Bis
Localitatea sediului
Orş. Târgu Ocna
Județul sediului
BACĂU
Codul poștal al sediului
605600
Strada domiciliului fiscal
Str. Trandafirilor
Numărul domiciliului fiscal
1 Bis
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Târgu Ocna
Județul domiciliului fiscal
BACĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
605600

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
13 august 2010
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 iunie 2014
Actualizare TVA la încasare
26 mai 2014
Publicare TVA la încasare
27 mai 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 august 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (1) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

9 februarie 2026Achiziție directă

Serviciu de descarcat traverse cu utilaj buldoexcavator - SRCF Galaţi

Autoritate: C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ

CPV 45520000-8 — Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45520000-8

Vezi detaliile atribuirii →
1.366 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Licențe pentru servicii de utilități publice

3 licențe în evidența valabilă la 6 iulie 2026. Perioada fiecărei licențe este indicată mai jos.

colectare separată şi transport separat al deşeurilor menajere şi al deşeurilor similare provenind din activităţi comerciale din industrie şi instituţii, inclusiv fracţii colectate separatLicenţă nr. 6039/17.10.2022 clasa 3 Valabilă până la data de 02.09.2027curăţarea şi transport al zăpezii de pe căile publice din localitate şi menţinerea în funcţiune a acestora pe timp de polei sau de îngheţLicenţă nr. 6041/17.10.2022 clasa 3 Valabilă până la data de 02.09.2027măturat, spălat şi stropit al căilor publice din localitate, inclusiv colectarea şi transportul deşeurilor de pământ şi pietre provenite de pe căile publice la depozitele de deşeuri, precum şi a deşeurilor provenite din coşurile stradale la depozitele de deşeuri şi/sau la instalaţiile de tratareLicenţă nr. 6040/17.10.2022 clasa 3 Valabilă până la data de 02.09.2027

Explorează toți operatorii licențiați

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

63 activități autorizate

CAEN 0119 Rev. 3Cultivarea altor plante din culturi nepermanente

CAEN 0130 Rev. 3Cultivarea plantelor pentru înmulțire

CAEN 0163 Rev. 3Activități după recoltare și pregătirea semințelor

CAEN 0811 Rev. 3Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei

CAEN 0812 Rev. 3Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului

CAEN 1611 Rev. 3Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1621 Rev. 3Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 3Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 2331 Rev. 3Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică

CAEN 2332 Rev. 3Fabricarea cărămizilor, țiglelor și altor produse pentru construcții, din argilă arsă

CAEN 2361 Rev. 3Fabricarea produselor din beton pentru construcții

CAEN 2362 Rev. 3Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții

CAEN 2363 Rev. 3Fabricarea betonului

CAEN 2364 Rev. 3Fabricarea mortarului

CAEN 2366 Rev. 3Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos

CAEN 2370 Rev. 3Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2512 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din metal

CAEN 2553 Rev. 3Operațiuni de mecanică generală

CAEN 2591 Rev. 3Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel

CAEN 2592 Rev. 3Fabricarea ambalajelor metalice ușoare

CAEN 2599 Rev. 3Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

CAEN 3291 Rev. 3Fabricarea măturilor și periilor

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 3311 Rev. 3Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal

CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 3811 Rev. 3Colectarea deșeurilor nepericuloase

CAEN 3812 Rev. 3Colectarea deșeurilor periculoase

CAEN 3821 Rev. 3Recuperarea materialelor reciclabile

CAEN 3822 Rev. 3Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)

CAEN 3831 Rev. 3Incinerarea deșeurilor fără producție de energie

CAEN 3832 Rev. 3Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri

CAEN 3900 Rev. 3Activități și servicii de decontaminare

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4622 Rev. 3Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

CAEN 4687 Rev. 3Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 8130 Rev. 3Activități de întreținere peisagistică

CAEN 9630 Rev. 3Activități de pompe funebre și similare

CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-13Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BacăuLoc. Târgu Ocna, Oraş Târgu OcnaStrada TrandafirilorCAEN 3811
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI