Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/COMPLEX SERVICE SRL

COMPLEX SERVICE SRL

CUI 6532040 · SRL· Municipiul Carei

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

COMPLEX SERVICE SRL are sediul în Municipiul Carei. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+23,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 844,7 K lei, față de 683,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât2,4%

Marja netă calculată este 2,4% în 2025, față de 2,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+1,3%

Datoriile raportate sunt 853,9 K lei în 2025, față de 842,8 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025844,7 K lei+23,6% față de anul anterior2020: 254.9022021: 423.2632022: 440.3462023: 540.7182024: 683.6382025: 844.691
Rezultat net 202520,6 K lei+5,5% față de anul anterior2020: 48.3912021: 3.0112022: 7222023: 73.1462024: 19.5292025: 20.603
Angajați 20251-50% față de anul anterior2020: 22021: 22022: 12023: 22024: 22025: 1
Capitaluri proprii 2025271,8 K lei+8,2% față de anul anterior2020: 154.8202021: 157.8322022: 158.5542023: 231.7002024: 251.2282025: 271.832
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0422 K845 K2020: 254,9 K lei254,9 K20202021: 423,3 K lei423,3 K20212022: 440,3 K lei440,3 K20222023: 540,7 K lei540,7 K20232024: 683,6 K lei683,6 K20242025: 844,7 K lei844,7 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%9,5%19%2020: 19%19%20202021: 0,7%0,7%20212022: 0,2%0,2%20222023: 13,5%13,5%20232024: 2,9%2,9%20242025: 2,4%2,4%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,7% · n=30.490

Cifra de afaceri: +23,6% față de anul anterior.Marjă netă 2,4% · -0,4 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024251,2 K lei
2025271,8 K lei

Datorii raportate

2024842,8 K lei
2025853,9 K lei

Disponibilități bănești

20248,3 K lei
202514,6 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri540,7 K lei683,6 K lei844,7 K lei+23,6% față de anul anterior
Rezultat net73,1 K lei19,5 K lei20,6 K lei+5,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii231,7 K lei251,2 K lei271,8 K lei+8,2% față de anul anterior
Datorii899,9 K lei842,8 K lei853,9 K lei+1,3% față de anul anterior
Creanțe1 mil. lei1 mil. lei1 mil. lei+1,7% față de anul anterior
Angajați221-50% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă2,4%2,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,7% (n=30.490) · 2024: 3,5% (n=32.629)

Rezultat / active (A+B)1,9%1,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 3,5% (n=27.263) · 2024: 2,7% (n=29.187)

Rezultat / capitaluri proprii7,6%7,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 26,7% (n=25.155) · 2024: 21,3% (n=26.850)

Vânzări per angajat844.691 lei341.819 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 278.223 lei (n=25.896) · 2024: 257.350 lei (n=28.111)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)24,5%23,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 24,6% (n=27.272) · 2024: 28,1% (n=29.203)

Datorii / active (A+B)76,8%77,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 76,6% (n=27.272) · 2024: 73% (n=29.203)

Ponderea activelor imobilizate5,2%4,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 32,1% (n=27.272) · 2024: 31,1% (n=29.203)

Active circulante / datorii totale1,23×1,22×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,8× (n=37.880) · 2024: 0,83× (n=40.996)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări439,5 zile533,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 61,2 zile (n=29.162) · 2024: 61,7 zile (n=31.003)

Stocuri în zile de vânzări3,3 zile4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 5,4 zile (n=16.095) · 2024: 5,7 zile (n=16.762)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
844.691
Rezultat net
20.603
Angajați
1
Datorii
853.884
Active imobilizate
57.749
Active circulante
1.053.415
Capitaluri proprii
271.832
Venituri totale
890.311
Cheltuieli totale
865.739
Stocuri
7.636
Creanțe
1.031.190
Casă și conturi la bănci
14.589
Cheltuieli în avans
14.552
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
18.479
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
683.638
Rezultat net
19.529
Angajați
2
Datorii
842.761
Active imobilizate
53.065
Active circulante
1.029.646
Capitaluri proprii
251.228
Venituri totale
727.889
Cheltuieli totale
703.038
Stocuri
7.636
Creanțe
1.013.759
Casă și conturi la bănci
8.251
Cheltuieli în avans
11.278
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
18.479
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
540.718
Rezultat net
73.146
Angajați
2
Datorii
899.945
Active imobilizate
57.464
Active circulante
1.063.605
Capitaluri proprii
231.700
Venituri totale
575.750
Cheltuieli totale
497.211
Stocuri
7.636
Creanțe
1.032.417
Casă și conturi la bănci
23.552
Cheltuieli în avans
10.576
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
18.479
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
440.346
Rezultat net
722
Angajați
1
Datorii
859.535
Active imobilizate
83.901
Active circulante
919.718
Capitaluri proprii
158.554
Venituri totale
484.958
Cheltuieli totale
479.831
Stocuri
13.099
Creanțe
898.706
Casă și conturi la bănci
7.913
Cheltuieli în avans
14.470
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
18.479
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
423.263
Rezultat net
3.011
Angajați
2
Datorii
786.450
Active imobilizate
104.029
Active circulante
833.515
Capitaluri proprii
157.832
Venituri totale
460.152
Cheltuieli totale
453.031
Stocuri
13.099
Creanțe
819.365
Casă și conturi la bănci
1.051
Cheltuieli în avans
6.738
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
18.479
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
254.902
Rezultat net
48.391
Angajați
2
Datorii
727.059
Active imobilizate
106.718
Active circulante
769.611
Capitaluri proprii
154.820
Venituri totale
283.339
Cheltuieli totale
232.175
Stocuri
13.098
Creanțe
756.473
Casă și conturi la bănci
40
Cheltuieli în avans
5.550
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
18.479
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-11-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1994-12-13 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
6532040
Număr de înregistrare
J1994001700308
Înmatriculare
7 decembrie 1994
EUID
ROONRC.J1994001700308
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. C. NEGRUZZI 15 Municipiul Carei Satu Mare
Adresă fiscală
Str. C. NEGRUZZI 15 Carei SATU MARE
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
13 decembrie 1994
Înregistrare fiscală
26 mai 2025
Telefon
0746163083 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ANTAL COPOS LEVENTE
administrator
ANTAL COPOS LILIANA CARMEN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
COMPLEX SERVICE SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 13.12.1994
Înregistrare fiscală
13 decembrie 1994
Număr registrul comerțului
J1994001700308
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Carei

Contact și adrese

Telefon
0746163083 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. C. NEGRUZZI, NR.15
Cod poștal fiscal
445100
Strada sediului
Str. C. NEGRUZZI
Numărul sediului
15
Localitatea sediului
Mun. Carei
Județul sediului
SATU MARE
Codul poștal al sediului
445100
Strada domiciliului fiscal
Str. C. NEGRUZZI
Numărul domiciliului fiscal
15
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Carei
Județul domiciliului fiscal
SATU MARE
Cod poștal domiciliu fiscal
445100

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 1996
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 ianuarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Satu MareMunicipiul CareiStrada C. NegruzziCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI