Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/COMPUTING SYSTEMS SRL

COMPUTING SYSTEMS SRL

CUI 14221745 · SRL· Municipiul Vaslui

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

COMPUTING SYSTEMS SRL are sediul în Municipiul Vaslui. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+39,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,2 mil. lei, față de 2,3 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât15,6%

Marja netă calculată este 15,6% în 2025, față de 20% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+194,8%

Datoriile raportate sunt 1,3 mil. lei în 2025, față de 430,9 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,2 mil. lei+39,3% față de anul anterior2020: 2.249.5092021: 2.238.6092022: 2.703.9282023: 2.221.0902024: 2.262.4262025: 3.151.759
Rezultat net 2025490,4 K lei+8,2% față de anul anterior2020: 337.3442021: 370.6162022: 559.0942023: 384.4922024: 453.0612025: 490.412
Angajați 20253Neschimbat față de anul anterior2020: 42021: 42022: 92023: 32024: 32025: 3
Capitaluri proprii 20251,4 mil. lei-31,8% față de anul anterior2020: 1.017.7812021: 1.388.3972022: 1.507.3522023: 1.891.8452024: 2.088.2552025: 1.423.971
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.3 mil.2020: 2,2 mil. lei2,2 mil.20202021: 2,2 mil. lei2,2 mil.20212022: 2,7 mil. lei2,7 mil.20222023: 2,2 mil. lei2,2 mil.20232024: 2,3 mil. lei2,3 mil.20242025: 3,2 mil. lei3,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%10,3%20,7%2020: 15%15%20202021: 16,6%16,6%20212022: 20,7%20,7%20222023: 17,3%17,3%20232024: 20%20%20242025: 15,6%15,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 8,4% · n=542

Cifra de afaceri: +39,3% față de anul anterior.Marjă netă 15,6% · -4,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242,1 mil. lei
20251,4 mil. lei

Datorii raportate

2024430,9 K lei
20251,3 mil. lei

Disponibilități bănești

202436 K lei
2025710,4 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,2 mil. lei2,3 mil. lei3,2 mil. lei+39,3% față de anul anterior
Rezultat net384,5 K lei453,1 K lei490,4 K lei+8,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,9 mil. lei2,1 mil. lei1,4 mil. lei-31,8% față de anul anterior
Datorii768,7 K lei430,9 K lei1,3 mil. lei+194,8% față de anul anterior
Creanțe791 K lei1,2 mil. lei921,2 K lei-25,9% față de anul anterior
Angajați333Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă15,6%20%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 8,4% (n=542) · 2024: 8,8% (n=762)

Rezultat / active (A+B)18,3%18%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 12,7% (n=378) · 2024: 12% (n=613)

Rezultat / capitaluri proprii34,4%21,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 62,6% (n=450) · 2024: 25,4% (n=675)

Vânzări per angajat1.050.586 lei754.142 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 254.050 lei (n=366) · 2024: 248.345 lei (n=534)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)53,1%83%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 41,1% (n=378) · 2024: 56,5% (n=613)

Datorii / active (A+B)47,4%17,1%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 58,9% (n=378) · 2024: 43,2% (n=613)

Ponderea activelor imobilizate34,6%34,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 10,4% (n=378) · 2024: 13% (n=613)

Active circulante / datorii totale1,38×3,84×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,27× (n=608) · 2024: 1,5× (n=909)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări105,2 zile197,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 33 zile (n=494) · 2024: 38,9 zile (n=711)

Stocuri în zile de vânzări14 zile60 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 52,2 zile (n=466) · 2024: 48,1 zile (n=641)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.151.759
Rezultat net
490.412
Angajați
3
Datorii
1.270.371
Active imobilizate
926.271
Active circulante
1.754.429
Capitaluri proprii
1.423.971
Venituri totale
3.152.026
Cheltuieli totale
2.585.803
Stocuri
122.859
Creanțe
921.151
Casă și conturi la bănci
710.419
Cheltuieli în avans
13.642
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
336.900
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.262.426
Rezultat net
453.061
Angajați
3
Datorii
430.925
Active imobilizate
859.775
Active circulante
1.655.815
Capitaluri proprii
2.088.255
Venituri totale
2.271.912
Cheltuieli totale
1.755.685
Stocuri
376.919
Creanțe
1.242.853
Casă și conturi la bănci
36.043
Cheltuieli în avans
3.590
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
336.900
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.221.090
Rezultat net
384.492
Angajați
3
Datorii
768.717
Active imobilizate
1.082.719
Active circulante
1.577.843
Capitaluri proprii
1.891.845
Venituri totale
2.222.312
Cheltuieli totale
1.819.797
Stocuri
752.242
Creanțe
790.970
Casă și conturi la bănci
34.631
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
0
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
336.900
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.703.928
Rezultat net
559.094
Angajați
9
Datorii
561.448
Active imobilizate
922.414
Active circulante
1.196.806
Capitaluri proprii
1.507.352
Venituri totale
2.703.990
Cheltuieli totale
2.118.357
Stocuri
281.136
Creanțe
677.360
Casă și conturi la bănci
238.310
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
50.420
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
336.900
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.238.609
Rezultat net
370.616
Angajați
4
Datorii
437.819
Active imobilizate
873.727
Active circulante
984.469
Capitaluri proprii
1.388.397
Venituri totale
2.237.671
Cheltuieli totale
1.847.364
Stocuri
279.594
Creanțe
384.050
Casă și conturi la bănci
320.825
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
31.980
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
336.900
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.249.509
Rezultat net
337.344
Angajați
4
Datorii
602.934
Active imobilizate
874.673
Active circulante
776.193
Capitaluri proprii
1.017.781
Venituri totale
2.251.457
Cheltuieli totale
1.892.477
Stocuri
467.135
Creanțe
153.322
Casă și conturi la bănci
155.736
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
30.151
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
336.900
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-17Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2001-10-09 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-01–2026-10-02 · verificat 2026-10-02.

Dosar 8238/333/20232023-08-23 · Judecătoria VASLUI · Terţ poprit

validare poprire · Fond

2 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea

2024-04-05 · 09:00

Admite in parte cererea

Admite în parte acţiunea civilă formulată de către creditoarea OTP BANK Romania SA ... în contradictoriu cu debitoarea SC BLUHAF SRL ...şi terţul poprit SC COMPUTING SYSTEM SRL ...Dispune validarea popririi înfiinţată de către BEJ Florea Mihai în dosarul de executare nr. 200/2023 la data de 25.07.2023 comunicată terţului poprit SC COMPUTING SYSTEM SRL la data de 01.08.2023, cu privire la sumele de bani datorate de terţul poprit debitoarei SC BLUHAF SRL până la concurenţa sumei de 2281 lei, sumă datorată de terţ către debitor la data comunicării înştiinţării popririi. Obligă ter?ul poprit la plata către creditorul urmăritor a cheltuielilor de judecată în valoare de 20 lei, reprezentând contravaloare taxă de timbru. Respinge ca neîntemeiat capătul de cerere având ca obiect amendarea terţului poprit. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Vaslui, judeţul Vaslui. Pronunţată azi, 05.04.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 615/2024 · 2024-04-05

2024-03-21 · 09:00

Amână pronunţarea

având nevoie de timp pentru a delibera amână pronuntarea la data de 05.04.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-03-21

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

211 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
14221745
Număr de înregistrare
J2001000249372
Înmatriculare
9 octombrie 2001
EUID
ROONRC.J2001000249372
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. CRIZANTEMELOR 7 Municipiul Vaslui Vaslui · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. CRIZANTEMELOR 7 Vaslui VASLUI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 octombrie 2001
Înregistrare fiscală
17 februarie 2025
Telefon
0235319119 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BURSUC BOGDAN-CEZAR

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
COMPUTING SYSTEMS SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.10.2001
Înregistrare fiscală
10 octombrie 2001
Număr registrul comerțului
J2001000249372
Cod CAEN
4740
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui

Contact și adrese

Telefon
0235312754 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. CRIZANTEMELOR, NR.7
Cod poștal fiscal
730092
Strada sediului
Str. Crizantemelor
Numărul sediului
7
Localitatea sediului
Mun. Vaslui
Județul sediului
VASLUI
Codul poștal al sediului
730092
Strada domiciliului fiscal
Str. Crizantemelor
Numărul domiciliului fiscal
7
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Vaslui
Județul domiciliului fiscal
VASLUI
Cod poștal domiciliu fiscal
730092

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 noiembrie 2001
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 iunie 2024
Actualizare TVA la încasare
17 mai 2024
Publicare TVA la încasare
18 mai 2024
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 martie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (211) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SFANTA CHIRIACHI" VASLUI56 din 211 înregistrări (26,5%) · Vezi relația

DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI24 din 211 înregistrări (11,4%) · Vezi relația

ORASUL NEGRESTI23 din 211 înregistrări (10,9%) · Vezi relația

JUDETUL VASLUI19 din 211 înregistrări (9%) · Vezi relația

DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI14 din 211 înregistrări (6,6%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Cartuse de toner (Rev.2)31 din 211 înregistrări (14,7%) · Vezi selecția

Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)13 din 211 înregistrări (6,2%) · Vezi selecția

Tastaturi pentru computer (Rev.2)7 din 211 înregistrări (3,3%) · Vezi selecția

Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)7 din 211 înregistrări (3,3%) · Vezi selecția

Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)6 din 211 înregistrări (2,8%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

17 iunie 2026Achiziție directă

HARTIE COPIATOR A4

Autoritate: COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA"

CPV 30197642-8 — Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30197642-8

Vezi detaliile atribuirii →
3.075 leiValoare publicată
16 iunie 2026Achiziție directă

UNITATE OPTICA LAXMARK MX317DN

Autoritate: SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SFANTA CHIRIACHI" VASLUI

CPV 30125110-5 — Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30125110-5

Vezi detaliile atribuirii →
330 leiValoare publicată
12 iunie 2026Achiziție directă

Acumulator 12V/7A

Autoritate: SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SFANTA CHIRIACHI" VASLUI

CPV 31434000-7 — Acumulatori cu litiu (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31434000-7

Vezi detaliile atribuirii →
1.188 leiValoare publicată
28 mai 2026Achiziție directă

CONSUMABILE PENTRU IMPRIMANTE

Autoritate: DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI

CPV 30125100-2 — Cartuse de toner (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30125100-2

Vezi detaliile atribuirii →
450 leiValoare publicată
26 mai 2026Achiziție directă

ADAPTOR USB C LA MUFA RJ45

Autoritate: COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA"

CPV 31111000-7 — Adaptoare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31111000-7

Vezi detaliile atribuirii →
3.796 leiValoare publicată
25 mai 2026Achiziție directă

CEAS PROGRAMABIL ELECTRONIC

Autoritate: COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA"

CPV 31710000-6 — Echipament electronic (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31710000-6

Vezi detaliile atribuirii →
467 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

50 activități autorizate

CAEN 1330 Rev. 3Finisarea materialelor textile

CAEN 1392 Rev. 3Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)

CAEN 1399 Rev. 3Fabricarea altor articole textile n.c.a.

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 1814 Rev. 3Legătorie și servicii conexe

CAEN 2620 Rev. 3Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

CAEN 5819 Rev. 3Alte activități de editare

CAEN 5821 Rev. 3Activități de editare a jocurilor de calculator

CAEN 5829 Rev. 3Activități de editare a altor produse software

CAEN 6110 Rev. 3Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6190 Rev. 3Alte activități de telecomunicații

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

CAEN 9521 Rev. 3Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic

CAEN 9522 Rev. 3Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VasluiMunicipiul VasluiStrada CrizantemelorCAEN 4740
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI