Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/COMSERVICE SA

COMSERVICE SA

CUI 1956508 · SA· Municipiul Iaşi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

COMSERVICE SA are sediul în Municipiul Iaşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+9,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 541,8 K lei, față de 495,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât47,8%

Marja netă calculată este 47,8% în 2025, față de 49,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+34,8%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025541,8 K lei+9,3% față de anul anterior2020: 305.7422021: 366.2462022: 366.7452023: 517.4452024: 495.4912025: 541.766
Rezultat net 2025258,7 K lei+6,4% față de anul anterior2020: 112.0662021: 87.6182022: 100.0602023: 231.5672024: 243.1482025: 258.694
Angajați 20252Fără an comparabil2020: 52021: 22022: 22023: 22025: 2
Capitaluri proprii 20251,5 mil. lei+1,9% față de anul anterior2020: 1.078.9332021: 1.054.4852022: 1.322.6812023: 1.458.9722024: 1.483.5392025: 1.511.242
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0271 K542 K2020: 305,7 K lei305,7 K20202021: 366,2 K lei366,2 K20212022: 366,7 K lei366,7 K20222023: 517,4 K lei517,4 K20232024: 495,5 K lei495,5 K20242025: 541,8 K lei541,8 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%24,5%49,1%2020: 36,7%36,7%20202021: 23,9%23,9%20212022: 27,3%27,3%20222023: 44,8%44,8%20232024: 49,1%49,1%20242025: 47,8%47,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 8,5% · n=74

Cifra de afaceri: +9,3% față de anul anterior.Marjă netă 47,8% · -1,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20241,5 mil. lei
20251,5 mil. lei

Datorii raportate

202499,4 K lei
2025131 K lei

Disponibilități bănești

2024531,8 K lei
2025576,2 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri517,4 K lei495,5 K lei541,8 K lei+9,3% față de anul anterior
Rezultat net231,6 K lei243,1 K lei258,7 K lei+6,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,5 mil. lei1,5 mil. lei1,5 mil. lei+1,9% față de anul anterior
Datorii118,5 K lei99,4 K lei131 K lei+31,8% față de anul anterior
Creanțe42,7 K lei42,9 K lei57,8 K lei+34,8% față de anul anterior
Angajați2—2Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă47,8%49,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 8,5% (n=74) · 2024: 9,9% (n=75)

Rezultat / active (A+B)15,6%15,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 3,6% (n=75) · 2024: 6,6% (n=78)

Rezultat / capitaluri proprii17,1%16,4%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 13,4% (n=73) · 2024: 15% (n=83)

Vânzări per angajat270.883 lei—
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 272.611 lei (n=61) · 2024: 279.094 lei (n=61)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)90,9%92,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 49,1% (n=75) · 2024: 55,2% (n=78)

Datorii / active (A+B)7,9%6,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 47,3% (n=75) · 2024: 42,8% (n=78)

Ponderea activelor imobilizate61,5%63,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 27,8% (n=75) · 2024: 24,8% (n=78)

Active circulante / datorii totale4,88×5,84×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,24× (n=93) · 2024: 1,5× (n=97)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări38,4 zile31,2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 87,1 zile (n=73) · 2024: 72,6 zile (n=74)

Stocuri în zile de vânzări3,8 zile4,1 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 42,7 zile (n=65) · 2024: 47,1 zile (n=62)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
541.766
Rezultat net
258.694
Angajați
2
Datorii
131.041
Active imobilizate
1.023.295
Active circulante
639.753
Capitaluri proprii
1.511.242
Venituri totale
541.766
Cheltuieli totale
266.216
Stocuri
5.709
Creanțe
57.846
Casă și conturi la bănci
576.198
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
20.765
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
125.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
495.491
Rezultat net
243.148
Angajați
—
Datorii
99.444
Active imobilizate
1.023.295
Active circulante
580.453
Capitaluri proprii
1.483.539
Venituri totale
495.491
Cheltuieli totale
237.488
Stocuri
5.701
Creanțe
42.905
Casă și conturi la bănci
531.847
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
20.765
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
125.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
517.445
Rezultat net
231.567
Angajați
2
Datorii
118.477
Active imobilizate
1.023.295
Active circulante
574.919
Capitaluri proprii
1.458.972
Venituri totale
518.340
Cheltuieli totale
281.580
Stocuri
12.726
Creanțe
42.663
Casă și conturi la bănci
519.530
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
20.765
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
125.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
366.745
Rezultat net
100.060
Angajați
2
Datorii
50.057
Active imobilizate
1.023.295
Active circulante
370.208
Capitaluri proprii
1.322.681
Venituri totale
366.796
Cheltuieli totale
263.069
Stocuri
9.785
Creanțe
19.706
Casă și conturi la bănci
340.717
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
20.765
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
125.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
366.246
Rezultat net
87.618
Angajați
2
Datorii
41.450
Active imobilizate
767.540
Active circulante
349.160
Capitaluri proprii
1.054.485
Venituri totale
366.680
Cheltuieli totale
275.391
Stocuri
9.538
Creanțe
57.637
Casă și conturi la bănci
281.985
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
20.765
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
125.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
305.742
Rezultat net
112.066
Angajați
5
Datorii
47.831
Active imobilizate
767.540
Active circulante
379.989
Capitaluri proprii
1.078.933
Venituri totale
305.742
Cheltuieli totale
190.751
Stocuri
10.789
Creanțe
46.998
Casă și conturi la bănci
322.202
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
20.765
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
125.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-08

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1992-11-28 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

7 dosare cu nume identic · 2021-10-07–2026-10-08 · verificat 2026-10-08.

Dosar 2228/30/20262026-04-29 · Tribunalul TIMIS · Reclamant

anulare act administrativ · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2027-03-04 · 9:00

Soluție indisponibilă

Dosar 4331/30/20252025-10-02 · Tribunalul TIMIS · Reclamant

anulare act administrativ · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-19 · 10:00

Soluție indisponibilă

Dosar 5074/245/20252025-02-19 · Judecătoria IASI · Reclamant

anulare incident plată · Fond

1 termen · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2025-03-03 · 10:30

Ia act de renunţare la judecată

În temeiul prevederilor art. 406 Cod procedură civilă, constată renun?area la judecarea cererii având ca obiect anulare incident de plată şi păr?i pe reclamanta S.C. Comservice S.A., în contradictoriu cu pârâta S.C. GIP Tehnic S.R.L. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la comunicare, cererea de recurs urmând a fi depusă la Judecătoria Iaşi. Pronun?ată astăzi, 03.03.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei, în condi?iile art. 402 Cod procedură civilă.

Document: Hotarare 3240/2025 · 2025-03-03

Dosar 3693/30/20242024-07-08 · Tribunalul TIMIS · Petent

Plângere împotriva rezoluţiei directorului ORC · Fond

4 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2025-01-13 · 12:00

Ia act de renunţare la judecată

Ia act de renun?area la judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Timi?. Pronunţat prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 13.01.2025.

Document: Hotarare 3/2025 · 2025-01-13

2024-12-20 · 09:00

Repus pe rol

În temeiul art 400 Cod proc civ dispune repunerea pe rol a cauzei. Stabileşte termen de judecată la data de 13.01.2025 ora 12 cu citarea păr?ilor. Dispune citarea petentei cu menţiunea de a depune la dosar actele constitutive ale societăţii, precum ?i înscrisuri care să ateste compunerea membrilor societăţii la data de 20.05.2024 ?i cu men?iunea de a preciza dacă î?i însuşeşte plângerea semnată de lichidator în calitate de reprezentant, faţă de menţiunile din cuprinsul hotărârilor depuse la dosar. Cale de atac odată cu fondul. Pronun?at prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 20.12.2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-12-20

2024-12-11 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 20.12.2024. Soluţia se va pune la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţat prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 11.12.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-12-11

2024-11-25 · 11:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 11.12.2024. Soluţia se va pune la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţat prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocire grefei instanţei, azi 25.11.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-11-25

Dosar 383/30/20242024-01-31 · Tribunalul TIMIS · Pârât

obligaţia de a face / a nu face · Fond

1 termen · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2024-06-25 · 13:00

Ia act de renunţare la judecată

Ia act de renuntarea la judecata cererii formulate de reclamantul Caraibot Petrisor Iosif în contradictoriu cu pârâtii Comservice SA si Practician de Insolventă – lichidator Oana Halmaghi. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, cerere care se va depune la Tribunalul Timis. Pronuntată prin punerea solutiei la dispozitia părtilor prin mijlocirea grefei, azi data de 25.06.2024.

Document: Hotarare 616/2024 · 2024-06-25

Dosar 330/30/20242024-01-29 · Tribunalul TIMIS · Pârât

ordonanţă preşedinţială · Fond

1 termen · ultima soluție: Respinge cererea

2024-03-12 · 12:00

Respinge cererea

Respinge exceptiile lipsei calitătii procesuale active a reclamantului si a lipsei de interes. Respinge cererea formulată de reclamantul Caraibot Petrisor Iosif în contradictoriu cu pârâta SC Comservice SA – prin lichidator judiciar Cabinet individual de Insolventă Oana Halmaghi. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la pronuntare, cerere care se va depune la Tribunalul Timis. Pronuntată prin punerea solutiei la dispozitia părtilor, prin mijlocirea grefei instantei, azi data de 12.03.2024.

Document: Hotarare 312/2024 · 2024-03-12

Dosar 30373/299/20232023-07-21 · Judecătoria SECTORUL1BUCURESTI · Terţ poprit

contestaţie la executare DOSAR EXECUTARE NR. 241E/2018 · Fond

7 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-28 · 10:00

Soluție indisponibilă

2025-05-23 · 08:30

413 NCPC/244 CPC

În baza art. 413 alin. 1 pct. 1 Cod procedură civilă suspendă judecata cauzei având ca obiect contestaţie la executare, formulată de contestatoarea Autoritatea pentru Administrarea Activelor Statului în contradictoriu cu intimata Withers LLP, până la soluţionarea, prin hotărâre definitivă, a dosarului nr. 24772/299/2022 al Judecătoriei Sectorului 1 Bucureşti. Cu recurs pe toată durata suspendării, ce se va depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 23.05.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereSuspendare · 2025-05-23

2025-05-21 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 23.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.05.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-05-21

2025-02-05 · 10:00

Amână cauza

În vederea redactării sentinţei civile pronunţate în dosarul nr. 24772/299/2022 amână judecarea cauzei la data de 21.05.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-02-05

2024-10-02 · 12:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 05.02.2025.

Document: incheieredesedinta · 2024-10-02

2024-09-11 · 09:30

Amână cauza

In vederea ataşării dosarului de executare.

Document: incheieredesedinta · 2024-09-11

2024-05-08 · 10:00

Amână cauza

Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 11.09.2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-05-08

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
1956508
Număr de înregistrare
J22/807/1991
Înmatriculare
14 iunie 1991
EUID
ROONRC.J22/807/1991
Formă juridică
SA
Sediu social
Str. HOTIN 5 Municipiul Iaşi Iaşi
Adresă fiscală
Str. HOTIN 5 IAŞI IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
28 noiembrie 1992
Înregistrare fiscală
8 februarie 2024
Telefon
0232217004 · Firme cu același număr
Fax
0232217004

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PRODANCIUC DUMITRU
reprezentant al persoanei juridice
NEAMŢU KARINA ANDREEA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
COMSERVICE SA
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 28.11.1992
Înregistrare fiscală
28 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991000807223
Cod CAEN
2825
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Telefon
0740081950 · Firme cu același număr
Fax
217004
Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. HOTIN, NR.5
Cod poștal fiscal
700141
Strada sediului
Str. Hotin
Numărul sediului
5
Localitatea sediului
Mun. Iaşi
Județul sediului
IAŞI
Codul poștal al sediului
700141
Strada domiciliului fiscal
Str. Hotin
Numărul domiciliului fiscal
5
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Iaşi
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Cod poștal domiciliu fiscal
700141

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

27 activități autorizate

CAEN 1101 Rev. 2Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice

CAEN 1102 Rev. 2Fabricarea vinurilor din struguri

CAEN 1107 Rev. 2Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate

CAEN 1623 Rev. 2Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 2825 Rev. 2Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic

CAEN 3312 Rev. 2Repararea mașinilor

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4532 Rev. 2Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4773 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate

CAEN 4932 Rev. 2Transporturi cu taxiuri

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 6810 Rev. 2Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6832 Rev. 2Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7420 Rev. 2Activități fotografice

CAEN 8020 Rev. 2Activități de servicii privind sistemele de securizare

CAEN 9609 Rev. 2Alte activități de servicii n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-08Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiMunicipiul IaşiStrada HotinCAEN 2825
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI