Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CONFIDENCE SERVICE QUALITY INTERNATIONAL CSQI SRL

CONFIDENCE SERVICE QUALITY INTERNATIONAL CSQI SRL

CUI 34618112 · SRL· Municipiul Galaţi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Pierdere netă raportată.

CONFIDENCE SERVICE QUALITY INTERNATIONAL CSQI SRL are sediul în Municipiul Galaţi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au crescut+0,5%

Datoriile raportate sunt 266,8 K lei în 2025, față de 265,5 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20250 leiFără an comparabil2021: 1.683.4562022: 3.291.6112023: 193.1402024: 02025: 0
Rezultat net 2025-1,3 K lei+7,4% față de anul anterior2021: 1.112.3412022: 1.008.9222023: -365.5542024: -1.3502025: -1.250
Angajați 20259+0% față de anul anterior2021: 42022: 62023: 112024: 92025: 9
Capitaluri proprii 20251,7 mil. lei-0,1% față de anul anterior2021: 1.304.2362022: 2.313.1592023: 1.752.2372024: 1.750.8872025: 1.749.637
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.3 mil.2021: 1,7 mil. lei1,7 mil.20212022: 3,3 mil. lei3,3 mil.20222023: 193,1 K lei193,1 K20232024: 0 lei020242025: 0 lei02025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-189,3%-61,6%66,1%Mediana sectorului (2025): 13,7% · n=19272021: 66,1%66,1%20212022: 30,7%30,7%20222023: -189,3%-189,3%202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii1,7 mil. lei-0,1% față de anul anterior
Datorii266,8 K lei+0,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri193,1 K lei0 lei0 leiFără an comparabil
Rezultat net-365,6 K lei-1,4 K lei-1,3 K lei+7,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,8 mil. lei1,8 mil. lei1,7 mil. lei-0,1% față de anul anterior
Datorii264,1 K lei265,5 K lei266,8 K lei+0,5% față de anul anterior
Creanțe232,7 K lei232,8 K lei232,9 K lei+0% față de anul anterior
Angajați1199+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)86,8%48,4%n=1.46686,8%53%n=1.523
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)13,2%49,3%n=1.46613,2%44,5%n=1.523
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)88,1%18,2%n=1.46688,1%16,4%n=1.523
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-0,1%11,1%n=1.466-0,1%7,6%n=1.523
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-0,1%54,1%n=1.826-0,1%38,6%n=1.914
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,9×1,42×n=2.4130,9×1,55×n=2.574
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați0 lei145.957 lein=1.6140 lei124.455 lein=1.810

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-1.250
Angajați
9
Datorii
266.804
Active imobilizate
1.777.153
Active circulante
239.288
Capitaluri proprii
1.749.637
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
1.250
Stocuri
0
Creanțe
232.852
Casă și conturi la bănci
6.436
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-1.350
Angajați
9
Datorii
265.535
Active imobilizate
1.777.153
Active circulante
239.269
Capitaluri proprii
1.750.887
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
1.350
Stocuri
0
Creanțe
232.833
Casă și conturi la bănci
6.436
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
193.140
Rezultat net
-365.554
Angajați
11
Datorii
264.061
Active imobilizate
1.777.153
Active circulante
239.145
Capitaluri proprii
1.752.237
Venituri totale
193.919
Cheltuieli totale
557.542
Stocuri
0
Creanțe
232.709
Casă și conturi la bănci
6.436
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.291.611
Rezultat net
1.008.922
Angajați
6
Datorii
636.824
Active imobilizate
1.994.763
Active circulante
955.220
Capitaluri proprii
2.313.159
Venituri totale
3.300.696
Cheltuieli totale
2.261.432
Stocuri
0
Creanțe
672.678
Casă și conturi la bănci
282.542
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.683.456
Rezultat net
1.112.341
Angajați
4
Datorii
30.341
Active imobilizate
1.094.694
Active circulante
239.883
Capitaluri proprii
1.304.236
Venituri totale
1.686.166
Cheltuieli totale
556.927
Stocuri
0
Creanțe
3.279
Casă și conturi la bănci
236.604
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2019-04-09; reactivare la 2021-08-03. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2021-08-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2019-04-09; reactivare la 2021-08-03. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2021-08-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2015-06-08 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
34618112
Număr de înregistrare
J17/726/2015
Înmatriculare
8 iunie 2015
EUID
ROONRC.J17/726/2015
Formă juridică
SRL
Sediu social
PIEŢII 1 Municipiul Galaţi Galaţi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. PIEŢII 1 Galaţi GALAŢI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
8 iunie 2015
Înregistrare fiscală
24 ianuarie 2026
Telefon
0744163423 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MARTIN LUDOVIC YANNICK

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CONFIDENCE SERVICE QUALITY INTERNATIONAL CSQI SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 08.06.2015
Înregistrare fiscală
8 iunie 2015
Număr registrul comerțului
J17/726/2015
Cod CAEN
4333
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Contact și adrese

Telefon
0744163423 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. PIEŢII, NR.1, CAMERA 2
Cod poștal fiscal
800119
Strada sediului
Str. Pieţii
Numărul sediului
1
Localitatea sediului
Mun. Galaţi
Județul sediului
GALAŢI
Codul poștal al sediului
800119
Detalii sediu
Camera 2
Strada domiciliului fiscal
Str. Pieţii
Numărul domiciliului fiscal
1
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Galaţi
Județul domiciliului fiscal
GALAŢI
Cod poștal domiciliu fiscal
800119
Detalii domiciliu fiscal
Camera 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
3 septembrie 2021
Perioada 2: TVA de la
1 martie 2017
Perioada 2: TVA până la
31 iulie 2018
Perioada 2: Anulare operată la
24 august 2018
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
9 aprilie 2019
Reactivare
3 august 2021
Publicarea deciziei
15 aprilie 2019

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 7820 Rev. 2Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GalaţiMunicipiul GalaţiCAEN 4333
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI