Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CONMESIT SRL

CONMESIT SRL

CUI 24042437 · SRL· Bucureşti Sectorul 2

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

CONMESIT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+11,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 389,7 K lei, față de 350,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât38,3%

Marja netă calculată este 38,3% în 2025, față de 44,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+53,8%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025389,7 K lei+11,2% față de anul anterior2020: 198.4472021: 239.1912022: 242.4552023: 247.2642024: 350.5652025: 389.718
Rezultat net 2025149,3 K lei-3,3% față de anul anterior2020: 48.4512021: 124.6872022: 160.4512023: 130.9872024: 154.4402025: 149.347
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025149,7 K lei-3,3% față de anul anterior2020: 474.9242021: 599.6112022: 355.2912023: 131.3472024: 154.8002025: 149.707
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0195 K390 K2020: 198,4 K lei198,4 K20202021: 239,2 K lei239,2 K20212022: 242,5 K lei242,5 K20222023: 247,3 K lei247,3 K20232024: 350,6 K lei350,6 K20242025: 389,7 K lei389,7 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%33,1%66,2%2020: 24,4%24,4%20202021: 52,1%52,1%20212022: 66,2%66,2%20222023: 53%53%20232024: 44,1%44,1%20242025: 38,3%38,3%2025Reper 2025: mediana sectorului 46,9% · n=1.770

Cifra de afaceri: +11,2% față de anul anterior.Marjă netă 38,3% · -5,7 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024154,8 K lei
2025149,7 K lei

Datorii raportate

202429,4 K lei
2025127 K lei

Disponibilități bănești

20242,3 K lei
20256,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri247,3 K lei350,6 K lei389,7 K lei+11,2% față de anul anterior
Rezultat net131 K lei154,4 K lei149,3 K lei-3,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii131,3 K lei154,8 K lei149,7 K lei-3,3% față de anul anterior
Datorii66,9 K lei29,4 K lei127 K lei+332,4% față de anul anterior
Creanțe162,8 K lei163,4 K lei251,3 K lei+53,8% față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă38,3%44,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 46,9% (n=1.770) · 2024: 44% (n=4.086)

Rezultat / active (A+B)54,1%84,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 44,4% (n=1.405) · 2024: 32,1% (n=3.469)

Rezultat / capitaluri proprii99,8%99,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 99,4% (n=1.745) · 2024: 83,4% (n=4.328)

Vânzări per angajat389.718 lei350.565 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 276.192 lei (n=1.267) · 2024: 278.627 lei (n=2.777)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)54,3%84,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 63,8% (n=1.406) · 2024: 71,1% (n=3.469)

Datorii / active (A+B)46%16%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,8% (n=1.406) · 2024: 28,2% (n=3.469)

Ponderea activelor imobilizate6,4%9,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 9,6% (n=1.406) · 2024: 10,8% (n=3.469)

Active circulante / datorii totale2,03×5,64×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 2,47× (n=2.014) · 2024: 2,66× (n=5.155)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări232,1 zile167,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 152,2 zile (n=1.669) · 2024: 124,7 zile (n=3.802)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
389.718
Rezultat net
149.347
Angajați
1
Datorii
126.986
Active imobilizate
17.683
Active circulante
258.220
Capitaluri proprii
149.707
Venituri totale
389.876
Cheltuieli totale
234.777
Stocuri
—
Creanțe
251.280
Casă și conturi la bănci
6.940
Cheltuieli în avans
790
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
350.565
Rezultat net
154.440
Angajați
1
Datorii
29.366
Active imobilizate
17.672
Active circulante
165.671
Capitaluri proprii
154.800
Venituri totale
350.565
Cheltuieli totale
190.854
Stocuri
—
Creanțe
163.393
Casă și conturi la bănci
2.278
Cheltuieli în avans
823
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
247.264
Rezultat net
130.987
Angajați
1
Datorii
66.911
Active imobilizate
32.370
Active circulante
164.960
Capitaluri proprii
131.347
Venituri totale
249.365
Cheltuieli totale
115.935
Stocuri
—
Creanțe
162.779
Casă și conturi la bănci
2.181
Cheltuieli în avans
928
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
242.455
Rezultat net
160.451
Angajați
1
Datorii
44.956
Active imobilizate
37.833
Active circulante
361.489
Capitaluri proprii
355.291
Venituri totale
242.457
Cheltuieli totale
79.630
Stocuri
—
Creanțe
360.963
Casă și conturi la bănci
526
Cheltuieli în avans
925
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
239.191
Rezultat net
124.687
Angajați
1
Datorii
12.560
Active imobilizate
22.472
Active circulante
589.269
Capitaluri proprii
599.611
Venituri totale
239.192
Cheltuieli totale
112.328
Stocuri
—
Creanțe
548.635
Casă și conturi la bănci
40.634
Cheltuieli în avans
430
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
198.447
Rezultat net
48.451
Angajați
1
Datorii
50.039
Active imobilizate
27.574
Active circulante
496.680
Capitaluri proprii
474.924
Venituri totale
198.447
Cheltuieli totale
148.149
Stocuri
—
Creanțe
494.191
Casă și conturi la bănci
2.489
Cheltuieli în avans
709
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-06-12 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

Dosar 823/93/20262026-03-25 · Tribunalul ILFOV · Creditor

cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) · Fond

2 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-12-03 · 12:00

Soluție indisponibilă

2026-04-02 · 14:00

Încheiere

Admite cererea debitoarei. În temeiul art. 71 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, deschide procedura generală de insolvenţă faţă de debitor. Pune în vedere debitoarei faptul că este obligată să depună în 10 zile de la pronunţarea prezentei hotărâri, la dosarul cauzei, actele şi informaţiile prevăzute la art. 67 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. În cazul în care debitorul nu va depune actele şi informaţiile arătate devin aplicabile dispoziţiile art. 82 alin. 1 şi 2 şi art. 169 alin. 1 lit. d din Legea nr. 85/2014. Se vor fixa următoarele termene limită: a) termenul limită de depunere, de către creditori, a opoziţiilor la încheierea de deschidere a procedurii - 10 zile de la primirea notificării, precum şi termenul de soluţionare a opoziţiilor, care nu va depăşi 10 zile de la data expirării termenului de depunere a acestora; b) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului – 15.05.2026; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe – 03.06.2026; d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 26.06.2026; e) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 08.06.2026. Desemnează administrator judiciar provizoriu pe STRIDE S.P.R.L., cu o remuneraţie provizorie de 6000 lei (exclusiv TVA) din averea debitorului. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 şi art.100 din lege, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitorului, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 67 alin. 1 lit. c), debitorului şi oficiului registrului comerţului sau, după caz, registrului societăţilor agricole ori registrului asociaţilor şi fundaţiilor în care debitorul este înmatriculat, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat la registrul comerţului, şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, şi, în termen de 40 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 97 din aceeaşi lege. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilităţi băneşti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990, republicată şi dispune îndeplinirea formalităţilor privind menţionarea la registrul comerţului a reprezentanţilor permanenţi ai săi. Pune în vedere administratorului judiciar să depună lunar la dosar raportul prevăzut de art. 59 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. Dispune conexarea la prezentul dosar a dosarului nr. 665/93/2026. Califică cererile creditorilor Banca Transilvania, CCP LOG. HOLDING SRL şi OZER AYTAC, formulate în prezentul dosar şi în dosarul conexat, ca fiind declaraţii de creanţă. Fixează termen de control în şedinţă publică pentru analiza stadiului continuării procedurii la 03.12.2026 ora 12.00, cu citarea părţilor. Executorie. Cu apel, în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă, ce va fi depus la Tribunalul Ilfov. Pronunţată azi, 02.04.2026, prin punerea soluţiei la d

Document: incheieredesedinta · 2026-04-02

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
24042437
Număr de înregistrare
J2008010379408
Înmatriculare
12 iunie 2008
EUID
ROONRC.J2008010379408
Formă juridică
SRL
Sediu social
COLENTINA 16 A5 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Şos COLENTINA 16 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
12 iunie 2008
Înregistrare fiscală
26 ianuarie 2026
Telefon
0722302809 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
COSTACHE SORIN - ALEXANDRU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CONMESIT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 12.06.2008
Înregistrare fiscală
12 iunie 2008
Număr registrul comerțului
J2008010379408
Cod CAEN
6220
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0722302809 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.16, BL.A5, AP.B44
Cod poștal fiscal
21177
Strada sediului
Şos. Colentina
Numărul sediului
16
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
21177
Strada domiciliului fiscal
Şos. Colentina
Numărul domiciliului fiscal
16
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
21177

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
17 iunie 2008
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 aprilie 2017
Actualizare TVA la încasare
25 ianuarie 2017
Publicare TVA la încasare
26 ianuarie 2017
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

20 activități autorizate

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 5821 Rev. 3Activități de editare a jocurilor de calculator

CAEN 5829 Rev. 3Activități de editare a altor produse software

CAEN 6039 Rev. 3Activități de distribuție a altor conținuturi

CAEN 6110 Rev. 3Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

CAEN 6190 Rev. 3Alte activități de telecomunicații

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6391 Rev. 3Activități ale portalurilor web

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7330 Rev. 3Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2CAEN 6220
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI