Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CONTEAM SRL

CONTEAM SRL

CUI 449060 · SRL· Bucureşti Sectorul 6

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

CONTEAM SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 6. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-19,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 5 mil. lei, față de 6,1 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut3%

Marja netă calculată este 3% în 2025, față de 2,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+155,4%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20255 mil. lei-19,2% față de anul anterior2020: 40.179.9372021: 18.529.8182022: 15.873.1602023: 11.636.2602024: 6.148.8412025: 4.970.106
Rezultat net 2025151,1 K lei+10,5% față de anul anterior2020: 13.627.0972021: 4.007.1492022: 1.005.3682023: 700.2942024: 136.7742025: 151.074
Angajați 202538Neschimbat față de anul anterior2020: 402021: 392022: 402023: 392024: 382025: 38
Capitaluri proprii 202540,2 mil. lei+0,4% față de anul anterior2020: 49.010.6362021: 53.186.7142022: 39.186.3522023: 39.886.6462024: 40.023.4192025: 40.174.493
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate020 mil.40 mil.2020: 40,2 mil. lei40,2 mil.20202021: 18,5 mil. lei18,5 mil.20212022: 15,9 mil. lei15,9 mil.20222023: 11,6 mil. lei11,6 mil.20232024: 6,1 mil. lei6,1 mil.20242025: 5 mil. lei5 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%17%33,9%2020: 33,9%33,9%20202021: 21,6%21,6%20212022: 6,3%6,3%20222023: 6%6%20232024: 2,2%2,2%20242025: 3%3%2025Reper 2025: mediana sectorului 6,4% · n=1.837

Cifra de afaceri: -19,2% față de anul anterior.Marjă netă 3% · +0,8 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202440 mil. lei
202540,2 mil. lei

Datorii raportate

202430,2 mil. lei
202523,7 mil. lei

Disponibilități bănești

202457,6 mil. lei
202545,4 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri11,6 mil. lei6,1 mil. lei5 mil. lei-19,2% față de anul anterior
Rezultat net700,3 K lei136,8 K lei151,1 K lei+10,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii39,9 mil. lei40 mil. lei40,2 mil. lei+0,4% față de anul anterior
Datorii37,1 mil. lei30,2 mil. lei23,7 mil. lei-21,7% față de anul anterior
Creanțe3,2 mil. lei2,2 mil. lei5,5 mil. lei+155,4% față de anul anterior
Angajați393838Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă3%2,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=1.837) · 2024: 6,8% (n=3.825)

Rezultat / active (A+B)0,2%0,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4,7% (n=1.894) · 2024: 5,6% (n=3.807)

Rezultat / capitaluri proprii0,4%0,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 20,9% (n=1.759) · 2024: 23,5% (n=3.672)

Vânzări per angajat130.792 lei161.812 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 348.027 lei (n=1.710) · 2024: 334.407 lei (n=3.564)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)63%57%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 32,7% (n=1.894) · 2024: 35,2% (n=3.809)

Datorii / active (A+B)37,1%43,1%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,2% (n=1.894) · 2024: 62% (n=3.809)

Ponderea activelor imobilizate8%7,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 25,1% (n=1.894) · 2024: 24,8% (n=3.809)

Active circulante / datorii totale2,48×2,15×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,06× (n=2.249) · 2024: 1,09× (n=4.521)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări398,2 zile126 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 98,3 zile (n=1.791) · 2024: 98,8 zile (n=3.690)

Stocuri în zile de vânzări326,5 zile185,1 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 34,7 zile (n=1.527) · 2024: 34,6 zile (n=3.075)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.970.106
Rezultat net
151.074
Angajați
38
Datorii
23.669.685
Active imobilizate
5.115.602
Active circulante
58.667.131
Capitaluri proprii
40.174.493
Venituri totale
9.766.807
Cheltuieli totale
9.586.576
Stocuri
4.508.204
Creanțe
5.497.766
Casă și conturi la bănci
45.361.161
Cheltuieli în avans
61.445
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.148.841
Rezultat net
136.774
Angajați
38
Datorii
30.234.513
Active imobilizate
5.314.107
Active circulante
64.894.057
Capitaluri proprii
40.023.419
Venituri totale
11.173.596
Cheltuieli totale
11.007.514
Stocuri
3.160.756
Creanțe
2.152.798
Casă și conturi la bănci
57.580.503
Cheltuieli în avans
49.768
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.636.260
Rezultat net
700.294
Angajați
39
Datorii
37.099.094
Active imobilizate
5.394.868
Active circulante
71.537.224
Capitaluri proprii
39.886.646
Venituri totale
15.985.855
Cheltuieli totale
15.139.489
Stocuri
3.905.706
Creanțe
3.203.272
Casă și conturi la bănci
58.928.246
Cheltuieli în avans
53.648
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
15.873.160
Rezultat net
1.005.368
Angajați
40
Datorii
45.551.844
Active imobilizate
4.902.760
Active circulante
79.669.893
Capitaluri proprii
39.186.352
Venituri totale
17.957.979
Cheltuieli totale
16.747.187
Stocuri
3.696.907
Creanțe
949.977
Casă și conturi la bănci
69.523.009
Cheltuieli în avans
165.543
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
18.529.818
Rezultat net
4.007.149
Angajați
39
Datorii
39.241.184
Active imobilizate
4.939.430
Active circulante
87.296.776
Capitaluri proprii
53.186.714
Venituri totale
19.569.649
Cheltuieli totale
14.884.511
Stocuri
1.784.657
Creanțe
13.227.907
Casă și conturi la bănci
58.784.212
Cheltuieli în avans
191.692
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
40.179.937
Rezultat net
13.627.097
Angajați
40
Datorii
46.175.472
Active imobilizate
4.886.739
Active circulante
90.279.480
Capitaluri proprii
49.010.636
Venituri totale
41.408.023
Cheltuieli totale
25.162.031
Stocuri
1.273.480
Creanțe
24.322.929
Casă și conturi la bănci
56.183.071
Cheltuieli în avans
19.889
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-26

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-20Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1992-07-20 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-25–2026-10-26 · verificat 2026-10-26.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

29 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
449060
Număr de înregistrare
J1991013601409
Înmatriculare
11 noiembrie 1991
EUID
ROONRC.J1991013601409
Formă juridică
SRL
Sediu social
TÂRGU NEAMŢ 32 A16 Bucureşti Sectorul 6 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str TÂRGU NEAMŢ 32 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
20 iulie 1992
Înregistrare fiscală
17 martie 2026
Telefon
0744321152 · Firme cu același număr
Fax
2101440

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BALOSIN ADRIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CONTEAM SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 20.07.1992
Înregistrare fiscală
9 decembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991013601409
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti

Contact și adrese

Telefon
0744321152 · Firme cu același număr
Fax
2101440
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR TÂRGU NEAMŢ, NR.32, BL.A16, SC.D, ET.2, AP.54
Cod poștal fiscal
62062
Strada sediului
Str. Târgu Neamţ
Numărul sediului
32
Localitatea sediului
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
62062
Strada domiciliului fiscal
Str. Târgu Neamţ
Numărul domiciliului fiscal
32
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
62062

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (29) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI25 din 29 înregistrări (86,2%) · Vezi relația

DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 63 din 29 înregistrări (10,3%) · Vezi relația

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov1 din 29 înregistrări (3,4%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)25 din 29 înregistrări (86,2%) · Vezi selecția

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)3 din 29 înregistrări (10,3%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de cladiri destinate institutiilor de ordine publica sau serviciilor de urgenta (Rev.2)1 din 29 înregistrări (3,4%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

20 mai 2026Contract publicat

Categorie CPV: Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2) · Anunț CAN1104413

Autoritate: ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI

CPV 50700000-2

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 50700000-2

Vezi detaliile atribuirii →
11.420.654 leiValoare publicată
20 mai 2026Contract publicat

Categorie CPV: Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2) · Anunț CAN1104413

Autoritate: ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI

CPV 50700000-2

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 50700000-2

Vezi detaliile atribuirii →
475.860 leiValoare publicată
20 mai 2026Contract publicat

Categorie CPV: Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2) · Anunț CAN1104413

Autoritate: ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI

CPV 50700000-2

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 50700000-2

Vezi detaliile atribuirii →
713.790 leiValoare publicată
20 mai 2026Contract publicat

Categorie CPV: Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2) · Anunț CAN1104413

Autoritate: ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI

CPV 50700000-2

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 50700000-2

Vezi detaliile atribuirii →
1.427.581 leiValoare publicată
20 mai 2026Contract publicat

Categorie CPV: Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2) · Anunț CAN1104413

Autoritate: ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI

CPV 50700000-2

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 50700000-2

Vezi detaliile atribuirii →
1.427.581 leiValoare publicată
20 mai 2026Contract publicat

Categorie CPV: Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2) · Anunț CAN1104413

Autoritate: ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI

CPV 50700000-2

T2 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 50700000-2

Vezi detaliile atribuirii →
475.860 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Municipiul București

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

43 activități autorizate

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 2223 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din material plastic

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2512 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din metal

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4931 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic

CAEN 4932 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CAEN 4933 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CAEN 4939 Rev. 3Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5226 Rev. 3Alte activități anexe transporturilor

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 9121 Rev. 3Activități ale muzeelor și colecțiilor

CAEN 9122 Rev. 3Activități ale siturilor și monumentelor istorice

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-26Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 6CAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI