Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/COOPERATIVA DE CONSUM CAIANU SOCIETATE COOPERATIVA

COOPERATIVA DE CONSUM CAIANU SOCIETATE COOPERATIVA

CUI 2893343 · SC· Sat Căianu, Comuna Căianu

mandat administratori expiratONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

COOPERATIVA DE CONSUM CAIANU SOCIETATE COOPERATIVA are sediul în Sat Căianu, Comuna Căianu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 5,6 mil. lei, față de 6,1 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+33,1%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Context de verificat
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20255,6 mil. lei-7% față de anul anterior2020: 4.657.3652021: 5.105.8832022: 5.644.1872023: 5.990.9932024: 6.064.0362025: 5.640.272
Rezultat net 20252,8 K lei-5,4% față de anul anterior2020: 6.8612021: 88.5602022: 61.2992023: 19.0562024: 2.9712025: 2.810
Angajați 202512Neschimbat față de anul anterior2020: 132021: 122022: 122023: 122024: 122025: 12
Capitaluri proprii 20251 mil. lei+0,3% față de anul anterior2020: 861.3482021: 949.9082022: 986.1172023: 1.005.1732024: 1.004.7842025: 1.007.594
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.6 mil.2020: 4,7 mil. lei4,7 mil.20202021: 5,1 mil. lei5,1 mil.20212022: 5,6 mil. lei5,6 mil.20222023: 6 mil. lei6 mil.20232024: 6,1 mil. lei6,1 mil.20242025: 5,6 mil. lei5,6 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%1,4%2,7%2020: 0,1%0,1%20202021: 1,7%1,7%20212022: 1,1%1,1%20222023: 0,3%0,3%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025Reper 2025: mediana sectorului 2,7% · n=2.364

Cifra de afaceri: -7% față de anul anterior.Marjă netă 0% · +0 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20241 mil. lei
20251 mil. lei

Datorii raportate

2024406,4 K lei
2025363,2 K lei

Disponibilități bănești

2024172,6 K lei
2025110,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri6 mil. lei6,1 mil. lei5,6 mil. lei-7% față de anul anterior
Rezultat net19,1 K lei3 K lei2,8 K lei-5,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii1 mil. lei1 mil. lei1 mil. lei+0,3% față de anul anterior
Datorii356,7 K lei406,4 K lei363,2 K lei-10,6% față de anul anterior
Creanțe24,4 K lei23,9 K lei31,9 K lei+33,1% față de anul anterior
Angajați121212Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă0%0%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 2,7% (n=2.364) · 2024: 2,8% (n=2.780)

Rezultat / active (A+B)0,2%0,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,1% (n=2.103) · 2024: 6,9% (n=2.382)

Rezultat / capitaluri proprii0,3%0,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 17,9% (n=2.118) · 2024: 18,6% (n=2.445)

Vânzări per angajat470.023 lei505.336 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 500.728 lei (n=1.901) · 2024: 443.156 lei (n=2.187)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)73,5%71,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 37,5% (n=2.104) · 2024: 38,9% (n=2.387)

Datorii / active (A+B)26,5%28,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 61,9% (n=2.104) · 2024: 61,1% (n=2.387)

Ponderea activelor imobilizate59,5%59,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 27,9% (n=2.104) · 2024: 27,2% (n=2.387)

Active circulante / datorii totale1,53×1,42×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,03× (n=2.722) · 2024: 1,06× (n=3.241)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări2 zile1,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 9 zile (n=2.128) · 2024: 6,6 zile (n=2.410)

Stocuri în zile de vânzări26,3 zile22,5 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 45,4 zile (n=2.263) · 2024: 44,4 zile (n=2.643)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.640.272
Rezultat net
2.810
Angajați
12
Datorii
363.241
Active imobilizate
815.846
Active circulante
554.989
Capitaluri proprii
1.007.594
Venituri totale
5.676.714
Cheltuieli totale
5.673.530
Stocuri
412.176
Creanțe
31.868
Casă și conturi la bănci
110.945
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
41.640
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.064.036
Rezultat net
2.971
Angajați
12
Datorii
406.427
Active imobilizate
835.361
Active circulante
575.850
Capitaluri proprii
1.004.784
Venituri totale
6.064.036
Cheltuieli totale
6.057.702
Stocuri
379.314
Creanțe
23.943
Casă și conturi la bănci
172.593
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
41.640
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.990.993
Rezultat net
19.056
Angajați
12
Datorii
356.687
Active imobilizate
822.709
Active circulante
539.151
Capitaluri proprii
1.005.173
Venituri totale
5.995.993
Cheltuieli totale
5.969.958
Stocuri
347.556
Creanțe
24.366
Casă și conturi la bănci
167.229
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.644.187
Rezultat net
61.299
Angajați
12
Datorii
291.505
Active imobilizate
754.274
Active circulante
523.348
Capitaluri proprii
986.117
Venituri totale
5.644.187
Cheltuieli totale
5.570.029
Stocuri
327.444
Creanțe
25.458
Casă și conturi la bănci
170.446
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.105.883
Rezultat net
88.560
Angajați
12
Datorii
304.653
Active imobilizate
767.132
Active circulante
487.429
Capitaluri proprii
949.908
Venituri totale
5.120.854
Cheltuieli totale
5.016.907
Stocuri
270.098
Creanțe
94.264
Casă și conturi la bănci
123.067
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.657.365
Rezultat net
6.861
Angajați
13
Datorii
251.456
Active imobilizate
771.662
Active circulante
341.142
Capitaluri proprii
861.348
Venituri totale
4.660.445
Cheltuieli totale
4.650.919
Stocuri
244.080
Creanțe
22.881
Casă și conturi la bănci
74.181
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Context de verificat
0semnale de urmărit · 1 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

mandat administratori expirat

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCmandat administratori expirat2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-15

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

mandat administratori expirat

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1993-02-01 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-14–2026-10-15 · verificat 2026-10-15.

Dosar 3245/235/20262026-05-20 · Judecătoria GHERLA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-10 · 10:00

Soluție indisponibilă

Dosar 6812/235/20252025-12-09 · Judecătoria GHERLA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

4 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea

2026-10-08 · 08:30

Admite in parte cererea

Admite în parte cererea de validare de a popririi formulată de petentul SCPEJ MORARI ŞI ASOCIAŢII, cu sediul în ..., în contradictoriu cu terţul poprit COOPERATIVA DE CONSUM CAIANU SOCIETATE COOPERATIVA, cu sediul în ... privind pe creditoarea HORA CREDIT IFN S.A., cu sediul în ... şi pe debitorul IMBUZAN EMILIA, CNP ..., cu domiciliul în.... Validează poprirea înfiinţată în dosarul execuţional nr. 7625/2024 înregistrat la SCPEJ MORARI ŞI ASOCIAŢII prin adresa emisă la data de 31.10.2025. Obligă terţul poprit să consemneze la dispoziţia creditorului, în limitele prevăzute de art. 729 Cod procedură civilă (respectiv 1/3 din venitul lunar net), sumele datorate debitorului în baza raporturilor de muncă până la concurenţa sumei de 4455,53 lei. Respinge cererea de amendare a terţului poprit. Obligă terţul poprit la plata către petent a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând contravaloarea taxei judiciare de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Gherla. Pronunţată prin punerea soluţiei la îndemâna părţilor prin intermediul grefei instanţei astăzi, 08.10.2026.

Document: _Hotarare 782/2026 · 2026-10-08

2026-09-24 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 08.10.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.09.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-09-24

2026-09-08 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 24.09.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.09.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-09-08

2026-06-02 · 09:00

Amână cauza

Având în vedere protestul personalului auxiliar de specialitate din cadrul instanţelor, adoptat de Sindicatul Dicasterial prin Hotărârea nr. 2/27.05.2026, amână judecarea cauzei la data de 08.09.2026.

Document: incheieredesedinta · 2026-06-02

Dosar 754/235/20242024-02-12 · Judecătoria GHERLA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

1 termen · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2024-06-20 · 09:00

Ia act de renunţare la judecată

Ia act de renun?area la judecata cererii formulate de creditoarea CREDIT EUROPE BANK (ROMANIA) S.A., în contradictoriu cu COOPERATIVA DE CONSUM CAIANU SOCIETATE COOPERATIVA,în calitate de terţ poprit şi debitorul IMBUZAN EMILIA, având ca obiect validare poprire. Ia act că nu se solicită cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Recursul se depune la Judecătoria Gherla. Pronunţată azi, 20.06.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: Hotarare 489/2024 · 2024-06-20

Dosar 5112/235/20222022-11-29 · Judecătoria GHERLA · Reclamant

acţiune în constatare · Fond

13 termene · ultima soluție: indisponibilă

2027-02-10 · 10:00

Soluție indisponibilă

2026-10-07 · 10:00

Amână cauza

Pentru citare cu menţiuni.

Document: incheieredesedinta · 2026-10-07

2026-04-22 · 11:00

Amână cauza

Pentru citare cu menţiuni.

Document: incheieredesedinta · 2026-04-22

2025-12-03 · 11:00

Amână cauza

Pentru citare cu menţiuni.

Document: incheieredesedinta · 2025-12-03

2025-09-24 · 10:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Gherla nr. 5/27.08.2025, amână judecarea cauzei la data de 03.12.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-09-24

2025-06-04 · 12:30

Amână cauza

Pentru dezbaterea fondului,

Document: incheieredesedinta · 2025-06-04

2025-01-29 · 12:00

Amână cauza

Pentru administrarea probei testimoniale.

Document: incheieredesedinta · 2025-01-29

2024-09-25 · 10:00

Amână cauza

Pentru administrarea probei testimoniale.

Document: incheieredesedinta · 2024-09-25

2024-06-19 · 10:00

Amână cauza

Pentru comunicarea raportului de expertiză.

Document: incheieredesedinta · 2024-06-19

2024-01-31 · 10:00

Amână cauza

Pentru depunerea raportului de expertiză.

Document: incheieredesedinta · 2024-01-31

2023-09-13 · 10:00

Amână cauza

Pentru efectuarea raportului de expertiză.

Document: incheieredesedinta · 2023-09-13

2023-06-21 · 10:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 13.09.2023, având în vedere dispoziţiile Hotărârii nr. 3/20.06.2023 a adunării generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Gherla, precum şi faptul că prezenta cauză nu are obiectul celor prevăzute în cuprinsul hotărârii că se vor judeca.

Document: incheieredesedinta · 2023-06-21

2023-05-10 · 10:00

Amână cauza

Pentru comunicarea modificării de acţiune.

Document: incheieredesedinta · 2023-05-10

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
2893343
Număr de înregistrare
C2005000036126
Înmatriculare
11 august 2005
EUID
ROONRC.C2005000036126
Formă juridică
SC
Sediu social
TEIULUI 64 Sat Căianu, Comuna Căianu Cluj
Adresă fiscală
Str TEIULUI 64 Căianu CLUJ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
1 februarie 1993
Înregistrare fiscală
16 mai 2025
Telefon
0264280016 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CERCEȘ AURICA
administrator
CHIRA VALERIA
administrator
PĂLĂCEAN DORINA-LĂCRIMIOARA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
COOPERATIVA DE CONSUM CAIANU SOCIETATE COOPERATIVA
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 01.02.1993
Înregistrare fiscală
1 februarie 1993
Număr registrul comerțului
C2005000036126
Cod CAEN
4711
Formă juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ DE CONSUM
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE DE CONSUM
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Telefon
0264280016 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, SAT CĂIANU COM. CĂIANU, STR TEIULUI, NR.64
Cod poștal fiscal
407120
Strada sediului
Str TEIULUI
Numărul sediului
64
Localitatea sediului
Sat Căianu Com. Căianu
Județul sediului
CLUJ
Codul poștal al sediului
407120
Strada domiciliului fiscal
Str TEIULUI
Numărul domiciliului fiscal
64
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Căianu Com. Căianu
Județul domiciliului fiscal
CLUJ
Cod poștal domiciliu fiscal
407120

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

30 activități autorizate

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4721 Rev. 3Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CAEN 4722 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CAEN 4723 Rev. 3Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor

CAEN 4724 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 4726 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor din tutun

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4772 Rev. 3Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 5211 Rev. 0Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 5212 Rev. 0Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 5221 Rev. 0Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CAEN 5222 Rev. 0Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CAEN 5223 Rev. 0Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor

CAEN 5224 Rev. 0Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și zaharoaselor

CAEN 5227 Rev. 0Comerț cu amănuntul, în magazine specializate, al produselor n.c.a.

CAEN 5233 Rev. 0Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de toaletă

CAEN 5241 Rev. 0Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 5242 Rev. 0Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 5243 Rev. 0Comerț cu amănuntul al încălțămintei și al articolelor din piele

CAEN 5541 Rev. 0Cafenele și baruri fără spectacol

CAEN 7020 Rev. 0Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-15Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujSat Căianu, Comuna CăianuCAEN 4711
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI