Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 35,9 mil. lei, față de 104,8 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025COPRAAG ENTREPRENEUR S.R.L.
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în creștere.
COPRAAG ENTREPRENEUR S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriCifra de afaceri: -65,7% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23,2 mil. lei | 104,8 mil. lei | 35,9 mil. lei | -65,7% față de anul anterior |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | Fără an comparabil |
| Capitaluri proprii | 3,4 mil. lei | 19,8 mil. lei | 21,3 mil. lei | +7,4% față de anul anterior |
| Datorii | 23,6 mil. lei | 10,9 mil. lei | 26,7 mil. lei | +145,1% față de anul anterior |
| Creanțe | 14 mil. lei | 14,4 mil. lei | 27 mil. lei | +86,7% față de anul anterior |
| Angajați | 5 | 8 | 11 | +37,5% față de anul anterior |
Repere financiare derivate
Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.
| Indicator | Formula | Firma 2025 | Sector 2025 | Firma 2024 | Sector 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă netă | rezultat net / cifra de afaceri | 0% | 0%n=1.628 | 0% | 0%n=3.786 |
| Capitaluri proprii / active | capitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante) | 45% | 33,2%n=1.569 | 65,2% | 35,2%n=3.809 |
| Datorii / active | datorii / (active imobilizate + active circulante) | 56,5% | 62,3%n=1.569 | 35,8% | 62%n=3.809 |
| Structura activelor | active imobilizate / (active imobilizate + active circulante) | 10,1% | 26,6%n=1.569 | 13,4% | 24,8%n=3.809 |
| Randamentul activelor | rezultat net / (active imobilizate + active circulante) | 0% | 0%n=1.565 | 0% | 0%n=3.779 |
| Randamentul capitalurilor proprii | rezultat net / capitaluri proprii pozitive | 0% | 0%n=1.549 | 0% | 0%n=3.634 |
| Acoperirea datoriilor cu active circulante | active circulante / datorii | 1,59× | 1,12×n=1.802 | 2,42× | 1,09×n=4.521 |
| Durata creanțelor | creanțe / cifra de afaceri × 360 | 270,22 zile | 93,99 zilen=1.587 | 49,59 zile | 98,83 zilen=3.690 |
| Durata stocurilor | stocuri / cifra de afaceri × 360 | 134,86 zile | 33,16 zilen=1.370 | 2,06 zile | 34,57 zilen=3.075 |
| Cifră de afaceri per angajat | cifra de afaceri / numărul mediu de angajați | 3.263.980 lei | 430.694 lein=1.522 | 13.102.101 lei | 334.407 lein=3.564 |
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 35.903.779
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 11
- Datorii
- 26.703.011
- Active imobilizate
- 4.767.235
- Active circulante
- 42.524.553
- Capitaluri proprii
- 21.275.512
- Venituri totale
- 49.151.003
- Cheltuieli totale
- 47.454.882
- Stocuri
- 13.449.838
- Creanțe
- 26.950.025
- Casă și conturi la bănci
- 2.124.690
- Cheltuieli în avans
- 686.735
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 104.816.811
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 8
- Datorii
- 10.894.234
- Active imobilizate
- 4.078.808
- Active circulante
- 26.313.494
- Capitaluri proprii
- 19.817.786
- Venituri totale
- 103.431.847
- Cheltuieli totale
- 84.786.510
- Stocuri
- 600.122
- Creanțe
- 14.437.395
- Casă și conturi la bănci
- 11.275.977
- Cheltuieli în avans
- 319.718
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 23.161.355
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 5
- Datorii
- 23.615.163
- Active imobilizate
- 4.241.829
- Active circulante
- 22.425.450
- Capitaluri proprii
- 3.416.889
- Venituri totale
- 25.936.862
- Cheltuieli totale
- 23.794.178
- Stocuri
- 4.042.122
- Creanțe
- 13.964.588
- Casă și conturi la bănci
- 4.418.740
- Cheltuieli în avans
- 364.773
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 571.811
- Rezultat net
- -1.435.106
- Angajați
- 4
- Datorii
- 8.304.382
- Active imobilizate
- 2.303.622
- Active circulante
- 7.239.327
- Capitaluri proprii
- 1.361.338
- Venituri totale
- 54.467
- Cheltuieli totale
- 1.489.573
- Stocuri
- 195.000
- Creanțe
- 6.156.699
- Casă și conturi la bănci
- 887.628
- Cheltuieli în avans
- 122.771
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 28.615.816
- Rezultat net
- -622.930
- Angajați
- 4
- Datorii
- 8.287.504
- Active imobilizate
- 83.242
- Active circulante
- 10.898.997
- Capitaluri proprii
- 2.796.443
- Venituri totale
- 7.509.740
- Cheltuieli totale
- 8.132.670
- Stocuri
- 712.940
- Creanțe
- 5.833.160
- Casă și conturi la bănci
- 4.352.897
- Cheltuieli în avans
- 101.708
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 135.855.390
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- 12
- Datorii
- 26.931.615
- Active imobilizate
- 108.235
- Active circulante
- 37.278.007
- Capitaluri proprii
- 10.452.053
- Venituri totale
- 148.151.485
- Cheltuieli totale
- 135.617.747
- Stocuri
- 22.097.779
- Creanțe
- 9.373.634
- Casă și conturi la bănci
- 5.806.594
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 2.574
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 1.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Scădere de 66% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Scădere de 66% față de 2024.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-12-07 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
57 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 38019612
- Număr de înregistrare
- J2021021455400
- Înmatriculare
- 8 decembrie 2021
- EUID
- ROONRC.J2021021455400
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- UNIRII 265 2 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Spl UNIRII 265 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- TRANSFER(SOSIRE)
- Data stării fiscale
- 7 decembrie 2021
- Înregistrare fiscală
- 15 octombrie 2025
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- COPRAAG ADMIN SRL
- reprezentant al persoanei juridice
- PODARU CĂTĂLIN ROBERT
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- COPRAAG ENTREPRENEUR S.R.L.
- Stare de înregistrare
- TRANSFER(SOSIRE) din data 07.12.2021
- Înregistrare fiscală
- 24 iulie 2017
- Număr registrul comerțului
- J2021021455400
- Cod CAEN
- 4100
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, SPL UNIRII, NR.265, BL.2, ET.1, AP.14
- Cod poștal fiscal
- 30138
- Strada sediului
- Spl. Unirii
- Numărul sediului
- 265
- Localitatea sediului
- Sector 3 Mun. Bucureşti
- Județul sediului
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Codul poștal al sediului
- 30138
- Strada domiciliului fiscal
- Spl. Unirii
- Numărul domiciliului fiscal
- 265
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sector 3 Mun. Bucureşti
- Județul domiciliului fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 30138
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 29 august 2017
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 mai 2024
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (57) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 0182922 din 57 înregistrări (38,6%) · Vezi relația
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02547 BUCURESTI8 din 57 înregistrări (14%) · Vezi relația
UNITATEA MILITARĂ 02310 SIBIU7 din 57 înregistrări (12,3%) · Vezi relația
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 022145 din 57 înregistrări (8,8%) · Vezi relația
UNITATEA MILITARA 019613 din 57 înregistrări (5,3%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)25 din 57 înregistrări (43,9%) · Vezi selecția
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)5 din 57 înregistrări (8,8%) · Vezi selecția
Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)4 din 57 înregistrări (7%) · Vezi selecția
Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)4 din 57 înregistrări (7%) · Vezi selecția
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)3 din 57 înregistrări (5,3%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
TELECOMENZI PENTRU SISTEMUL DE AUTOMATIZARE POARTĂ/ ACCES AUTO
Autoritate: Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti
CPV 38820000-9 — Echipament pentru comanda de la distanta (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de constructii de cladiri si instalatii militare (Rev.2) · Anunț CAN1143485
Autoritate: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02547 BUCURESTI
Vezi detaliile atribuirii →Servicii de reparare si intretinere generatoare
Autoritate: UNITATEA MILITARĂ 02310 SIBIU
CPV 50532300-6 — Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Servicii mentenanta corectiva
Autoritate: UNITATEA MILITARA 01867
CPV 50000000-5 — Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →MENTENANTA PREVENTIVA - SPAU 1,2,3,4,5 Kessel
Autoritate: MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829
CPV 50000000-5 — Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Oferta servicii mentenanta preventiva - Rooftop RSOM (5 buc) inclusiv schimbare filtre - 1
Autoritate: UNITATEA MILITARA 01961
CPV 50730000-1 — Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
94 activități autorizate
CAEN 0510 Rev. 3Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
CAEN 0520 Rev. 3Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)
CAEN 0710 Rev. 3Extracția minereurilor feroase
CAEN 0729 Rev. 3Extracția altor minereuri metalifere neferoase
CAEN 0811 Rev. 3Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
CAEN 0812 Rev. 3Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CAEN 0891 Rev. 3Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
CAEN 0892 Rev. 3Extracția turbei
CAEN 0893 Rev. 3Extracția sării
CAEN 0899 Rev. 3Alte activități extractive n.c.a.
CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.
CAEN 2351 Rev. 3Fabricarea cimentului
CAEN 2361 Rev. 3Fabricarea produselor din beton pentru construcții
CAEN 2362 Rev. 3Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
CAEN 2363 Rev. 3Fabricarea betonului
CAEN 2364 Rev. 3Fabricarea mortarului
CAEN 2365 Rev. 3Fabricarea produselor din azbociment
CAEN 2366 Rev. 3Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4291 Rev. 3Construcții hidrotehnice
CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații
CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie
CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare
CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie
CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN 4663 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare
CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a
CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură
CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice
CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate
CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
CAEN 7330 Rev. 3Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar
CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală
CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior
CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat
CAEN 7491 Rev. 3Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CAEN 7721 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
CAEN 7722 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
CAEN 7731 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
CAEN 7734 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport pe apă
CAEN 7735 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport aerian
CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
CAEN 7751 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
CAEN 7752 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)
CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.
CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie
CAEN 8130 Rev. 3Activități de întreținere peisagistică
CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport
CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale
CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | — | Neverificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.