Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/COPYTECH SRL

COPYTECH SRL

CUI 14411979 · SRL· Municipiul Târgu Mureş

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

COPYTECH SRL are sediul în Municipiul Târgu Mureş. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile sunt neschimbate0%

Datoriile raportate sunt 30,2 K lei în 2025, față de 30,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net 2025-2 K leiPierdere redusă cu 5%2020: -1.2012021: -1.2812022: -2.3992023: -2.1082024: -2.1082025: -2.002
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă
Capitaluri proprii 2025105,4 K lei-1,9% față de anul anterior2020: 115.2702021: 113.9892022: 111.5902023: 109.4822024: 107.3742025: 105.373
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate

Nu există valori pentru cifra de afaceri.

Marjă netă

Nu există valori comparabile.

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024107,4 K lei
2025105,4 K lei

Datorii raportate

202430,2 K lei
202530,2 K lei

Disponibilități bănești

202419,4 K lei
202517 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri———Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net-2,1 K lei-2,1 K lei-2 K leiPierdere redusă cu 5%
Capitaluri proprii109,5 K lei107,4 K lei105,4 K lei-1,9% față de anul anterior
Datorii30,2 K lei30,2 K lei30,2 K leiNeschimbat față de anul anterior
Creanțe77 K lei77,3 K lei77,8 K lei+0,6% față de anul anterior
Angajați———Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Rezultat / active (A+B)-1,5%-1,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 16% (n=915) · 2024: 16,1% (n=1.338)

Rezultat / capitaluri proprii-1,9%-2%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 36,6% (n=1.191) · 2024: 35,7% (n=1.739)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)77,7%78%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 55,5% (n=916) · 2024: 61,2% (n=1.339)

Datorii / active (A+B)22,3%22%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 44,2% (n=916) · 2024: 38,8% (n=1.339)

Ponderea activelor imobilizate1,4%1,5%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 13% (n=916) · 2024: 12,4% (n=1.339)

Active circulante / datorii totale4,42×4,49×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,81× (n=1.433) · 2024: 2,05× (n=2.086)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.002
Angajați
—
Datorii
30.200
Active imobilizate
1.960
Active circulante
133.613
Capitaluri proprii
105.373
Venituri totale
105
Cheltuieli totale
2.107
Stocuri
38.805
Creanțe
77.828
Casă și conturi la bănci
16.980
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.108
Angajați
—
Datorii
30.200
Active imobilizate
2.067
Active circulante
135.507
Capitaluri proprii
107.374
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
2.108
Stocuri
38.805
Creanțe
77.343
Casă și conturi la bănci
19.359
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.108
Angajați
—
Datorii
30.200
Active imobilizate
2.175
Active circulante
137.507
Capitaluri proprii
109.482
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
2.108
Stocuri
38.805
Creanțe
76.963
Casă și conturi la bănci
21.739
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-2.399
Angajați
—
Datorii
27.820
Active imobilizate
2.283
Active circulante
137.127
Capitaluri proprii
111.590
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
2.399
Stocuri
38.805
Creanțe
76.583
Casă și conturi la bănci
21.739
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-1.281
Angajați
—
Datorii
25.478
Active imobilizate
2.390
Active circulante
137.077
Capitaluri proprii
113.989
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
1.259
Stocuri
38.805
Creanțe
76.533
Casă și conturi la bănci
21.739
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-1.201
Angajați
—
Datorii
24.764
Active imobilizate
2.497
Active circulante
137.537
Capitaluri proprii
115.270
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
1.197
Stocuri
38.805
Creanțe
76.309
Casă și conturi la bănci
22.423
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-03

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2002-01-29 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-02–2026-10-03 · verificat 2026-10-03.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
14411979
Număr de înregistrare
J26/50/2002
Înmatriculare
29 ianuarie 2002
EUID
ROONRC.J26/50/2002
Formă juridică
SRL
Sediu social
B-dul 1848 50 Municipiul Târgu Mureş Mureş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul 1848 50 Târgu Mureş MUREŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
29 ianuarie 2002
Înregistrare fiscală
27 ianuarie 2025
Telefon
0265262159 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CSIKI ATTILA
administrator
MOLNAR ARPAD ATTILA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
COPYTECH SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 29.01.2002
Înregistrare fiscală
30 ianuarie 2002
Număr registrul comerțului
J26/50/2002
Cod CAEN
9511
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş

Contact și adrese

Telefon
0265262159 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, B-DUL 1848, NR.50, AP.1
Strada sediului
Bld. 1848
Numărul sediului
50
Localitatea sediului
Mun. Târgu Mureş
Județul sediului
MUREŞ
Codul poștal al sediului
540397
Strada domiciliului fiscal
B-dul 1848
Numărul domiciliului fiscal
50
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Târgu Mureş
Județul domiciliului fiscal
MUREŞ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2002
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

43 activități autorizate

CAEN 1812 Rev. 2Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 2620 Rev. 2Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 2790 Rev. 2Fabricarea altor echipamente electrice

CAEN 2823 Rev. 2Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exclusiv fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice)

CAEN 3312 Rev. 2Repararea mașinilor

CAEN 3313 Rev. 2Repararea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3314 Rev. 2Repararea echipamentelor electrice

CAEN 3319 Rev. 2Repararea altor echipamente

CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4643 Rev. 2Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4644 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4647 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4649 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4662 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte

CAEN 4665 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei de birou

CAEN 4666 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou

CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4675 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4676 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

CAEN 4743 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate

CAEN 4754 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate

CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

CAEN 4762 Rev. 2Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4779 Rev. 2Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 7733 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 9512 Rev. 2Repararea echipamentelor de comunicații

CAEN 9521 Rev. 2Repararea aparatelor electronice de uz casnic

CAEN 9522 Rev. 2Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-03Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MureşMunicipiul Târgu MureşCAEN 9511
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI