Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/COREMI SA

COREMI SA

CUI 129049 · SA· Sat Geamăna, Comuna Bradu

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

COREMI SA are sediul în Sat Geamăna, Comuna Bradu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-16%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 558,2 K lei, față de 664,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut13,5%

Marja netă calculată este 13,5% în 2025, față de 2,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+1,9%

Datoriile raportate sunt 2,9 mil. lei în 2025, față de 2,8 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025558,2 K lei-16% față de anul anterior2020: 8.755.3092021: 3.582.6882022: 731.9102023: 835.9722024: 664.5572025: 558.231
Rezultat net 202575,5 K lei+289,6% față de anul anterior2020: 930.4312021: 594.6612022: 338.5142023: 36.2722024: 19.3862025: 75.522
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 32021: 22022: 32024: 3
Capitaluri proprii 202513,2 mil. lei-6,8% față de anul anterior2020: 13.658.8372021: 13.913.4972022: 14.092.0112023: 14.128.2832024: 14.147.6692025: 13.183.228
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 mil.9 mil.2020: 8,8 mil. lei8,8 mil.20202021: 3,6 mil. lei3,6 mil.20212022: 731,9 K lei731,9 K20222023: 836 K lei836 K20232024: 664,6 K lei664,6 K20242025: 558,2 K lei558,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%23,1%46,3%2020: 10,6%10,6%20202021: 16,6%16,6%20212022: 46,3%46,3%20222023: 4,3%4,3%20232024: 2,9%2,9%20242025: 13,5%13,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 13,3% · n=78

Cifra de afaceri: -16% față de anul anterior.Marjă netă 13,5% · +10,6 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202414,1 mil. lei
202513,2 mil. lei

Datorii raportate

20242,8 mil. lei
20252,9 mil. lei

Disponibilități bănești

20241,7 mil. lei
2025886,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri836 K lei664,6 K lei558,2 K lei-16% față de anul anterior
Rezultat net36,3 K lei19,4 K lei75,5 K lei+289,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii14,1 mil. lei14,1 mil. lei13,2 mil. lei-6,8% față de anul anterior
Datorii3,1 mil. lei2,8 mil. lei2,9 mil. lei+1,9% față de anul anterior
Creanțe9,1 mil. lei8,3 mil. lei8,2 mil. lei-1,7% față de anul anterior
Angajați—3—Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă13,5%2,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 13,3% (n=78) · 2024: 13,8% (n=70)

Rezultat / active (A+B)0,5%0,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,6% (n=75) · 2024: 7,1% (n=67)

Rezultat / capitaluri proprii0,6%0,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 17,5% (n=74) · 2024: 14,4% (n=69)

Vânzări per angajat—221.519 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 596.819 lei (n=58) · 2024: 407.837 lei (n=60)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)82,2%83,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 49,1% (n=75) · 2024: 63,2% (n=67)

Datorii / active (A+B)17,8%16,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 50,9% (n=75) · 2024: 33,1% (n=67)

Ponderea activelor imobilizate42,2%38,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 49,8% (n=75) · 2024: 43,6% (n=67)

Active circulante / datorii totale3,25×3,73×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,03× (n=82) · 2024: 1,36× (n=75)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări5.289,9 zile4.521,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 133,3 zile (n=76) · 2024: 128,3 zile (n=68)

Stocuri în zile de vânzări111,1 zile206 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 26,6 zile (n=59) · 2024: 42,2 zile (n=55)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
558.231
Rezultat net
75.522
Angajați
—
Datorii
2.852.441
Active imobilizate
6.774.410
Active circulante
9.261.259
Capitaluri proprii
13.183.228
Venituri totale
1.038.178
Cheltuieli totale
942.158
Stocuri
172.271
Creanțe
8.202.710
Casă și conturi la bănci
886.278
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
179.304
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
664.557
Rezultat net
19.386
Angajați
3
Datorii
2.799.254
Active imobilizate
6.507.498
Active circulante
10.439.425
Capitaluri proprii
14.147.669
Venituri totale
1.230.365
Cheltuieli totale
1.202.633
Stocuri
380.314
Creanțe
8.347.128
Casă și conturi la bănci
1.711.983
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
179.304
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
835.972
Rezultat net
36.272
Angajați
—
Datorii
3.070.485
Active imobilizate
6.172.235
Active circulante
11.026.533
Capitaluri proprii
14.128.283
Venituri totale
902.219
Cheltuieli totale
856.169
Stocuri
597.540
Creanțe
9.077.891
Casă și conturi la bănci
1.351.102
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
179.304
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
731.910
Rezultat net
338.514
Angajați
3
Datorii
3.235.001
Active imobilizate
6.299.677
Active circulante
11.027.335
Capitaluri proprii
14.092.011
Venituri totale
1.380.165
Cheltuieli totale
969.801
Stocuri
122.236
Creanțe
9.931.276
Casă și conturi la bănci
973.823
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
179.304
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.582.688
Rezultat net
594.661
Angajați
2
Datorii
3.119.134
Active imobilizate
6.353.812
Active circulante
10.678.819
Capitaluri proprii
13.913.497
Venituri totale
4.190.349
Cheltuieli totale
3.503.643
Stocuri
242.650
Creanțe
10.082.831
Casă și conturi la bănci
353.338
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
179.304
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
8.755.309
Rezultat net
930.431
Angajați
3
Datorii
2.907.018
Active imobilizate
5.937.854
Active circulante
10.628.001
Capitaluri proprii
13.658.837
Venituri totale
8.998.040
Cheltuieli totale
7.897.873
Stocuri
242.662
Creanțe
9.713.716
Casă și conturi la bănci
671.623
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
179.304
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1992-11-30 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2016-03-3129.755 lei29.755 lei0 lei0 lei0 lei29.005 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-01–2026-10-02 · verificat 2026-10-02.

Dosar 258/93/2018/a502026-07-07 · Curtea de Apel BUCURESTI · Apelant Creditor

contestaţie · Apel

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-28 · 10:30

Soluție indisponibilă

Căi de atac declarate: Apel · 2026-06-30

Dosar 832/214/20252025-02-21 · Judecătoria COSTESTI · Reclamant

pretenţii · Fond

5 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-01-26 · 11:00

Respinge cererea

Respinge, ca rămas fără obiect, capătul principal al cererii de chemare în judecată formulată de reclamanta Coremi S.A., ***, în contradictoriu cu pârâta Alma Mondo Construct S.R.L., ***. Anulează cererea reclamantei cu privire la obligare pârâtei la plata dobânzii legale calculată de la data scadenţei sumelor restante până la data înregistrării cererii de chemare în judecată. Respinge, ca neîntemeiată, cererea reclamantei cu privire la obligarea pârâtei la plata dobânzii legale calculată asupra sumelor restante reprezentând chirie de la data înregistrării cererii de chemare în judecată până la data plăţii efective. Admite cererea reclamantei de obligare a pârâtei la plata dobânzii legale calculată asupra sumelor restante reprezentând refacturare energie, de la data înregistrării cererii de chemare în judecată până la data plăţii efective. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Costeşti. Pronunţată astăzi, 26.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţie prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 60/2026 · 2026-01-26

2026-01-16 · 11:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 26.01.2026, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată astăzi, 16.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-01-16

2026-01-14 · 11:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 16.01.2026, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată astăzi, 14.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-01-14

2025-12-22 · 11:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 14.01.2026, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată astăzi, 22.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei

2025-12-10 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 22.12.2025, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 10.12.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-12-10

Dosar 15832/280/20232023-09-07 · Judecătoria PITESTI · Creditor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

5 termene · ultima soluție: Admite cererea

2024-11-15 · 08:30

Admite cererea

Admite cererea de emitere ordonanţă de plată, a?a cum a fost modificată. Ordonă debitoarei să achite creditoarei suma de 19.909,20 lei, cu titlu de penalităţi de întârziere în cuantum de 1 % / zi de întârziere, conform contractului de închiriere nr. 181C/01.07.2021. Plata sumelor acordate prin prezenta hotărâre urmează a se efectua în termen de 30 de zile de la comunicarea hotărârii. Obligă debitoarea la plata către creditoare a sumei de 1200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru şi onorariu avocat. Executorie. Cu drept pentru debitoare de a formula cerere în anulare, care se depune la Judecătoria Piteşti, în termen de 10 zile de la data comunicării prezentei hotărâri. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 15.11.2024.

Document: Hotarare 8311/2024 · 2024-11-15

2024-11-11 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 15.11.2024. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 11.11.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-11-11

2024-10-31 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 11.11.2024. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 31.10.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-10-31

2024-05-16 · 09:30

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la 31.10.2024, ora 08:30, pentru când părţile au termen în cunoştinţă în temeiul art. 229 alin. 1 C. proc. civ.. Instanţa pune în vedere creditoarei să precizeze până la următorul termen de judecată, în concret, din ce este compus debitul. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 16 Mai 2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-05-16

2024-01-11 · 08:30

Amână cauza

În conformitate cu Hotărârea nr. 8 din 14.12.2023, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Piteşti, amână judecata cauzei şi acordă un nou termen de judecată la data de 16.05.2024, ora 09:30. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 11 Ianuarie 2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-01-11

Dosar 14574/280/20232023-08-16 · Judecătoria PITESTI · Creditor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

3 termene · ultima soluție: Admite cererea

2024-02-15 · 11:00

Admite cererea

Admite cererea formulată de creditoarea COREMI SA în contradictoriu cu debitoarea BOGDALIN INVEST INDUSTRY SRL. Obligă debitoarea să plătească creditoarei în termen de 20 de zile de la comunicare suma de 34316,40 lei reprezentând contravaloare chirii restante, suma de 28164,14 lei reprezentând penalităţi de întârziere aferente debitului principal calculate până la data de 30.06.2023, precum şi la plata în continuare a penalităţilor de întârziere în procent de 0,1% pe zi de întârziere până la plata efectivă a debitului. Obligă debitoarea să plătească creditoarei suma de 1200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată reprezentând taxă judiciară de timbru şi onorariu avocat. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Piteşti. Pronunţată astăzi, 15.02.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 622/2024 · 2024-02-15

2023-12-19 · 08:30

Repus pe rol

Repune cauza pe rol pentru lămuriri suplimentare privind numele debitoarei. Fixează termen la data de 15.02.2024 ora 11:00 şedinţă publică pentru când vor fi citate părţile, creditoarea urmând a fi citată cu menţiunea de a depune un extras ONRC privind-o pe debitoare. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată astăzi, 19.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheieredesedinta · 2023-12-19

2023-12-07 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 19.12.2023. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronun?area se va realiza prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată astăzi, 07.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-12-07

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
129049
Număr de înregistrare
J03/227/1991
Înmatriculare
3 aprilie 1991
EUID
ROONRC.J03/227/1991
Formă juridică
SA
Sediu social
PETROCHIMIŞTILOR 12A Sat Geamăna, Comuna Bradu Argeş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. PETROCHIMIŞTILOR 12A Geamăna ARGEŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
30 noiembrie 1992
Înregistrare fiscală
23 decembrie 2020
Telefon
0348436950 · Firme cu același număr
Fax
0348436950

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DUMITRU GHEORGHE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
COREMI SA
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.1992
Înregistrare fiscală
30 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J03/227/1991
Cod CAEN
7732
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş

Contact și adrese

Telefon
0348436950 · Firme cu același număr
Fax
0348436950 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. PETROCHIMIŞTILOR, NR.12A
Cod poștal fiscal
117141
Strada sediului
Str. Petrochimiştilor
Numărul sediului
12A
Localitatea sediului
Sat Geamăna Com. Bradu
Județul sediului
ARGEŞ
Codul poștal al sediului
117141
Strada domiciliului fiscal
Str. Petrochimiştilor
Numărul domiciliului fiscal
12A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Geamăna Com. Bradu
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
117141

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

56 activități autorizate

CAEN 2363 Rev. 2Fabricarea betonului

CAEN 2511 Rev. 2Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2512 Rev. 2Fabricarea de uși și ferestre din metal

CAEN 2562 Rev. 2Operațiuni de mecanică generală

CAEN 2599 Rev. 2Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

CAEN 3311 Rev. 2Repararea articolelor fabricate din metal

CAEN 3312 Rev. 2Repararea mașinilor

CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 3511 Rev. 2Producția de energie electrică

CAEN 3514 Rev. 2Comercializarea energiei electrice

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 2Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane

CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4511 Rev. 2Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)

CAEN 4519 Rev. 2Comerț cu alte autovehicule

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4531 Rev. 2Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4532 Rev. 2Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

CAEN 4612 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie

CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4614 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4639 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4663 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 4931 Rev. 2Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători

CAEN 4939 Rev. 2Alte transporturi terestre de călători n.c.a

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură

CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7711 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

CAEN 7732 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 7733 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)

CAEN 7739 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 8020 Rev. 2Activități de servicii privind sistemele de securizare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşSat Geamăna, Comuna BraduCAEN 7732
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI