Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CORINA MITRU PHOTOGRAPHY S.R.L.

CORINA MITRU PHOTOGRAPHY S.R.L.

CUI 37750966 · SRL· Bucureşti Sectorul 6

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

CORINA MITRU PHOTOGRAPHY S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 6. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-27,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 62,5 K lei, față de 85,9 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât7%

Marja netă calculată este 7% în 2025, față de 40,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202562,5 K lei-27,3% față de anul anterior2020: 62.4352021: 29.1262022: 74.6802023: 02024: 85.9102025: 62.467
Rezultat net 20254,4 K lei-87,4% față de anul anterior2020: 13.6572021: -19.6162022: 28.2952023: -31.6382024: 34.8142025: 4.387
Angajați 20250-100% față de anul anterior2020: 22021: 32022: 42023: 12024: 42025: 0
Capitaluri proprii 2025-9 K lei+32,8% față de anul anterior2020: -23.2922021: -42.9082022: -14.6132023: -47.1022024: -13.3642025: -8.977
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate043 K86 K2020: 62,4 K lei62,4 K20202021: 29,1 K lei29,1 K20212022: 74,7 K lei74,7 K20222023: 0 lei020232024: 85,9 K lei85,9 K20242025: 62,5 K lei62,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-67,3%-13,4%40,5%Mediana sectorului (2025): 11,2% · n=37452020: 21,9%21,9%20202021: -67,3%-67,3%20212022: 37,9%37,9%202220232024: 40,5%40,5%20242025: 7%7%2025

Cifra de afaceri: -27,3% față de anul anterior. Marja netă: 7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-9 K lei+32,8% față de anul anterior
Datorii88,4 K lei-17,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri0 lei85,9 K lei62,5 K lei-27,3% față de anul anterior
Rezultat net-31,6 K lei34,8 K lei4,4 K lei-87,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii-47,1 K lei-13,4 K lei-9 K lei+32,8% față de anul anterior
Datorii85,6 K lei107,2 K lei88,4 K lei-17,6% față de anul anterior
Creanțe28,4 K lei27,9 K lei167 lei-99,4% față de anul anterior
Angajați140-100% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri7%11,2%n=3.74540,5%11,2%n=3.971
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-11,3%41,1%n=3.365-14,2%46,3%n=3.506
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)111,3%47,8%n=3.365114,2%42,5%n=3.506
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)12,1%37,7%n=3.36517,5%38,7%n=3.506
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)5,5%3,7%n=3.36537,1%3,9%n=3.506
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,79×1,09×n=4.5560,72×1,16×n=4.747
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3600,96 zile38,86 zilen=3.093116,84 zile35,59 zilen=3.140
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600 zile18,86 zilen=1.5450 zile19,83 zilen=1.609
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—117.470 lein=1.64921.478 lei104.323 lein=1.840

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
62.467
Rezultat net
4.387
Angajați
0
Datorii
88.395
Active imobilizate
9.632
Active circulante
69.786
Capitaluri proprii
-8.977
Venituri totale
103.824
Cheltuieli totale
97.727
Stocuri
0
Creanțe
167
Casă și conturi la bănci
69.619
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
85.910
Rezultat net
34.814
Angajați
4
Datorii
107.214
Active imobilizate
16.431
Active circulante
77.419
Capitaluri proprii
-13.364
Venituri totale
204.525
Cheltuieli totale
162.394
Stocuri
0
Creanțe
27.882
Casă și conturi la bănci
49.537
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-31.638
Angajați
1
Datorii
85.583
Active imobilizate
23.229
Active circulante
30.371
Capitaluri proprii
-47.102
Venituri totale
102.234
Cheltuieli totale
133.872
Stocuri
0
Creanțe
28.374
Casă și conturi la bănci
1.997
Cheltuieli în avans
896
Venituri în avans
16.015
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
74.680
Rezultat net
28.295
Angajați
4
Datorii
19.879
Active imobilizate
30.028
Active circulante
19.901
Capitaluri proprii
-14.613
Venituri totale
187.944
Cheltuieli totale
158.546
Stocuri
—
Creanțe
14.116
Casă și conturi la bănci
5.785
Cheltuieli în avans
1.166
Venituri în avans
45.829
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
29.126
Rezultat net
-19.616
Angajați
3
Datorii
91.136
Active imobilizate
82.094
Active circulante
40.026
Capitaluri proprii
-42.908
Venituri totale
109.901
Cheltuieli totale
129.176
Stocuri
—
Creanțe
10.516
Casă și conturi la bănci
29.510
Cheltuieli în avans
1.696
Venituri în avans
75.588
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
62.435
Rezultat net
13.657
Angajați
2
Datorii
87.976
Active imobilizate
110.765
Active circulante
58.466
Capitaluri proprii
-23.292
Venituri totale
106.046
Cheltuieli totale
91.765
Stocuri
—
Creanțe
18.820
Casă și conturi la bănci
39.646
Cheltuieli în avans
801
Venituri în avans
105.348
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-06-13 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
37750966
Număr de înregistrare
J2017009117406
Înmatriculare
13 iunie 2017
EUID
ROONRC.J2017009117406
Formă juridică
SRL
Sediu social
LĂŢEA GHEORGHE 11 C69 Bucureşti Sectorul 6 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str LĂŢEA GHEORGHE 11 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
13 iunie 2017
Înregistrare fiscală
6 iunie 2025
Telefon
0766445525 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MITRU CORINA-DANIELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CORINA MITRU PHOTOGRAPHY S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 24.08.2026
Înregistrare fiscală
13 iunie 2017
Număr registrul comerțului
J2017009117406
Cod CAEN
7420
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0766445525 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR LĂŢEA GHEORGHE, NR.11, CAMERA 2, BL.C69, SC.2, ET.3, AP.72
Strada sediului
Str LĂŢEA GHEORGHE
Numărul sediului
11
Localitatea sediului
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii sediu
CAMERA 2
Strada domiciliului fiscal
Str LĂŢEA GHEORGHE
Numărul domiciliului fiscal
11
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

12 activități autorizate

CAEN 1722 Rev. 2Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton

CAEN 2511 Rev. 2Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 4932 Rev. 2Transporturi cu taxiuri

CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7320 Rev. 2Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7420 Rev. 2Activități fotografice

CAEN 7711 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 6CAEN 7420
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI