Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CORPORATE PERFORMANCE MANAGEMENT SA GENEVA SUCURSALA BUCURESTI

CORPORATE PERFORMANCE MANAGEMENT SA GENEVA SUCURSALA BUCURESTI

CUI 35136782 · N/A· Bucureşti Sectorul 4

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

CORPORATE PERFORMANCE MANAGEMENT SA GENEVA SUCURSALA BUCURESTI are sediul în Bucureşti Sectorul 4. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+8,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 5,7 mil. lei, față de 5,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+68,2%

Datoriile raportate sunt 1,4 mil. lei în 2025, față de 839,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20255,7 mil. lei+8,6% față de anul anterior2020: 3.629.4092021: 2.640.6632022: 3.072.5082023: 3.701.8502024: 5.213.7902025: 5.660.589
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 985.5872021: 189.0942022: 141.3152023: 02024: 02025: 0
Angajați 202514+55,6% față de anul anterior2020: 82021: 92022: 102023: 102024: 92025: 14
Capitaluri proprii 20253,6 mil. lei+4,9% față de anul anterior2020: 1.734.0432021: 1.923.1372022: 2.064.4522023: 2.511.0512024: 3.471.2462025: 3.642.352
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.6 mil.2020: 3,6 mil. lei3,6 mil.20202021: 2,6 mil. lei2,6 mil.20212022: 3,1 mil. lei3,1 mil.20222023: 3,7 mil. lei3,7 mil.20232024: 5,2 mil. lei5,2 mil.20242025: 5,7 mil. lei5,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%13,6%27,2%Mediana sectorului (2025): 0% · n=3762020: 27,2%27,2%20202021: 7,2%7,2%20212022: 4,6%4,6%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: +8,6% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii3,6 mil. lei+4,9% față de anul anterior
Datorii1,4 mil. lei+68,2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri3,7 mil. lei5,2 mil. lei5,7 mil. lei+8,6% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii2,5 mil. lei3,5 mil. lei3,6 mil. lei+4,9% față de anul anterior
Datorii688,1 K lei839,6 K lei1,4 mil. lei+68,2% față de anul anterior
Creanțe3,1 mil. lei4,2 mil. lei5 mil. lei+17,4% față de anul anterior
Angajați10914+55,6% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=3760%0%n=871
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)72%42,7%n=37080,8%49,2%n=926
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)27,9%50,5%n=37019,5%47,9%n=926
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0,7%13,1%n=3700%13,8%n=926
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=3690%0%n=921
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=3840%0%n=978
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii3,56×1,22×n=4635,12×1,38×n=1.193
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360314,84 zile110,01 zilen=356291,25 zile113 zilen=823
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600 zile0,7 zilen=1840 zile5,54 zilen=439
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați404.328 lei466.916 lein=294579.310 lei390.185 lein=652

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.660.589
Rezultat net
0
Angajați
14
Datorii
1.411.913
Active imobilizate
37.848
Active circulante
5.021.123
Capitaluri proprii
3.642.352
Venituri totale
6.848.216
Cheltuieli totale
6.559.373
Stocuri
0
Creanțe
4.950.571
Casă și conturi la bănci
70.552
Cheltuieli în avans
24.840
Venituri în avans
29.546
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.213.790
Rezultat net
0
Angajați
9
Datorii
839.640
Active imobilizate
1.796
Active circulante
4.295.272
Capitaluri proprii
3.471.246
Venituri totale
5.235.824
Cheltuieli totale
4.057.492
Stocuri
0
Creanțe
4.218.119
Casă și conturi la bănci
77.153
Cheltuieli în avans
15.124
Venituri în avans
1.306
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.701.850
Rezultat net
0
Angajați
10
Datorii
688.061
Active imobilizate
10.795
Active circulante
3.163.391
Capitaluri proprii
2.511.051
Venituri totale
3.761.344
Cheltuieli totale
3.202.864
Stocuri
0
Creanțe
3.116.025
Casă și conturi la bănci
47.366
Cheltuieli în avans
31.454
Venituri în avans
6.528
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.072.508
Rezultat net
141.315
Angajați
10
Datorii
587.060
Active imobilizate
3.633
Active circulante
2.620.849
Capitaluri proprii
2.064.452
Venituri totale
3.132.334
Cheltuieli totale
2.957.069
Stocuri
0
Creanțe
2.582.039
Casă și conturi la bănci
38.810
Cheltuieli în avans
27.030
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.640.663
Rezultat net
189.094
Angajați
9
Datorii
407.968
Active imobilizate
0
Active circulante
2.311.339
Capitaluri proprii
1.923.137
Venituri totale
2.734.680
Cheltuieli totale
2.505.456
Stocuri
0
Creanțe
1.629.219
Casă și conturi la bănci
682.120
Cheltuieli în avans
19.766
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.629.409
Rezultat net
985.587
Angajați
8
Datorii
791.553
Active imobilizate
0
Active circulante
2.510.954
Capitaluri proprii
1.734.043
Venituri totale
3.662.330
Cheltuieli totale
2.499.257
Stocuri
0
Creanțe
2.510.954
Casă și conturi la bănci
0
Cheltuieli în avans
14.642
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
0
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2024-10-18 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

Nu sunt reprezentanți disponibili în profil.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
35136782
Număr de înregistrare
J2015012747407
Înmatriculare
16 octombrie 2015
EUID
ROONRC.J2015012747407
Formă juridică
N/A
Sediu social
Văcărești 391 Bucureşti Sectorul 4 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Cal Văcărești 391 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sucursala
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
18 octombrie 2024
Înregistrare fiscală
10 februarie 2026

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CORPORATE PERFORMANCE MANAGEMENT SA GENEVA SUCURSALA BUCURESTI
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 18.10.2024
Înregistrare fiscală
19 octombrie 2015
Număr registrul comerțului
J2015012747407
Cod CAEN
7020
Formă juridică
ALTE FORME JURIDICE
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
ALTE FORME DE PROPRIETATE
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CAL VĂCĂREȘTI, NR.391, SUN OFFICES. INTRAREA A. ETAJ 3. BIROUL 320. 321, ET.3
Cod poștal fiscal
40055
Strada sediului
Cal. Văcăreşti
Numărul sediului
391
Localitatea sediului
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
40055
Detalii sediu
SUN OFFICES. INTRAREA A. ETAJ 3. BIROUL 320. 321
Strada domiciliului fiscal
Cal. Văcăreşti
Numărul domiciliului fiscal
391
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
40055
Detalii domiciliu fiscal
SUN OFFICES. INTRAREA A. ETAJ 3. BIROUL 320. 321

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 decembrie 2015
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

4 activități autorizate

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 4CAEN 7020
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI