Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,7 mil. lei, față de 2,6 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025CRAICOLECT SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în scădere.
CRAICOLECT SRL are sediul în Sat Leamna de Jos, Comuna Bucovaţ. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 1,7% în 2025, față de 5,5% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 1,5% · n=137Cifra de afaceri: +1,9% față de anul anterior.Marjă netă 1,7% · -3,8 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3,2 mil. lei | 2,6 mil. lei | 2,7 mil. lei | +1,9% față de anul anterior |
| Rezultat net | -462,9 K lei | 143 K lei | 45,6 K lei | -68,1% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 407,3 K lei | 150,3 K lei | 64,9 K lei | -56,8% față de anul anterior |
| Datorii | 1 mil. lei | 1,1 mil. lei | 1,2 mil. lei | +5,2% față de anul anterior |
| Creanțe | 497,4 K lei | 353,4 K lei | 430,6 K lei | +21,9% față de anul anterior |
| Angajați | 26 | 17 | 18 | +5,9% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 1,5% (n=137) · 2024: 2,7% (n=211)
Mediana sectorului: 2025: 1% (n=140) · 2024: 2,6% (n=225)
Mediana sectorului: 2025: 7,4% (n=127) · 2024: 10,9% (n=200)
Mediana sectorului: 2025: 617.770 lei (n=134) · 2024: 543.782 lei (n=205)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 40,3% (n=140) · 2024: 41,8% (n=225)
Mediana sectorului: 2025: 53,2% (n=140) · 2024: 52,8% (n=225)
Mediana sectorului: 2025: 40,7% (n=140) · 2024: 40,6% (n=225)
Mediana sectorului: 2025: 1,03× (n=144) · 2024: 1,08× (n=240)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 52,9 zile (n=137) · 2024: 58,2 zile (n=211)
Mediana sectorului: 2025: 29,8 zile (n=135) · 2024: 35,5 zile (n=209)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 2.663.786
- Rezultat net
- 45.640
- Angajați
- 18
- Datorii
- 1.192.454
- Active imobilizate
- 416.296
- Active circulante
- 841.082
- Capitaluri proprii
- 64.924
- Venituri totale
- 2.683.114
- Cheltuieli totale
- 2.618.224
- Stocuri
- 58.141
- Creanțe
- 430.600
- Casă și conturi la bănci
- 352.341
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 2.614.454
- Rezultat net
- 142.979
- Angajați
- 17
- Datorii
- 1.133.311
- Active imobilizate
- 641.924
- Active circulante
- 641.670
- Capitaluri proprii
- 150.283
- Venituri totale
- 2.738.792
- Cheltuieli totale
- 2.585.258
- Stocuri
- 60.983
- Creanțe
- 353.379
- Casă și conturi la bănci
- 227.308
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 3.187.062
- Rezultat net
- -462.928
- Angajați
- 26
- Datorii
- 1.004.394
- Active imobilizate
- 749.537
- Active circulante
- 662.161
- Capitaluri proprii
- 407.304
- Venituri totale
- 3.316.642
- Cheltuieli totale
- 3.779.570
- Stocuri
- 94.737
- Creanțe
- 497.402
- Casă și conturi la bănci
- 70.022
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 6.327.233
- Rezultat net
- 1.586.749
- Angajați
- 32
- Datorii
- 744.728
- Active imobilizate
- 1.044.428
- Active circulante
- 1.290.532
- Capitaluri proprii
- 1.590.232
- Venituri totale
- 6.340.573
- Cheltuieli totale
- 4.451.360
- Stocuri
- 159.156
- Creanțe
- 887.468
- Casă și conturi la bănci
- 243.908
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 5.565.891
- Rezultat net
- 2.053.466
- Angajați
- 35
- Datorii
- 409.094
- Active imobilizate
- 951.145
- Active circulante
- 1.561.432
- Capitaluri proprii
- 2.103.483
- Venituri totale
- 5.565.891
- Cheltuieli totale
- 3.371.833
- Stocuri
- 84.902
- Creanțe
- 610.173
- Casă și conturi la bănci
- 866.357
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 3.139.843
- Rezultat net
- 651.820
- Angajați
- 31
- Datorii
- 284.083
- Active imobilizate
- 756.696
- Active circulante
- 977.405
- Capitaluri proprii
- 1.450.018
- Venituri totale
- 3.147.619
- Cheltuieli totale
- 2.465.283
- Stocuri
- 112.086
- Creanțe
- 251.176
- Casă și conturi la bănci
- 614.143
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2013-02-22 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
8 dosare cu nume identic · 2021-10-15–2026-10-16 · verificat 2026-10-16.
validare poprire · Fond
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată · Fond
2 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Deschidere procedură generală
Admite cererea formulată de debitorul S.C. CRAICOLECT S.R.L. pentru deschiderea procedurii generale de insolvenţă. În temeiul art. 71 alin. 1 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Dispune deschiderea procedurii generale de insolvenţă împotriva debitorului S.C. CRAICOLECT S.R.L. În temeiul art. 73 raportat la art. 45 alin. 1 lit. d din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Numeşte administrator judiciar provizoriu IGNAT GROUP IPURL, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 64 din lege, cu o retribuţie lunară provizorie de 1500 lei. În temeiul art. 99 din lege, Dispune notificarea deschiderii procedurii către debitoare, creditori, ORC de pe lângă Tribunalul Dolj în vederea efectuării din oficiu a cuvenitelor menţiuni, precum şi publicarea în Buletinul procedurilor de insolvenţă. Fixează termenul limită pentru depunerea creanţelor la 26.10.2026. Fixează termenul limită pentru verificarea creanţelor, întocmirea şi publicarea în BPI a tabelului preliminar al creanţelor la 16.11.2026. Fixează termenul pentru soluţionarea eventualelor contestaţii şi publicarea în BPI a tabelului definitiv al creanţelor 11.12.2026. Fixează termen la data de 29.09.2026 pentru depunerea raportului prevăzut de art. 92 din lege şi la data de 19.10.2026 pentru depunerea raportului prevăzut de art. 97. Dispune trimiterea notificărilor către toţi creditorii, de către administratorul judiciar şi publicarea într-un ziar de largă circulaţie. În temeiul art. 53 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Dispune convocarea adunării generale a asociaţilor de către administratorul judiciar în termen de 10 de zile de la deschiderea procedurii, pentru desemnarea administratorului special. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Dispune deschiderea de către debitor a unui cont bancar la banca la care are deschis cont, din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii. În cazul neîndeplinirii obligaţiei, contul va fi deschis de către lichidatorul judiciar. Dispune comunicarea sentinţei către instanţele judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul debitorului şi tuturor băncilor unde acesta are deschise conturi. Acordă termen de fond la 19.01.2026. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare la Curtea de Apel Craiova, apel ce se va depune la Tribunalul Dolj. Dată în Camera de Consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei conform art. 402 C. Proc. Civ., azi 09.09.2026.
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2026-09-09
ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond
1 termen · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond
2 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Amână cauza
cerere de amânare
Document: incheieredesedinta · 2026-06-17
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: Admite in parte cererea
Admite in parte cererea
Admite în parte cererea de validare a popririi privind pe creditorul INVESTCAPITAL LTD, pe debitorul BIRCAN IONUT DANIEL şi pe terţul poprit CRAICOLECT SRL. Dispune validarea popririi înfiinţate prin adresa din data de 20.10.2025, emisă în dosarul nr. 4140/2024 al BEJ Graf Antonio Lenhard, asupra veniturilor debitorului BIRCAN IONUT DANIEL, datorate de terţul poprit CRAICOLECT SRL, pentru perioada 21.10.2025-06.11.2025. Obligă terţul poprit CRAICOLECT SRL să plătească, în limitele creanţei de 1365,70 lei şi în limita urmăribilă, creditorului INVESTCAPITAL LTD, suma datorată debitorului BIRCAN IONUT DANIEL, pentru perioada 21.10.2025-06.11.2025. Respinge cererea privind amendarea terţului poprit ca neîntemeiată. Obligă terţul poprit la plata către creditor a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxa judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Craiova. Pronunţată, astăzi, 19.03.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: _Hotarare 2879/2026 · 2026-03-19
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge cererea de validare a popririi ca rămasă fără obiect. Respinge cererea privind amendarea terţului poprit ca neîntemeiată. Obligă terţul poprit să plătească creditorului suma de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în 5 zile de la comunicare, cerere de apel ce se va depune la sediul Judecătoriei Craiova. Pronunţată, astăzi, 08.04.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Document: _Hotarare 3796/2026 · 2026-04-08
ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond
2 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea de chemare în judecată. Ordonă debitoarei să plătească creditoarei suma de 10.000 lei reprezentând debit restant, precum şi dobânda legală penalizatoare pentru raporturi între profesionişti aferentă sumei de 34.173,40 lei, calculată de la data scadenţei fiecărei facturi şi până la data plăţii efective, în termen de 30 de zile de la comunicarea prezentei ordonan?e, astfel: factura seria ESPF nr. 797/05.11.2024 - parţial, respectiv suma de 19.207,36 lei din total facturat de 19.236,35 lei, factura seria ESPF nr. 805/06.11.2024 – suma de 2.441,88 lei, factura seria ESPF nr. 806/06.11.2024 – suma de 1.266,16 lei, factura seria ESPF nr. 859/27.11.2024 – suma de 2.290,75 lei, factura seria ESPF nr. 896/17.12.2024 – suma de 575,95 lei, factura seria ESPF nr. 4/13.01.2025 – suma de 869,89 lei, factura seria ESPF nr. 31/21.01.2025 – suma de 7.521,40 lei. Obligă debitoarea la plata către creditoare a sumei de 2.200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie. Cu drept de cerere în anulare pentru debitoare în termen de 10 zile de la comunicare, cerere ce va fi depusă la Judecătoria Craiova. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 10.11.2025.
Document: _Hotarare 11337/2025 · 2025-11-10
Amână cauza
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Craiova nr. 4 din 26.08.2025, prin care s-a dispus suspendarea activităţii de judecată, începând cu data de 27.08.2025 şi până la retragerea proiectului de lege privind reforma pensiilor de serviciu ale magistraţilor, se constată că şedinţa de judecată din data de 13.10.2025, completul CS 2 2025, nu se va desfăşura, urmând ca părţile să fie înştiinţate prin citaţie pentru noul termen de judecată.
validare poprire · Fond
1 termen · ultima soluție: Anulează cererea
Anulează cererea
Anulează cererea de validare poprire, formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD, în contradictoriu cu debitorii Dorobanţu George Gabriel, Dorobanţu Ileana şi terţul poprit CRAICOLECT SRL. Cu drept de a cere reexaminarea, pentru partea reclamantă, în termen de 15 zile de la comunicare, cererea de reexaminare urmând a se depune la Judecătoria Craiova. Dată în cameră de consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi , 04.09.2024.
Document: Incheiereanularecerere · 2024-09-04
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 31270802
- Număr de înregistrare
- J2013000320162
- Înmatriculare
- 22 februarie 2013
- EUID
- ROONRC.J2013000320162
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- 95A Sat Leamna de Jos, Comuna Bucovaţ Dolj
- Adresă fiscală
- 95A Leamna de Jos DOLJ
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 22 februarie 2013
- Înregistrare fiscală
- 27 ianuarie 2026
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- PUIU LIVIU-NICOLAE
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- CRAICOLECT SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 22.02.2013
- Înregistrare fiscală
- 22 februarie 2013
- Număr registrul comerțului
- J2013000320162
- Cod CAEN
- 3821
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- JUD. DOLJ, SAT LEAMNA DE JOS COM. BUCOVĂŢ, , NR.95A
- Cod poștal fiscal
- 207128
- Numărul sediului
- 95A
- Localitatea sediului
- Sat Leamna de Jos Com. Bucovăţ
- Județul sediului
- DOLJ
- Codul poștal al sediului
- 207128
- Numărul domiciliului fiscal
- 95A
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Leamna de Jos Com. Bucovăţ
- Județul domiciliului fiscal
- DOLJ
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 207128
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 7 martie 2013
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 7 martie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 martie 2018
- Actualizare TVA la încasare
- 2 februarie 2018
- Publicare TVA la încasare
- 3 februarie 2018
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 februarie 2024
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
8 activități autorizate
CAEN 3811 Rev. 2Colectarea deșeurilor nepericuloase
CAEN 3812 Rev. 2Colectarea deșeurilor periculoase
CAEN 3821 Rev. 2Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
CAEN 3822 Rev. 2Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase
CAEN 3831 Rev. 2Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
CAEN 3832 Rev. 2Recuperarea materialelor reciclabile sortate
CAEN 4677 Rev. 2Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-16 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.