Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CRISALIPROD CARMANGERIE S.R.L.

CRISALIPROD CARMANGERIE S.R.L.

CUI 39750016 · SRL· Sat Podoleni, Comuna Podoleni· Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

CRISALIPROD CARMANGERIE S.R.L. are sediul în Sat Podoleni, Comuna Podoleni și raportează activitatea comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20245,8 mil. leiFără an comparabil2020: 3.792.0052021: 4.011.6402022: 5.369.6242023: 5.933.2712024: 5.795.515
Rezultat net 20240 leiFără an comparabil2020: 503.7982021: 156.9272022: 542.3112023: 299.1862024: 0
Angajați 20249Fără an comparabil2020: 72021: 82022: 92023: 82024: 9
Capitaluri proprii 20241,5 mil. leiFără an comparabil2020: 590.5972021: 722.5252022: 1.264.8362023: 1.214.3152024: 1.506.337
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.6 mil.2020: 3,8 mil. lei3,8 mil.20202021: 4 mil. lei4 mil.20212022: 5,4 mil. lei5,4 mil.20222023: 5,9 mil. lei5,9 mil.20232024: 5,8 mil. lei5,8 mil.2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6,6%13,3%Mediana sectorului (2024): 0% · n=27362020: 13,3%13,3%20202021: 3,9%3,9%20212022: 10,1%10,1%20222023: 5%5%20232024: 0%0%2024
Capital și datorii2024 comparat cu —
Capitaluri proprii1,5 mil. leiFără an comparabil
Datorii991,2 K leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri5,4 mil. lei5,9 mil. lei5,8 mil. leiFără an comparabil
Rezultat net542,3 K lei299,2 K lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii1,3 mil. lei1,2 mil. lei1,5 mil. leiFără an comparabil
Datorii501,7 K lei744,2 K lei991,2 K leiFără an comparabil
Creanțe488,8 K lei152,7 K lei103,4 K leiFără an comparabil
Angajați989Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=2.736
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)57,4%38,9%n=2.387
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)37,8%61,1%n=2.387
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)69,6%27,2%n=2.387
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=2.355
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=2.408
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,81×1,06×n=3.241
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3606,42 zile6,64 zilen=2.410
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36037,85 zile44,44 zilen=2.643
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați643.946 lei443.156 lein=2.187

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.795.515
Rezultat net
0
Angajați
9
Datorii
991.228
Active imobilizate
1.826.449
Active circulante
798.926
Capitaluri proprii
1.506.337
Venituri totale
7.020.868
Cheltuieli totale
6.771.872
Stocuri
609.389
Creanțe
103.406
Casă și conturi la bănci
86.131
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
127.810
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.933.271
Rezultat net
299.186
Angajați
8
Datorii
744.163
Active imobilizate
1.546.322
Active circulante
558.900
Capitaluri proprii
1.214.315
Venituri totale
7.149.633
Cheltuieli totale
6.802.675
Stocuri
401.620
Creanțe
152.650
Casă și conturi la bănci
4.630
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
146.744
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.369.624
Rezultat net
542.311
Angajați
9
Datorii
501.688
Active imobilizate
419.113
Active circulante
1.303.785
Capitaluri proprii
1.264.836
Venituri totale
6.535.822
Cheltuieli totale
5.957.148
Stocuri
481.922
Creanțe
488.795
Casă și conturi la bănci
333.068
Cheltuieli în avans
43.626
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.011.640
Rezultat net
156.927
Angajați
8
Datorii
535.059
Active imobilizate
390.305
Active circulante
823.653
Capitaluri proprii
722.525
Venituri totale
4.822.822
Cheltuieli totale
4.625.810
Stocuri
417.882
Creanțe
348.156
Casă și conturi la bănci
57.615
Cheltuieli în avans
43.626
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.792.005
Rezultat net
503.798
Angajați
7
Datorii
526.630
Active imobilizate
418.198
Active circulante
655.403
Capitaluri proprii
590.597
Venituri totale
4.783.926
Cheltuieli totale
4.245.010
Stocuri
299.330
Creanțe
326.547
Casă și conturi la bănci
29.526
Cheltuieli în avans
43.626
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2018-08-13 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39750016
Număr de înregistrare
J2018000781270
Înmatriculare
13 august 2018
EUID
ROONRC.J2018000781270
Formă juridică
SRL
Sediu social
Ştefan cel Mare şi Sfânt 84 Sat Podoleni, Comuna Podoleni Neamţ
Adresă fiscală
Str Ştefan cel Mare şi Sfânt 84 Podoleni NEAMŢ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
13 august 2018
Înregistrare fiscală
10 februarie 2025
Telefon
0751921862 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CROITORIU ALIN-COSMIN
administrator
CROITORIU CRISTIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CRISALIPROD CARMANGERIE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 13.08.2018
Înregistrare fiscală
13 august 2018
Număr registrul comerțului
J2018000781270
Cod CAEN
4776
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ

Contact și adrese

Telefon
0751921862 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. NEAMŢ, SAT PODOLENI COM. PODOLENI, STR. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÂNT, NR.84
Cod poștal fiscal
617335
Strada sediului
Str. Ştefan cel Mare şi Sfânt
Numărul sediului
84
Localitatea sediului
Sat Podoleni Com. Podoleni
Județul sediului
NEAMŢ
Codul poștal al sediului
617335
Strada domiciliului fiscal
Str. Ştefan cel Mare şi Sfânt
Numărul domiciliului fiscal
84
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Podoleni Com. Podoleni
Județul domiciliului fiscal
NEAMŢ
Cod poștal domiciliu fiscal
617335

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
22 noiembrie 2018
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

18 activități autorizate

CAEN 0111 Rev. 3Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

CAEN 0113 Rev. 3Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor

CAEN 0141 Rev. 3Creșterea bovinelor de lapte

CAEN 1011 Rev. 3Prelucrarea și conservarea cărnii

CAEN 1012 Rev. 3Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre

CAEN 1013 Rev. 3Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

CAEN 1051 Rev. 3Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

CAEN 4632 Rev. 3Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

CAEN 4633 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4722 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul NeamţSat Podoleni, Comuna PodoleniCAEN 4711
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI