Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CRISSMAR FASHION STYLE SRL

CRISSMAR FASHION STYLE SRL

CUI 36640523 · SRL· Oraş Voluntari· Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

CRISSMAR FASHION STYLE SRL are sediul în Oraş Voluntari și raportează activitatea comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20242,9 mil. leiFără an comparabil2020: 293.3752022: 860.4562023: 715.5082024: 2.919.139
Rezultat net 20240 leiFără an comparabil2020: 02022: 02023: 160.3252024: 0
Angajați 20242Fără an comparabil2020: 52022: 62023: 42024: 2
Capitaluri proprii 20242 mil. leiFără an comparabil2020: 347.2552022: 291.5102023: 272.3722024: 2.017.931
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.3 mil.2020: 293,4 K lei293,4 K20202022: 860,5 K lei860,5 K20222023: 715,5 K lei715,5 K20232024: 2,9 mil. lei2,9 mil.2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%11,2%22,4%Mediana sectorului (2024): 0% · n=1642020: 0%0%20202022: 0%0%20222023: 22,4%22,4%20232024: 0%0%2024
Capital și datorii2024 comparat cu —
Capitaluri proprii2 mil. leiFără an comparabil
Datorii560,5 K leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri860,5 K lei715,5 K lei2,9 mil. leiFără an comparabil
Rezultat net0 lei160,3 K lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii291,5 K lei272,4 K lei2 mil. leiFără an comparabil
Datorii473,4 K lei440,8 K lei560,5 K leiFără an comparabil
Creanțe258,7 K lei131,2 K lei805 K leiFără an comparabil
Angajați642Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=164
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)78,3%36,7%n=137
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)21,7%63,9%n=137
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)16,2%8,1%n=137
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=137
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=138
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii3,86×1,21×n=188
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36099,28 zile52,9 zilen=149
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360163,54 zile129,84 zilen=159
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați1.459.570 lei472.537 lein=129

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.919.139
Rezultat net
0
Angajați
2
Datorii
560.475
Active imobilizate
417.156
Active circulante
2.161.250
Capitaluri proprii
2.017.931
Venituri totale
3.015.206
Cheltuieli totale
1.153.145
Stocuri
1.326.090
Creanțe
805.029
Casă și conturi la bănci
30.131
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
450
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
715.508
Rezultat net
160.325
Angajați
4
Datorii
440.824
Active imobilizate
36.766
Active circulante
676.430
Capitaluri proprii
272.372
Venituri totale
715.892
Cheltuieli totale
549.268
Stocuri
450.592
Creanțe
131.204
Casă și conturi la bănci
94.634
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
450
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
860.456
Rezultat net
0
Angajați
6
Datorii
473.360
Active imobilizate
33.966
Active circulante
730.904
Capitaluri proprii
291.510
Venituri totale
861.202
Cheltuieli totale
561.702
Stocuri
210.372
Creanțe
258.655
Casă și conturi la bănci
261.877
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
450
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
293.375
Rezultat net
0
Angajați
5
Datorii
26.339
Active imobilizate
29.166
Active circulante
344.428
Capitaluri proprii
347.255
Venituri totale
384.785
Cheltuieli totale
251.755
Stocuri
48.834
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
295.594
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
450
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-10-17 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
36640523
Număr de înregistrare
J2016004127232
Înmatriculare
17 octombrie 2016
EUID
ROONRC.J2016004127232
Formă juridică
SRL
Sediu social
ŞCOLII 40A 1 Oraş Voluntari Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str ŞCOLII 40A Oraş Voluntari ILFOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
17 octombrie 2016
Înregistrare fiscală
2 aprilie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MITROI CRISTINA-ANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CRISSMAR FASHION STYLE SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 17.10.2016
Înregistrare fiscală
17 octombrie 2016
Număr registrul comerțului
J2016004127232
Cod CAEN
4642
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. ŞCOLII, NR.40A, BL.1, SC.1, ET.3, AP.11
Cod poștal fiscal
77190
Strada sediului
Str. Şcolii
Numărul sediului
40A
Localitatea sediului
Orş. Voluntari
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77190
Strada domiciliului fiscal
Str. Şcolii
Numărul domiciliului fiscal
40A
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Voluntari
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77190

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 septembrie 2022
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 octombrie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

20 activități autorizate

CAEN 4641 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor textile

CAEN 4642 Rev. 3Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

CAEN 4645 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4648 Rev. 3Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4771 Rev. 3Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CAEN 4772 Rev. 3Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4777 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4931 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic

CAEN 4933 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CAEN 4939 Rev. 3Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5226 Rev. 3Alte activități anexe transporturilor

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovOraş VoluntariCAEN 4642
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI