Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.

CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.

CUI 45417319 · SRL· Municipiul Miercurea Ciuc

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L. are sediul în Municipiul Miercurea Ciuc. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+19,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,9 mil. lei, față de 1,6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+135,7%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,9 mil. lei+19,7% față de anul anterior2022: 450.8802023: 1.718.7872024: 1.583.8842025: 1.896.543
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2022: 02023: 02024: 02025: 0
Angajați 202534+6,3% față de anul anterior2022: 192023: 282024: 322025: 34
Capitaluri proprii 202550,2 K lei+0,9% față de anul anterior2022: 2002023: 2002024: 49.7832025: 50.218
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0948 K2 mil.2022: 450,9 K lei450,9 K20222023: 1,7 mil. lei1,7 mil.20232024: 1,6 mil. lei1,6 mil.20242025: 1,9 mil. lei1,9 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%0,5%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=412022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: +19,7% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii50,2 K lei+0,9% față de anul anterior
Datorii454,8 K lei+31,8% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,7 mil. lei1,6 mil. lei1,9 mil. lei+19,7% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii200 lei49,8 K lei50,2 K lei+0,9% față de anul anterior
Datorii231,7 K lei345 K lei454,8 K lei+31,8% față de anul anterior
Creanțe317,3 K lei223,8 K lei527,4 K lei+135,7% față de anul anterior
Angajați283234+6,3% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=410%0%n=45
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)5%29,5%n=385,6%42,3%n=42
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)45,5%61,4%n=3839,1%50,1%n=42
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)26,5%78,4%n=3838,8%71,9%n=42
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=380%0%n=42
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=380%0%n=37
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,62×0,65×n=421,56×0,83×n=46
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360100,11 zile67,06 zilen=3650,86 zile64,41 zilen=39
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3603,64 zile11,2 zilen=3044,38 zile11,02 zilen=36
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați55.781 lei207.306 lein=3249.496 lei230.374 lein=34

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.896.543
Rezultat net
0
Angajați
34
Datorii
454.774
Active imobilizate
264.669
Active circulante
734.797
Capitaluri proprii
50.218
Venituri totale
7.176.267
Cheltuieli totale
7.175.486
Stocuri
19.164
Creanțe
527.374
Casă și conturi la bănci
188.259
Cheltuieli în avans
50
Venituri în avans
494.524
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.583.884
Rezultat net
0
Angajați
32
Datorii
345.024
Active imobilizate
341.850
Active circulante
539.504
Capitaluri proprii
49.783
Venituri totale
5.851.819
Cheltuieli totale
5.792.792
Stocuri
195.260
Creanțe
223.785
Casă și conturi la bănci
120.459
Cheltuieli în avans
49
Venituri în avans
486.596
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
1.718.787
Rezultat net
0
Angajați
28
Datorii
231.680
Active imobilizate
399.886
Active circulante
476.929
Capitaluri proprii
200
Venituri totale
4.965.421
Cheltuieli totale
4.965.421
Stocuri
13.308
Creanțe
317.264
Casă și conturi la bănci
146.357
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
644.935
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
450.880
Rezultat net
0
Angajați
19
Datorii
294.638
Active imobilizate
360.420
Active circulante
485.978
Capitaluri proprii
200
Venituri totale
1.616.573
Cheltuieli totale
1.616.573
Stocuri
3.168
Creanțe
43.063
Casă și conturi la bănci
439.747
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
551.560
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-02-12Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-12-30 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

1 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45417319
Număr de înregistrare
J2021000707193
Înmatriculare
30 decembrie 2021
EUID
ROONRC.J2021000707193
Formă juridică
SRL
Sediu social
STADION 3 Municipiul Miercurea Ciuc Harghita · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str STADION 3 Miercurea Ciuc HARGHITA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
30 decembrie 2021
Înregistrare fiscală
3 martie 2025
Telefon
0755804788 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PÁL-ANTAL ILDIKÓ
administrator
PÉTER GYÖRGY
administrator
SZÁSZ LÓRÁND

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CSÍKI SPORTCENTRUM S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 30.12.2021
Înregistrare fiscală
30 decembrie 2021
Număr registrul comerțului
J2021000707193
Cod CAEN
9311
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita

Contact și adrese

Telefon
0755804788 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. STADION, NR.3, SALA DE SPORT MULTIFUNCȚIONALĂ ERŐSS ZSOLT ARÉNA
Cod poștal fiscal
530223
Strada sediului
Str. Stadion
Numărul sediului
3
Localitatea sediului
Mun. Miercurea Ciuc
Județul sediului
HARGHITA
Codul poștal al sediului
530223
Detalii sediu
Sala de sport multifuncțională Erőss Zsolt Aréna
Strada domiciliului fiscal
Str. Stadion
Numărul domiciliului fiscal
3
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Miercurea Ciuc
Județul domiciliului fiscal
HARGHITA
Cod poștal domiciliu fiscal
530223
Detalii domiciliu fiscal
Sala de sport multifuncțională Erőss Zsolt Aréna

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 2023
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (1) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Colegiul National "Marton Aron"1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de inchiriere sau de vanzare de imobile (Rev.2)1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

12 februarie 2026Achiziție directă

Chiria suprafeței de joc Sala de Sport din str. Kos Karoly

Autoritate: Colegiul National "Marton Aron"

CPV 70310000-7 — Servicii de inchiriere sau de vanzare de imobile (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 70310000-7

Vezi detaliile atribuirii →
54.869 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

29 activități autorizate

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4761 Rev. 3Comerț cu amănuntul al cărților

CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

CAEN 4763 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5510 Rev. 3Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN 5520 Rev. 3Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN 5530 Rev. 3Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 5611 Rev. 3Restaurante

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 5630 Rev. 3Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7912 Rev. 3Activități ale tur-operatorilor

CAEN 7990 Rev. 3Alte servicii de rezervare și asistență turistică

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8551 Rev. 3Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

CAEN 8699 Rev. 3Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

CAEN 9311 Rev. 3Activități ale bazelor sportive

CAEN 9313 Rev. 3Activități ale centrelor de fitness

CAEN 9319 Rev. 3Alte activități sportive n.c.a

CAEN 9321 Rev. 3Activități ale parcurilor tematice și de distracții

CAEN 9329 Rev. 3Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN 9623 Rev. 3Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul HarghitaMunicipiul Miercurea CiucCAEN 9311
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI