Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CSK ROYAL TRAVEL S.R.L.

CSK ROYAL TRAVEL S.R.L.

CUI 42918250 · SRL· Loc. Buşteni, Oraş Buşteni

întrerupere temporară de activitateONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăîntrerupere temporară de activitateVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

CSK ROYAL TRAVEL S.R.L. are sediul în Loc. Buşteni, Oraş Buşteni. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Creanțe în creștere+150,7%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025
Datoriile au crescut+58,3%

Datoriile raportate sunt 217 K lei în 2025, față de 137,1 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
96/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2021: 93.1552022: 238.1012023: 214.8312024: 150.280
Rezultat net 2025-58,6 K lei+7,1% față de anul anterior2020: -7.5232021: -86.9512022: 21.3242023: 21.0442024: -63.1092025: -58.645
Angajați 20251-66,7% față de anul anterior2021: 42022: 32023: 32024: 32025: 1
Capitaluri proprii 2025-173,7 K lei-51% față de anul anterior2020: -7.3232021: -94.2742022: -72.9512023: -51.9022024: -115.0122025: -173.656
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0119 K238 K—20202021: 93,2 K lei93,2 K20212022: 238,1 K lei238,1 K20222023: 214,8 K lei214,8 K20232024: 150,3 K lei150,3 K2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-93,3%-41,8%9,8%Mediana sectorului (2025): 3,1% · n=174120202021: -93,3%-93,3%20212022: 9%9%20222023: 9,8%9,8%20232024: -42%-42%20242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-173,7 K lei-51% față de anul anterior
Datorii217 K lei+58,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri214,8 K lei150,3 K lei—Fără an comparabil
Rezultat net21 K lei-63,1 K lei-58,6 K lei+7,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii-51,9 K lei-115 K lei-173,7 K lei-51% față de anul anterior
Datorii82,6 K lei137,1 K lei217 K lei+58,3% față de anul anterior
Creanțe18,4 K lei14,2 K lei35,5 K lei+150,7% față de anul anterior
Angajați331-66,7% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—3,1%n=1.741-42%6,4%n=1.851
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-400,7%36,4%n=1.930-520,3%40,6%n=2.020
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)500,7%59%n=1.930620,3%55,2%n=2.020
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)5,8%70,8%n=1.93011,4%67,1%n=2.020
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-135,3%0,2%n=1.930-285,5%0,8%n=2.020
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,19×0,5×n=2.2900,14×0,6×n=2.407
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—51,97 zilen=1.67533,96 zile48,22 zilen=1.766
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—11,79 zilen=1.2283,86 zile11,86 zilen=1.286
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—183.098 lein=1.40850.093 lei173.586 lein=1.526

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-58.645
Angajați
1
Datorii
216.999
Active imobilizate
2.527
Active circulante
40.816
Capitaluri proprii
-173.656
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
58.645
Stocuri
1.612
Creanțe
35.532
Casă și conturi la bănci
3.672
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
150.280
Rezultat net
-63.109
Angajați
3
Datorii
137.119
Active imobilizate
2.527
Active circulante
19.580
Capitaluri proprii
-115.012
Venituri totale
150.283
Cheltuieli totale
211.438
Stocuri
1.612
Creanțe
14.175
Casă și conturi la bănci
3.793
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
214.831
Rezultat net
21.044
Angajați
3
Datorii
82.638
Active imobilizate
—
Active circulante
30.736
Capitaluri proprii
-51.902
Venituri totale
214.831
Cheltuieli totale
191.540
Stocuri
9.997
Creanțe
18.373
Casă și conturi la bănci
2.366
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
238.101
Rezultat net
21.324
Angajați
3
Datorii
155.052
Active imobilizate
300
Active circulante
81.801
Capitaluri proprii
-72.951
Venituri totale
238.142
Cheltuieli totale
214.479
Stocuri
4.166
Creanțe
16.699
Casă și conturi la bănci
60.936
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
93.155
Rezultat net
-86.951
Angajați
4
Datorii
149.892
Active imobilizate
300
Active circulante
55.318
Capitaluri proprii
-94.274
Venituri totale
93.159
Cheltuieli totale
179.179
Stocuri
23.224
Creanțe
11.411
Casă și conturi la bănci
20.683
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-7.523
Angajați
—
Datorii
7.645
Active imobilizate
122
Active circulante
200
Capitaluri proprii
-7.323
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
7.523
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
200
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

96/ 100Atenție foarte ridicată
5semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-07-15. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2025-07-08
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCîntrerupere temporară de activitate2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-07-15. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2025-07-08
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-07-08 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42918250
Număr de înregistrare
J2020001426292
Înmatriculare
14 august 2020
EUID
ROONRC.J2020001426292
Formă juridică
SRL
Sediu social
INDEPENDENŢEI 43 Loc. Buşteni, Oraş Buşteni Prahova · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld INDEPENDENŢEI 43 Buşteni PRAHOVA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
8 iulie 2025
Înregistrare fiscală
9 iulie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CISMARU CĂTĂLIN CORNEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CSK ROYAL TRAVEL S.R.L.
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 08.07.2025
Înregistrare fiscală
14 august 2020
Număr registrul comerțului
J2020001426292
Cod CAEN
5510
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.43
Cod poștal fiscal
105500
Strada sediului
Bld. Independenţei
Numărul sediului
43
Localitatea sediului
Orş. Buşteni
Județul sediului
PRAHOVA
Codul poștal al sediului
105500
Strada domiciliului fiscal
Bld. Independenţei
Numărul domiciliului fiscal
43
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Buşteni
Județul domiciliului fiscal
PRAHOVA
Cod poștal domiciliu fiscal
105500

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 aprilie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
15 iulie 2025
Publicarea deciziei
15 iulie 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul PrahovaLoc. Buşteni, Oraş BuşteniCAEN 5510
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI