Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CSONT FOREST SRL

CSONT FOREST SRL

CUI 19081804 · SRL· Sat Ditrău, Comuna Ditrău

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

CSONT FOREST SRL are sediul în Sat Ditrău, Comuna Ditrău. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+21%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 11,2 mil. lei, față de 9,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât3,5%

Marja netă calculată este 3,5% în 2025, față de 9,6% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+64,6%

Datoriile raportate sunt 1,7 mil. lei în 2025, față de 1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202511,2 mil. lei+21% față de anul anterior2021: 8.809.7742022: 9.645.2722023: 8.677.7742024: 9.248.8672025: 11.192.960
Rezultat net 2025387,9 K lei-56,3% față de anul anterior2021: 1.235.0052022: 3.380.2202023: 1.194.4562024: 887.0492025: 387.852
Angajați 202527+3,8% față de anul anterior2021: 262022: 252023: 252024: 262025: 27
Capitaluri proprii 202510,6 mil. lei+1,3% față de anul anterior2021: 6.438.8602022: 8.797.1822023: 9.991.6382024: 10.424.7732025: 10.559.439
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate06 mil.11 mil.2021: 8,8 mil. lei8,8 mil.20212022: 9,6 mil. lei9,6 mil.20222023: 8,7 mil. lei8,7 mil.20232024: 9,2 mil. lei9,2 mil.20242025: 11,2 mil. lei11,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%17,5%35%2021: 14%14%20212022: 35%35%20222023: 13,8%13,8%20232024: 9,6%9,6%20242025: 3,5%3,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 7,7% · n=167

Cifra de afaceri: +21% față de anul anterior.Marjă netă 3,5% · -6,1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202410,4 mil. lei
202510,6 mil. lei

Datorii raportate

20241 mil. lei
20251,7 mil. lei

Disponibilități bănești

20241,2 mil. lei
20252,2 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri8,7 mil. lei9,2 mil. lei11,2 mil. lei+21% față de anul anterior
Rezultat net1,2 mil. lei887 K lei387,9 K lei-56,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii10 mil. lei10,4 mil. lei10,6 mil. lei+1,3% față de anul anterior
Datorii1,2 mil. lei1 mil. lei1,7 mil. lei+64,6% față de anul anterior
Creanțe2,8 mil. lei3,5 mil. lei3,5 mil. lei-0,7% față de anul anterior
Angajați252627+3,8% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă3,5%9,6%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 7,7% (n=167) · 2024: 5,2% (n=179)

Rezultat / active (A+B)3,2%7,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 7,2% (n=174) · 2024: 3,3% (n=186)

Rezultat / capitaluri proprii3,7%8,5%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 22,3% (n=158) · 2024: 16,8% (n=162)

Vânzări per angajat414.554 lei355.726 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 263.228 lei (n=156) · 2024: 234.820 lei (n=167)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)86,4%91,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 46% (n=174) · 2024: 44,6% (n=186)

Datorii / active (A+B)13,6%8,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 33,7% (n=174) · 2024: 37,3% (n=186)

Ponderea activelor imobilizate32,7%39,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 29,4% (n=174) · 2024: 29,8% (n=186)

Active circulante / datorii totale4,96×6,83×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,95× (n=180) · 2024: 1,55× (n=196)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări112,4 zile136,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 68,1 zile (n=167) · 2024: 64,5 zile (n=179)

Stocuri în zile de vânzări82,8 zile84,8 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 14,5 zile (n=147) · 2024: 17,1 zile (n=153)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.192.960
Rezultat net
387.852
Angajați
27
Datorii
1.658.477
Active imobilizate
3.997.119
Active circulante
8.230.397
Capitaluri proprii
10.559.439
Venituri totale
10.835.806
Cheltuieli totale
10.407.897
Stocuri
2.573.041
Creanțe
3.493.558
Casă și conturi la bănci
2.163.798
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
9.600
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.051.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
9.248.867
Rezultat net
887.049
Angajați
26
Datorii
1.007.798
Active imobilizate
4.548.047
Active circulante
6.884.524
Capitaluri proprii
10.424.773
Venituri totale
10.166.479
Cheltuieli totale
9.126.386
Stocuri
2.179.317
Creanțe
3.516.987
Casă și conturi la bănci
1.188.220
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.051.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
8.677.774
Rezultat net
1.194.456
Angajați
25
Datorii
1.169.974
Active imobilizate
2.985.250
Active circulante
8.176.362
Capitaluri proprii
9.991.638
Venituri totale
9.281.019
Cheltuieli totale
7.931.207
Stocuri
2.527.770
Creanțe
2.826.430
Casă și conturi la bănci
2.822.162
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.051.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
9.645.272
Rezultat net
3.380.220
Angajați
25
Datorii
884.419
Active imobilizate
1.690.531
Active circulante
7.976.037
Capitaluri proprii
8.797.182
Venituri totale
10.595.617
Cheltuieli totale
6.680.343
Stocuri
2.040.289
Creanțe
2.225.825
Casă și conturi la bănci
3.709.923
Cheltuieli în avans
15.033
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.051.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
8.809.774
Rezultat net
1.235.005
Angajați
26
Datorii
1.637.539
Active imobilizate
2.265.524
Active circulante
5.810.875
Capitaluri proprii
6.438.860
Venituri totale
8.315.808
Cheltuieli totale
6.966.039
Stocuri
714.178
Creanțe
1.709.568
Casă și conturi la bănci
3.387.129
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.051.200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-08

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-03-14Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2006-10-06 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-07–2026-10-08 · verificat 2026-10-08.

Dosar 1170/96/20242024-07-30 · Tribunalul HARGHITA · Creditor

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată · Fond

9 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-15 · 09:30

Soluție indisponibilă

2026-04-02 · 9:00

Amână cauza

pentru continuarea lucrărilor

Document: incheieredesedinta · 2026-04-02

2025-10-16 · 9:00

Suspendat

Suspendă judecarea cauzei, în temeiul art. 3 din Hotărârea nr. 4 din data de 26 august 2025 a Adunării generale a judecătorilor de la Tribunalul Harghita.

Document: incheiereSuspendare · 2025-10-16

2025-05-22 · 9:00

Amână cauza

continuarea demersurilor specifice procedurii

Document: incheieredesedinta · 2025-05-22

2025-02-27 · 9:00

Amână cauza

continuarea lucr[rilor specifice procedurii

Document: incheieredesedinta · 2025-02-27

2025-01-22 · 9:00

Admite cererea

admite cererea, majorează termenul de depunere a raportului cauzelor cu 40 de zile, din 13.01.2025 şi până în 21.02.2025. menţine restul dispoziţiilor din sentinta civilă nr. 1398/05.12.2024.

Document: Hotarareintermediara 40/2025 · 2025-01-22

2024-12-05 · 9:00

Admite cererea

admite cererea, dispune deschiderea procedurii simplificate a insolovenţei, sesemnează lichidator pe Lex Fori, termen 27.02.2024

Document: Hotarareintermediara 1398/2024 · 2024-12-05

2024-11-21 · 9:00

Amână pronunţarea

pronunţare 05 decembrie 2024

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-11-21

2024-09-26 · 9:00

Amână cauza

pentru citarea debitoarei cu copia celor două facturi şi cu menţiunea să precizeze dacă recunoaşte datoria faţă de creditoare

Document: incheieredesedinta · 2024-09-26

Dosar 83/234/20242024-01-23 · Judecătoria GHEORGHENI · Debitor

Cerere în anulare (OUG 119/2007) · Fond

2 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2024-03-13 · 10:00

Respinge cererea

Respinge cererea în anulare formulată de reclamanta-creditoare PARC CAREI NORD S.R.L.,în contradictoriu cu pârâta-debitoare CSONT FOREST S.R.L.,ca neîntemeiată. Men?ine dispozi?iile din cuprinsul Sentin?ei civile nr. 1545/2023 din data de 07.12.2023 pronun?ată de Judecătoria Topli?a în dosarul nr. 962/234/2023. Respinge cererea reclamantei-creditoare de acordare a cheltuielilor de judecată ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată astăzi, 13.03.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform dispoziţiilor art. 396 alin. (2) C.proc.civ.

Document: Hotarare 507/2024 · 2024-03-13

2024-02-14 · 10:00

Încheiere

Admite declaraţia de abţinere formulată de doamna judecător Balca Florentina în dosarul nr. 83/234/2024 al Judecătoriei Gheorgheni. Dispune înlocuirea doamnei judecător Balca Florentina din compunerea completului CC3 desemnat aleatoriu să soluţioneze dosarul nr. 83/234/2024. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţa camerei de consiliu, astăzi, 14.02.2024.

Document: incheiereabtinere · 2024-02-14

Dosar 962/234/20232023-05-30 · Judecătoria GHEORGHENI · Debitor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

4 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2023-12-07 · 08:30

Respinge cererea

Respinge cererea de emitere a unei ordonan?e de plată formulată de creditoarea PARC CAREI NORD S.R.L., în contradictoriu cu debitoarea CSONT FOREST S.R.L., ca inadmisibilă. Respinge cererea creditoarei privind obligarea debitoarei la plata cheltuielilor de judecată ca neîntemeiată. Ia act de faptul că debitoarea nu a solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de a formula cerere în anulare pentru creditoare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Gheorgheni. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 07.12.2023.

Document: Hotarare 1545/2023 · 2023-12-07

2023-11-23 · 08:30

Amână pronunţarea

Având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronunţarea.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-11-23

2023-11-09 · 10:00

Amână pronunţarea

Având nevoie de timp pentru a delibera, va dispune amânarea pronunţării cauzei.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-11-09

2023-08-31 · 11:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Gheorgheni nr. 2 din data de 20 iunie 2023 privind formele de protest declanşate, constatând că prezentul litigiu nu se încadrează în categoria celor care se judecă potrivit hotărârii, va amâna judecarea cauzei şi va proroga discutarea şi luarea oricăror măsuri şi verificări care se impun, pentru termenul următor ce se va stabili pentru data de 09.11.2023

Document: incheieredesedinta · 2023-08-31

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

35 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
19081804
Număr de înregistrare
J19/872/2006
Înmatriculare
6 octombrie 2006
EUID
ROONRC.J19/872/2006
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. ÎNFRĂŢIRII 35/A Sat Ditrău, Comuna Ditrău Harghita · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. ÎNFRĂŢIRII 35/A Ditrău HARGHITA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
6 octombrie 2006
Înregistrare fiscală
20 ianuarie 2021
Telefon
0745593122 · Firme cu același număr
Fax
0266353514

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BAJKÓ ERNŐ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CSONT FOREST SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 06.10.2006
Înregistrare fiscală
9 octombrie 2006
Număr registrul comerțului
J2006000872199
Cod CAEN
240
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gheorgheni

Contact și adrese

Telefon
0745593122 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. HARGHITA, SAT DITRĂU COM. DITRĂU, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.35/A
Cod poștal fiscal
537090
Strada sediului
Str. ÎNFRĂŢIRII
Numărul sediului
35/A
Localitatea sediului
Sat Ditrău Com. Ditrău
Județul sediului
HARGHITA
Codul poștal al sediului
537090
Strada domiciliului fiscal
Str. Înfrăţirii
Numărul domiciliului fiscal
35/A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Ditrău Com. Ditrău
Județul domiciliului fiscal
HARGHITA
Cod poștal domiciliu fiscal
537090

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
10 octombrie 2006
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 iulie 2017
Actualizare TVA la încasare
15 iunie 2017
Publicare TVA la încasare
16 iunie 2017
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 ianuarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Istoric al schimbărilor observate

Sunt păstrate numai diferențele dintre verificări, începând cu activarea istoricului. Data cererii ANAF nu este tratată ca schimbare.

  1. 6 noiembrie 2026
    • date generale.nrRegCom: J19/872/2006 → J2006000872199

Achiziții publice

Explorează toate (35) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

FONTANA BALNEO17 din 35 înregistrări (48,6%) · Vezi relația

COMUNA DITRAU9 din 35 înregistrări (25,7%) · Vezi relația

Scoala Generala "Siklódi Lorinc"2 din 35 înregistrări (5,7%) · Vezi relația

COMUNA BICAZU ARDELEAN -JUDETUL NEAMT2 din 35 înregistrări (5,7%) · Vezi relația

COMUNA SARMAS2 din 35 înregistrări (5,7%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Aschii de lemn (Rev.2)17 din 35 înregistrări (48,6%) · Vezi selecția

Lemn de foc (Rev.2)4 din 35 înregistrări (11,4%) · Vezi selecția

Buldozere (Rev.2)4 din 35 înregistrări (11,4%) · Vezi selecția

Produse din cherestea (Rev.2)2 din 35 înregistrări (5,7%) · Vezi selecția

Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)2 din 35 înregistrări (5,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

14 martie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Rumegus (Rev.2) · Anunț SCNA1131349

Autoritate: FONTANA BALNEO

CPV 03417100-7

T1 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 03417100-7

Vezi detaliile atribuirii →
448.740 leiValoare publicată
20 februarie 2026Achiziție directă

TOCATURA PROVENITA DIN LEMN

Autoritate: FONTANA BALNEO

CPV 03417000-6 — Aschii de lemn (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 03417000-6

Vezi detaliile atribuirii →
12.499 leiValoare publicată
16 februarie 2026Achiziție directă

TOCATURA PROVENITA DIN LEMN

Autoritate: FONTANA BALNEO

CPV 03417000-6 — Aschii de lemn (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 03417000-6

Vezi detaliile atribuirii →
12.499 leiValoare publicată
6 februarie 2026Achiziție directă

TOCATURA PROVENITA DIN LEMN

Autoritate: FONTANA BALNEO

CPV 03417000-6 — Aschii de lemn (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 03417000-6

Vezi detaliile atribuirii →
12.499 leiValoare publicată
30 ianuarie 2026Achiziție directă

TOCATURA PROVENITA DIN LEMN

Autoritate: FONTANA BALNEO

CPV 03417000-6 — Aschii de lemn (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 03417000-6

Vezi detaliile atribuirii →
12.499 leiValoare publicată
26 ianuarie 2026Achiziție directă

TOCATURA PROVENITA DIN LEMN

Autoritate: FONTANA BALNEO

CPV 03417000-6 — Aschii de lemn (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 03417000-6

Vezi detaliile atribuirii →
12.499 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

13 activități autorizate

CAEN 0210 Rev. 2Silvicultură și alte activități forestiere

CAEN 0220 Rev. 2Exploatarea forestieră

CAEN 0240 Rev. 2Activități de servicii anexe silviculturii

CAEN 1610 Rev. 2Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1623 Rev. 2Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4621 Rev. 2Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4729 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

CAEN 4776 Rev. 2Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-08Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul HarghitaSat Ditrău, Comuna DitrăuCAEN 0210
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI