Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 12,3 mil. lei, față de 11,5 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025CTPARK BRASOV WEST S.R.L.
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în creștere.
CTPARK BRASOV WEST S.R.L. are sediul în Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriCifra de afaceri: +7,3% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11,5 mil. lei | 11,5 mil. lei | 12,3 mil. lei | +7,3% față de anul anterior |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | Fără an comparabil |
| Capitaluri proprii | 25,8 mil. lei | 30 mil. lei | 34 mil. lei | +13,4% față de anul anterior |
| Datorii | 42 mil. lei | 35,9 mil. lei | 30,9 mil. lei | -13,8% față de anul anterior |
| Creanțe | 3,5 mil. lei | 4,6 mil. lei | 6,8 mil. lei | +49,8% față de anul anterior |
| Angajați | — | — | — | Fără an comparabil |
Repere financiare derivate
Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.
| Indicator | Formula | Firma 2025 | Sector 2025 | Firma 2024 | Sector 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă netă | rezultat net / cifra de afaceri | 0% | 0%n=339 | 0% | 0%n=734 |
| Capitaluri proprii / active | capitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante) | 51,6% | 25,2%n=401 | 44,9% | 27,8%n=846 |
| Datorii / active | datorii / (active imobilizate + active circulante) | 46,9% | 72,8%n=401 | 53,7% | 70,5%n=846 |
| Structura activelor | active imobilizate / (active imobilizate + active circulante) | 88,2% | 53,1%n=401 | 92,1% | 55,3%n=846 |
| Randamentul activelor | rezultat net / (active imobilizate + active circulante) | 0% | 0%n=401 | 0% | 0%n=845 |
| Randamentul capitalurilor proprii | rezultat net / capitaluri proprii pozitive | 0% | 0%n=341 | 0% | 0%n=701 |
| Acoperirea datoriilor cu active circulante | active circulante / datorii | 0,25× | 0,72×n=437 | 0,15× | 0,73×n=903 |
| Durata creanțelor | creanțe / cifra de afaceri × 360 | 199,37 zile | 105,95 zilen=336 | 142,73 zile | 110,28 zilen=728 |
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 12.318.735
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 30.935.613
- Active imobilizate
- 58.223.779
- Active circulante
- 7.761.201
- Capitaluri proprii
- 34.049.508
- Venituri totale
- 14.317.935
- Cheltuieli totale
- 9.591.412
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.822.039
- Casă și conturi la bănci
- 939.162
- Cheltuieli în avans
- 122.395
- Venituri în avans
- 1.122.254
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 27.249.560
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 11.483.862
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 35.884.312
- Active imobilizate
- 61.522.696
- Active circulante
- 5.285.553
- Capitaluri proprii
- 30.024.183
- Venituri totale
- 11.867.836
- Cheltuieli totale
- 6.911.245
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.552.939
- Casă și conturi la bănci
- 732.614
- Cheltuieli în avans
- 36.399
- Venituri în avans
- 936.153
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 27.249.560
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 11.466.227
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 42.014.619
- Active imobilizate
- 64.478.881
- Active circulante
- 4.192.101
- Capitaluri proprii
- 25.812.594
- Venituri totale
- 13.631.537
- Cheltuieli totale
- 8.993.036
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.534.493
- Casă și conturi la bănci
- 657.608
- Cheltuieli în avans
- 47.061
- Venituri în avans
- 890.830
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 27.249.560
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 9.919.403
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 50.057.819
- Active imobilizate
- 120.920.915
- Active circulante
- 5.263.345
- Capitaluri proprii
- 75.368.557
- Venituri totale
- 12.531.363
- Cheltuieli totale
- 9.803.142
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.091.410
- Casă și conturi la bănci
- 1.171.935
- Cheltuieli în avans
- 66.047
- Venituri în avans
- 823.931
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 27.249.560
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 8.972.433
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 53.514.320
- Active imobilizate
- 93.454.193
- Active circulante
- 2.018.340
- Capitaluri proprii
- 41.955.122
- Venituri totale
- 9.708.412
- Cheltuieli totale
- -5.485.186
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.160.204
- Casă și conturi la bănci
- 858.136
- Cheltuieli în avans
- 805.270
- Venituri în avans
- 808.361
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 27.249.560
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 8.525.303
- Rezultat net
- 0
- Angajați
- —
- Datorii
- 59.181.125
- Active imobilizate
- 58.288.840
- Active circulante
- 2.748.357
- Capitaluri proprii
- 2.855.100
- Venituri totale
- 14.011.700
- Cheltuieli totale
- 13.136.977
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.744.493
- Casă și conturi la bănci
- 3.864
- Cheltuieli în avans
- 1.004.886
- Venituri în avans
- 5.858
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 27.249.560
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2015-01-20 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Conformare fiscală publicată
Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.
Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 23185501
- Număr de înregistrare
- J2015000140232
- Înmatriculare
- 20 ianuarie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015000140232
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- GABRIELA 1 Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale Ilfov · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str GABRIELA 1 Dragomireşti-Deal ILFOV · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- TRANSFER(SOSIRE)
- Data stării fiscale
- 20 ianuarie 2015
- Înregistrare fiscală
- 16 mai 2025
- Telefon
- 0720555846 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- REMON LEONARD VOS
- administrator
- RICHARD JOHN WILKINSON
- administrator
- ČEREŠNIK PETER
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- CTPARK BRASOV WEST S.R.L.
- Stare de înregistrare
- TRANSFER(SOSIRE) din data 20.01.2015
- Înregistrare fiscală
- 5 februarie 2008
- Număr registrul comerțului
- J2015000140232
- Cod CAEN
- 6812
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Contact și adrese
- Telefon
- 0720555846 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. ILFOV, SAT DRAGOMIREŞTI-DEAL COM. DRAGOMIREŞTI-VALE, STR. GABRIELA, NR.1, CLĂDIREA B. PARTER
- Cod poștal fiscal
- 77096
- Strada sediului
- Str. Gabriela
- Numărul sediului
- 1
- Localitatea sediului
- Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale
- Județul sediului
- ILFOV
- Codul poștal al sediului
- 77096
- Detalii sediu
- Clădirea B. parter
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Gabriela
- Numărul domiciliului fiscal
- 1
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale
- Județul domiciliului fiscal
- ILFOV
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 77096
- Detalii domiciliu fiscal
- Clădirea B. parter
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 8 februarie 2008
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
72 activități autorizate
CAEN 0510 Rev. 3Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
CAEN 0520 Rev. 3Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)
CAEN 0710 Rev. 3Extracția minereurilor feroase
CAEN 0721 Rev. 3Extracția minereurilor de uraniu și toriu
CAEN 0729 Rev. 3Extracția altor minereuri metalifere neferoase
CAEN 0811 Rev. 3Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
CAEN 0812 Rev. 3Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CAEN 0891 Rev. 3Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
CAEN 0892 Rev. 3Extracția turbei
CAEN 0893 Rev. 3Extracția sării
CAEN 0899 Rev. 3Alte activități extractive n.c.a.
CAEN 3524 Rev. 3Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații
CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare
CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie
CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4611 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
CAEN 4612 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
CAEN 4616 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
CAEN 4617 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
CAEN 5210 Rev. 3Depozitări
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă
CAEN 5232 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
CAEN 5330 Rev. 3Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
CAEN 5540 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de cazare
CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare
CAEN 5640 Rev. 3Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
CAEN 6120 Rev. 3Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații
CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară
CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate
CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
CAEN 7330 Rev. 3Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
CAEN 7491 Rev. 3Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.
CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie
CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN 8291 Rev. 3Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului
CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN 8561 Rev. 3Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
CAEN 8697 Rev. 3Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
CAEN 8791 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-10 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.