Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/CTRL DIVISION SRL

CTRL DIVISION SRL

CUI 31682382 · SRL· Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi

întrerupere temporară de activitateONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăîntrerupere temporară de activitateVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net nul.

CTRL DIVISION SRL are sediul în Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Datoriile sunt neschimbate0%

Datoriile raportate sunt 178,4 K lei în 2025, față de 178,4 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
72/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 330.3802021: 0
Rezultat net 20250 leiNeschimbat față de anul anterior2020: -17.4522021: -25.4402022: -212023: 02024: 02025: 0
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 12021: 0
Capitaluri proprii 202510,1 K leiNeschimbat față de anul anterior2020: 35.5322021: 10.0932022: 10.0722023: 10.0722024: 10.0722025: 10.072
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0165 K330 K2020: 330,4 K lei330,4 K20202021: 0 lei02021—2022—2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-5,3%-1,3%2,6%2020: -5,3%-5,3%202020212022202320242025Reper 2025: mediana sectorului 2,6% · n=3.134

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202410,1 K lei
202510,1 K lei

Datorii raportate

2024178,4 K lei
2025178,4 K lei

Disponibilități bănești

20241,6 K lei
20251,6 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri———Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net0 lei0 lei0 leiNeschimbat față de anul anterior
Capitaluri proprii10,1 K lei10,1 K lei10,1 K leiNeschimbat față de anul anterior
Datorii178,4 K lei178,4 K lei178,4 K leiNeschimbat față de anul anterior
Creanțe3,6 K lei3,6 K lei3,6 K leiNeschimbat față de anul anterior
Angajați———Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Rezultat / active (A+B)0%0%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,7% (n=2.471) · 2024: 3,1% (n=3.652)

Rezultat / capitaluri proprii0%0%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 14,7% (n=2.516) · 2024: 19% (n=3.718)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)5,3%5,3%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 27,1% (n=2.472) · 2024: 30,2% (n=3.652)

Datorii / active (A+B)94,7%94,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 73% (n=2.472) · 2024: 69,7% (n=3.652)

Ponderea activelor imobilizate92,6%92,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 15,7% (n=2.472) · 2024: 14,8% (n=3.652)

Active circulante / datorii totale0,08×0,08×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,05× (n=3.653) · 2024: 1,08× (n=5.398)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
178.362
Active imobilizate
174.404
Active circulante
14.030
Capitaluri proprii
10.072
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
8.855
Creanțe
3.608
Casă și conturi la bănci
1.567
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
178.362
Active imobilizate
174.404
Active circulante
14.030
Capitaluri proprii
10.072
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
8.855
Creanțe
3.608
Casă și conturi la bănci
1.567
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
178.362
Active imobilizate
174.404
Active circulante
14.030
Capitaluri proprii
10.072
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
8.855
Creanțe
3.608
Casă și conturi la bănci
1.567
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-21
Angajați
—
Datorii
178.362
Active imobilizate
174.404
Active circulante
14.030
Capitaluri proprii
10.072
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
21
Stocuri
8.855
Creanțe
3.608
Casă și conturi la bănci
1.567
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-25.440
Angajați
0
Datorii
178.362
Active imobilizate
174.404
Active circulante
14.051
Capitaluri proprii
10.093
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
25.440
Stocuri
8.855
Creanțe
3.608
Casă și conturi la bănci
1.588
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
330.380
Rezultat net
-17.452
Angajați
1
Datorii
178.411
Active imobilizate
197.782
Active circulante
16.161
Capitaluri proprii
35.532
Venituri totale
438.385
Cheltuieli totale
452.533
Stocuri
10.943
Creanțe
3.608
Casă și conturi la bănci
1.610
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

72/ 100Atenție ridicată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2022-02-07. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2025-01-30

Starea verificărilor

ONRCîntrerupere temporară de activitate2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-17

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2022-02-07. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2025-01-30
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2025-01-30 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2016-03-3129.301 lei28.756 lei301 lei18 lei226 lei0 lei

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-16–2026-10-17 · verificat 2026-10-17.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
31682382
Număr de înregistrare
J2013000528049
Înmatriculare
23 mai 2013
EUID
ROONRC.J2013000528049
Formă juridică
SRL
Sediu social
LIBERTĂŢII 36 Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi Bacău · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str LIBERTĂŢII 36 Buhuşi BACĂU · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
30 ianuarie 2025
Înregistrare fiscală
3 februarie 2025
Telefon
0745880072 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator si reprezentant
MITITELU BOBI-MARIUS

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
CTRL DIVISION SRL
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 30.01.2025
Înregistrare fiscală
23 mai 2013
Număr registrul comerțului
J2013000528049
Cod CAEN
6820
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buhuşi

Contact și adrese

Telefon
0745880072 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BACĂU, ORŞ. BUHUŞI, STR. LIBERTĂŢII, NR.36, (PLATFORMA INDUSTRIALĂ BUHUŞI)
Cod poștal fiscal
605100
Strada sediului
Str. Libertăţii
Numărul sediului
36
Localitatea sediului
Orş. Buhuşi
Județul sediului
BACĂU
Codul poștal al sediului
605100
Detalii sediu
(Platforma industrială Buhuşi)
Strada domiciliului fiscal
Str. Libertăţii
Numărul domiciliului fiscal
36
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Buhuşi
Județul domiciliului fiscal
BACĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
605100
Detalii domiciliu fiscal
(Platforma industrială Buhuşi)

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
22 octombrie 2013
TVA până la
31 ianuarie 2022
Anulare operată la
7 februarie 2022
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
22 octombrie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2022
Actualizare TVA la încasare
11 februarie 2022
Publicare TVA la încasare
12 februarie 2022
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
7 februarie 2022
Publicarea deciziei
9 februarie 2022

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-17Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BacăuLoc. Buhuşi, Oraş BuhuşiCAEN 4532
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI