Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/D&P MUSIC PRODUCTION S.R.L.

D&P MUSIC PRODUCTION S.R.L.

CUI 40974343 · SRL· Municipiul Târgu Jiu

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2022-05-24. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

D&P MUSIC PRODUCTION S.R.L. are sediul în Municipiul Târgu Jiu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2022-05-24. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202512,3 K leiFără an comparabil2020: 2.8002021: 4.2502025: 12.300
Rezultat net 20259,1 K leiFără an comparabil2020: -25.8962021: -2.3102023: -292025: 9.095
Angajați 20250Fără an comparabil2020: 22021: 02023: 02025: 0
Capitaluri proprii 202519,8 K leiFără an comparabil2020: 13.5372021: 11.2282023: 9.0812025: 19.835
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate06 K12 K2020: 2,8 K lei2,8 K20202021: 4,3 K lei4,3 K2021—20232025: 12,3 K lei12,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-924,9%-425,5%73,9%Mediana sectorului (2025): 15,7% · n=6202020: -924,9%-924,9%20202021: -54,4%-54,4%202120232025: 73,9%73,9%2025
Capital și datorii2025 comparat cu —
Capitaluri proprii19,8 K leiFără an comparabil
Datorii1,7 K leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202120232025Ultima variație
Cifră de afaceri4,3 K lei—12,3 K leiFără an comparabil
Rezultat net-2,3 K lei-29 lei9,1 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii11,2 K lei9,1 K lei19,8 K leiFără an comparabil
Datorii669 lei0 lei1,7 K leiFără an comparabil
Creanțe-24 lei—10 leiFără an comparabil
Angajați000Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri73,9%15,7%n=620
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)41,9%42,8%n=539
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)3,7%49,2%n=539
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)66,2%31,4%n=539
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)19,2%8,9%n=539
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive45,9%45,9%n=546
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii9,22×1,17×n=772
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 3600,29 zile78,89 zilen=559

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
12.300
Rezultat net
9.095
Angajați
0
Datorii
1.732
Active imobilizate
31.323
Active circulante
15.974
Capitaluri proprii
19.835
Venituri totale
24.334
Cheltuieli totale
13.507
Stocuri
—
Creanțe
10
Casă și conturi la bănci
15.964
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
25.730
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-29
Angajați
0
Datorii
0
Active imobilizate
55.392
Active circulante
3.487
Capitaluri proprii
9.081
Venituri totale
12.034
Cheltuieli totale
12.063
Stocuri
660
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
2.827
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
49.798
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.250
Rezultat net
-2.310
Angajați
0
Datorii
669
Active imobilizate
82.156
Active circulante
1.892
Capitaluri proprii
11.228
Venituri totale
14.654
Cheltuieli totale
16.836
Stocuri
660
Creanțe
-24
Casă și conturi la bănci
1.256
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
72.151
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.800
Rezultat net
-25.896
Angajați
2
Datorii
14.198
Active imobilizate
97.426
Active circulante
12.904
Capitaluri proprii
13.537
Venituri totale
67.548
Cheltuieli totale
93.416
Stocuri
99
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
12.805
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
82.595
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2022-05-24. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2022-05-24. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2019-04-12 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40974343
Număr de înregistrare
J18/577/2019
Înmatriculare
12 aprilie 2019
EUID
ROONRC.J18/577/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
CARPAŢI 4 Municipiul Târgu Jiu Gorj
Adresă fiscală
Str. CARPAŢI 4 Târgu Jiu GORJ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
12 aprilie 2019
Înregistrare fiscală
31 martie 2023
Telefon
0762183794 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PIŢIGOI DANIEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
D&P MUSIC PRODUCTION S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 12.04.2019
Înregistrare fiscală
12 aprilie 2019
Număr registrul comerțului
J18/577/2019
Cod CAEN
5920
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj

Contact și adrese

Telefon
0762183794 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. CARPAŢI, NR.4, CAMERA NR. 2
Cod poștal fiscal
210189
Strada sediului
Str. Carpaţi
Numărul sediului
4
Localitatea sediului
Mun. Târgu Jiu
Județul sediului
GORJ
Codul poștal al sediului
210189
Detalii sediu
camera nr. 2
Strada domiciliului fiscal
Str. Carpaţi
Numărul domiciliului fiscal
4
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Târgu Jiu
Județul domiciliului fiscal
GORJ
Cod poștal domiciliu fiscal
210189
Detalii domiciliu fiscal
camera nr. 2

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
24 mai 2022
Publicarea deciziei
24 mai 2022

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 5920 Rev. 2Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

CAEN 7420 Rev. 2Activități fotografice

CAEN 9001 Rev. 2Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9002 Rev. 2Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9003 Rev. 2Activități de creație artistică

CAEN 9004 Rev. 2Activități de gestionare a sălilor de spectacole

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GorjMunicipiul Târgu JiuCAEN 5920
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI