Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DA LAZZARO PIZZERIA-BISTRO S.R.L.

DA LAZZARO PIZZERIA-BISTRO S.R.L.

CUI 40909590 · SRL· Sat Zoreşti, Comuna Verneşti

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

DA LAZZARO PIZZERIA-BISTRO S.R.L. are sediul în Sat Zoreşti, Comuna Verneşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au scăzut-67,6%

Datoriile raportate sunt 3,4 K lei în 2025, față de 10,4 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025132 leiFără an comparabil2020: 181.2112021: 66.2382025: 132
Rezultat net 202513,6 K lei+1.493,2% față de anul anterior2020: 23.9042021: -21.7782022: -3772023: -3772024: -9772025: 13.612
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 22021: 1
Capitaluri proprii 20254,4 K lei+148,2% față de anul anterior2020: 14.3232021: -7.4552022: -7.8322023: -8.2092024: -9.1862025: 4.425
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate091 K181 K2020: 181,2 K lei181,2 K20202021: 66,2 K lei66,2 K2021—2022—2023—20242025: 132 lei1322025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-32,9%5.139,6%10.312,1%Mediana sectorului (2025): 1,2% · n=75432020: 13,2%13,2%20202021: -32,9%-32,9%20212022202320242025: 10.312,1%10.312,1%2025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: 10.312,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii4,4 K lei+148,2% față de anul anterior
Datorii3,4 K lei-67,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri——132 leiFără an comparabil
Rezultat net-377 lei-977 lei13,6 K lei+1.493,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii-8,2 K lei-9,2 K lei4,4 K lei+148,2% față de anul anterior
Datorii9,8 K lei10,4 K lei3,4 K lei-67,6% față de anul anterior
Creanțe——5,6 K leiFără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri10.312,1%1,2%n=7.543—1,6%n=12.449
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive307,6%16,6%n=5.346—24,9%n=8.635
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,32×0,48×n=10.119—0,55×n=16.050
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36015.259,09 zile19,85 zilen=7.017—18,82 zilen=11.404

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
132
Rezultat net
13.612
Angajați
—
Datorii
3.357
Active imobilizate
—
Active circulante
7.782
Capitaluri proprii
4.425
Venituri totale
29.968
Cheltuieli totale
13.949
Stocuri
—
Creanțe
5.595
Casă și conturi la bănci
2.187
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-977
Angajați
—
Datorii
10.350
Active imobilizate
13.406
Active circulante
—
Capitaluri proprii
-9.186
Venituri totale
10.154
Cheltuieli totale
11.131
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
12.242
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-377
Angajați
—
Datorii
9.751
Active imobilizate
23.937
Active circulante
—
Capitaluri proprii
-8.209
Venituri totale
10.929
Cheltuieli totale
11.306
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
22.395
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-377
Angajați
—
Datorii
9.750
Active imobilizate
35.243
Active circulante
—
Capitaluri proprii
-7.832
Venituri totale
11.935
Cheltuieli totale
12.312
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
33.325
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
66.238
Rezultat net
-21.778
Angajați
1
Datorii
9.750
Active imobilizate
47.555
Active circulante
—
Capitaluri proprii
-7.455
Venituri totale
104.641
Cheltuieli totale
126.419
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
45.260
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
181.211
Rezultat net
23.904
Angajați
2
Datorii
21.852
Active imobilizate
105.742
Active circulante
14.080
Capitaluri proprii
14.323
Venituri totale
237.734
Cheltuieli totale
212.485
Stocuri
9.076
Creanțe
250
Casă și conturi la bănci
4.754
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
83.647
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
40909590
Număr de înregistrare
J10/702/2021
Înmatriculare
25 mai 2021
EUID
ROONRC.J10/702/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
Târgului 15 Sat Zoreşti, Comuna Verneşti Buzău
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IONESCU ALEXANDRA-IULIA
administrator
MLADENOVSKI LASTE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DA LAZZARO PIZZERIA-BISTRO S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 19.05.2026
Înregistrare fiscală
3 aprilie 2019
Număr registrul comerțului
J10/702/2021
Cod CAEN
5610
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău

Contact și adrese

Telefon
0729620821 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BUZĂU, SAT ZOREŞTI COM. VERNEŞTI, STR. TÂRGULUI, NR.15
Cod poștal fiscal
127687
Strada sediului
Str. Târgului
Numărul sediului
15
Localitatea sediului
Sat Zoreşti Com. Verneşti
Județul sediului
BUZĂU
Codul poștal al sediului
127687
Strada domiciliului fiscal
Str. Târgului
Numărul domiciliului fiscal
15
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Zoreşti Com. Verneşti
Județul domiciliului fiscal
BUZĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
127687

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

3 activități autorizate

CAEN 1039 Rev. 2Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

CAEN 1052 Rev. 2Fabricarea înghețatei

CAEN 5610 Rev. 2Restaurante

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BuzăuSat Zoreşti, Comuna VerneştiCAEN 5610
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI