Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DAD CONSTRUCT SRL

DAD CONSTRUCT SRL

CUI 20167900 · SRL· Sat Şendreni, Comuna Şendreni

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

DAD CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Şendreni, Comuna Şendreni. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+51,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 154,5 K lei, față de 102,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât11,5%

Marja netă calculată este 11,5% în 2025, față de 18,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+0,7%

Datoriile raportate sunt 219,3 K lei în 2025, față de 217,8 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025154,5 K lei+51,1% față de anul anterior2020: 118.3692021: 115.8792022: 182.1702023: 109.8482024: 102.2802025: 154.510
Rezultat net 202517,8 K lei-5,6% față de anul anterior2020: 40.7112021: -132.6432022: 55.1072023: -92.3052024: 18.8452025: 17.787
Angajați 20252+100% față de anul anterior2020: 22021: 22022: 12023: 12024: 12025: 2
Capitaluri proprii 2025-116,3 K leiDeficit de capital redus cu 13,3%2020: 232.8422021: -132.4432022: -77.3362023: -154.6222024: -134.0592025: -116.272
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate091 K182 K2020: 118,4 K lei118,4 K20202021: 115,9 K lei115,9 K20212022: 182,2 K lei182,2 K20222023: 109,8 K lei109,8 K20232024: 102,3 K lei102,3 K20242025: 154,5 K lei154,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-114,5%-40%34,4%2020: 34,4%34,4%20202021: -114,5%-114,5%20212022: 30,3%30,3%20222023: -84%-84%20232024: 18,4%18,4%20242025: 11,5%11,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 29,1% · n=14.702

Cifra de afaceri: +51,1% față de anul anterior.Marjă netă 11,5% · -6,9 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-134,1 K lei
2025-116,3 K lei

Datorii raportate

2024217,8 K lei
2025219,3 K lei

Disponibilități bănești

202427,9 K lei
202540,2 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri109,8 K lei102,3 K lei154,5 K lei+51,1% față de anul anterior
Rezultat net-92,3 K lei18,8 K lei17,8 K lei-5,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii-154,6 K lei-134,1 K lei-116,3 K leiDeficit de capital redus cu 13,3%
Datorii236,1 K lei217,8 K lei219,3 K lei+0,7% față de anul anterior
Creanțe66,1 K lei55,8 K lei61,2 K lei+9,6% față de anul anterior
Angajați112+100% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă11,5%18,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 29,1% (n=14.702) · 2024: 28,5% (n=14.767)

Vânzări per angajat77.255 lei102.280 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 202.575 lei (n=11.350) · 2024: 186.032 lei (n=11.605)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Active circulante / datorii totale0,47×0,38×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,79× (n=16.939) · 2024: 2,13× (n=16.988)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări142,6 zile196,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 117,7 zile (n=13.837) · 2024: 94,2 zile (n=13.714)

Stocuri în zile de vânzări3,5 zile—
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 3,7 zile (n=5.346) · 2024: 3,8 zile (n=5.383)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
154.510
Rezultat net
17.787
Angajați
2
Datorii
219.299
Active imobilizate
—
Active circulante
102.911
Capitaluri proprii
-116.272
Venituri totale
154.511
Cheltuieli totale
135.179
Stocuri
1.500
Creanțe
61.190
Casă și conturi la bănci
40.221
Cheltuieli în avans
116
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
102.280
Rezultat net
18.845
Angajați
1
Datorii
217.788
Active imobilizate
—
Active circulante
83.729
Capitaluri proprii
-134.059
Venituri totale
102.280
Cheltuieli totale
82.413
Stocuri
—
Creanțe
55.844
Casă și conturi la bănci
27.885
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
109.848
Rezultat net
-92.305
Angajați
1
Datorii
236.060
Active imobilizate
—
Active circulante
81.438
Capitaluri proprii
-154.622
Venituri totale
109.848
Cheltuieli totale
201.054
Stocuri
—
Creanțe
66.084
Casă și conturi la bănci
15.354
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
182.170
Rezultat net
55.107
Angajați
1
Datorii
201.276
Active imobilizate
0
Active circulante
123.940
Capitaluri proprii
-77.336
Venituri totale
182.173
Cheltuieli totale
125.245
Stocuri
0
Creanțe
30.076
Casă și conturi la bănci
93.864
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
115.879
Rezultat net
-132.643
Angajați
2
Datorii
235.195
Active imobilizate
0
Active circulante
102.752
Capitaluri proprii
-132.443
Venituri totale
115.882
Cheltuieli totale
247.366
Stocuri
0
Creanțe
21.825
Casă și conturi la bănci
80.927
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
118.369
Rezultat net
40.711
Angajați
2
Datorii
14.242
Active imobilizate
284
Active circulante
246.800
Capitaluri proprii
232.842
Venituri totale
118.370
Cheltuieli totale
76.557
Stocuri
204
Creanțe
22.811
Casă și conturi la bănci
223.785
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-09

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2024-11-05Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negative

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-07-18 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.

Dosar 23808/233/20252025-12-17 · Judecătoria GALATI · Reclamant

cerere de valoare redusă · Fond

1 termen · ultima soluție: Alte soluţii

2026-06-25 · 14:00

Alte soluţii

În temeiul art. 75 alin. 1 teza finală din Legea nr. 85/2014 constată încetată ac?iunea civilă privind pe reclamanta DAD CONSTRUCT SRL în contradictoriu cu pârâta EST POINT ENTERPRISE S.R.L., prin lichidator judiciar Consult Bancruptcy IPURL. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Gala?i, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 25.06.2026.

Document: _Hotarare 4939/2026 · 2026-06-25

Dosar 2003/233/20252025-02-05 · Judecătoria GALATI · Creditor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

3 termene · ultima soluție: Încheiere

2025-05-19 · 12:30

Încheiere

Admite, din oficiu, îndreptarea erorii materiale strecurate în minuta şi dispozitivul Sentinţei Civile nr. 2685/14.05.2025 pronunţată în dosarul înregistrat la Judecătoria Gala?i sub nr. 2003/233/2025 în privin?a cuantumului cheltuielilor de judecată acordate, în sensul că instanţa „Obligă debitoarea să achite creditoarei suma de 1.700 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând contravaloare taxa judiciară de timbru ?i onorariu apărător ales” şi nu „Obligă debitoarea să achite creditoarei suma de 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând contravaloare taxa judiciară de timbru”, cum din eroare s-a consemnat. Îndreptarea se face în ambele exemplare ale hotărârii. Păstrează neschimbate celelalte men?iuni ale Sentinţei Civile nr. 2685/14.05.2025 pronunţată în dosarul înregistrat la Judecătoria Gala?i sub nr. 2003/233/2025. Cu drept de cerere în anulare, în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se va depune la Judecătoria Gala?i. Pronun?ată astăzi, 19.05.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor, prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: incheiereindreptareeroaremateriala · 2025-05-19

2025-05-14 · 09:00

Admite cererea

Admite ac?iunea. Ordonă debitoarei să achite creditoarei, în termen de 20 de zile de la data comunicării prezentei ordonanţe, suma de 27.240 lei, reprezentând contravaloare facturi fiscale neachitate, la care se adaugă dobânda legală penalizatoare ce se va calcula de la data scaden?ei fiecărei facturi ?i până la plata efectivă a debitului principal. Obligă debitoarea să achite creditoarei suma de 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând contravaloare taxa judiciară de timbru. Cu drept de cerere în anulare, în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se va depune la Judecătoria Gala?i. Pronun?ată astăzi, 14.05.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor, prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: Hotarare 2685/2025 · 2025-05-14

2025-04-29 · 14:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 14.05.2025 pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-04-29

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

2 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
20167900
Număr de înregistrare
J17/2094/2006
Înmatriculare
21 decembrie 2006
EUID
ROONRC.J17/2094/2006
Formă juridică
SRL
Sediu social
Speranţei 2 Sat Şendreni, Comuna Şendreni Galaţi
Adresă fiscală
Str. Speranţei 2 Şendreni GALAŢI
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
RELUARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
18 iulie 2012
Înregistrare fiscală
23 martie 2022
Telefon
0740490855 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
EPURE DINU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DAD CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 18.07.2012
Înregistrare fiscală
21 decembrie 2006
Număr registrul comerțului
J17/2094/2006
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Contact și adrese

Telefon
0740490855 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GALAŢI, SAT ŞENDRENI COM. ŞENDRENI, STR. SPERANŢEI, NR.2
Cod poștal fiscal
807290
Strada sediului
Str. Speranţei
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Sat Şendreni Com. Şendreni
Județul sediului
GALAŢI
Codul poștal al sediului
807290
Strada domiciliului fiscal
Str. Speranţei
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Şendreni Com. Şendreni
Județul domiciliului fiscal
GALAŢI
Cod poștal domiciliu fiscal
807290

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
28 februarie 2022
Perioada 1: TVA până la
10 martie 2022
Perioada 1: Anulare operată la
10 martie 2022
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
18 iulie 2012
Perioada 2: TVA până la
31 ianuarie 2013
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 3: TVA de la
22 decembrie 2006
Perioada 3: TVA până la
31 mai 2010
Perioada 3: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2013
Actualizare TVA la încasare
3 aprilie 2013
Publicare TVA la încasare
4 aprilie 2013
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 martie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (2) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Comuna Umbraresti (Primaria)1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi relația

Comuna Branistea1 din 2 înregistrări (50%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)2 din 2 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

5 noiembrie 2024Achiziție directă

Servicii de dirigentie de santier

Autoritate: Comuna Umbraresti (Primaria)

CPV 71520000-9 — Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71520000-9

Vezi detaliile atribuirii →
22.000 leiValoare publicată
5 septembrie 2024Achiziție directă

Servicii de dirigentie de santier

Autoritate: Comuna Branistea

CPV 71520000-9 — Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71520000-9

Vezi detaliile atribuirii →
15.800 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

10 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-09Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GalaţiSat Şendreni, Comuna ŞendreniCAEN 7112
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI