Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 11,6 mil. lei, față de 11,6 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025DALIRO SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în scădere.
DALIRO SRL are sediul în Sat Bărăşti, Comuna Cicăneşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 0,8% în 2025, față de 2% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 5,4 mil. lei în 2025, față de 3,8 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriCifra de afaceri: -0,5% față de anul anterior.Marjă netă 0,8% · -1,2 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10 mil. lei | 11,6 mil. lei | 11,6 mil. lei | -0,5% față de anul anterior |
| Rezultat net | 31,4 K lei | 235,4 K lei | 91,1 K lei | -61,3% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 5,2 mil. lei | 5,4 mil. lei | 5,5 mil. lei | +1,7% față de anul anterior |
| Datorii | 3,3 mil. lei | 3,8 mil. lei | 5,4 mil. lei | +44,2% față de anul anterior |
| Creanțe | 1,2 mil. lei | 912,6 K lei | 595,3 K lei | -34,8% față de anul anterior |
| Angajați | 23 | 30 | 32 | +6,7% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: — · 2024: 7% (n=29)
Mediana sectorului: — · 2024: 7,2% (n=29)
Mediana sectorului: — · 2024: 17,9% (n=29)
Mediana sectorului: — · 2024: 1.170.502 lei (n=23)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: — · 2024: 47,7% (n=29)
Mediana sectorului: — · 2024: 51,9% (n=29)
Mediana sectorului: — · 2024: 7,7% (n=29)
Mediana sectorului: — · 2024: 1,42× (n=31)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: — · 2024: 31,1 zile (n=28)
Mediana sectorului: — · 2024: 116,2 zile (n=28)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 11.563.773
- Rezultat net
- 91.109
- Angajați
- 32
- Datorii
- 5.438.487
- Active imobilizate
- 7.552.347
- Active circulante
- 3.415.507
- Capitaluri proprii
- 5.529.367
- Venituri totale
- 11.996.329
- Cheltuieli totale
- 11.862.872
- Stocuri
- 2.626.657
- Creanțe
- 595.305
- Casă și conturi la bănci
- 193.545
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 5.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 11.624.074
- Rezultat net
- 235.365
- Angajați
- 30
- Datorii
- 3.771.827
- Active imobilizate
- 4.949.321
- Active circulante
- 4.260.764
- Capitaluri proprii
- 5.438.258
- Venituri totale
- 11.674.411
- Cheltuieli totale
- 11.392.104
- Stocuri
- 2.907.379
- Creanțe
- 912.641
- Casă și conturi la bănci
- 440.744
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 5.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 9.982.971
- Rezultat net
- 31.382
- Angajați
- 23
- Datorii
- 3.333.273
- Active imobilizate
- 3.553.111
- Active circulante
- 4.983.055
- Capitaluri proprii
- 5.202.893
- Venituri totale
- 9.982.982
- Cheltuieli totale
- 9.917.211
- Stocuri
- 3.453.718
- Creanțe
- 1.175.904
- Casă și conturi la bănci
- 353.433
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 5.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 8.841.314
- Rezultat net
- 279.207
- Angajați
- 21
- Datorii
- 2.643.556
- Active imobilizate
- 3.001.794
- Active circulante
- 4.813.273
- Capitaluri proprii
- 5.171.511
- Venituri totale
- 8.845.520
- Cheltuieli totale
- 8.535.831
- Stocuri
- 2.935.179
- Creanțe
- 939.687
- Casă și conturi la bănci
- 938.407
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 5.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 8.189.911
- Rezultat net
- 273.742
- Angajați
- 24
- Datorii
- 1.953.683
- Active imobilizate
- 2.832.660
- Active circulante
- 4.013.327
- Capitaluri proprii
- 4.892.304
- Venituri totale
- 8.917.641
- Cheltuieli totale
- 8.635.258
- Stocuri
- 2.571.039
- Creanțe
- 785.541
- Casă și conturi la bănci
- 639.697
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 5.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 8.366.231
- Rezultat net
- 714.891
- Angajați
- 24
- Datorii
- 2.072.214
- Active imobilizate
- 2.485.479
- Active circulante
- 4.305.297
- Capitaluri proprii
- 4.718.562
- Venituri totale
- 8.448.411
- Cheltuieli totale
- 7.704.986
- Stocuri
- 2.699.480
- Creanțe
- 669.659
- Casă și conturi la bănci
- 936.158
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 5.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1993-08-10 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
6 dosare cu nume identic · 2021-10-25–2026-10-26 · verificat 2026-10-26.
marcă · Fond
1 termen · ultima soluție: Încheiere
Încheiere
În baza art. 106 din ROI, trimite prezentul dosar Completului iniţial învestit, Complet Proprietate Intelectuală Fond 2, ce are pe rol dosarul nr. 28712/3/2026 având aceleaşi părţi, obiect şi cauză.
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2026-08-24
marcă daune interese · Fond
ordonanţă preşedinţială · Apel
2 termene · ultima soluție: Schimbat total sau în parte
Schimbat total sau în parte
Admite apelul. Schimbă în parte sentinţa apelată, în sensul că: Respinge în tot acţiunea ca neîntemeiată. Obligă intimata reclamantă la plata către apelantele pârâte a următoarelor sume, cu titlu de cheltuieli de judecată fond şi apel: 7525,62 lei către Servis Dioda Electroutil SRL, 7525,62 lei către Daliro SRL, 7657,97 lei către Electroutil 2002 SRL. Definitivă. Pusă la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei astăzi, 30.09.2026
Document: _Hotarare 957/2026 · 2026-09-30
Amână cauza
pt lipsa de apărare a apelantelor pârâte
Document: incheieredesedinta · 2026-08-20
Căi de atac declarate: Apel · 2026-06-15
ordonanţă preşedinţială · Fond
2 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea
Admite in parte cererea
Admite în parte cererea formulată de reclamanta ARTIROM PRO SRL în contradictoriu cu pârâţii DALIRO SRL, ELECTROUTIL 2002 SRL şi SERVIS DIODA ELECTROUTIL SRL. Obligă pârâţii DALIRO SRL, ELECTROUTIL 2002 SRL şi SERVIS DIODA ELECTROUTIL SRL la încetarea încălcării dreptului de proprietate industrială al reclamantei asupra mărcii UE ”DIODA” înregistrată la EUIPO sub nr. 018830486 în data de 17.05.2023 în sensul în care obligă pârâţii nominalizaţi să înceteze folosirea semnului ”DIODA” în activitatea desfăşurată, respectiv a oricărei forme de utilizare neautorizată, prin înlăturarea semnului din spaţiile folosite de pârâte, de pe documente, materiale publicitare, şi orice acte de publicitate a serviciilor purtând acest semn, atât în mediul online, inclusiv din numele domeniilor/website-urilor de Internet, cât şi în mediul offline, până la data soluţionării definitive a acţiunii de fond. Stabileşte termen de introducere a acţiunii de fond la 30 zile de la pronunţarea prezentei, sub sancţiunea încetării de drept a măsurilor dispuse. Obligă pârâţii DALIRO SRL, ELECTROUTIL 2002 SRL şi SERVIS DIODA ELECTROUTIL SRL să plătească reclamantei suma de 10.200 lei reprezentând cheltuieli de judecată – onorariu avocaţial acordat în parte şi taxa judiciară de timbru. Respinge cererea formulată de reclamanta ARTIROM PRO SRL împotriva pârâtei THR DIODA CENTER SRL ca fiind neîntemeiată. Cu apel în 5 zile de la pronunţare. Cererea de apel se depune la Tribunalul Bucureşti. Pronunţată în şedinţa din 10.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, de către grefa instanţei.
Document: _Hotarare 935/2026 · 2026-06-10
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.06.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-09
Căi de atac declarate: Apel · 2026-06-15
actiune in raspundere delictuala Declinare de la Sectia a II-a civilă · Recurs
1 termen · ultima soluție: Tardiv
Tardiv
Admite excepţia tardivităţii. Respinge recursul ca tardiv. Definitivă. Pronunţată, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, 8 mai 2024, la Curtea de Apel Piteşti.
Document: Hotarare 192/2024 · 2024-05-08
actiune în daune contractuale · Recurs
1 termen · ultima soluție: Declina soluţionarea cauzei
Declina soluţionarea cauzei
Admite excepţia necompetenţei matariale funcţionale a Secţiei a II-a Civile. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Secţiei I civile a CA Piteşti. Fără cale de atac.
Document: incheierefinaladezinvestire · 2024-01-16
Căi de atac declarate: Recurs · 2023-07-05; Apel · 2022-03-25
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
410 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 4464283
- Număr de înregistrare
- J1992002419034
- Înmatriculare
- 29 iulie 1992
- EUID
- ROONRC.J1992002419034
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- 168 Sat Bărăşti, Comuna Cicăneşti Argeş · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- 168 Bărăşti ARGEŞ · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 10 august 1993
- Înregistrare fiscală
- 13 martie 2025
- Telefon
- 0248722479 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- SURDU MARIA
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- DALIRO SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 10.08.1993
- Înregistrare fiscală
- 10 august 1993
- Număr registrul comerțului
- J1992002419034
- Cod CAEN
- 4740
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Contact și adrese
- Telefon
- 0248722479 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. ARGEŞ, SAT BĂRĂŞTI COM. CICĂNEŞTI, , NR.168
- Cod poștal fiscal
- 117246
- Numărul sediului
- 168
- Localitatea sediului
- Sat Bărăşti Com. Cicăneşti
- Județul sediului
- ARGEŞ
- Codul poștal al sediului
- 117246
- Numărul domiciliului fiscal
- 168
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Bărăşti Com. Cicăneşti
- Județul domiciliului fiscal
- ARGEŞ
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 117246
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 1 iulie 1997
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (410) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES86 din 410 înregistrări (21%) · Vezi relația
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA83 din 410 înregistrări (20,2%) · Vezi relația
SPITALUL MUNICIPAL "SFANTA MUCENITA FILOFTEIA" CURTEA DE ARGES23 din 410 înregistrări (5,6%) · Vezi relația
Comuna Domnesti20 din 410 înregistrări (4,9%) · Vezi relația
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO - SOCIALA DEDULESTI18 din 410 înregistrări (4,4%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Materiale electrice (Rev.2)74 din 410 înregistrări (18%) · Vezi selecția
Accesorii electrice (Rev.2)21 din 410 înregistrări (5,1%) · Vezi selecția
Becuri (Rev.2)16 din 410 înregistrări (3,9%) · Vezi selecția
Aparate de aer conditionat (Rev.2)15 din 410 înregistrări (3,7%) · Vezi selecția
Articole si accesorii electrice (Rev.2)12 din 410 înregistrări (2,9%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
TELEFON FIX
Autoritate: LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I
CPV 32552330-9 — Aparate de comutare telefonica (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Furnituri de birou
Autoritate: DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES
CPV 30192700-8 — Papetarie (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →MATERIALE DE CURATENIE
Autoritate: DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES
CPV 39830000-9 — Produse de curatat (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →MATERIALE CURATENIE
Autoritate: DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES
CPV 39830000-9 — Produse de curatat (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →DEZINFECTANTI
Autoritate: DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES
CPV 24455000-8 — Dezinfectanti (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →FURNITURI DE BIROU
Autoritate: DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES
CPV 30192700-8 — Papetarie (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Ajutoare de stat publicate
Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.
1 înregistrare · valoare publicată 725.925 lei · 29 martie 2021
subvenții (secțiunea 3.1)
fonduri nerambursabile · Direcția Generală Creștere Inteligentă și Digitalizare
Intensitate publicată: 100%Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
42 activități autorizate
CAEN 4643 Rev. 2Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
CAEN 4647 Rev. 2Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN 4675 Rev. 2Comerț cu ridicata al produselor chimice
CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN 4721 Rev. 2Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
CAEN 4722 Rev. 2Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
CAEN 4723 Rev. 2Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate
CAEN 4724 Rev. 2Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
CAEN 4725 Rev. 2Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
CAEN 4726 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate
CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
CAEN 4743 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CAEN 4753 Rev. 2Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate
CAEN 4754 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
CAEN 4759 Rev. 2Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
CAEN 4779 Rev. 2Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
CAEN 4781 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CAEN 5510 Rev. 2Hoteluri și alte facilități de cazare similare
CAEN 5610 Rev. 2Restaurante
CAEN 5630 Rev. 2Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN 7711 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN 7721 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
CAEN 9512 Rev. 2Repararea echipamentelor de comunicații
CAEN 9521 Rev. 2Repararea aparatelor electronice de uz casnic
CAEN 9522 Rev. 2Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină
CAEN 9529 Rev. 2Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
CAEN 9601 Rev. 2Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană
CAEN 5154 Rev. 1Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN 5244 Rev. 1Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic
CAEN 5245 Rev. 1Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electro-menajere, al aparatelor de radio si televizoarelor
CAEN 5246 Rev. 1Comerț cu amănuntul cu articole de fierărie, cu articole din sticlă și cu cele pentru vopsit
CAEN 5250 Rev. 1Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
CAEN 5272 Rev. 1Reparații de articole electrice de uz gospodăresc
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-26 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.