Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DEKRA POY ART S.R.L.

DEKRA POY ART S.R.L.

CUI 43417568 · SRL· Sat Ulmi, Comuna Ulmi· Transporturi rutiere de mărfuri

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2024-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

DEKRA POY ART S.R.L. are sediul în Sat Ulmi, Comuna Ulmi și raportează activitatea transporturi rutiere de mărfuri. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2024-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
60/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2022573,5 K leiFără an comparabil
Rezultat net 2022186,5 K leiFără an comparabil2021: 02022: 186.506
Angajați 20221Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2022255 leiFără an comparabil2021: 02022: 255
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0287 K574 K—20212022: 573,5 K lei573,5 K2022

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%16,3%32,5%Mediana sectorului (2022): 7,7% · n=3137420212022: 32,5%32,5%2022

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: 32,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2022 comparat cu 2021
Capitaluri proprii255 leiFără an comparabil
Datorii165,4 K leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator20212022Ultima variație
Cifră de afaceri—573,5 K leiFără an comparabil
Rezultat net0 lei186,5 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii0 lei255 leiFără an comparabil
Datorii0 lei165,4 K leiFără an comparabil
Creanțe—77,1 K leiFără an comparabil
Angajați—1Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2022Sector 2022Firma 2021Sector 2021
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri32,5%7,7%n=31.374—7,7%n=29.395
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive73.139,6%41,9%n=26.465—36,8%n=24.124
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1×0,95×n=38.524—0,92×n=35.731
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36048,4 zile60,66 zilen=29.332—61,21 zilen=27.444
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36055,21 zile5,54 zilen=15.916—5,51 zilen=14.784
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați573.536 lei247.674 lein=26.761—206.137 lein=24.123

Istoric financiar complet · 2 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
573.536
Rezultat net
186.506
Angajați
1
Datorii
165.350
Active imobilizate
—
Active circulante
165.605
Capitaluri proprii
255
Venituri totale
573.536
Cheltuieli totale
375.496
Stocuri
87.958
Creanțe
77.104
Casă și conturi la bănci
543
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
—
Active circulante
—
Capitaluri proprii
0
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

60/ 100Atenție ridicată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

121.093 lei în total.

ANAF · 2026-06-30

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFApare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2023-08-28Sursa bilanțului 2022Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-08-19. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Obligații fiscale restante publicate

121.093 lei în total.

ANAF · 2026-06-30
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-12-07 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2022.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.

BugetPrincipalAccesoriiTotalNecontestatContestat
Buget de stat88.771 lei11.512 lei100.283 lei100.283 lei0 lei
Asigurări sociale12.899 lei1.973 lei14.872 lei14.872 lei0 lei
Șomaj0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Sănătate5.156 lei782 lei5.938 lei5.938 lei0 lei

Observație ANAF: Insolvabil

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43417568
Număr de înregistrare
J52/979/2020
Înmatriculare
7 decembrie 2020
EUID
ROONRC.J52/979/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
Principală 75 Sat Ulmi, Comuna Ulmi Giurgiu · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. Principală 75 Ulmi GIURGIU · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
7 decembrie 2020
Înregistrare fiscală
2 decembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TOMA AURA-MARINELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DEKRA POY ART S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 07.12.2020
Înregistrare fiscală
7 decembrie 2020
Număr registrul comerțului
J52/979/2020
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. GIURGIU, SAT ULMI COM. ULMI, STR. PRINCIPALĂ, NR.75
Cod poștal fiscal
87230
Strada sediului
Str. Principală
Numărul sediului
75
Localitatea sediului
Sat Ulmi Com. Ulmi
Județul sediului
GIURGIU
Codul poștal al sediului
87230
Strada domiciliului fiscal
Str. Principală
Numărul domiciliului fiscal
75
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Ulmi Com. Ulmi
Județul domiciliului fiscal
GIURGIU
Cod poștal domiciliu fiscal
87230

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 ianuarie 2021
TVA până la
30 aprilie 2024
Anulare operată la
7 mai 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2021
TVA la încasare până la
1 mai 2024
Actualizare TVA la încasare
7 mai 2024
Publicare TVA la încasare
8 mai 2024
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
19 august 2024
Publicarea deciziei
19 august 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 2Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5221 Rev. 2Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 5224 Rev. 2Manipulări

CAEN 5229 Rev. 2Alte activități anexe transporturilor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20222023-08-28—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GiurgiuSat Ulmi, Comuna UlmiCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI