Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DELUXE PRINT CENTER S.R.L.

DELUXE PRINT CENTER S.R.L.

CUI 45394266 · SRL· Bucureşti Sectorul 5

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

DELUXE PRINT CENTER S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 5. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+15,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 408,3 K lei, față de 353,4 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut8,5%

Marja netă calculată este 8,5% în 2025, față de 6,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+1.027,3%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025408,3 K lei+15,5% față de anul anterior2022: 267.1872023: 281.0942024: 353.4292025: 408.253
Rezultat net 202534,9 K lei+44% față de anul anterior2021: -7552022: 56.6272023: 40.2772024: 24.2202025: 34.875
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025155,4 K lei+28,9% față de anul anterior2021: -7552022: 56.0722023: 96.3492024: 120.5692025: 155.444
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0204 K408 K—20212022: 267,2 K lei267,2 K20222023: 281,1 K lei281,1 K20232024: 353,4 K lei353,4 K20242025: 408,3 K lei408,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%10,6%21,2%Mediana sectorului (2025): 7,2% · n=189720212022: 21,2%21,2%20222023: 14,3%14,3%20232024: 6,9%6,9%20242025: 8,5%8,5%2025

Cifra de afaceri: +15,5% față de anul anterior. Marja netă: 8,5%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii155,4 K lei+28,9% față de anul anterior
Datorii133,7 K lei+822,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri281,1 K lei353,4 K lei408,3 K lei+15,5% față de anul anterior
Rezultat net40,3 K lei24,2 K lei34,9 K lei+44% față de anul anterior
Capitaluri proprii96,3 K lei120,6 K lei155,4 K lei+28,9% față de anul anterior
Datorii18,7 K lei14,5 K lei133,7 K lei+822,3% față de anul anterior
Creanțe3,4 K lei9,5 K lei106,6 K lei+1.027,3% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri8,5%7,2%n=1.8976,9%16,8%n=1.457
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)53,8%32,5%n=1.79289,3%57,7%n=972
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)46,3%55,4%n=1.79210,7%39,8%n=972
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)0%32,2%n=1.7923,1%18,1%n=972
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)12,1%4%n=1.79217,9%12,5%n=970
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive22,4%25,5%n=1.69320,1%46,2%n=1.294
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,16×1,07×n=2.3999,02×1,88×n=1.673
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36093,99 zile63,03 zilen=1.7359,63 zile45,41 zilen=1.215
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360112,53 zile30,36 zilen=1.342104,21 zile14,37 zilen=633
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați408.253 lei173.760 lein=1.313353.429 lei119.300 lein=1.043

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
408.253
Rezultat net
34.875
Angajați
1
Datorii
133.704
Active imobilizate
0
Active circulante
288.855
Capitaluri proprii
155.444
Venituri totale
408.296
Cheltuieli totale
369.194
Stocuri
127.617
Creanțe
106.590
Casă și conturi la bănci
54.648
Cheltuieli în avans
293
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
353.429
Rezultat net
24.220
Angajați
1
Datorii
14.497
Active imobilizate
4.219
Active circulante
130.793
Capitaluri proprii
120.569
Venituri totale
353.428
Cheltuieli totale
325.674
Stocuri
102.309
Creanțe
9.455
Casă și conturi la bănci
19.029
Cheltuieli în avans
54
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
281.094
Rezultat net
40.277
Angajați
1
Datorii
18.734
Active imobilizate
8.822
Active circulante
106.261
Capitaluri proprii
96.349
Venituri totale
281.095
Cheltuieli totale
238.003
Stocuri
85.229
Creanțe
3.369
Casă și conturi la bănci
17.663
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
267.187
Rezultat net
56.627
Angajați
1
Datorii
31.735
Active imobilizate
13.425
Active circulante
74.382
Capitaluri proprii
56.072
Venituri totale
267.188
Cheltuieli totale
207.889
Stocuri
37.313
Creanțe
7.827
Casă și conturi la bănci
29.242
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-755
Angajați
—
Datorii
40.000
Active imobilizate
17.900
Active circulante
21.345
Capitaluri proprii
-755
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
755
Stocuri
14.500
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
6.845
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
—
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-12-22 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45394266
Număr de înregistrare
J2021022417409
Înmatriculare
22 decembrie 2021
EUID
ROONRC.J2021022417409
Formă juridică
SRL
Sediu social
MIHAIL KOGĂLNICEANU 8 Bucureşti Sectorul 5 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul MIHAIL KOGĂLNICEANU 8 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
22 decembrie 2021
Înregistrare fiscală
10 decembrie 2024

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MANESCU MIHAI FLORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DELUXE PRINT CENTER S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 22.12.2021
Înregistrare fiscală
22 decembrie 2021
Număr registrul comerțului
J2021022417409
Cod CAEN
1812
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, BLD MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.8, LOT 1. PARTER. SUPRAFATA DE 88.61MP
Cod poștal fiscal
50105
Strada sediului
Bld. Mihail Kogălniceanu
Numărul sediului
8
Localitatea sediului
Sector 5 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
50105
Detalii sediu
LOT 1. PARTER. SUPRAFATA DE 88.61MP
Strada domiciliului fiscal
Bld. Mihail Kogălniceanu
Numărul domiciliului fiscal
8
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 5 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
50105
Detalii domiciliu fiscal
LOT 1. PARTER. SUPRAFATA DE 88.61MP

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 2025
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2025
Actualizare TVA la încasare
13 decembrie 2024
Publicare TVA la încasare
14 decembrie 2024
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

26 activități autorizate

CAEN 1330 Rev. 3Finisarea materialelor textile

CAEN 1723 Rev. 3Fabricarea articolelor de papetărie

CAEN 1725 Rev. 3Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.

CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN 1814 Rev. 3Legătorie și servicii conexe

CAEN 3213 Rev. 3Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 5819 Rev. 3Alte activități de editare

CAEN 6020 Rev. 3Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video

CAEN 6039 Rev. 3Activități de distribuție a altor conținuturi

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6391 Rev. 3Activități ale portalurilor web

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7420 Rev. 3Activități fotografice

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 5CAEN 1812
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI