Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DENADELIS CATLEANIS TRAVEL S.R.L.

DENADELIS CATLEANIS TRAVEL S.R.L.

CUI 42759104 · SRL· Municipiul Tecuci

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

DENADELIS CATLEANIS TRAVEL S.R.L. are sediul în Municipiul Tecuci. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au crescut+498%

Datoriile raportate sunt 247 K lei în 2025, față de 41,3 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025582,3 K leiFără an comparabil2020: 3.0002021: 68.5002022: 10.0002025: 582.316
Rezultat net 2025291,3 K lei+3.278,2% față de anul anterior2020: -1.1152021: 3.5182022: -19.5612023: -5.0002024: -9.1672025: 291.349
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 12021: 12022: 1
Capitaluri proprii 2025260,2 K lei+936,1% față de anul anterior2020: -9152021: 2.6032022: -16.9582023: -21.9582024: -31.1252025: 260.224
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0291 K582 K2020: 3 K lei3 K20202021: 68,5 K lei68,5 K20212022: 10 K lei10 K2022—2023—20242025: 582,3 K lei582,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-195,6%-72,8%50%Mediana sectorului (2025): 3,1% · n=58772020: -37,2%-37,2%20202021: 5,1%5,1%20212022: -195,6%-195,6%2022202320242025: 50%50%2025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: 50%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii260,2 K lei+936,1% față de anul anterior
Datorii247 K lei+498% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri——582,3 K leiFără an comparabil
Rezultat net-5 K lei-9,2 K lei291,3 K lei+3.278,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii-22 K lei-31,1 K lei260,2 K lei+936,1% față de anul anterior
Datorii41,3 K lei41,3 K lei247 K lei+498% față de anul anterior
Creanțe——92,3 K leiFără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri50%3,1%n=5.877—4,8%n=7.971
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)51,3%20,3%n=4.251-305,9%22,5%n=5.451
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)48,7%79,6%n=4.251405,9%76,9%n=5.451
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)70%48%n=4.25191,8%45,5%n=5.451
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)57,4%1,1%n=4.250-90,1%1,3%n=5.451
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive112%30,3%n=4.466—46,6%n=6.080
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,62×0,67×n=7.0830,02×0,78×n=9.442
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36057,03 zile30,8 zilen=4.940—28,98 zilen=6.167
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3605,11 zile4,38 zilen=2.055—4,2 zilen=2.516

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
582.316
Rezultat net
291.349
Angajați
—
Datorii
246.959
Active imobilizate
354.946
Active circulante
152.237
Capitaluri proprii
260.224
Venituri totale
584.176
Cheltuieli totale
238.539
Stocuri
8.264
Creanțe
92.250
Casă și conturi la bănci
51.723
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-9.167
Angajați
—
Datorii
41.300
Active imobilizate
9.345
Active circulante
830
Capitaluri proprii
-31.125
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
9.167
Stocuri
560
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
270
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-5.000
Angajați
—
Datorii
41.299
Active imobilizate
18.511
Active circulante
830
Capitaluri proprii
-21.958
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
5.000
Stocuri
560
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
270
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
10.000
Rezultat net
-19.561
Angajați
1
Datorii
41.300
Active imobilizate
23.511
Active circulante
831
Capitaluri proprii
-16.958
Venituri totale
10.000
Cheltuieli totale
29.461
Stocuri
560
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
271
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
68.500
Rezultat net
3.518
Angajați
1
Datorii
41.012
Active imobilizate
29.594
Active circulante
14.021
Capitaluri proprii
2.603
Venituri totale
68.500
Cheltuieli totale
64.872
Stocuri
560
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
13.461
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.000
Rezultat net
-1.115
Angajați
1
Datorii
41.876
Active imobilizate
40.020
Active circulante
941
Capitaluri proprii
-915
Venituri totale
3.000
Cheltuieli totale
4.085
Stocuri
560
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
381
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-07-10 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42759104
Număr de înregistrare
J2020000741178
Înmatriculare
10 iulie 2020
EUID
ROONRC.J2020000741178
Formă juridică
SRL
Sediu social
PETRU RAREŞ 4 Municipiul Tecuci Galaţi
Adresă fiscală
Str PETRU RAREŞ 4 Tecuci GALAŢI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 iulie 2020
Înregistrare fiscală
19 mai 2026
Telefon
0745075969 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
COLIBĂ IONELA-DUMITRELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DENADELIS CATLEANIS TRAVEL S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.07.2020
Înregistrare fiscală
10 iulie 2020
Număr registrul comerțului
J2020000741178
Cod CAEN
4939
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci

Contact și adrese

Telefon
0745075969 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. PETRU RAREŞ, NR.4, CAMERA 1
Strada sediului
Str. Petru Rareş
Numărul sediului
4
Localitatea sediului
Mun. Tecuci
Județul sediului
GALAŢI
Detalii sediu
camera 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Petru Rareş
Numărul domiciliului fiscal
4
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Tecuci
Județul domiciliului fiscal
GALAŢI
Detalii domiciliu fiscal
camera 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 august 2025
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 iunie 2026
Actualizare TVA la încasare
19 mai 2026
Publicare TVA la încasare
20 mai 2026
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 4931 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic

CAEN 4932 Rev. 3Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CAEN 4939 Rev. 3Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5320 Rev. 3Alte activități poștale și de curier

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7712 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul GalaţiMunicipiul TecuciCAEN 4939
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI