Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DEPOIT SRL

DEPOIT SRL

CUI 32006036 · SRL· Municipiul Alexandria

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

DEPOIT SRL are sediul în Municipiul Alexandria. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+20,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 92,2 K lei, față de 76,4 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât25,2%

Marja netă calculată este 25,2% în 2025, față de 29% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+37,4%

Datoriile raportate sunt 10,2 K lei în 2025, față de 7,4 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202592,2 K lei+20,6% față de anul anterior2020: 29.2302021: 95.8272022: 59.7942023: 91.4772024: 76.4232025: 92.186
Rezultat net 202523,3 K lei+4,9% față de anul anterior2020: -35.3772021: 53.0242022: 32.2922023: 3.8372024: 22.1612025: 23.253
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2020: 32021: 12022: 12023: 1
Capitaluri proprii 202550,2 K lei-13,4% față de anul anterior2020: -43.4122021: 9.6112022: 41.9042023: 45.7402024: 57.9012025: 50.154
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate048 K96 K2020: 29,2 K lei29,2 K20202021: 95,8 K lei95,8 K20212022: 59,8 K lei59,8 K20222023: 91,5 K lei91,5 K20232024: 76,4 K lei76,4 K20242025: 92,2 K lei92,2 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-121%-32,8%55,3%2020: -121%-121%20202021: 55,3%55,3%20212022: 54%54%20222023: 4,2%4,2%20232024: 29%29%20242025: 25,2%25,2%2025Reper 2025: mediana sectorului 8,4% · n=515

Cifra de afaceri: +20,6% față de anul anterior.Marjă netă 25,2% · -3,8 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202457,9 K lei
202550,2 K lei

Datorii raportate

20247,4 K lei
202510,2 K lei

Disponibilități bănești

202447,9 K lei
202544,8 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri91,5 K lei76,4 K lei92,2 K lei+20,6% față de anul anterior
Rezultat net3,8 K lei22,2 K lei23,3 K lei+4,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii45,7 K lei57,9 K lei50,2 K lei-13,4% față de anul anterior
Datorii11,4 K lei7,4 K lei10,2 K lei+37,4% față de anul anterior
Creanțe1,8 K lei——Valoare curentă indisponibilă
Angajați1——Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă25,2%29%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 8,4% (n=515) · 2024: 8,8% (n=762)

Rezultat / active (A+B)38,5%33,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 9,4% (n=425) · 2024: 12% (n=613)

Rezultat / capitaluri proprii46,4%38,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 25,9% (n=470) · 2024: 25,4% (n=675)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)83,1%88,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 50,6% (n=425) · 2024: 56,5% (n=613)

Datorii / active (A+B)16,9%11,4%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 49,4% (n=425) · 2024: 43,2% (n=613)

Ponderea activelor imobilizate3,6%5%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 14% (n=425) · 2024: 13% (n=613)

Active circulante / datorii totale5,71×8,37×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,42× (n=628) · 2024: 1,5× (n=909)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Stocuri în zile de vânzări52,2 zile66,7 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 54,7 zile (n=436) · 2024: 48,1 zile (n=641)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
92.186
Rezultat net
23.253
Angajați
—
Datorii
10.188
Active imobilizate
2.160
Active circulante
58.182
Capitaluri proprii
50.154
Venituri totale
92.200
Cheltuieli totale
64.779
Stocuri
13.378
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
44.804
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
76.423
Rezultat net
22.161
Angajați
—
Datorii
7.416
Active imobilizate
3.240
Active circulante
62.077
Capitaluri proprii
57.901
Venituri totale
76.423
Cheltuieli totale
50.290
Stocuri
14.153
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
47.924
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
91.477
Rezultat net
3.837
Angajați
1
Datorii
11.406
Active imobilizate
4.320
Active circulante
52.826
Capitaluri proprii
45.740
Venituri totale
91.477
Cheltuieli totale
87.036
Stocuri
14.151
Creanțe
1.754
Casă și conturi la bănci
36.921
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
59.794
Rezultat net
32.292
Angajați
1
Datorii
5.752
Active imobilizate
162
Active circulante
47.494
Capitaluri proprii
41.904
Venituri totale
59.794
Cheltuieli totale
26.364
Stocuri
13.055
Creanțe
500
Casă și conturi la bănci
33.939
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
95.827
Rezultat net
53.024
Angajați
1
Datorii
17.218
Active imobilizate
1.135
Active circulante
25.694
Capitaluri proprii
9.611
Venituri totale
109.380
Cheltuieli totale
53.922
Stocuri
13.935
Creanțe
1.400
Casă și conturi la bănci
10.359
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
29.230
Rezultat net
-35.377
Angajați
3
Datorii
58.922
Active imobilizate
2.108
Active circulante
13.402
Capitaluri proprii
-43.412
Venituri totale
47.191
Cheltuieli totale
82.268
Stocuri
8.142
Creanțe
4.500
Casă și conturi la bănci
760
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-17

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-10Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2013-07-12 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-16–2026-10-17 · verificat 2026-10-17.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

11 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
32006036
Număr de înregistrare
J34/338/2013
Înmatriculare
12 iulie 2013
EUID
ROONRC.J34/338/2013
Formă juridică
SRL
Sediu social
TUDOR VLADIMIRESCU 42 b 400 Municipiul Alexandria Teleorman
Adresă fiscală
Str. TUDOR VLADIMIRESCU 42 b Alexandria TELEORMAN
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
12 iulie 2013
Înregistrare fiscală
7 mai 2023

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SOFRON CLAUDIU-MIHAI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DEPOIT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 12.07.2013
Înregistrare fiscală
12 iulie 2013
Număr registrul comerțului
J34/338/2013
Cod CAEN
9511
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.42 B, BL.400, SC.A, ET.4, AP.20
Cod poștal fiscal
140035
Strada sediului
Str. Tudor Vladimirescu
Numărul sediului
42 b
Localitatea sediului
Mun. Alexandria
Județul sediului
TELEORMAN
Codul poștal al sediului
140035
Strada domiciliului fiscal
Str. Tudor Vladimirescu
Numărul domiciliului fiscal
42 b
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Alexandria
Județul domiciliului fiscal
TELEORMAN
Cod poștal domiciliu fiscal
140035

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
27 decembrie 2018
Perioada 1: TVA până la
14 aprilie 2020
Perioada 1: Anulare operată la
14 aprilie 2020
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
29 iulie 2013
Perioada 2: TVA până la
31 iulie 2014
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
29 iulie 2013
TVA la încasare până la
1 aprilie 2014
Actualizare TVA la încasare
24 ianuarie 2014
Publicare TVA la încasare
25 ianuarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (11) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN11 din 11 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)11 din 11 înregistrări (100%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

10 iunie 2026Achiziție directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA INFORMATICA

Autoritate: DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN

CPV 72611000-6 — Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72611000-6

Vezi detaliile atribuirii →
1.700 leiValoare publicată
23 februarie 2026Achiziție directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA INFORMATICA

Autoritate: DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN

CPV 72611000-6 — Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72611000-6

Vezi detaliile atribuirii →
2.200 leiValoare publicată
7 noiembrie 2025Achiziție directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA INFORMATICA

Autoritate: DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN

CPV 72611000-6 — Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72611000-6

Vezi detaliile atribuirii →
400 leiValoare publicată
14 octombrie 2025Achiziție directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA INFORMATICA

Autoritate: DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN

CPV 72611000-6 — Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72611000-6

Vezi detaliile atribuirii →
1.200 leiValoare publicată
27 iunie 2025Achiziție directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA INFORMATICA

Autoritate: DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN

CPV 72611000-6 — Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72611000-6

Vezi detaliile atribuirii →
1.370 leiValoare publicată
4 iunie 2025Achiziție directă

SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA INFORMATICA

Autoritate: DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN

CPV 72611000-6 — Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 72611000-6

Vezi detaliile atribuirii →
1.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-17Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TeleormanMunicipiul AlexandriaCAEN 4741
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI