Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 7,5 mil. lei, față de 7,8 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025DIMI SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în scădere.
DIMI SRL are sediul în Municipiul Botoşani. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 2,9% în 2025, față de 6,7% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 2,2 mil. lei în 2025, față de 2,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 2,4% · n=59Cifra de afaceri: -3,3% față de anul anterior.Marjă netă 2,9% · -3,8 pp față de 2024
Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7 mil. lei | 7,8 mil. lei | 7,5 mil. lei | -3,3% față de anul anterior |
| Rezultat net | 427,3 K lei | 518,4 K lei | 218,1 K lei | -57,9% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 3,3 mil. lei | 3,7 mil. lei | 3,7 mil. lei | +1,6% față de anul anterior |
| Datorii | 2,3 mil. lei | 2,3 mil. lei | 2,2 mil. lei | -1,1% față de anul anterior |
| Creanțe | 1,1 mil. lei | 1,2 mil. lei | 1,1 mil. lei | -5,4% față de anul anterior |
| Angajați | 19 | 19 | 20 | +5,3% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 2,4% (n=59) · 2024: 2,9% (n=64)
Mediana sectorului: 2025: 4,2% (n=57) · 2024: 4,7% (n=59)
Mediana sectorului: 2025: 12,5% (n=55) · 2024: 14,2% (n=57)
Mediana sectorului: 2025: 346.506 lei (n=52) · 2024: 323.164 lei (n=59)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 40,7% (n=57) · 2024: 37% (n=59)
Mediana sectorului: 2025: 57,7% (n=57) · 2024: 54% (n=59)
Mediana sectorului: 2025: 25,3% (n=57) · 2024: 21,7% (n=59)
Mediana sectorului: 2025: 1,13× (n=73) · 2024: 1,17× (n=75)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 33,7 zile (n=57) · 2024: 29,6 zile (n=60)
Mediana sectorului: 2025: 72,5 zile (n=54) · 2024: 63 zile (n=59)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 7.498.033
- Rezultat net
- 218.098
- Angajați
- 20
- Datorii
- 2.234.791
- Active imobilizate
- 2.920.579
- Active circulante
- 3.057.898
- Capitaluri proprii
- 3.743.686
- Venituri totale
- 8.455.560
- Cheltuieli totale
- 8.190.744
- Stocuri
- 1.563.126
- Creanțe
- 1.127.028
- Casă și conturi la bănci
- 367.744
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 7.754.784
- Rezultat net
- 518.401
- Angajați
- 19
- Datorii
- 2.260.787
- Active imobilizate
- 2.877.944
- Active circulante
- 3.080.433
- Capitaluri proprii
- 3.685.962
- Venituri totale
- 8.864.055
- Cheltuieli totale
- 8.256.458
- Stocuri
- 1.738.763
- Creanțe
- 1.191.558
- Casă și conturi la bănci
- 150.112
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 11.628
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 6.979.766
- Rezultat net
- 427.344
- Angajați
- 19
- Datorii
- 2.289.013
- Active imobilizate
- 2.742.317
- Active circulante
- 2.899.880
- Capitaluri proprii
- 3.331.721
- Venituri totale
- 7.905.501
- Cheltuieli totale
- 7.399.598
- Stocuri
- 1.481.764
- Creanțe
- 1.086.875
- Casă și conturi la bănci
- 331.241
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 21.463
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 9.046.051
- Rezultat net
- 410.446
- Angajați
- 20
- Datorii
- 3.034.717
- Active imobilizate
- 2.832.558
- Active circulante
- 3.206.879
- Capitaluri proprii
- 2.993.710
- Venituri totale
- 10.054.430
- Cheltuieli totale
- 9.576.155
- Stocuri
- 1.304.995
- Creanțe
- 1.588.163
- Casă și conturi la bănci
- 313.721
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 11.010
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 5.719.121
- Rezultat net
- 911.051
- Angajați
- 19
- Datorii
- 2.382.798
- Active imobilizate
- 2.683.838
- Active circulante
- 2.372.936
- Capitaluri proprii
- 2.673.976
- Venituri totale
- 7.070.743
- Cheltuieli totale
- 5.966.721
- Stocuri
- 1.107.662
- Creanțe
- 1.009.682
- Casă și conturi la bănci
- 255.592
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 5.636.048
- Rezultat net
- 369.101
- Angajați
- 18
- Datorii
- 2.994.057
- Active imobilizate
- 2.723.851
- Active circulante
- 2.824.699
- Capitaluri proprii
- 1.810.062
- Venituri totale
- 6.533.649
- Cheltuieli totale
- 6.105.714
- Stocuri
- 836.693
- Creanțe
- 1.087.004
- Casă și conturi la bănci
- 901.002
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 744.431
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 10.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2001-09-24 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
1 dosare cu nume identic · 2021-10-01–2026-10-02 · verificat 2026-10-02.
cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) · Fond
3 termene · ultima soluție: Amână cauza
Amână cauza
Încheiere
Admite sesizarea din oficiu. Dispune îndreptarea erorii materiale strecurate în cuprinsul sentinţei pronunţate în data de 05.08.2026 în dosarul nr. 1894/40/2026, privind pe societatea PASTRY CASA DULCE SRL, cu sediul în Botoşani, str. Calea Naţională nr. 121A, bl. C1, judeţul Botoşani, cod unic de înregistrare 39502169, înregistrată la Oficiul Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Botoşani sub nr. J07/367/2018, în sensul că numărul sentinţei este 137 şi nu 133, cum în mod greşit s-a trecut. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, azi 10.09.2026.
Document: incheiereindreptareeroaremateriala · 2026-09-10
Legea 85/2006 privind insolventa
Admite cererea având ca obiect deschiderea procedurii generale a insolvenţei. În temeiul art. 71 rap. la art. 38 alin. 1 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, deschide procedura generală de insolvenţă împotriva debitoarei PASTRY CASA DULCE SRL. În temeiul art. 73 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, desemnează administrator judiciar provizoriu practicianul în insolvenţă CII Liahu Doru, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 din lege, cu un onorariu provizoriu în cuantum de 2.500 lei. Stabileşte în sarcina debitoarei obligaţia de a depune la dosarul cauzei actele şi informaţiile prevăzute de art. 67 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, în termen de 10 zile de la deschiderea procedurii. Stabileşte în sarcina debitoarei obligaţia de a pune la dispoziţia administratorului judiciar toate documentele informaţiile cerute cu privire la activitatea ?i averea debitoarei, precum şi lista cuprinzând plăţile efectuate în ultimele 6 luni anterioare deschiderii procedurii şi transferurilor patrimoniale efectuate în cei 2 ani anteriori deschiderii procedurii. În temeiul art. 101 alin.(1) din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Dispune ca administratorul judiciar să efectueze, în termen de 60 de zile de la data deschiderii procedurii, inventarierea bunurilor din averea debitoarei, luând măsuri pentru îndeplinirea, acolo unde este cazul, a formalită?ilor de publicitate prevăzute de art. 101 alin. (2) din Legea nr. 85/2014. Stabileşte în sarcina administratorului judiciar obligaţia de a depune la dosar un raport asupra cauzelor şi împrejurărilor care au dus la apariţia stării de insolvenţă a debitoarei, cu menţionarea persoanelor cărora le-ar fi imputabilă, până la data de 09.09.2026. Stabileşte în sarcina administratorului judiciar obligaţia de a depune la dosar un raport prin care să propună fie intrarea debitoarei în faliment în procedura simplificată, fie continuarea perioadei de observaţie din procedura generală, cu menţionarea persoanelor cărora le-ar fi imputabilă, până la data de 24.08.2026. Fixează termenul limită pentru depunerea creanţelor la 09.09.2026. Fixează termenul limită pentru verificarea creanţelor, întocmirea, afişarea şi comunicarea tabelului preliminar al creanţelor la 18.09.2026. Fixează termenul pentru afişarea tabelului definitiv al creanţelor la 12.10.2026. Fixează şedinţa adunării creditorilor la data de 21.09.2026, orele 10:00, la sediul administratorului judiciar şi convoacă creditorii debitorului, prilej cu care se va pune în discuţie confirmarea desemnării acestuia şi onorariul provizoriu. Dispune trimiterea, de îndată şi, în orice caz, cu cel pu?in 10 zile înainte de împlinirea termenului limită pentru înregistrarea cererilor de admitere a crean?elor, a notificărilor arătate mai sus către toţi creditorii, de către administratorul judiciar numit în prezenta cauză. În temeiul art. 76 din Legea nr. 85/2014, privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Dispune comunicarea sentinţei de deschidere a procedurii către judecătoria în a cărei circumscripţie teritorială se află sediul debitorului declarat la registrul comerţului, precum şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi. În temeiul art. 99 din Legea nr. 85/2014, privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, Dispune trimiterea de către administratorul judiciar, potrivit prevederilor Codului de procedură civilă, a notificării deschiderii procedurii către debitor, asociaţi, acţionari, creditori şi Oficiului Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Botoşani în vederea efectuării menţiunii corespunzătoare, precum ?i publicarea acesteia în Buletinul procedurilor de insolvenţă ?i într-un ziar de largă circula?ie. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990 republicată şi dispune menţionarea la registrul comerţulu
Document: Hotarareintermediara 137/2026 · 2026-08-05
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
2.826 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 14192011
- Număr de înregistrare
- J2001000224072
- Înmatriculare
- 24 septembrie 2001
- EUID
- ROONRC.J2001000224072
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- REVOLUŢIEI 13 Municipiul Botoşani Botoşani · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Pţa REVOLUŢIEI 13 Botoşani BOTOŞANI · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 24 septembrie 2001
- Înregistrare fiscală
- 29 octombrie 2025
- Fax
- 0231531710
- Website
- www.dimi.ro
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- AGHIORGHIESEI DIANA MARIA
- administrator
- AGHIORGHIESEI MIHAI
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- DIMI SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 24.09.2001
- Înregistrare fiscală
- 25 septembrie 2001
- Număr registrul comerțului
- J2001000224072
- Cod CAEN
- 4762
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, PŢA. REVOLUŢIEI, NR.13
- Cod poștal fiscal
- 710237
- Strada sediului
- Pţa. Revoluţiei
- Numărul sediului
- 13
- Localitatea sediului
- Mun. Botoşani
- Județul sediului
- BOTOŞANI
- Codul poștal al sediului
- 710237
- Strada domiciliului fiscal
- Pţa. Revoluţiei
- Numărul domiciliului fiscal
- 13
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Botoşani
- Județul domiciliului fiscal
- BOTOŞANI
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 710237
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 1 noiembrie 2001
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (2.826) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani350 din 2.826 înregistrări (12,4%) · Vezi relația
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani140 din 2.826 înregistrări (5%) · Vezi relația
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA BOTOSANI101 din 2.826 înregistrări (3,6%) · Vezi relația
Directia Pentru Sport si Agrement89 din 2.826 înregistrări (3,1%) · Vezi relația
Tribunalul Botosani88 din 2.826 înregistrări (3,1%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Papetarie (Rev.2)383 din 2.826 înregistrări (13,6%) · Vezi selecția
Plicuri (Rev.2)255 din 2.826 înregistrări (9%) · Vezi selecția
Formulare (Rev.2)204 din 2.826 înregistrări (7,2%) · Vezi selecția
Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)167 din 2.826 înregistrări (5,9%) · Vezi selecția
Stampile cu text (Rev.2)135 din 2.826 înregistrări (4,8%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
FLAYERE PUBLICITARE
Autoritate: Directia Pentru Sport si Agrement
CPV 22100000-1 — Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Achizitie borderou de incasare A4 2 file autocopiative
Autoritate: Tribunalul Botosani
CPV 22820000-4 — Formulare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Ecuson activitatea Ateliere pentru copii
Autoritate: MEMORIALUL IPOTESTI-CENTRUL NATIONAL DE STUDII ,,MIHAI EMINESCU"
CPV 35123400-6 — Ecusoane de identificare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →pachet
Autoritate: Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Botosani
CPV 30199000-0 — Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →cititor de electronic carti de identitate
Autoritate: AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BOTOSANI
CPV 30233300-4 — Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →STAMPILA PRINTER R30/Q30 COLOP AUTOTUSANTA
Autoritate: Tribunalul Botosani
CPV 30192153-8 — Stampile cu text (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Ajutoare de stat publicate
Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.
1 înregistrare · valoare publicată 725.925 lei · 28 decembrie 2020
subvenții (secțiunea 3.1)
fonduri nerambursabile · Direcția Generală Creștere Inteligentă și Digitalizare
Intensitate publicată: 100%Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
13 activități autorizate
CAEN 1812 Rev. 3Alte activități de tipărire n.c.a.
CAEN 1814 Rev. 3Legătorie și servicii conexe
CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor
CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
CAEN 4764 Rev. 3Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
CAEN 4769 Rev. 3Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar
CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală
CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat
CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-02 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.