Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DIMLAYER STUDIO SRL

DIMLAYER STUDIO SRL

CUI 37666270 · SRL· Sat Domneşti, Comuna Domneşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

DIMLAYER STUDIO SRL are sediul în Sat Domneşti, Comuna Domneşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-39%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 127,3 K lei, față de 208,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-13,8%

Marja netă calculată este -13,8% în 2025, față de 38,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-73,1%

Datoriile raportate sunt 9,7 K lei în 2025, față de 36,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025127,3 K lei-39% față de anul anterior2020: 69.6012021: 85.1902022: 78.7472023: 97.5002024: 208.8002025: 127.330
Rezultat net 2025-17,6 K leiTrecere pe pierdere2020: 24.0332021: 24.7042022: -3.8802023: -2.6662024: 81.2952025: -17.623
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025119,6 K lei-12,8% față de anul anterior2020: 65.0502021: 86.5842022: 82.7052023: 80.0392024: 137.2262025: 119.603
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0104 K209 K2020: 69,6 K lei69,6 K20202021: 85,2 K lei85,2 K20212022: 78,7 K lei78,7 K20222023: 97,5 K lei97,5 K20232024: 208,8 K lei208,8 K20242025: 127,3 K lei127,3 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-13,8%12,5%38,9%2020: 34,5%34,5%20202021: 29%29%20212022: -4,9%-4,9%20222023: -2,7%-2,7%20232024: 38,9%38,9%20242025: -13,8%-13,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 19,7% · n=5.798

Cifra de afaceri: -39% față de anul anterior.Marjă netă -13,8% · -52,8 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024137,2 K lei
2025119,6 K lei

Datorii raportate

202436,2 K lei
20259,7 K lei

Disponibilități bănești

202464,7 K lei
202533,2 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri97,5 K lei208,8 K lei127,3 K lei-39% față de anul anterior
Rezultat net-2,7 K lei81,3 K lei-17,6 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii80 K lei137,2 K lei119,6 K lei-12,8% față de anul anterior
Datorii6,4 K lei36,2 K lei9,7 K lei-73,1% față de anul anterior
Creanțe10,5 K lei34 K lei22,8 K lei-33% față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-13,8%38,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 19,7% (n=5.798) · 2024: 18,1% (n=6.014)

Rezultat / active (A+B)-13,9%47,6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 17,3% (n=4.748) · 2024: 14,8% (n=4.827)

Rezultat / capitaluri proprii-14,7%59,2%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 59,4% (n=5.364) · 2024: 44,3% (n=5.516)

Vânzări per angajat127.330 lei208.800 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 167.102 lei (n=4.444) · 2024: 149.603 lei (n=4.687)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)94,4%80,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 51,9% (n=4.748) · 2024: 61% (n=4.827)

Datorii / active (A+B)7,7%21,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 46,4% (n=4.748) · 2024: 37,2% (n=4.827)

Ponderea activelor imobilizate55,8%42,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 17,5% (n=4.748) · 2024: 15,8% (n=4.827)

Active circulante / datorii totale5,76×2,73×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,58× (n=6.633) · 2024: 1,9× (n=6.813)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări64,4 zile58,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 97,4 zile (n=5.368) · 2024: 85,4 zile (n=5.472)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
127.330
Rezultat net
-17.623
Angajați
1
Datorii
9.719
Active imobilizate
70.731
Active circulante
55.978
Capitaluri proprii
119.603
Venituri totale
127.387
Cheltuieli totale
143.927
Stocuri
—
Creanțe
22.770
Casă și conturi la bănci
33.208
Cheltuieli în avans
2.613
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
208.800
Rezultat net
81.295
Angajați
1
Datorii
36.169
Active imobilizate
72.090
Active circulante
98.662
Capitaluri proprii
137.226
Venituri totale
208.812
Cheltuieli totale
125.532
Stocuri
—
Creanțe
34.000
Casă și conturi la bănci
64.662
Cheltuieli în avans
2.643
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
97.500
Rezultat net
-2.666
Angajați
1
Datorii
6.372
Active imobilizate
67.622
Active circulante
15.848
Capitaluri proprii
80.039
Venituri totale
97.500
Cheltuieli totale
99.240
Stocuri
—
Creanțe
10.500
Casă și conturi la bănci
5.348
Cheltuieli în avans
2.941
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
78.747
Rezultat net
-3.880
Angajați
1
Datorii
3.822
Active imobilizate
67.985
Active circulante
15.390
Capitaluri proprii
82.705
Venituri totale
78.747
Cheltuieli totale
81.878
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
15.390
Cheltuieli în avans
3.152
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
85.190
Rezultat net
24.704
Angajați
1
Datorii
8.519
Active imobilizate
70.159
Active circulante
24.944
Capitaluri proprii
86.584
Venituri totale
85.190
Cheltuieli totale
59.651
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
24.944
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
69.601
Rezultat net
24.033
Angajați
1
Datorii
24.272
Active imobilizate
67.622
Active circulante
21.700
Capitaluri proprii
65.050
Venituri totale
69.601
Cheltuieli totale
44.903
Stocuri
—
Creanțe
3.172
Casă și conturi la bănci
18.528
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 39% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-21

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 39% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-05-29 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-20–2026-10-21 · verificat 2026-10-21.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
37666270
Număr de înregistrare
J2017002589233
Înmatriculare
29 mai 2017
EUID
ROONRC.J2017002589233
Formă juridică
SRL
Sediu social
Slănic 3 Sat Domneşti, Comuna Domneşti Ilfov
Adresă fiscală
Int Slănic 3 Domneşti ILFOV
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
29 mai 2017
Înregistrare fiscală
3 iunie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
LEOCA OZANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DIMLAYER STUDIO SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 29.05.2017
Înregistrare fiscală
29 mai 2017
Număr registrul comerțului
J2017002589233
Cod CAEN
7111
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, SAT DOMNEŞTI COM. DOMNEŞTI, INT. SLĂNIC, NR.3, PARTER. CAMERA 1
Cod poștal fiscal
77090
Strada sediului
Int. Slănic
Numărul sediului
3
Localitatea sediului
Sat Domneşti Com. Domneşti
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77090
Detalii sediu
parter. camera 1
Strada domiciliului fiscal
Int. Slănic
Numărul domiciliului fiscal
3
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Domneşti Com. Domneşti
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77090
Detalii domiciliu fiscal
parter. camera 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7411 Rev. 3Activități de design industrial și vestimentar

CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-21Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovSat Domneşti, Comuna DomneştiCAEN 7111
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI