Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/DJ M.C. GABRIEL EVENTS S.R.L.

DJ M.C. GABRIEL EVENTS S.R.L.

CUI 45436353 · SRL· Municipiul Drobeta-Turnu Severin· Activități de interpretare artistică (spectacole)

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

DJ M.C. GABRIEL EVENTS S.R.L. are sediul în Municipiul Drobeta-Turnu Severin și raportează activitatea activități de interpretare artistică (spectacole). Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Cifra de afaceri a scăzut-20,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 9,1 K lei, față de 11,5 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a crescut2,9%

Marja netă calculată este 2,9% în 2024, față de -10,8% în 2023.

Calcul din bilanț 2024
Datoriile au scăzut-84,9%

Datoriile raportate sunt 11 lei în 2024, față de 73 lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20249,1 K lei-20,5% față de anul anterior2022: 8.9002023: 11.4502024: 9.100
Rezultat net 2024261 lei+121,2% față de anul anterior2022: 3.3552023: -1.2312024: 261
Angajați 2024—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20242,8 K lei+10,3% față de anul anterior2022: 3.5552023: 2.5242024: 2.785
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate06 K11 K2022: 8,9 K lei8,9 K20222023: 11,5 K lei11,5 K20232024: 9,1 K lei9,1 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-10,8%13,5%37,7%Mediana sectorului (2024): 18,4% · n=25642022: 37,7%37,7%20222023: -10,8%-10,8%20232024: 2,9%2,9%2024

Cifra de afaceri: -20,5% față de anul anterior. Marja netă: 2,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii2,8 K lei+10,3% față de anul anterior
Datorii11 lei-84,9% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri8,9 K lei11,5 K lei9,1 K lei-20,5% față de anul anterior
Rezultat net3,4 K lei-1,2 K lei261 lei+121,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii3,6 K lei2,5 K lei2,8 K lei+10,3% față de anul anterior
Datorii73 lei73 lei11 lei-84,9% față de anul anterior
Creanțe3,5 K lei2,6 K lei2,8 K lei+7,7% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri2,9%18,4%n=2.564-10,8%25,7%n=2.457
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive9,4%37,9%n=2.432-48,8%47%n=2.328
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii254,18×1,86×n=2.95035,58×2,77×n=2.771
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360110,61 zile55,83 zilen=2.10881,65 zile62,57 zilen=1.970

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
9.100
Rezultat net
261
Angajați
—
Datorii
11
Active imobilizate
—
Active circulante
2.796
Capitaluri proprii
2.785
Venituri totale
9.100
Cheltuieli totale
8.792
Stocuri
—
Creanțe
2.796
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
11.450
Rezultat net
-1.231
Angajați
—
Datorii
73
Active imobilizate
—
Active circulante
2.597
Capitaluri proprii
2.524
Venituri totale
11.450
Cheltuieli totale
12.681
Stocuri
—
Creanțe
2.597
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
8.900
Rezultat net
3.355
Angajați
—
Datorii
73
Active imobilizate
—
Active circulante
3.628
Capitaluri proprii
3.555
Venituri totale
8.900
Cheltuieli totale
5.283
Stocuri
—
Creanțe
3.463
Casă și conturi la bănci
165
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-01-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
45436353
Număr de înregistrare
J25/8/2022
Înmatriculare
6 ianuarie 2022
EUID
ROONRC.J25/8/2022
Formă juridică
SRL
Sediu social
TUDOR VLADIMIRESCU 140 TS3 Municipiul Drobeta-Turnu Severin Mehedinţi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul TUDOR VLADIMIRESCU 140 Drobeta-Turnu Severin MEHEDINŢI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
6 ianuarie 2022
Înregistrare fiscală
31 martie 2023
Telefon
0757012022 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TĂTĂLĂU LAVINIA-SIMONA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
DJ M.C. GABRIEL EVENTS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 06.01.2022
Înregistrare fiscală
6 ianuarie 2022
Număr registrul comerțului
J25/8/2022
Cod CAEN
9001
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi

Contact și adrese

Telefon
0757012022 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, BLD. T. VLADIMIRESCU, NR.140, BL.TS3, SC.1, AP.9
Cod poștal fiscal
220207
Strada sediului
Bld. T. Vladimirescu
Numărul sediului
140
Localitatea sediului
Mun. Drobeta-Turnu Severin
Județul sediului
MEHEDINŢI
Codul poștal al sediului
220207
Strada domiciliului fiscal
Bld. T. Vladimirescu
Numărul domiciliului fiscal
140
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Drobeta-Turnu Severin
Județul domiciliului fiscal
MEHEDINŢI
Cod poștal domiciliu fiscal
220207

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

8 activități autorizate

CAEN 9001 Rev. 2Activități de interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9002 Rev. 2Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

CAEN 9003 Rev. 2Activități de creație artistică

CAEN 9004 Rev. 2Activități de gestionare a sălilor de spectacole

CAEN 9311 Rev. 2Activități ale bazelor sportive

CAEN 9313 Rev. 2Activități ale centrelor de fitness

CAEN 9319 Rev. 2Alte activități sportive

CAEN 9329 Rev. 2Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MehedinţiMunicipiul Drobeta-Turnu SeverinCAEN 9001
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI